Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daweee


Daweee
őstag

Jó írás :) csak az volt érdekes, hogy a symbit a gyorsasága miatt magasztalod :D a samu lassúság után... ennyire lassúak voltak a samuk? :F
És az SE-vel mibajod? :D nekem az SE olyan mint neked a Samu :P (T300-T610-K700)

[ Szerkesztve ]

(#2) legiaap válasza Daweee (#1) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem az SE menüje nem jön be.Felőlem akármilyen témát tehetnek rá,akkor se.
Ha ránézek az alap menüre olyan mintha valami olcsó cucc lenne az egész.
Az összeszerelési minőségük az SE-nek nem a legjobb.A joy-ról nem is beszélve.
A samsungjaim nagyon minőségiek voltak kivéve az U600-at.De a mem karit nagyon lassan kezelik.Sajna.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3) Daweee válasza legiaap (#2) üzenetére


Daweee
őstag

szerintem teljesen jó volt a menü, csak már unalmasan tökéletes :) 4 év alatt semmi érdemleges változás, és többet akartam, konkrétan symbit :K Amúgy meg egyben vannak ők is, annyi hogy nem olyan stílusos mint a samuk :) de hogy összességében lassabbak voltak, mint az N73 nem hiszem el

[ Szerkesztve ]

(#4) legiaap válasza Daweee (#3) üzenetére


legiaap
nagyúr

A Samunál a lassúság a következő képp jelentkezett:
Az mp3 lejátszóban a számok közti váltás közben 2-3 másodperc telik el,míg vált.
Pörgetés csak 5 másodperces egységben megy.Szóval egy 70 perces mixet végigtekerni...
Ha a karin lévő fotókat akarod megnézni,akkor ha ráklikkelsz egy fotóra,akkor kb. 5 másodperc múlva beadja és ha bele nagyítasz,az megint 5 másodperc.
Ha viszont csak a telót hazsnálod a karit nem,akkor természetesen gyors.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5) crwn


crwn
senior tag

A blogok azért jók, mert az emberek összefoglalják a gondolataikat, és ez által gondolkozni kényszerülnek, mert tudják, hogy mások is elolvashatják ezeket. Ez hasznos tevékenység! Gratulálok legiaap barátunknak, és bíztatom a beírások folytatására! :K

(#6) legiaap válasza crwn (#5) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7) Pubszon válasza legiaap (#6) üzenetére


Pubszon
veterán

Gratulálok! :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8) legiaap válasza Pubszon (#7) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tudtam,hogy a jó barátok és a csapatom gratulálni fog
:DDD
Ez az én csapatom
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9) South Velen


South Velen
addikt

Jó kis írás. Grat! Szinte én is pontosan igy voltam és vagyok vele! csak symbianban térnék el, az a dolog nem nagyon jött be nekem. és mar le nem térnék a samsungrol!

(#10) legiaap válasza South Velen (#9) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én sokáig Samsung párti voltam és azt mondtam annak idején,hogy a G800-al visszatérek,de nem hiszem,hogy ez be fog következni.Sajnos.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11) tildy


tildy
nagyúr

A Symbian az Isten áldása.
Vagy inkább csapása. Én nagyon sok fantáziát láttam benne, sok jó programot, sok lehetőséget. Aztán csalódtam. Két symbianos telefont "kajáltam el" eddig., és még mindig sokkal jobban szeretem a "beégetett menüs" , de feleannyiba se kerülő kis w300amat. Egyszer majd talán írok a kettőről egy "tartóstesztet" .

A Symbianban tehát én nagyon bíztam. Tényleg, pozitívan.
Lehetőségem van kipróbálni telefonokat, múltkor pl. 40-60 készüléket teszteltem.

A samsungok tényleg szépek, ékszerdoboznak tűnnek , de a szoftevrük... Nem is tudom, nem vagyok vele kibékülve.

Motorolával sem.

Írod, N73ban "Egyedül csak az RDS rádiót hiányolom. Csak sima van." Ez azért ciki ahhoz kélpest, hogy egy 20-30 ezres mondjuk walkman telóban megvan ez is. Arról nem is beszélek, hogy nem úgy rendereli az oldalakat , ahogy az kéne....De azért nem rossz teló , midnenesetre én nem voltam elhalva tőle.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) legiaap válasza tildy (#11) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem tudod az a bajom,hogy gyorsan megunom a telóim.Lehet az bármilyen okos kütyü,akkor is túladok rajta,mint ahogy a mostanin is túl fogok.

