Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Legalább egy játékteszt erejéig megerőltethetted volna magad. Ez igy nem cikk :N

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) natë


natë
nagyúr

Én is akartam írni, de nem akartam első lenni...Eléggé vérszegény az iromány így. :U

(#3) aram01 válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


aram01
nagyúr

igen,egy-két játékteszt jó lenne még,úgy lenne teljes

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) Plazmacucci válasza natë (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Egy két Stalker és Crysis benchmarkkal helyre lehet hozni. Anyagminőségről még egy két szó, és már is hasznos az iromány.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ez nem rövid bemutató, hanem eldicsekvés azzal, hogy vettél / kaptál egy Lenovo Y580-at, amihez egyébként szívből gratulálok! :C Ennek ellenére az irományod nem több, mint a specifikációk felsorolása és néhány totál értelmetlen tesztről készült képernyőfotó, mint például a HDD Sentinel. Ennek például mi értelme egy tök új gépnél? Vagy az alapvető rendszerinfónak, amikor az ott látható infó már le van írva a tulajdonságoknál.

(#6) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello:)

Tenyleg nem irtal sokat... Bar nincs mit tul reszletezni... az elodhoz kepest a vga nyujt tobbet:) 555-->660
Reszemrol 1 marha nagy kulonbseg van, bill hattervilagitas!!!!! Spec nekem nem erne meg y570--->y580-ra váltani, nem latom ertelmet, de egy igazi jatekosnak lehet megeri:)

(#7) BomiBoogie válasza tacsk0 (#6) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Egy igazi játékos csak úgy tud notin játszani, ha csatlakoztat hozzá egy normál méretű billentyűzetet vagy egy kontrollert. :DD

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Meg egy árat plizz :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mielött mások is "belekötnének" (ebbe-abba) azt leszögezem, hogy itt azokat raktam be direkt (képek) amik jobban átláthatóvá teszik az Y580 Notit ! Természetesen az i5-s verzió felvan tüntetve (Link) ott találtok Játék teszteket is és ahoz lehet viszonyítási alapot keresni, de az i5 ez meg i7 (sok különbség nincs , ja és ebbe 16GB Ram van) és nem kaptam hanem keményen megdolgoztam érte igen (nem apuka-anyuka vette)
Köszönöm az észrevételeket / javaslatokat !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10) Graphics válasza MaxxDamage (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oké, de Wieviel kostet das? :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) tacsk0 válasza MaxxDamage (#9) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Ezert (nem apuka-anyuka vette) :R :R :R :R

(#12) MaxxDamage válasza Graphics (#10) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ich kann das Angebot des Laptop-Wohnzimmers empfehlen! :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#13) sing1ep1ayer válasza Graphics (#10) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nagyjából 300 körül van ez a konfig.

(#14) kromatika válasza tacsk0 (#6) üzenetére


kromatika
veterán

+1.azért egy kicsit részletesebb teszt jó lett volna.

(#15) Tenken válasza sing1ep1ayer (#13) üzenetére


Tenken
őstag

Annyi pénzért én inkább precisiont vettem volna. Szerintem i5-nél erősebb konfigban nem éri meg ez a gép.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#16) Graphics válasza MaxxDamage (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Das ist/war gute Idee! :C

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) MaxxDamage válasza kromatika (#14) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Bővebben ITT található az Y580 mint fentebb is látható a (link) ! (nem ragozom...)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#18) bubi92


bubi92
őstag

egyik kép kétszer van bent

(#19) capulet75


capulet75
addikt

Ennek a "cikknek" mi értelme van? A termékspecifikációkat bárhol el tudom olvasni. :F

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#20) BomiBoogie válasza capulet75 (#19) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

De lehet, hogy máshol nem figyelnél fel rá. :K

Amúgy passzolok, de még azért pár játék benchmark elfért volna, és minimális szubjektív vélemény, anyaghasználatról, billentyűzetről, kijelzőről, hangosságról, hangminőségről, akkuról, hőmérsékletről, amik a száraz adatokból nem derülnek ki.

(#21) nightmare13


nightmare13
senior tag

Nekem a hasonló belsővel rendelkező Asus G55VW van, merevlemezes, amit pl Diablonál én megérzek, mert hiába présel ki magából nagyon nagy teljesítményt a gép, amíg az elején nem tölti be rendesen a textúrákat, addig bizony az effekteknél beszaggat (mármint amikor először használja a skillt az ember). Ha majd lesz pénzem a merevlemez mellé az mSata csatira dobok egy ssd-t. Amúgy nagyjából FHD-ban is megállja a helyét, bár vannak játékok, amik már behúzzák ott 24 FPS alá (Metro 2033, Crysis 2 Ultrán).

