Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Tetszik, szerintem olyan 65-70 ezres nyitóárral nagy sikere lenne. :K Mondjuk a HTC-től ezt nem szabad elvárni. :(

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#2) bélus91


bélus91
tag

Márko 88 hol bujkálsz? :D, áron általában megcsúszik a HTC :S

(#3) Mr President


Mr President
senior tag

Jó is lenne ez csak egy baj lesz vele, az ára. Amúgy miért nem lolipoppal jön? :)

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hülye legyek, ha megértem, hogy egy 5"-os telefonnál minek kell egy HTC-logós fekete sáv a kijelző és a hangszóró közé. Pedig amúgy teljesen jónak tűnik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Pr3ciSioN válasza Mr President (#3) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Mert most kijön 4.4 aztán 1-2 hónap múlva 5.0 és elmondhatják hogy frissítettek mert nem ezzel a rendszerrel jött :DDD

2 Giga rammal már vevő is lennék nekem nagyon tetszik :)

Csapoati Te is úgy gondolod hogy mehetnének a gombok a kijelző alá és maga a HTC felirat lehetne a home gomb?( mondjuk szerintem nincs idiótább dolog {saját vélemény} mint a kijelző gombok :U :((( )

[ Szerkesztve ]

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#6) erahurka


erahurka
félisten

Korrektnek tűnik bár feleslegesen hosszú. HTC felirat nem kéne, máshogy kellene megoldani így elég idétlen.

(#7) Márko88


Márko88
aktív tag

Itt vagyok :). Jó telefon, ha az ár is normàlis fagyàs ès bugg nélküli középkategóriás minőségi telefon.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#8) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Androiddal jobb lett volba... ja nem, az egy másik fórum... Szóval: jó, jó, de rohadt drága lesz.

Nem a lényeg a fontos.

(#9) Steve1207 válasza Csapoati (#4) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem nem volt bajom a sávval, de ezeken a "színes" telókon (mert tuti jön piros meg minden fityfenében) tényleg nagyon ocsmány ott egy fekete sáv. Nem a hangszóró elektronikája van még mindig ott?

(#8) dreamdancer: odakint átszámolva 60e-ért mozog, így kezdte a 816 is.

[ Szerkesztve ]

.

(#10) moleculez


moleculez
veterán

Telített a közép kategória, és ez semmit nem tud amiért kellene...
Amúgy egy túlméretezett N5800 jut róla eszembe.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) opr válasza moleculez (#10) üzenetére


opr
veterán

Ha valaki sokat filmezik/videózik/zenél telefonról, annak pl már csak a boomsound miatt megéri ezt választani.
És itt most nem a cig@nyhifi-ről beszélek, hogy buszon üvölteti, sokan csinálják azt, hogy teló konyhában letámaszt, valami sorozat/film/youtube megy rajta és lehet főzőcskézni. Hirtelen példa: nejem is mindig ezt csinálja. Többre igény nincs, mert minek, elég ez is, de egy jobb telefonhangszórónak örülne, az utólagos telóra köthető kis kütyüket meg nem szereti, sőt, egyenesen irritálja, akkor is, ha jobban szól. :)

Ráadásul a htc-nek van egy elég hűséges vásárlói bázisa, több kitérő után ha telefont váltok, én is megint az leszek (asszony hülyének is nézett, hogy más márkákkal kísérleteztem), egyszerűen jobb a sense, mint bármelyik másik felület, legalábbis nekem. Plussz nem bugos, nem akad, minőségi anyagok vannak benne és jól össze van rakva. Ezzel a telóval nekem sokkal inkább a nyamvadt 1gb ram a bajom, bár kérdés ebből mennyi marad appoknak. Ha kevesebb, mint 500mb, akkor a fene megette az egészet sjanos. :(

szerk:
wortz: igen, egy normális, 4,3"-as, nem gigantikus telefon 720p kijelzővel, akár snapi 400-al/410-el, 2gb rammal , boomsound-al (azt a +1cm-t még elviselném a szebb hangzásért), sd-bővíthetőséggel, normális akkuval és minőségi készülékházzal engem is azonnali vásárlásra biztatna asszem. :K

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#12) wortz


wortz
tag

A HTC jó ideje nem tud egy korrekt mini telefont letenni, ami van az is gigantikus, mostanában meg 5 col alatt alig hoznak ki valamit. :(

(#13) kbyte1024 válasza wortz (#12) üzenetére


kbyte1024
addikt

Izlés dolga,de nekem valahogy nem tetszik...lehet a kép nem adja úgy vissza de a hátlap se nyerte el a tetszésem. Az ára meg valószínűleg horror lesz.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

1GB RAM - erről ennyit.

(#15) kisgergely80 válasza opr (#11) üzenetére


kisgergely80
tag

Ezt a hűséges dolgot azért megcáfolnám. Szerintem pont annyi fanatikus van ennél a márkánál is, mint bármelyiknél.
Én pl. annyira megutáltam a sense 6-ot, h a hányás kerülget, ha a htc-re gondolok.
Azt nem mondom, h többet nem veszek ilyet, de sok idő kell, h kiheverjem.

