Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LÁZ


LÁZ
addikt

halló halló, :))

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Árkádban jártunk a hétvégén és bementem egy Lego boltba, ahol rengeteg Star Wars-os járgány volt kapható, mintha most jönnének a filmes cuccok Legósítása... Ami mondjuk jó, mert elmennek a szememben filmes relikviáknak is akár a vitrinbe.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3) Sanchez638


Sanchez638
addikt

az új lego-t nem szeretem, mert sok az olyan elem ami új és nem illik a régibe

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#4) Elpresidente


Elpresidente
tag

35 éves fejjel azonnal megvettem a Ghostbuster járgányt. :-) Régi nagy kedvenc a film. Még nem raktam össze, ezért jó volt olvasni az írást.
Most a nagy Batman Tumbler beszerzésén gondolkozom. :-)

Xbox gamertag: goserHU

(#5) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

:C

Ecto-1 Lego-ban is atom jól néz ki... :C

Nekem "igaziban" van meg... :D

A.

(#6) Steve1207 válasza Sanchez638 (#3) üzenetére


Steve1207
veterán

Nálam a lego inkább a kreativitásra ösztönző játék. Szép és jó, hogy ilyeneket lehet építeni, de ebben max azon gondolkodik az ember, hogy hova rakjak és csá, aztán ott van előtted. A régi vegyes kis elemeknek nincs párja, amikor agyaltál, hogy mi legyen, megtervezted, újraépítetted és elkészítettél valamit, módosítottad ésatöbbi.
Persze ezek is klasszak, de ez nekem egy könnyített makett kategória inkább. (Felnőtteknek tök jó ilyen, mert szerettünk/szeretünk legózni, de hogy a gyerekeknek is kb ilyen van már vagy csak a baromi nagy építőelemek, amiből alig lehet kreatívkodni...)

Az írást és a bemutatást köszi, nagyon részletes :)

.

(#7) Zirowe válasza AndrewBR (#5) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ez nekem is megvolt kiskoromban. :)
Adtak hozzá kis sárga szellemet, amit a hátsó kampóra lehetett csíptetni.
Emlékszem, az első időszakban tökre zavart, hogy a hátsó kerekek egy fémes hangot adnak ki, majd csak jóval később jöttem rá, hogy a kipufogóval át lehet kapcsolni tekerő módból simára a kerekeket és egyből elmúlik a hang. :B

Meg nekem megvolt a rajzfilmbeli helikopterük is, ami belső/hátsó csomagtartójában volt tárolva.
Próbáltam sokszor, de nem sikerült berakni. :)

Meg egy ilyen sárga volkswagenem is volt, amit nagy szörnyre lehet kinyitni.

Emlékszem ideges voltam, mert eredetileg ecto-1et kértem, de egy darabig csak ez a sárga csodám volt helyette.

Illetve nagy álmom volt egy "főhadiszállás", de az sajnos sosem valósult meg.

Meg is kéne keresnem már ezeket a régi játékaimat. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) LÁZ válasza Elpresidente (#4) üzenetére


LÁZ
addikt

Tumbler lesz nekem is, valószinű legoshop-on keresztül, ha itthon drágább lenne, szivesen megrendelem neked ;)

@Andrew: igen, valóban csinos masina úgy is, nekem a legoféle az első, commodore-on toltam rengeteget a játékot anno ;]

@steve: mostanra nekem ez maradt a lego-ból, lánykoromban mi is az ömlesztettből gyártottunk lakást-munkahelyet-várost nyarakon keresztül, mára alábbhagyott a kreativitásom. Valóban inkább modell, mint pakolgatás újra meg újra, de nekem igy is nagyon adja, és befektetésnek sem utolsó ;]

