Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dominó85


Dominó85
veterán

Óriási élmény volt elolvasni ezt a cikket, még a "vén" 29 éves fejemmel is. :D Imádok legózni és ez nem ciki. ;] Köszönet az írásért.

"Everything is Batman, everything is cool when You're Batman" :))

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#2) LÁZ válasza Dominó85 (#1) üzenetére


LÁZ
addikt

Köszönjük szépen, akkor a foglalkozás elérte célját :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#3) Dominó85 válasza LÁZ (#2) üzenetére


Dominó85
veterán

El-el. Jó érzés, mikor a gyermeki énre visszaemlékeztetik az embert. Nem szabad ezt az ártatlan ént sohasem elhagyni, mert vele együtt egy különös és őszinte boldogság tűnhet el. Bocs a szentimentalizmusomért. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#4) marositech


marositech
senior tag

Na na na na na na na na na na... :DDD

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#5) tvamos


tvamos
nagyúr

Hat ez nagyon kiraly!

Mondjuk en mpst prpbalom a gyereket atallitani femepitore...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6) LÁZ válasza tvamos (#5) üzenetére


LÁZ
addikt

régen volt az több volt nekem is, lánykoromban, de havernak meg orbitális mennyiségű legoja volt, igy maradt a lego, több éven keresztül, minden nyáron :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#7) Wolfi88


Wolfi88
csendes tag

Szép munka.
Azért egy olyan Batmonbilos könyv nekem is jól jönne:)

(#8) tvamos válasza LÁZ (#6) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az az igazsag, a lego "tul egyszeru"... :N Neeem... de egy fiu gyerek tanuljon meg csavarhuzozni!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#9) #19617792 válasza marositech (#4) üzenetére


#19617792
törölt tag

(#10) LÁZ válasza tvamos (#8) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen, tény, viszont talán a lego kicsit kreativabb dolog, jobban tud belőle összevissza, kikobakolt dolgokat épiteni.viszont tény, hogy lesz ideje eldönteni melyik a jobb neki :D

@Earl: na, az szép halál :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#11) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Kiegeszites, az elso nem a Keaton fele mobil hanem a kepregenyes verzio.

Ez a Keaton fele :

Ilyen a kepregenyes verzio, elejen a denever pajzs, mint a te modelleden. Rengeteg variacioja van persze, de a pajzs mindig ott volt.

Nem kotozkodni akartam, csak szemet szurt, mellesleg a te verziod sokkal jobban nez ki mint a Keaton verzio.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#12) marositech válasza Döglött Róka (#11) üzenetére


marositech
senior tag

Akinek van ideje, arra jó az oldal: Batmobile szakoldal
:R

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#13) Döglött Róka válasza marositech (#12) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jo lehetett ezt osszegyujteni:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14) LÁZ válasza Döglött Róka (#11) üzenetére


LÁZ
addikt

köszöntem, no para, én olyanba voltam, hogy a mozisból vagy ahhoz kapcsolódóan született a Lego verzió.

Tény, hogy a Lego-s inkább hasonlit a mozisra sztem, mint a képregényesre (persze a denevérfejet leszámitva). ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#15) Döglött Róka válasza LÁZ (#14) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A felettem linkelt oldalon tuti talalsz egyezo kepregenyes verziot, en csak a pajzsra akartam felhivni a figyelmet.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#16) LÁZ válasza Döglött Róka (#15) üzenetére


LÁZ
addikt

okés...zsokés ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#17) Napfénysüti

Szokásos remek írás tőled Laci. Nem is mondtad hogy már újvárosi éveid alatt is voltak legóid, meg is mutathattad volna azokat lehet akkor hamarabb rákapok én is. ;]

Més que un club!

(#18) LÁZ válasza Napfénysüti (#17) üzenetére


LÁZ
addikt

akkor még csak a betmobil, és az ucs AT-ST volt meg, de már a vége fele, a Star Destroyer már szegedi sztori volt.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#19) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Jó kis írás lett.
Én is gondolkoztam a Tumbler megvásárlásán, de az árcédula miatt - egyelőre - kihagytam. A könyv kifejezetten tetszik, lehet utánanézek neten (már csak a képek miatt is :) ).

