Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) novoszath


novoszath
senior tag

nem találom a leirásba hogy a reco menüt miként lehet elő hozni
milyen gomb kombinációval

amugy nagyon jo kis leirás lett grat

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#2) roollesz


roollesz
újonc

üdv..nekem van egy ot-991 em és csak recoverym van az is cwm...de rom nincs , valahogy vissza lehet rakni? mert amiket probáltam vagy nem engedi a recovery vagy felrakja csak nem indítja el..az android logo után megáll mindjárt bekapcsolásnál

(#3) roollesz válasza novoszath (#1) üzenetére


roollesz
újonc

hello...a hangerő fel és a bekapcs gomb eggyüttes lenyomásával...

(#4) wawajdi


wawajdi
újonc

Hello! nem látja a gépem, a telot ha ki van kapcsolva, nem tudom mi lehet a baj, most vettem, és rootolni szeretném, de nemtudom, álitolag egy valamilyen drivert nem telepit fel, nemtudnátok segiteni valahogy? elöre is köszönöm! üdv!

(#5) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Szia!

A végén írod, hogy: "Persze ugye nem felejtjük el az eredeti fájlokat visszatenni a mappába."
Itt hová és mely fájlokat kellene bemásolnom?

Segítségedet előre is köszönöm! :R

Joeker

(#6) garaiot991


garaiot991
újonc

hello skacok van nekem is egy ot-991 sikeresen meg root-oltam de nem kapok hozza romot pl.cyanogen vagy hasonlo
valaki nem tudna adni egy tippet hol kapok romot|?

(#7) tibke83


tibke83
csendes tag

Valaki segítsen ha tud légyszi!
Az SP flash tool- al próbáltam végig csinálni a root jog megszerzését.
Az elején gond volt a driver-el mert a Win 7 nem ismerte fel az OT-991-et.De találtam egyet és feltette, lehet ezzel rontottam el.Mert amikor F9 után rátettem a telefont végigfutott pirosan aztán zölden és sárgán a végén meg kiírta hogy dugjam rá az USB-t amit nem értek mert hiszen rajta volt.Kiírt egy hiba üzenetet és azóta tégla a telefon.Próbáltam a gyárit visszarakni de végig megy pirosan aztán zölden és megáll.
A baj az, hogy nem is az enyém a telefon valahogy legalább a gyári rom-ot visszatudnám tenni.
Honnan tudok letölteni jó drivert?

(#8) Tomyka99


Tomyka99
újonc

Követem az utasításokat de mikor a SuperOneClick el Rootolni szeretnék megáll a #5 nél s bal oldalt ezt írja: END:42402export PS1=”"
rm /data/local/tmp/sh > /data/local/tmp/output 2>&1
export TEMPRANDOM=53011
export PS1=END:$TEMPRANDOM;cat /data/local/tmp/output
rm failed for /data/local/tmp/sh, No such file or directory
END:53011export PS1=”"
chmod 700 /data/local/tmp/zergRush > /data/local/tmp/output 2>&1
export TEMPRANDOM=98087
export PS1=END:$TEMPRANDOM;cat /data/local/tmp/output
Unable to chmod /data/local/tmp/zergRush: No such file or directory
END:98087export PS1=”"
cd /data/local/tmp/ > /data/local/tmp/output 2>&1
export TEMPRANDOM=18031
export PS1=END:$TEMPRANDOM;cat /data/local/tmp/output
END:18031export PS1=”"
export TEMPRANDOM=46735;export PS1=END:$TEMPRANDOM;./zergRush
export PS1=”"
./zergRush: not found
END:46735
Előre megköszönöm a segítséget:)

(#9) zsemlikeh013


zsemlikeh013
újonc

(I)(I)Hello eredeti bootimg hol lehet letölteni nem root-oltat mert eredeti recovery-vel nem csinál semmit a telefon a flashtool hibát ír ki stb. a telefon be se kapcsol csak a kék led világit segítsetek pls. köszönöm :D(/I)(/I)

(#10) 1gyerek :P


1gyerek :P
újonc

Hello én életemben először rootolok és már az elején elakadtam ott hogy a Scatter filet az SP flash toolban
nem engedi berakni.Lehet hogy rossz helyre rakom XD.Jobb oldalt vannak a gombok arra kell rámenni hogy Scatter-loading?

H segítetek nagyon megköszönöm :W :DD

(#11) lekorszke


lekorszke
csendes tag

Üdv! Tudnàtok segíteni alcatel ot 991 root dolgokban? A problema az lenne h flashtoolban minden sikerult aztan super one clickel akartam rootolni a telefont de megàllt 2fèle hibauzenettel es kis ido elteltevel kifagy a progi. Hibauzenet 1:starting ADB server Hibauzenet:waitingfor the device Az usb hibakereses is be van kapcsolva de nem akar tovabblepni. Mi lenne a teendô hogy sikeres legyen a root? Nagyon megköszönnem ha tudnátok segiteni

(#12) Lasy


Lasy
veterán

NEM HASZNÁLOK MÁR RÉGÓTA ILYEN KÉSZÜLÉKET, ÍGY NEM TUDOM MOST HOGY MEGY!!!

eredeti fájlok.
[link]

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#13) lekorszke


lekorszke
csendes tag

root és recovery is sikerült esetleg valami cutsom romot tudnatok?

