Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westcoastog


westcoastog
veterán

Szép. :D
Nekem még csak az 1-2-3 van meg, meg a könyvek. :D

(#2) Lenry válasza westcoastog (#1) üzenetére


Lenry
félisten

a könyveket érdemes megvenni? miről szólnak egyáltalán? a játékok sztorijai vannak "könyvesítve" vagy csak a világ ugyanaz és más sztorikat mesél el?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) westcoastog válasza Lenry (#2) üzenetére


westcoastog
veterán

Szerintem érdemes, más élmény olvasni mint végigjátszani, engem lekötnek a könyvek, természetesen hűen követi a játék eseményeit, de mégis más, sajnos jobban nem tudom elmagyarázni. :D
De érdemes, vagy próbaképp szedd le pdf-ben valahonnan, olvass el pár oldalt aztán döntsd el megéri e. :)
A 4. könyvbe az AC embers kisfilm is bele van írva a végén, az 5. könyv meg edward-ról szól, nem connor-ról, de ez még nincs meg. Ja és a könyvek úgy követik egymást hogy: Reneszánsz-Testvériség-Titkos keresztesháború-Jelenések. Elcsesztem mert a keresztest elsőnek olvastam el, de nem úgy kell. :D
Az 5. könyv sajnos még nincs meg, a 4-nek meg most fogok a végére érni valamikor.

[ Szerkesztve ]

(#4) kemotox


kemotox
addikt

Szép kis gyűjtemény!

(#5) Mery95


Mery95
csendes tag

Elég laza! Riszpekt! :)

"Tell your friends we're coming for them." :)

(#6) banhammer


banhammer
veterán

Nem rossz.

Meg még pár DLC ami nem látszódik és játék fenn a polcon.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Lenry válasza banhammer (#6) üzenetére


Lenry
félisten

köszi :)

én inkább Steamen brillírozok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.