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#20) tvamos válasza LÁZ (#10) üzenetére


tvamos
nagyúr

Mashogyan kreativ. A tradicionalis femepito puszta mechanika. Ha van sok "fogaskereked", szerintem minimum egy szinten van a technic-kel.
Node, ez olyan hitvita, amiben mindenkinek igaza van. En azt szeretnem, ha csavarozna az a kolyok, arra meg a Lego nem jo.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#21) tvamos válasza tvamos (#20) üzenetére


tvamos
nagyúr

Jut eszembe... Tudtok ajanlani valami relative olcso Lego autot, amiben mukodo difi van? No nem kell sper egyenlore... csak hogy megertse a gyerek, hogyan mukodik.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#22) LÁZ válasza P1eTr0 (#19) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen, a Tumblernél nekem is besegitett a párom, meg volt 15k lego-s kedvezményem a shopban is, amit arra használtam fel, úgy már nem volt olyan vészes szerencsére.

@tvamos: a Lego klub topikban a teknik koponyák biztosan ajánlanak konkrét készletet ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23) tvamos válasza LÁZ (#22) üzenetére


tvamos
nagyúr

Koszi! Atmentem oda.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#24) mekker


mekker
őstag

Én olyan cikket szívesebben olvasnék, hogy mondjuk borítókép alapján mennyire hűen tudod összerakni, vagy akár saját ötlet megépítését.
Ezért is szeretem sokkal jobban a Technic Legot, ott sokkal kevésbé van megszabva, hogy mit építhetsz, hány alkatrészből.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#25) LÁZ válasza mekker (#24) üzenetére


LÁZ
addikt

sajnos a MOC korszakból már kinőttem pár éve :D , vén fejjel már 'csak' az ilyen legózás maradt, gyújtemény jelleggel :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#26) hoffman_


hoffman_
nagyúr

wááá, de komoly vagy megint! :R óriási :C

sajnos csak most jártam logouton, és vettem észre. az "öreg" Batmobil itt is megvan! élőben is pazar egy járgány, én oda meg vissza voltam tőle (nem az enyém sajnos) :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27) LÁZ válasza hoffman_ (#26) üzenetére


LÁZ
addikt

köszönöm, valóban jó anyag az első kiadás is, igaz, hogy sajnáltam rá kicsit a 30k-t, de ma már csak nagy szerencsével lehetne megcsipni ennyiért egy 1x összerakott példányt, annyit még úgy is megérne :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#28) hoffman_ válasza LÁZ (#27) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ennyire ritka darab lett? ezt így utólag jó tudni :) mi is ilyesmi áron vettük, alatta talán egy picivel, de méltó dísze lett a szobának :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29) mmdms


mmdms
addikt

Maxirespekt, nagyon jó kis cikk!
Azt majd elárulhatnád a könyvből, hogy hogy a rossebbe jutott valakinek eszébe az uccsó 3 batman filmre egy ennyire elrugaszkodott, ormótlan kocsit tervezni az előzőekhez képest? Személy szerint nekem ez a verzió a batmobil:
Mindenhol ezt láttam gyerekkoromba, film, képregény, mese, ettől (is) lesz batman a batman, ezt igazán megtarthatták volna.
A kis legófigurák meg hatalmasak, a joda nagyon tuti! :K

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#30) LÁZ válasza mmdms (#29) üzenetére


LÁZ
addikt

igen, nekem is ez tetszik a legjobban, de azért a Tumbler is jól mutat (vmit modernizálni kellett a gépparkon :D , hogy batman is update legyen).

egyébként van a könyvhöz kapcsolódóan egy dokumentum film is, sztem jutubon is fent van, utánanézek ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#31) Peterson_ válasza LÁZ (#30) üzenetére


Peterson_
addikt

Szerintem nagyon király a tumbler, és egyébként érdemes utána nézni, hogy mennyire nem elrugaszkodott, ugyanis azt is képregényből emelték át szinte egy az egyben.:)
A cikkekhez és a gyűjteményedhez pedig maxiriszpekt, eddig is elolvastam minden írásod, ezután sem fognak kimaradni:R

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#32) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Pfú de yo... :C

A.

(#33) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Ma megérkezett a könyv, amit a cikkben is meg van említve. Egyelőre csak átlapoztam, de nagyon korrektnek tűnik. Már csak ezért is megérte elolvasni (a LEGO-kért pedig főleg).

Kösz a tippet :)

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#34) LÁZ válasza P1eTr0 (#33) üzenetére


LÁZ
addikt

forgasd egészséggel, maximálisan megéri a pénzt, mert nagyon színvonalas, minőségi kiadás ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#35) Silenzio


Silenzio
addikt

A '89-es Batmobil nem is a '89-es Batmobil. Az első LEGO jármű bizony az 1997-es Batman & Robin kocsija.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#36) Silenzio


Silenzio
addikt

-

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.