(#14) Lasy válasza lekorszke (#13) üzenetére


Lasy
veterán

(#15) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

A fenti linken lévő Super One Click nem tölthető le.

Mindegy honna töltöm le a progit?

csak mert találtam olyat, ami elvileg direkt alcatelhez való.

Expoit-nál: alcapwn választhatű

míg másik verzióban ott auto vagy psneuter vagy zergRush van.

Van itt aki le tudná írni, hogyan legegyszerűbb egy 991-es rootolása?

(#16) kory24


kory24
őstag

(#17) kory24 válasza Lasy (#14) üzenetére


kory24
őstag

Ma próbálgattam ROM-okat.

Végül feltettem a original rom ot 991 -et.

Root jogot újra kellett csinálni.

Azonban most a végén kiírt egy olyat, hogy valami "Busy Box was not found Install now?"

Nem-re mentem, és rootolt lett attól.

Mi az a busy box amit hiányolt?
Kell az nekem?:)

(#18) NosRam válasza kory24 (#17) üzenetére


NosRam
csendes tag

hy, segítenél romot feltenni és rootolni? nekem egy tmobilos 991-em van és 2 nagy gondja hogy nem látja a 256 ramot a másik hogy tele van tmobilos alkalmazásokkal amik helyet és ramot fogyasztanak :/ :R

(#19) NosRam válasza kory24 (#17) üzenetére


NosRam
csendes tag

és sajna így elég lassúúúú, haverom x8-a gyorsabb :F :O

(#20) kory24 válasza NosRam (#18) üzenetére


kory24
őstag

Szia!

Én ez: Link alapján kezdtem neki és sikerült minden (root, cwm menü, romok telepítgetése) Leírásban ott a link a file-ra, amiben minden benne van ami csak kell. (~750MB)

Szerintem legjobb a gyári rom: link
És abból is még kiszedni ami fölös pl android manager, alcatel segítség, cloud backup, hírek időjárás gps-es dolgok stb.... Pl Root Uninstaller-el.

De jó még a Cyanogenmod 10 V1 mod is: link

csak sajna magyar nyelv nincs benne, de amúgy gyors jó kis rom.

256 ramot soha nem is fog látni. 150mb kb a ram. max 100-120 lesz a szabad

(#21) NosRam válasza kory24 (#20) üzenetére


NosRam
csendes tag

köszi a segítséget, a rootot jövő héten csinálom meg meg az unistallt is, a ramot sajnálom de több mint most( 40-80mb)

(#22) NosRam válasza NosRam (#21) üzenetére


NosRam
csendes tag

rootoltam, megy minden jól, töröltem a sok felesleget, thx

(#23) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Sikerült szert tenni egy ilyen t-mobilos telefonra,most szeretném rootolni de nem tudom eldönteni,hogy melyik boot imaget töltsem le innen?Vagyis melyik típus a jó a telefonomhoz azt hogyan tudom megnézni mert akár,hogy keresem a telefonba nem találom?

(#24) kory24 válasza qwertly (#23) üzenetére


kory24
őstag

Szia!

Ebbe minden benne van ami kellhet

(#25) qwertly válasza kory24 (#24) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszönöm szépen a linket tudtam rootolni,igaz hogy a driverekele gond volt az én hibámból..
Más:esetleg van valakinek listálya,hogy miket lehet törölni mert a RootUninstaller Pro programal hiábba töröltem le az öszes origo és t-mobilos appokat mégsem nött a szabad tár telület.Vagyis ha fellet rakva a Pou akkor már nem fér mellé a Talking Angela játék.

(#26) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Az itteni leírás szerint,megcsináltam a root jogot és sikerült utána a recovery telepítése SP flash tool segítségével valami szerintem nem sikerült.Mert amikor újra indítom és a bekapcsológomb és hangerő + gombot egyszerre nyomom indításkor.És csak az android nyitóképernyő töltődik be,nem reagál semmire,így ki kell vennem az aksit és ezután simán indítom akkor elindul a telefon.Vagyis nincsen Recovery menü.Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#27) NosRam


NosRam
csendes tag

Nekem ismét lenne egy problémám, recoveryből reseteltem a telefont és amikor bekapcsol a beállítások befejezése gombra nyomva váratlanul leáll a beáll és kezdi elölről, és nem lehet használni a telót :/
rootolt, de nem lett gyári cucc törölve

(#28) qwertly válasza NosRam (#27) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Lehet úgy elcseszni a telefont,hogy gyakorlatilag eldobhatod?és ha igen akkor hogyan veszik észre a szervizbe,hogy te buheráltad meg a telefont és így lett haza vágva.

(#29) thozso


thozso
csendes tag

Sziasztok.

Foglakozik valaki még ezzel a telóval?
Nekem kellene egy komplett mentés róla,mert van nálam egy és újra kellene rakni rajta mindent.
Sajna a tulaja megpróbálta rootolni,de téglásította, mindent flashelve rajta.

Köszi.

(#30) Lasy válasza thozso (#29) üzenetére


Lasy
veterán

Szerintem a telefon topicába biztos használják.

+36702778032

(#31) Maxon


Maxon
tag

sziasztok nekem is van egy 991-em de valamit el csesztem rootolás közbe azthiszem mert most bese kapcsol hejre tudom hozni vagy vigyem szervizbe

(#32) Lasy válasza Maxon (#31) üzenetére


Lasy
veterán

Szia
Boxal javítható, 3000

+36702778032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.