Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Lehet jelentkezni Topikgazdának (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Lehet, hogy rosszul látom a dolgot, de biztosan segíteni fog ez így? Aki valóban aktív az -szerintem- szívesen meg fogja csinálni a TIR-t. Bár lehet tévedek.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2) Kalandor válasza bitpork (#1) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megcsinálni meg lehet, csak aztán macera a moderátoroknak cserélgetni, stb. sose lesz olyan friss mintha bármikor hozzá lehet nyúlni, lehet javítgatni a megjelenéseket vagy egyéb aktualitásokat.

(#3) #90933760


#90933760
törölt tag

Csak válogassátok ki őket rendesen, erre az egyre kérlek titeket. Úgy válogassatok mintha moderátorok lennének, szükség van rá mert sokan a rang után felsőbbrendűnek kezdik értékelni magukat, még ha ők maguk sokszor észre sem veszik.

(#4) bitpork válasza Kalandor (#2) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez valóban jobban terheli őket. A korrektorok is terheltek, vagy egy -egy TIR alapvető átnézése nem megoldható? Vagy a Topikgazdaság, mint TIR szerkesztő rang nem leválasztható az egyéb jogosultságról?

(#3) Baltoafarkas: Szerintem a válogatási kritériumok nem voltak itt kérdés :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Akkor én vállalnám a [AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning fórumgazdaságát :)

(#6) whited


whited
addikt

Jómagam szerettem volna jelentkezni a Peugeot topik-hoz (amit én is nyitottam még régebben) gazdának viszont látom időközben összevonásra került a Citroen-el.
Ezek ismeretében lenne mód, hogy jelentkezzek? :R

Korábban hasonló feladatra nem jelentkeztem, csak mikor volt lehetőség Logout-on korrektornak

[ Szerkesztve ]

(#7) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Ha esetleg valaki nem jutott volna tovább a címen: "Lehet jelentkezni topikgazdának a Moderátort keresek a fórumhoz topikban: röviden írd le és linkeld melyik topikban és hogyan tudsz szerepet vállalni (linkelheted ha már korábban is segítettél másoknak)."

;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8) whited válasza whited (#6) üzenetére


whited
addikt

Azért harmadszorra csak sikerült :D

[ Szerkesztve ]

(#9) bitpork válasza mukibuci (#7) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A szövegértelmezés nem volt szempont, de még az olvasni tudjon sem ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10) kemcso válasza mukibuci (#7) üzenetére


kemcso
Ármester

Nem mindenki tud olvasni, van aki csak írni ;]

(#11) whited válasza kemcso (#10) üzenetére


whited
addikt

most akkor darabokra leszünk szedve? :D

(#12) Arnold2 válasza bitpork (#4) üzenetére


Arnold2
őstag

Vagy a Topikgazdaság, mint TIR szerkesztő rang nem leválasztható az egyéb jogosultságról?

Dehogynem :)
Még valahol az elején lettem felkérve TG-nek és már akkor is csak a TIR-t és Téma tudnivalók-at tudtam szerkeszteni (ami jól is van így, lévén két moderátor is aktív tagja a topicnak, nem kellek oda én 2,5-nek :) ).

Amúgy ha az adott topicban a TG neve felé viszed az egeret, akkor megmutatja, hogy milyen jogai vannak az adott topicban. Nekem legalább is :)

[ Szerkesztve ]

(#13) bitpork válasza Arnold2 (#12) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A kérdés költői volt, lévén én is voltam TG :)
Pusztán arra akartam utalni, hogy a TGnek más fennhatóságának nem szabadna lenni mint a TIR szerkesztés, és emiatt gyk nem kell a TG poszt sem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14) #90933760 válasza bitpork (#13) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ezt támogatom. Kiegészítve úgy, hogy nem kell a topikgazda rang, se kiírva sehol. Ne lehessen látni ki az és TIR szerkesztésen kívül ne legyen más dolga, a törlést és offba rakást csak néhányan kaphatnák meg ahol nagyon kell, meg olyan személyek akik már bizonyítottak. Friss topikgazda ne kapjon. Ez igaz lehetne visszamenőleg is. Sok olyannak van akinek nem kellene a kezébe. És sokan a rang látványától és a törlés lehetőségétől felszállnak a föld fölé. Olyan topik ami kiemelt moderátori figyelem alatt áll és eleve van már egy normális gazda, meg pláne nem kell még egy törlési joggal rendelkező.