A legelején nekem is sok bajom volt a sok progival,de mostmár kibékültem velük.

Igen az RDS kicsit ciki,de az érzékenysége nagyon jó.Olyan helyeken is talál állomást,ahol más telók rádiója csak recseg.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13) nemma


nemma
addikt

Velős cikk!

Én is szerettem volna egy ilyen írást, de most már nem nyúlom le tőled :)
Már csak azért sem, mert nagyon hasonló a tiedhez, egyedül abban tér el, hogy nekem pont a K750i volt az első komolyabb telefonom, viszont én is kb évenként cserélgettem a telefonokat és emlékszem bizony én is a nagy színes kijelzős lázra :D
A vége nekem is hasonló, az U600-zal kapcsolatos csalódásom után jutottam el a Symbinahoz.
Azóta boldog vagyok :)

(#14) legiaap válasza nemma (#13) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na látja Kolega azért csak hasonlítunk valamibe
;)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15) crwn válasza legiaap (#14) üzenetére


crwn
senior tag

ValamiBEN. Csak szépen, magyarul, helyes ragokkal ;]

(#16) legiaap válasza crwn (#15) üzenetére


legiaap
nagyúr

:W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17) Levi123


Levi123
senior tag

Jó kis írás, gratuálok!
:R

Levi

(#18) legiaap válasza Levi123 (#17) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19) sztyui2 válasza legiaap (#18) üzenetére


sztyui2
őstag

Jó kis írás. Velem is pont ugyanígy volt. Fullra mobilbuzi voltam, minden mobilról mindent tudtam, ha valaki mobilt akart venni, tőlem kért tanácsot meg minden és mindez csak a prospektusokból meg hogy hetente vagy sűrűbben jártam a GSM boltokba, ahol már szinte ismertek. Aztán nekem is jött az internet és...
A különbség annyi, hogy az én baráti körömben mindenkinek(vagyis a legtöbb embernek) a legfrankóbb telója van és volt alkalmam tesztelgetni, gondolkodni, hogy mit vegyek. Aztán eldöntöttem, hogy veszek egy jó Symbianos drága telót. Eladtam a 35000-es Sandisk sansámat 1 hónap használat után 22ezerért(jó nagy veszteség), dolgoztam nyáron, és megvettem az 5700-mat, mert imádok zenét hallgatni(erre ez a legjobb) és ráadásul nagyon okos is és tényleg sokat tud. Ja és én kihagytam a Samsungokat, pedig D900-on erősen gondolkodtam, csak addig gyűjtögettem, hogy a végén már meg sem álltam a Symbianig.

(#20) kavicssli


kavicssli
addikt

Jó a cikk! Én tuti mobilbuzi vagyok.. :DDD de ez igy van rendjén de remélem ebben az évben már nem cserélem le az i450et.... :R
SE miért nem próbáltál ki!Nekem meg inkább azok a telók voltak mindig is a középpontba... :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#21) MyVodafone


MyVodafone
csendes tag

Király az irásod!

Kedvet kaptam én is valami hasonlóhóz, persze én sem a Te irományod szeretném lenyulni, szóval nem a Samsung (és többi) teló összehasonlítás lesz a fókuszban, inkább egy ilyen életút féleség. Hogy kerültem be a Vodafone-hoz mint jómunkásember, hogy törtem fel ott mint a talajvíz, hogyan csábított átt a Tré Mobil, és hogy kerülök most a Pannonhoz...
És persze ha valakit érdekel, ki lesz a következő mobilszolgáltató...

(#22) Enjoy


Enjoy
addikt

Szia!

Most olvastam végig ezt az írásodat, s hasonló vonásaink vannak, én is így látom/láttam a dolgokat ahogy te írtad. A másik vicces dolog, hogy az én mobilos pályafutásom is egy Siemens C45-el kezdődött :) Nagyon jó kis kütyü volt az :U

► més que un club ◄

(#23) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Szia! Én is most olvastam végig a cikkedet, nagyon tetszett, szépen összefoglaltad a "mobilos pályafutásod"! Ugyanakkor egy kicsit szomorú is vagyok, mert épp mostanában terveztem benevezni egy Samsung U600-asra, és hát nem igazán örülök a negatív tapasztalataidnak vele kapcsolatban... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.