Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LÁZ


LÁZ
addikt

high five, low five, no five

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2) DeltaPower


DeltaPower
őstag

A "Hayabusa" név alapján számítottam motorra, hajóra, de űrszonda eszembe nem jutott volna :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#3) LÁZ válasza DeltaPower (#2) üzenetére


LÁZ
addikt

ilyenek ezek a japók :D

@Lapa: jól látod, hogy nem látod, 10-13k között mozog az ára, ennyit sztem maximálisan megér a cucc, a falat pedig egyszerű kétoldalas ragasztóval oldottam meg, a lap 4 sarkához, illetve középre tettem 1.5x3cm-es darabokat.

Az alsó volt a régebbi, oda keskenyebb ragasztó került, igy az picit hajlik már, de nem vészes, a felsőre már szélesebb ragasztás került, tartja rendesen, papiron a lapok 2,5 kilót birnak asszem, vagy vmi ilyesmi, ergo legborulni nem fog :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#4) lapa


lapa
veterán

mennyi volt? csak én nem látom?

a fal nagyon jó ötlet. van valami merevítés? nem hajlítja el az alaplapot ahogy belenyomod?

(#5) Napfénysüti

Laci ismét egy jó kis írás lett. Várom a Van-t is meg ha gondolod írhatsz az Adidas csukádról is ha meg lesz ha már második közös szenvedélyünk. :D

Més que un club!

(#6) LÁZ válasza Napfénysüti (#5) üzenetére


LÁZ
addikt

parancs értettem :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#7) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Én is nagy LEGO gyűjtő vagyok. Még gyerekkoromból van vagy 10 kiló ömlesztve. Bár mostanság a LEGO Technic 8458-as Mercedes F1 Silver Champion óta nem vettem egy darabot sem.
Mindenesetre reménykedem egy gyűjtő a végrendeletében esetleg rám hagyja a 10179-1-es Millenium Falcon-ját. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) LÁZ válasza SentryGun (#7) üzenetére


LÁZ
addikt

hehehe, na igen, 250k alatt esélytelen, még kintről is :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#9) james001 válasza DeltaPower (#2) üzenetére


james001
veterán

Én meg Ryu Hayabusa-ra gondoltam először :W :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#10) Balsac válasza DeltaPower (#2) üzenetére


Balsac
csendes tag

Én is motorra számítottam :'D

(#11) LÁZ válasza Balsac (#10) üzenetére


LÁZ
addikt

olyat még nem adtak ki Legóék :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#12) csaabz


csaabz
őstag

LEGO rulez! :R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#13) SentryGun válasza LÁZ (#8) üzenetére


SentryGun
aktív tag

:K

(#14) hoffman_


hoffman_
nagyúr

LEGO never dies. Pazar darab, köszi az írást! A fal pedig oltári :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15) _Szasza_ válasza DeltaPower (#2) üzenetére


_Szasza_
tag

Én is motorra számítottam :D

(#16) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Azt hittem a Suzuki lesz. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.