Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Harminc óra nekem a bemelegítés szokott lenni egy normálisabb RPG-ben, de azért hajrá. :) Majd várjuk folyamatosan a tapasztalatokat. :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1) üzenetére


ldave
félisten

Pont azért választottam ezeket, mert mind kicsit más (tematika, harcrendszer). Mindent megcsinálni ezekben is megvan 50-100 óra, de most nem ez a cél :) Régen egy FF részbe simán beletettem 150 órát.

A Slime draws near! Command?

(#3) boost


boost
addikt

Ez jó terv. Nálam az idei terv, hogy kevés játékot, de alaposan. Sajnos utóbbi ido"ben rákaptam, a gyorsan tolom, csak amit muszáj, hogy elobb végigvigyem, hogy elobb jöhessen az új cím stílusra.

(#4) adalbert1


adalbert1
veterán

Számomra 2015 a backlog csökkentésének az éve lesz remélhetőleg, tervezem a PS3-Xbox360 vonal teljes kinullázását (oké, ez kicsit irreális elvárás, de talán legalább részben összejön :) ).

(#5) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

És melyik lesz a Steam-es játékok éve(i)? :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#5) üzenetére


ldave
félisten

Steam? Jó kérdés.

Ahhoz először is kellene egy erősebb laptop. Kickstarteren befizettem jópár játékra a kampány során (Divinity, Wasteland 2, Satellite Reign, Pillars of Eternity), melyek nem igazán futnak jól a mostani gépemen, de ott víritanak a Steam könyvtáramban. 10-15 fps-sel pedig sajna nem túl élvezetes ilyeneket játszani. WoW alap részletességgel 20-30 fps-sel megy, csapatban inkább 20, ami szintén néha már a játékélmény rovására megy.

A gamer laptop kategóriával az volt a gondom, hogy 17-18 inch-es gépek, az nekem meg túl nagy. A mostani CES-en viszont az Alienware bemutatto egy 15 inches laptopot, ami elég jónak tűnik ahhoz, hogy a fent említett játékokat elvigye, ha nem is ultra beállításokkal, de a mostani gépemnél nagyságrenddel jobban.

A Slime draws near! Command?

(#7) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#6) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Azt olvastam ezekről a gamer laptopokról, hogy elég hamar idejétmúlttá tudnak válni (már annak, aki kimondottan játékokra veszi).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#8) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#7) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom akkor az Alienware-ben pont az a lényeg, hogy a CPU és a videókártya cseréhető benne, igaz drágább, mint a társai, de emiatt időtállóbb.

A Slime draws near! Command?

(#9) boost válasza ldave (#8) üzenetére


boost
addikt

Háát, én erro"l nem hallottam.

(#10) ldave válasza boost (#9) üzenetére


ldave
félisten

MXM foglalat:

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#11) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Lett valami a hangzatos tervekből? :) Én végigjátszottam a Pokémon X-et, így elfogytak a kijátszásra váró 3DS játékok egyelőre. A Zelda-sorozatot szeretném idén továbbvinni, majd igyekszem rá időt szakítani.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#11) üzenetére


ldave
félisten

Hát, itt a progress:

Radiant Historia (27 óra 30 perc)

Chrono Trigger (13 óra 28 perc)

Persona 2: Innocent Sin (12 óra 7 perc)

A Slime draws near! Command?

(#13) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A Pokémont is kb eddig tartott végig vinni, már ha a hármat összeadom. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13) üzenetére


ldave
félisten

Nekem most egyelőre ez ennyi. Valamiért, ha hosszabb ideig közelre fókuszálok (kéztávolság), akkor a jobb szemem megfájdul, minha valami nyomná és általában csak reggelre, alvás után múlik el. Voltam vele szemdokinál, teljes kivizsgáláson, de nem talált semmi elváltozást rövidlátásomon kívül, szóval nem tudom mi lehet. Szóval egyelőre a kézikonzolozás pihenőn van, olvasni is csak napfényben szoktam az utóbbi időben (plussz a metrón).

A Slime draws near! Command?

(#15) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#14) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Olvasni én is csak természetes fénynél szeretek. Lekopogom, amióta - néhány éve - szemüveget csináltattam, azóta nem romlott tovább érdemben a szemem. Gondolom, akkor az új 3DS-t sem hajtottad nagyon szét, pedig megkérdeztem volna, mennyire jött be ez a méret.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#16) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#15) üzenetére


ldave
félisten

Idén változott picit a munkaköröm is, amivel több monitor előtti munkaidő tartozik, talán ez is hozzájárul, hogy jobban lefárad a szemem a nap végére.

A Slime draws near! Command?

(#17) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#16) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Így utólag belegondolva ez a fájdalom lehet szemszárazság is. Ha sokat koncentrálja az ember a figyelmét valamire (jelesül mondjuk egy monitorra), akkor 'elfelejt' pislogni. A ritkább pislogástól pedig hajlamos kiszáradni a szemlencse, ami néha velem is előfordul. Reggel ilyen gondja nincs az embernek, mert alvás közben csukva van a szemünk, de a következő nap megint kiszáradhat. Nem mondott a doki erre vonatkozólag sem semmit? Lehet, hogy egy szemcsepptől jobban éreznéd magad.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#18) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#17) üzenetére


ldave
félisten

Úgy, valami műkönnyet tanácsolt a doktornő. Jövő hétre lehet veszek is egyet. Most hétvégén úgyis kirándulunk, nem lesz semmi digitális időtöltés :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#19) ldave


ldave
félisten

No, tegnap a Big in Japan csapat segítségével 2 év után haladást értem el az FF XII-ban :D

A Slime draws near! Command?

(#20) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#19) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Láttam, hogy kértél valami erkölcsi támogatást, de aztán nem követtem már végig az eseményeket. Jó dolog lehet 2 év után felvenni a fonalat, minden megint az újdonság erejével hat. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#21) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#20) üzenetére


ldave
félisten

Ó, ez nem gond, az FF 13 története olyan, mint amilyennek az adóbevállast tervezték, elfér egy söralátéten.

A Slime draws near! Command?

(#22) ldave


ldave
félisten

Bár nem így volt a terv, de azért végül is ide tartozik :)

Befejezve:
- Final Fantasy XIII (~50 óra)
- Final Fantasy XIII-2 (~40 óra)
- Steins;Gate (~60 óra)

A Slime draws near! Command?

(#23) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#22) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Pokémon X óta nem fejeztem be játékot (sajnos kevés időm jut már rájuk), az Etrian Odyssey: Millennium girl-t tolom, főleg mikor hajnalban a buszra várok. Egyszer újrakezdtem, mert máshogy akartam a skill-pontokat kiosztogatni, de egyébként elvagyok vele. A Xenoblade 3D és a Monster Hunter 4U még a fiókban hemperegnek, majd egyszer valamikor... :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#24) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#23) üzenetére


ldave
félisten

Hát, csak annyi kellett, hogy leüljek játszani :D Nem sorozatozni, filmezni, fórumozni, videózni és hasonlók. Így elég jól lehet haladni :)

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.