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#9) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Am nekem mindig is olyan mániám volt, hogy kijött valami ami közel állt hozzám, és azt azonnal lemásoltam a régi kockákkal. De tele vagyok régi legos bemutató újságokkal, és nagyon szeretem nézni, mert akkor még volt ötlet és nem csak a termékek képé rakták bele. hanem pl.: városokat is, ahogyan kinézhet majd.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#10) taaz


taaz
aktív tag

Hát ezek nagyon komoly cuccok. :C
Amúgy én is készülődök legózni, de még a fiam 2.5 éves . Úgy nehéz építkezni, ha a másik oldalról bontanak. :)
Nálunk 2 darab vasút szett van, de a rákfenéje az egésznek a félmázsa elem amivel működik. Így mostanában Duplozunk. :))

(#11) AndrewBR válasza Zirowe (#7) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Edenyke + LÁZ: :R

Sajnos hiányzik a vezető oldali ajtó, és tudomásom szerint volt a tetején egy fegyver gépezet amibe bele lehetett ültetni az emberkét... :O

...egy régiség vásáron bukkantam rá, ezek a kis hiányosságok ellenére sem hagytam ott. ;]

Mindenesetre a Lego-zás nekem is az örök kedvencem. Sohasem lehet megunni. :C

A.

(#12) Zirowe válasza AndrewBR (#11) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ja igen, egy kis forgószék, amire rá lehetett szíjazni egy figurát. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13) Kex613826


Kex613826
tag

Nekem nagyon tetszik mindkettő, de a mini az jobban tetszik. Gratula mind a kettő készlethez!!

Be positive, nothing is perfect!

(#14) Duree


Duree
veterán

Na ez remek volt,imádom a Legót,sajnos nem olcsó.Mi az amit nem csináltak Legóból.

duree54

(#15) AndrewBR válasza Duree (#14) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Nekem gyerekkoromból maradt meg ( hála istennek )
igen szép számmal lego, ( 90-es évek )
azóta csak kis hugim készlete gyarapítja ( főleg rózsaszín elemek :DD )
lényegében egy komplett várost fel tudok belőle építeni... :C

Igen... nem kevés jogot vásárolt a lego hogy bármit kiadhasson. :)
A konzolos játékok terén is szép számmal adtak már ki játékot.

A.

(#16) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Nagyon jó kis írás! :) Grat a szettekhez.

© asszongya'hogy

(#17) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

KELL! :C

(#18) Brumi


Brumi
senior tag

A GB készlet leírása valóban nagyon szép munka mindaddig, amíg hozzá nem nyúl az ember. Mire összeraktam a kocsit, már gyakorlatilag szétesett az útmutató, és ahogy nézegettem a neten, ez nem csak nálam fordult elő. Pedig óvatos voltam, nem törtem meg a gerincnél... Azért erre odafigyelhettek volna.

Egyébként mindkét szettet szeretem, jól mutatnak a polcon :)

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#19) Zoltn válasza Brumi (#18) üzenetére


Zoltn
senior tag

Nagyon jók a legós cikkeid! :R

"Music is your only friend. Until the end!"

(#20) Brumi válasza Zoltn (#19) üzenetére


Brumi
senior tag

Milyen cikkekre gondolsz? Ez nem LÁZnak akart menni? :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#21) AndrewBR válasza Brumi (#20) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:D

A.

(#22) LÁZ válasza Brumi (#18) üzenetére


LÁZ
addikt

nálam egészben maradt :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23) Zoltn válasza Brumi (#20) üzenetére


Zoltn
senior tag

Dede! :D Ott a pont!

"Music is your only friend. Until the end!"

(#24) LÁZ válasza Zoltn (#23) üzenetére


LÁZ
addikt

akkor köszönöm szépen :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#25) Ellia válasza Vikthor (#2) üzenetére


Ellia
addikt

Biztosan azért mert a 3. széria van kint, újra kiadják a régi modelleket, kicsit javítva átgondoltabban.Itt egy kis képcsokor, hogy mennyit változtak például a minifigek kidolgozásai 15 év alatt :)

Az Ecto-1 mint gép maga nem tetszik, a minifigek annál inkább. A mini cooper-t meg szó nélkül felraknám a polcra.