(#16) Steve1207 válasza opr (#11) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem a One mini 3 fog ennek a specifikációnak megfelelni (egyedül a kijelzőtől tartok kicsit, hogy felküldik 4,7-re). Az árat ne hozzuk szóba, az is túlárazott lesz, de a kisebb kijelzőt kedvelők élvezettel használnának egy olyat.

.

(#17) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nagyakávázni már lehet?

Sztereo hang ide, logó oda alul felül túl sok a hely. Aránytalanul sok.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#18) GSPLR


GSPLR
senior tag

"cig@nyhifi" :DDD :DDD :DDD

Huawei

(#19) hue2000


hue2000
tag

Úgy is drága lesz

Az élet mindig drága

(#20) xmaas


xmaas
őstag

Elolap nem rossz, hatlap nekem nem a legszebb de elmegy, majd kiderul ha elcseszik vagy sem az arazast

(#21) Tomi_Ohl válasza GSPLR (#18) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

LOL köszi most értettem meg :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#22) halkow


halkow
őstag

drága lesz annyi szent

Alcatel onetouch idol2s the king

(#23) babkukta


babkukta
senior tag

Én annak örülök a legjobban, h most már jobban szét lehet választani a termékpalettákat egymástól. Van Snapi 200,400,600,800as széria. Ez így nagyon tuti. Eddig volt snapi 400 a középkategóriában, azt jóvan.
Külön tetszik a HTC-nél, hogy mint jellegzetesség, fellelhető a legtöbb készülékén az előlapi sztereó hangszóró. Természetesen az ár az, ami miatt félni lehet

Üdvözlettel, Tibi

(#24) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Jól néz ki.

(#25) csordas11


csordas11
aktív tag

A htc beleszürkül a mezőnybe.

(#26) ctvagyok


ctvagyok
őstag

HTC minőségi műanyag? :DDD
Aksi lehett volna nagyobb, de amúgy okés telefon. Főleg ha jó árat modnanak alá.

(#27) Flind válasza mrlujoak (#17) üzenetére


Flind
senior tag

Egyetértek, de amúgy zseniális hogy próbálják elrejteni.
Mert hogy ezzel a logo - marketing bullshit hangszóró kettészedéssel nem olyan feltűnő. És van is nekik mire fogni, hogy a bítsz hangszórónak kell (ami amúgy ugyanolyan használhatatlan bármiféle médiafogyasztásra mint az összes többi telefonhangszóró). És így minden telefonjuknál akkora a keret, mintha valami 20k-s vacak lenne.
Példa..

(#28) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Snapdragon 410 modell ~$225
MediaTek modell ~ $161

(#29) sajo13


sajo13
senior tag

Más gyártók arra mennek rá, hogy oldalt minél kisebb(de azért használható) legyen a káva. Itt meg van a külső világos keret, aztán azon belül még a fekete keret is.Hogy felül minek kell az a nagy fekete keret, az megint csak rejtély, mert alul még megmagyarázható a logó miatt, de azt is lehetett volna ésszerűbben.
A HTC szerintem a legnagyobb méretű 5"-os telefon címre hajt:)

(#30) TRIvidore


TRIvidore
tag

Ettôl nem estem hanyatt. A Desire Eye, szemtelen kiadàsa lebutítva. Akkor màr inkàbb a 816.

Never say no to...@##%%£...Panda

(#31) kengyel


kengyel
nagyúr

Külsőre nagyon tetszik a telefon. :)

kengyel

(#32) che 1990


che 1990
tag

Ledes villanó a hátlapra?? Mennyit kéne fizetni, hogy rajta legyen végre??
A káva tényleg túl nagy...

(#33) Kormi76 válasza che 1990 (#32) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Másik modellt kell venni?

(#34) no more


no more
addikt

Jól néz ki és, ha nálunk is 56 ezer körüli lesz az ára, mint kint, akkor durva vétel lehet.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#35) Tidzsimon válasza Pr3ciSioN (#5) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Ha a kijelzőgomb akkor van ott amikor akarod, hogy legyen, akkor hasznos. Kb egy évig használtam úgy telót, hogy nem volt navbarom csak ha felhúztam az ujjam a teló alján, vagy ott a pie control. Ha fixen ott a gomb, akkor könnyű belenyúlni gépelés vagy játék közben. Szvsz ezért szarabb a nem kijelző gomb. Kivéve ha nem kapacitív.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#36) BGGB


BGGB
csendes tag

Dehogyis, azt már rég megcsinálták a one m8cal, az akkora mint az lg g3 :D lehetlen annál nagyobb 5"os telefont gyártani!

(#37) Garada


Garada
őstag

Nem rossz, bár én egy kicsit többet vártam volna már a formatervtől.

(#38) CptAdamica


CptAdamica
veterán

A kötelező "úgy is drága lesz" hozzászólások itt sem maradhatnak el. :D

Megyen!

(#39) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na, kíváncsi leszek jövőre az új készülékekre, idei Desire-k nem nyerték el a tetszésem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#40) TechData válasza enginev3.0 (#39) üzenetére


TechData
tag

Szemből a készülék unalmas,de a hátlap fiatalosra sikeredett. Tetszik a készülék,csak az a HTC-s káva szúrja a szemem a kijelző alatt. 50-70 ezer közötti áron jó vétel lesz így karácsony előtt.

LG G Flex 2 (Titan Silver)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.