(#15) Воланд válasza mukibuci (#7) üzenetére


Воланд
titán

az elso szuro. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) kemcso válasza bitpork (#13) üzenetére


kemcso
Ármester

Szerintem ezt differenciáltan kell kezelni, ahogy most is megy. Van, ahol csak a TIR szerkesztése elegendő, van ahol off jog is kell és van, ahol a törlés is (pl ahol rendszeresek a hirdetések). Na és persze ember-függő is, aki csillagvadász az úgyis idővel ki fog hullani vagy a jogai csorbulnak.

(#17) Bjørgersson válasza bitpork (#13) üzenetére


Bjørgersson
félisten

TIR szerkesztés + on-off állítás, szvsz. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18) bitpork válasza kemcso (#16) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A probléma ott van, hogy egy egy ilyen kiszűrődés elnépteleníthet egy topikot. Biztos h így kell kikísérletezni?

(#17) kovy29: Na jó ez még valóban beleférhet, de továbbra is tartom, hogy erre külön posztot létrehozni, teljesen felesleges. Aki a szívén viseli a topik sorát, az ott van billog nélkül is :K Az pedig, hogy jelentkezni lehet a posztra... hogy is fogalmazzam meg... önmagunk dicsérete nagyon ciki, na mán na.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#19) kemcso válasza bitpork (#18) üzenetére


kemcso
Ármester

Azt gondolom egy alapvetően jó rendszer a TG, nincs annyi moderátor, hogy minden topicon folyamatosan rajta tudja tartani a szemét. Tény, hogy lehettek, lehetnek mellényúlások, amiket előre nem lehet látni, de sztem eltörpül az előnyök mellett. A topiclakók részéről meg ha ellenérzés van, akkor jelezni kell (de károgók mindig lesznek, akik szerint a moderátorok is ördögtől valók és éljen az anarchia :DDD )

(#20) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szerintem az hogy lehet jelentkezni az adott topikba gazdának rendben van .Gondolom mindenki tisztában van vele , hogy alkalmas e az adott pozícióra ,de pl Wot topikban csináltunk a jelentkezők nevével egy nyilvános szavazást. Egy hétig lehetett szavazni és az első három embert jelöltük a pozícióra .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21) bacsis válasza mukibuci (#7) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

megnyitottam a linket és nem tudam új hozzászólást pakolni a fórumba azért is ide írtam be...
Most is nagy nehézségek árán sikerült :P :))

(#22) Bjørgersson válasza bitpork (#18) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem nincs gond ezzel a jelentkezési lehetőséggel, de azt már inkább nem írom le miért. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23) energy4ever


energy4ever
addikt

Ezt nem ertem: "Ha tudod, hogy Topikgazdaként megosztanád a topikot"
Valaki leirna reszletesebben, hogy ez mit jelent? :F Magyar anyanyelvu vagyok, de nem jovok ra ennek ellenere se, hogy mit is jelenthet, ez a mondat, sot meg sejtesem sincs...

[ Szerkesztve ]

(#24) C4mp3r válasza energy4ever (#23) üzenetére


C4mp3r
addikt

gondolom a megoszto szemelyisegekre gondolnak. a topic egy kozosseg, nem szerencses olyan felhasznalot kinevezni, akit a topic egyik fele utal, a masik fele elfogad mert csak problemakat szulne.

(#25) petipetya


petipetya
nagyúr

Engem az zavar, ha egy link helyett kilométer hosszú szöveg van az általam látogatott topicokban. Az ilyen takarító munkára kellenének emberek (jómagam is elvégezném). Nem lehet ezt különválasztani a moderációval kapcsolatos marhaságoktól? Ha nem, akkor nem is veszem a fáradtságot a jelentkezésre. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#26) FATtila78


FATtila78
tag

Én szeretnék adminnak jelentkezni ha lehet. Nagy igazságérzetem van, becsületes vagyok. Banolni nem szeretek de az oda nem való kommenteket törölném mindig! Ráadásul elég sokan szeretnek, főleg a mobilarena topicokban. Bár egyesek azt mondják, hogy megosztó vagyok, de igazából jófej.

[ Szerkesztve ]

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#27) Bjørgersson válasza FATtila78 (#26) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ok, de csak topikgazdanak lehet jelentkezni, s azt sem itt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29) koxx válasza FATtila78 (#26) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez nem így működik :N moderátornak nem lehet jelentkezni.

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#30) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Írtam a "Moderátort keresek a fórumhoz!" topikba ez ügyben, de válasz nem igazán érkezett és már a hozzá szólásomat sem látom. Gondolom a korábbi kitiltásaim miatt felejtős a dolog...

