Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Takumaru6969


Takumaru6969
tag

Várós! :) :B

(#2) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Elég jónak tűnik.

Mondjuk az osztott képernyős mód Samsungokban jó ideje van én használom már pár éve,nem rossz dolog.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#3) Xaels válasza M5Norbi (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Csak ugye nem működik minden alkalmazással együtt. Talán ha bekerül a rendszerbe gyárilag akkor minden alkalmazás támogatni fogja előbb-utóbb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) joey04 válasza M5Norbi (#2) üzenetére


joey04
titán

Nekem is volt note-om ami tudta, de nekem az a méret is kicsi volt ahhoz, hogy értelmét lássam. Sőt most 10"-os táblagépen is csak nagyon nagyon ritkán használom. hasznos, csak kényelmetlen még ekkora képernyőn is. nekem. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) helixP


helixP
nagyúr

Frankó :D

Első dolgom kikapcsolni az animációkat minden új készüléknél.

(#7) tothmaxy182 válasza joey04 (#4) üzenetére


tothmaxy182
őstag

És ilyenkor pl megoldható az, hogy osztott képernyőm a böngésző egyik tabjában youtube-ról szól a zene, a másikon pedig böngészel? Vagy ha nem a youtube-os tab az aktív, akkor rögtön leállítja a lejátszást?

Minden szavam magánvélemény!

(#8) M5Norbi válasza Xaels (#3) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen így van.
Bár valószínűleg van olyan alkalmazás amivel nem is lenne különösebben hasznos.
De egyetértek minél több támogatná annál jobb lenne.

Én Pl Youtube-net-Viber háromszögben használom leginkább.

joey20 : Értem nem mindenkinek jön be. Én pl úgy szoktam hogy YT-ról megy a zene bluetoothon kihangosítva és ezt kicsi ablakra felhúzom akkor csak egy centis sávot foglal és alatta ami marad az 5,2-es kijelzőből azon böngészek,cikket olvasok,üzenetet írok stb.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#9) atike


atike
nagyúr

Pompás, hogy az új android fantasztikus animációkkal meg színesíthető billentyűzettel "hódít"... :( Jó persze, vr támogatás, meg picit jobb többablakosság... De ezt én nem hívnám főverzió váltásnak, max hibajavításnak...

(#10) aelod


aelod
veterán

Ezek az animációk frankón ilyen lassúak?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11) helixP válasza aelod (#10) üzenetére


helixP
nagyúr

Cikket olvastad?

A fenti, lassított videót...

(#12) moleculez


moleculez
veterán

Jó lesz ez, épp mostanában határoztam el magam hogy Nexusra váltok Lumiáról.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) chakram6706


chakram6706
csendes tag

Nagyon jó, hogy vannak ezek a funkciók,csak kár, hogy a gyártók a frissítéseket nem adják ki a telefonokra. Mate 7 re még a 6.0 sem jött ki, nemhogy a 7-es verzióról álmodozunk .... :S

Bivaly akku a király! WP19

(#14) bAtt001 válasza aelod (#10) üzenetére


bAtt001
addikt

a rendszer fejlesztői beállításai között állítható az animációk sebessége, fejlesztőknek jól jöhet tesztelésnél

(#15) aelod válasza helixP (#11) üzenetére


aelod
veterán

Nem :DDD

(#14) bAtt001

Igaz. :R

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#16) Draken válasza chakram6706 (#13) üzenetére


Draken
őstag

Megoldás: Mate 7 elad, expansyson kinézel egy nexust és megveszed (5x-nek az ára elég jól alakul) vagy vársz pár hónapot és htc(?) nexusokból választasz egy neked tetszőt!

[ Szerkesztve ]

(#17) jacis


jacis
nagyúr

Bitang jó az N-es droid :)
Két hónapja használom és nagyon bejön.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18) Bambuszpro válasza joey04 (#4) üzenetére


Bambuszpro
tag

Én 8,5 colos tableten használok Ogyoutubet. Kis felugró ablakban tudom nézni videókat miközben böngészek. Tableten még van is értelme de teló ehhez szerintem túl kicsi.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#19) technoboi válasza jacis (#17) üzenetére


technoboi
tag

Xperia Z3-on használom két hete, tényleg jó lett a rendszer, pörgős ahogy kell.