Kellemes masina mindenképp.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#22) BomiBoogie válasza nightmare13 (#21) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönjük, ez már legalább valami. :R

Egyébként néztem is a specifikációknál, de úgy tűnik, a laptopoknál még nem olyan elterjedt, hogy eleve SSD-vel adják. Pedig egy most már tényleg elég baráti az áruk, aki szeretne, nem erre sajnál 20-30 ezret.

(#23) Osynho


Osynho
addikt

Jó kis gép, grat hozzá! Egy két dologgal kiegészíthetnéd azért, hogy én is kukacoskodjak. :B Csak mert érdekel.
Az ssd-t hova tetted be? Dvd író helyére?
Érdekesnek tartom, hogy a legtöbb gamer notinál azt írják a felhasználók, hogy mindent fullon visz, főleg a full hd felbontás esetében fura ez. Nekem egy ma már nem túl nagy szám konfigom van (Phenom II, 6870, 4gb ram), de én nem tudok mindent fullra tenni, mert belassul. Namost a 6870 azért erősebb egy Geforce GTX 660M-nél. :U

(#24) BomiBoogie válasza Osynho (#23) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:K
A 660M körülbelül a 4850-5750 asztali vonalnak felel meg, ami nem rossz, de azért fullHD-ra, főleg a mostani játékoknál azért gyengusz.

(#25) nightmare13 válasza Osynho (#23) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ahogy írtam korábban is, nem visz mindent maxon. A teljesítményben az előttem szólóhoz képest annyit módosítanék, hogy inkább 5750 és 5770 közé tenné ma teljesítményét.

FullHD-ban gond nélkül megy az első Borderlands, Diablo 3, Deus Ex: HR, COD: MW3 (Ezek maxra állítva)

Ami nálam nem volt jó minden maxon, az a WoT az új fizikai motor óta, a füst és a por újra megöli a gépet, pedig egy időben nagyon jól működött.

Szóval igen, nem megy minden fHD-ban, megnézheted a kártya teljesítményét a notebookcheck-en is, ott is látható, hogy Skyrim, Metro 2033 már fullosan nem megy 24 fps felett.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#26) TaS1kaaa válasza BomiBoogie (#7) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

Egy igazi játékos asztali gépen játszik :)

(#27) capulet75 válasza TaS1kaaa (#26) üzenetére


capulet75
addikt

GTX660M = 5770 ref.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#28) donkisc válasza capulet75 (#27) üzenetére


donkisc
tag

Hello szerintem meg tökéletesen leírtál mindent akit érdekel az nézen teszt után pl youtube-n ne legyenek balfaszok !!!! én is egy ilyen ssd-t rendeltem csak 128gb osat adata sx300 és nekem is 16gb ram van meg hd felbontású kijelző elég hd ba játszani am nekem is rá van kötve egy fhd tv re és amíg bírja fhd addig ugy tolom ha már nem anyira akkor is jó hd be játcani nekem a hőfokkal volt problémám de a szervíz megoldotta még egy hűtőt alá ficentek és kész is

(#29) donkisc válasza donkisc (#28) üzenetére


donkisc
tag

ja egyépként 3dmark 06 tall 16154 pontot kapott és ez nem rossz nem sok elenfele van laptopoknál az alienwar on kívűl de az mx17 3dmark 06 ba 15400 potnot ért el 2db vga val ugyhogy gatya és az ár külömbség igen nagy nem 7-800 ezeres árba mozog ez a lenovocska

(#30) MaxxDamage válasza donkisc (#28) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm a pozitívumot ! :K :R
Mint említettem, a bővebb "teszt" már elkészült (megjelenéskor) i5 -s verzióval 4GB ram -al (indulo specifikációs Y580)
Másik, meg akit érdekel megnézi, akit nem az hagyja ki !
Sokan vagyunk azon a véleményen, hogy remek ár / érték arányú noti az Y580 ! :K (akadnak akik negatív véleményen vannak "gyári" hibás / selejt és service / call center miatti negatívum miatt....)
Számomra az FHD verzió azért is felesleges, mert FHD TV-ra van kötve így tökéletesen megfelel a gépezet HD-s !
Köszönöm !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#31) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Természetesen az kimaradt, hogy ezek az Aida64 "tesztek" a Power Management energiatakarékos üzemmódba készültek ! :K (legalja) Szóval, ha feltekerem maxra (Lenovo dinamikus grafika) jóval szebben mükődik a szerkezet / gyorsabban és jobban is melegszik ezt hozzáteszem ! :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#32) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Pár + Info / teszt berakva ! :K :R
(jobban nem fejleszthető a gépezet!) - legalábbis nem szándékozom...

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#33) #54439680


#54439680
törölt tag

Sziasztok!
Megegyezéssel Lenovo ideapad y580-ra cserélném új Asus a55vd-sx407h i7-es gépemet.
Csak hasonló új áll.u érdekel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.