[ Szerkesztve ]

(#31) Bjørgersson válasza Just_Reboot (#30) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lapozz vissza, ott lesz a hozzászólásod. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32) Just_Reboot válasza Bjørgersson (#31) üzenetére


Just_Reboot
addikt

És tényleg. :D De csak ennyi van alatta: "[ Módosította: Qru ]"

[ Szerkesztve ]

(#33) #90933760 válasza Just_Reboot (#30) üzenetére


#90933760
törölt tag

Olyan adatlappal mint a tiéd nem csodálkoznék, ráadásul folyamatos és az utolsó is két hónapos.
Visszafele lapozgass egyesével és ki fogja dobni a tiédet is. Sajnos ez egy elég félkész megoldása még az anonim topikoknak.

(#34) Bjørgersson válasza Just_Reboot (#32) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gondolom még nem sikerült dönteniük, megfeledkeztek róla, vagy valami hasonló. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Köszi a válaszokat. Akkor várok, majd csak lesz valami.

(#36) Bjørgersson válasza #90933760 (#33) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az előző fórummotorral egyébként még nem kellett lapozgatni, az általad beállított mennyiségben láttad szépen sorban a hozzászólásaidat. Most viszont már az általad beállított mennyiségű hsz látszik egy oldalon, viszont mivel ugye anonim topikról van szó, rengeteg oldalt üresnek lát az ember.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37) macskea válasza FATtila78 (#26) üzenetére


macskea
őstag

Tőled mentsen meg az isten minden topikot... nálad hangosabb fanboy vagy hater kevés van a Mobilaréna fórumainak hasábjain... és ezek szerint még megfelelő önkritikád sincs... :(( "Igazságérzeted" az valóban van, de az szerintem kifejezet hátrány egy ilyen posztra.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#38) FATtila78 válasza macskea (#37) üzenetére


FATtila78
tag

Hát ha csak troll postok törölgetése lenne a feladatom, akkor mindegy, hogy esetleg igazak-e a vádjaid. A törölgetés mindenkinél egy néma feladat lenne :)

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#39) WOT-H-A-C válasza FATtila78 (#38) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szia! Te valamit nagyon félre értettél/értesz. A topikgazdáknak az elsődleges feladata a TIR frissentartása és megszerkesztése. Nem a hozzászólások törölgetése. Valóban vannak TG-k akiknek van törlési joguk, de korlátok mellett és pár esettől eltekintve, csak moderátori kontroll mellett lehet hsz.-t törölni. A TG.-ra is ugyanúgy vonatkoznak az általános szabályok mint bármely fórumozóra. Sőt jobban szem előtt is vannak. A Mod.-ok folyamatossan ellenőrzik a munkájukat. Tehát , ha csak törölgetni akarsz vagy "moderátorost" játszani, akkor ki kell ábrándítsalak. Egyrészt a legritkább esetekben kell használni a törlés gombot, másrészt az új TG.-k az elején nem lesz törlési joguk.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#40) bitpork válasza WOT-H-A-C (#39) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A régi TG-k törlési jogát is meg kellene vizslatni imho.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#41) 4264adam


4264adam
veterán

Sziasztok!
Csak azt szeretném megkerdezni, hogy a TIR minek a röviditése?

(#42) koxx válasza 4264adam (#41) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

[link]

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#43) KrAt válasza 4264adam (#41) üzenetére


KrAt
veterán

Topic Információs Rendszer (asszem) :)

(#44) bitpork válasza 4264adam (#41) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

https://en.wikipedia.org/wiki/TIR_Convention ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#45) 4264adam


4264adam
veterán

Köszönöm szépen mindenkinek.

(#46) WOT-H-A-C válasza bitpork (#40) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Amennyit én törlök... mind1 is, hogy van-e gomb vagy nincs törlésre. "nem ide..." "dupla..." , de vágod te..

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#47) Bjørgersson válasza bitpork (#40) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem megvizsgalni, hanem elvenni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#48) #90933760 válasza Bjørgersson (#47) üzenetére


#90933760
törölt tag

Látom nem vagyok egyedül ebben a gondolatsíkban.

(#49) Bjørgersson válasza #90933760 (#48) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, van elég moderátor, nem kellene melléjük még törlőgazdák is.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#50) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Akkor én is jelentkeznék topikgazdának, első körben a milyen processzort vegyek.-be, párszor már segítettem, hát megpróbálnám :D

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Lehet jelentkezni Topikgazdának (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.