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#20) MattM


MattM
tag

Szerintem nagyon jó az új osztott nézet. Nálam YT meg Chrome szokott egyszerre menni. Viszont valóban nem kéne főverziónak lennie. Valaki szavazott már mi legyen az új droid neve? :)

(#21) Wesder válasza MattM (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Android Norbi Update ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

de aranyos az eloadao ''csoka'' ! :DDD :DDD

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#23) tybsen válasza tothmaxy182 (#7) üzenetére


tybsen
addikt

Igen működik teljesen jól egymás mellett a kettő. Megy a YouTube és alatta/mellette lehet böngészni. :)

(#24) MattM válasza Wesder (#21) üzenetére


MattM
tag

Ez eddig eszembe se jutott. Megvan mire szavazok :DD

(#25) no more


no more
addikt

Azt a, ez nagyon gizda! :D

Hol is a "lagdroid", meg akadozós droid? ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#26) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Szép lesz az animáció, de végre beletehetnék a dark háttér csúszkát.

(#27) Just_Reboot válasza no more (#25) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Samsungon...:DDD

(#28) no more válasza Just_Reboot (#27) üzenetére


no more
addikt

Ők gyártanak telefont is? ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#29) Just_Reboot válasza no more (#28) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hát amit használni is lehet olyat nem, de próbálkoznak. :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#30) no more válasza Just_Reboot (#29) üzenetére


no more
addikt

Azt mindig szabad.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#31) moleculez válasza Just_Reboot (#27) üzenetére


moleculez
veterán

😁😁😁

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32) ORCA58


ORCA58
addikt

Ezek az igazán felesleges dolgok!
Kérdés kinek miért kell a telefon. Ha használni akarja, akkor tök felesleges. Ha csak gyönyörködni akar benne, akkor ok, de ezért nem kell telefon!
A User meglátja, megszereti, és megveszi a legdrágább vassal, és majd csodálkozik, hogy nem gyorsabb, mint a korábbi volt, az animációhoz idő kell.(Tudom nem ennyi, mint a felvételen) E mellet majd nagyon merül is. Vajon miért?

(#33) dutrás válasza ORCA58 (#32) üzenetére


dutrás
őstag

A főverzió váltásokkal azért az animációk sokkal folyamatosabbak lettek. Főleg a nem erőművel szerelt készülékekkel észrevehető. Nyilván az optimalizáció hatására. Így lassan kihúzzák a winphone méregfogát amely ugye kisebb teljesítményű gépeken is simábban futott.
Ha valaki használja mert tetszik neki hát lelke rajta. Ezért nem lehet követ vetni senkire!

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#34) tybsen válasza ORCA58 (#32) üzenetére


tybsen
addikt

A példád alapján üres falak között kellene élnünk, benne egyszerű tárgyakkal; egyszerű ággyal, mert minek szebb, aki aludni akar, azon is tud. De az élet minden területére igaz ez, ruhára, cipőre, autóra...

Az animációk nem csak optikailag érdekesek, javítják a felhasználói élményt, elrejthetik/csökkenthetik adott esetben egy készülék lassúságának érzetét, stb.

(#35) helixP válasza ORCA58 (#32) üzenetére


helixP
nagyúr

Kilehet kapcsolni, ne aggódj ;)

(#36) dutrás válasza tybsen (#34) üzenetére


dutrás
őstag

+1
Tökéletesen megfogalmaztad a mondanivalóm.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#37) Fejvadi válasza ORCA58 (#32) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az animációkat sok telefonban ki is lehet kapcsolni, már akit zavar vagy gyorsabb rendszert szeretne.

(#38) Richie86


Richie86
senior tag

Az osztott képernyő az frankó dolog :C

(#39) #24536576 válasza Just_Reboot (#29) üzenetére


#24536576
törölt tag

Látom ma szünet van az oviban. ;]

(#40) RaveForce válasza #24536576 (#39) üzenetére


RaveForce
veterán

sokaknak savanyú a szőlő, biztos fájt a cikk nekik, hogy a samsung mindent visz, nekik meg csak vmi haldokló kínai htc van a kezükben.... legyünk empatikusak ;]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#41) Naughty9011 válasza M5Norbi (#8) üzenetére


Naughty9011
tag

" Értem nem mindenkinek jön be. Én pl úgy szoktam hogy YT-ról megy a zene bluetoothon kihangosítva és ezt kicsi ablakra felhúzom akkor csak egy centis sávot foglal és alatta ami marad az 5,2-es kijelzőből azon böngészek,cikket olvasok,üzenetet írok stb."
Bocsi, hogy beirok ide, de most totalisan veletlenul beleneztem ebbe a cikkbe es meglattam ezt a hozzaszolasod es nem birtam ki :D
Szoval az olyanok mint te jonnek minden Windows hir ala trollkodni, hogy nincs app meg sok sz****g, erre ezt ti androidon igy oldjatok meg? 2016 van wazze, menjen mar az a youtube hatterben is!
ONN: szep meg csicsamicsa-meg nem is, olyan semmilyennek tunik nekem ez az UI de ez csak szemelyes meglatasom, nincs egy egyensuly benne, minden osszevissza, innen menu , meg onnan menu buborek, akkor ikonok... En csak azt nem ertem , hogy mi szukseg erre, ez nem testreszabhatosag, hanem inkabb vicc. :W

Mate 10 pro

(#42) dutrás válasza Naughty9011 (#41) üzenetére


dutrás
őstag

De a winen sem a natív alkalmazás fut háttérben ha jól tudom. Van egyáltalán hivatalos youtube kliens?

