Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Laptop X-akták

Hozzászólások

(#1) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Nem tudom mennyire függ össze vele, nálam PC-n akkor dobja el az egeret, ha a hálózati feszültség hirtelen leesik. (porszívót megindítom abban a szobában ahol a gép van, stb. )

(#2) Luck Dragon

Próbáld ki azt hogy az usb egeret másik usb portba helyezed át , vagy nézd meg a vezérlőpultban nincs felajánlva az új szoftverfrissítés az egérnél mert ilyen is előfordulhat vagy épp letiltva.Igaz nem említetted de ha az egered USB elosztóhoz vagy USB switch boxhoz csatlakozik, próbáld kihúzni onnan, és a számítógéphez csatlakoztatni újra. ha ez sem próbáld ki egy másik egérrel. Hát most ennyi jutott hirtelen eszembe. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) oriic válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán csak bedugom a noti oldalába az usb-be az egeret. Próbáltam az összessel, mindegyiknél ezt csinálja. Áramingadozás nincs, próbáltam már akksiról is, ugyanezt csinálja. Néztem vezérlőpultot, nincs lehetőség frissítésre. :D

Live-Die-Respawn

(#4) Luck Dragon válasza oriic (#3) üzenetére

Leírásod alapján szerintem valami szoftveres gubanc lesz, de én ennyit tudtam segíteni. :B

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag

Sz*rj az egészre és add oda a céges rendszergazdádnak. Ha te vagy az... Nos akkor az szívás. :DDD

(#6) nakos1212 válasza oriic (#3) üzenetére


nakos1212
senior tag

Az eszközkezelőben az egérnél van olyan, hogy a "számítógép kikapcsolhatja ezt az eszközt, hogy energiát takarítson meg" azt kapcsold ki.

(#7) oriic válasza nakos1212 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már néztem azt is köszi, szürke a négyzet, nem lehet kijelölni. :)

Live-Die-Respawn

(#8) prolad


prolad
őstag

Nála hasonló volt,ha rádugtam a lapost a tápra,eldobta az egeret,ha volt Mellette füles bedugva.Vagy pedig nem volt hang.Nálam a gondot részben az egér részben a windows (8 és 8.1 korai időszak) okozta.Driver és redszer frissítéssel elmúlt a dolog.Még a sokat szidott win 10 tp alatt sincs ilyen gond,lehet nálad is cask drivers hiba (usb/egér driver plusz hangdriver jelenlegi verziója nem kedveli egymást).

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Laptop X-akták
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.