Magam részéről már csak az ilyen készletekben, meg a minél jobban kidolgozott minifigekben élem ki magam :)

[ Szerkesztve ]

(#26) Duree válasza AndrewBR (#15) üzenetére


Duree
veterán

És sohasem lehet megunni,ráadásul még 30 év múlva is passzolnak a kockák,és nem lötyögnek.

duree54

(#27) BlackPriest


BlackPriest
őstag

Arkadban a kilos legobol kezdtem epitkezni, jol beszippantott, utoljara szerintem 20 eve legoztam, vagy tobb. Nem lehet kinoni belole :)

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#28) C$abi


C$abi
aktív tag

Nagyon tetszik a Mini alapból is, de az eszközölt változtatásokkal még inkább szebbé és menőbbé alakítottad át az autót. Szép munka! A Szellemirtók autója is nagyon szuper lett. Ajánlom neked a LEGO Movie-t ha még nem nézted meg, mert szerintem azt muszáj megnéznie egy LEGO-s embernek, legyen az gyerek vagy felnőtt, mert atombombasztikus. :)

(#29) hoffman_


hoffman_
nagyúr

a szokásos LEGO never dies! kommentem. :D köszi, hogy folytatod töretlenül, és alig várom a végén felvázolt nagybemutatót. üde színfolt továbbra is, jöjjenek csak a cikkek rendületlenül :) :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#30) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Gratula!

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#31) LÁZ


LÁZ
addikt

köszönöm szépen, igyekszem megfelelni a köz elvárásának :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#32) Napfénysüti

Jó írás lett Laci, ez a Mini nagyon király gép! :R

Més que un club!

(#33) Squirrel


Squirrel
őstag

Gratulàlok! Klasszak lettek, mint a többi munkàd is.

Neten nézegetve talàltam egy Imperial osztàlyu SD-t. Ilyet halando ember hogyan tud összerakni? értem ezalatt, ez gondolom nincs forgalomban, ennyi hasonlo alkatrészt és gondolom jonéhàny egyedit hogy lehet szerezni?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#34) LÁZ válasza Squirrel (#33) üzenetére


LÁZ
addikt

általában a nagy részük beszerezhető, ha sikerül megszerezni a manual, vagy pl árulják, mint pl ennél, és elemenként össze lehet szedni

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#35) BlackPriest válasza Squirrel (#33) üzenetére


BlackPriest
őstag

van készen csillagromboló

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#36) Squirrel válasza BlackPriest (#35) üzenetére


Squirrel
őstag

Igen, tudom, de amit linkeltem az egy 2 méteres dög. Keress rà a neten, hogy biggest, most detailed star destroyer, aztàn elàmulsz, hogy ez a joszàg tényleg milyen részletesre sikerült. Bele se merek gondolni, hogy mennyiböl jöhet ki egy ilyet összerakni.

(#37) LÁZ válasza Squirrel (#36) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen, van amit érdemes elemekből összerakni, van ami meg pl ugyanannyira jönne ki (ucs falcon), mint amennyiért most mennek, sztem ez is benne lenne 4-500k-ba :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#38) Squirrel válasza LÁZ (#37) üzenetére


Squirrel
őstag

Na, csak nem hagyott nyugodni a dolog, kicsit google-iztam, 5000 USD volt az anyagkoltseg. Azert kemeny project lehetett...

[link]

(#39) Dexar007


Dexar007
veterán

Olyan szivesen belerugnek,hogy aztan ujjaepitsd. ;]

Give me your cum,bull!

(#40) LÁZ válasza Dexar007 (#39) üzenetére


LÁZ
addikt

az is egy megoldás :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#41) subset


subset
senior tag

Köszönjuk a cikket !
Nice

Használj Te is szabad szoftvert !

(#42) asvald


asvald
senior tag

jó móka ez a legózás ,csak rohadt drága ;]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#43) Kéklámpa


Kéklámpa
újonc

Van egy üzlet, ahol saját kérésre felkutatnak olyan lego különlegességeket neked, amiket csak szeretnél, így nem neked kell futkosnod utána, hanem megkeresik helyetted http://www.kockakucko.hu/

(#44) TonTomika


TonTomika
aktív tag

:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.