P50 pro/P40 Lite

(#43) Naughty9011 válasza dutrás (#42) üzenetére


Naughty9011
tag

Most oszinten ez lesz a baj, hogy ez nem nativ es a youtube altal kiadott???? Megcsinalta mas... es akkor???

Mate 10 pro

(#44) helixP válasza Naughty9011 (#43) üzenetére


helixP
nagyúr

Ne aggódj Androidon sem muszáj 'így megoldani'. A nemhivatalos app itt is fut a háttérben, szóval kicsit lukra futottál :)
Neked bonyolult az UI? Nembaj, nem vagyunk egyformák, Neked ott a csempe, másnak meg a bonyolultabb dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#45) dutrás válasza Naughty9011 (#43) üzenetére


dutrás
őstag

Őszintén ez nekem probléma. Egy világméretű cég saját platformjára adjon már ki egy YT hivatalos applikációt. Azért ez elég gáz nem gondolod?
Az kevésbé zavar hogy nem fut a háttérben.

P50 pro/P40 Lite

(#46) Naughty9011 válasza dutrás (#45) üzenetére


Naughty9011
tag

Ha olyan f*st adnak ki mint a masik ket platformra, akkor koszi , de nem is kell. Amugy nem akarok szemelyeskedni de egy kicsit baj lehet a felfogasoddal: Jobb youtube app van Windows mobilera, mint az anya platformon de teged nemerdekel mert azt nem a youtube adta ki, ez aztán az elfogultság.... Ha a Pepsi colanak jobb ize van akkor te csak azert is a cocacolat iszod meg ha rosszabis , mert hat az nem cocacola (csak hasonlat)

Mate 10 pro

(#47) Naughty9011 válasza helixP (#44) üzenetére


Naughty9011
tag

Egy szavammal se írtam, hogy bonyolult! De irhatom azt is igen: Bonyolult, es nem nekem mert megtudom oldani, de csomo f*szsaggal rakjak tele nincs egy osszhang az egesz rendszerben, amit iosbe es windowsba is megtalalsz. Akkor erre meg ratoltenek a kulonbozo OEMek is egy jo poharral. Nekem volt Nexus 5om tudom milyen a rendszer, szamomra a windows sokkal kenyelmesebb, es teny hogy vannak problemak az appokkal,de ettol fuggetlenul egy fantazialtabb es egysegesebb dolgot latok a windowsban mint droidon.

U.I: Akkor mutass olyan appot droidra amit letoltok es ha elinditok benne egy videot, aztan meg otthagyom es mgy tovabb a zene vagy akarmilyen hangfajl ytrol akarhol is barangoljak es 1 pixelt se foglaljon el a kepernyobol, es ne gyere mokolasokkal....

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro

(#48) helixP válasza Naughty9011 (#46) üzenetére


helixP
nagyúr

Reagálsz majd a Youtube-ra vaonatkozó részre is, vagy azt ignorálod, mert az keresztbe tenne az "érvelésednek". :U

A rendszer UI-val kapcsolatban meg: olyanra alakítod, amilyenre akarod, szerencsére. Ami ugye Android sajátosság, egyelőre még.

[ Szerkesztve ]

(#49) Naughty9011 válasza helixP (#48) üzenetére


Naughty9011
tag

Te sem valaszolsz am normalisan.... Leirtam feketevel , hogy nem szeretem inkozisztens erre azt mondod alakitsam at? Vegyek egy droidot, hogy rakjak ra wp launchert? Szarakodjak ezzel, mikor szepen megtudom venni nativan ahogy szeretem es kenyelmes? A wp nagyon egszeru, amit hasznalsz azt kirakod a startra, amit nem azt elerheted egyet suhintva balra, egyszeru es a legnagyszerubb. Miert nekem 10 kezdokepernyo kulon app lista kereso sav ilyen sav olyan sav , csak elveszik benne az ember , es a funkcio az ugysem kulonbozik.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro

(#50) dutrás válasza Naughty9011 (#46) üzenetére


dutrás
őstag

Éppen te beszélsz elfogultságról aki szubjektíven eldöntöttem a "jobb" az jobb.
Nekem a gyári kliens tökéletesen MEGFELEL kielégítő az igényeimet. Így érthető?

Ha jól emlékszem a videoder nevű applikáció képes háttérben is futni de ebben nem vagyok biztos

P50 pro/P40 Lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.