Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ViZion


ViZion
félisten

Nem is tudom, ilyesmiből van egy tucat... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2) oriic válasza ViZion (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sorolj fel 5-öt. :D

Live-Die-Respawn

(#3) ViZion válasza oriic (#2) üzenetére


ViZion
félisten

Firefall, Planetside 2, Paragon, Tribes: Ascend, Titanfall, Microvolts, RAF, Warframe, Global Agenda... stb.
Nem nagyon követem már, egyszerűen nekem semmi újat nem hoznak. Ahol respawn van, ott már nem érzem jól magam, nincs taktika, rohangálnak, mint a bolondok. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4) Shing válasza ViZion (#3) üzenetére


Shing
őstag

Firefall, Planetside 2, Warframe amit ismerek azok közül és eléggé más játékok. Nem ilyen túlpörgetett arena shooterek...
Nekem amik így most összemosódtak az a LawBreakers, Overwatch, Battleborn. Pár perc video nézés után mindegyik ugyan olyannak tűnik. :DDD

(#5) Bad Pritt válasza ViZion (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem még az Overwatch-nak is több köze van ehhez, mint az általad felsoroltaknak, kivéve talán a Titanfall-t, de azzal meg kutya sem játszik. :D
Inkább az új Unreal meg a Doom futhat fel addig, amíg ez megjelenik, kérdés, milyen minőségű lesz. A videók nem túl meggyőzőek szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6) wjbhbdux válasza ViZion (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Azért van ez mert a MOBA piacon mindenki elkésett a játékával, most pedig hogy előjött egy új műfaj ezzel a randomgenerátoros kaszt szépseggű hős alapú FPS játékokkal és még egyik sem igazán sikeres, így reménykednek. Aztán lehet hogy egyik sem lesz egy maradandó alkotás.

/s

(#7) ViZion válasza wjbhbdux (#6) üzenetére


ViZion
félisten

Hát jah, sajnos igazán nagy dobás nincs. Pedig pl. QW:ET-ben is rengeteg tartalék lenne, ha leporolná valaki. Nem kell a hősködés, legyen komplex játékmenet, mint abban volt, pár jó kaszt, küldetések.
Addig is marad az MWO. :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) b. válasza ViZion (#7) üzenetére


b.
félisten

Elég lenne ha a sima ET-t leporolná valaki, ütne az is :) mai napig 460 aktív szerver fut, mindenféle támogatás nélkül.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) Airedhyal válasza ViZion (#3) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Global Agenda megszűnt.

(#10) ViZion válasza Airedhyal (#9) üzenetére


ViZion
félisten

Lehet. Régebben kipróbáltam rengeteget, instára néha Sauerbraten, fun-ra ritkán Urban terror (de régóta nem frissül, kicsit meguntam), igazán az MWO az, ahol lehet agyalni, gépet szerelgetni, tesztelni...
Mindig van kihívás, jönnek sorba az új vasak, pályákat is elkezdték rendbeszedni. A felülete elég komplikált, lehetne átláthatóbb, magam sem értem miért nem kezdenek vele valamit, de meg lehet szokni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11) wjbhbdux válasza b. (#8) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Dirty Bomb néven fut a továbbgondolt változata

/s

(#12) b. válasza wjbhbdux (#11) üzenetére


b.
félisten

1200 órám van benne, sajnos messze van tőle, nagyon .

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.