Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

esküszöm a mai napig az egyik legszebb autó :K

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#2) Sidaries válasza Sh4rKy (#1) üzenetére


Sidaries
őstag

Nekem is tetszik. Pedig olyan furcsa, de mégis frankó.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#3) Vicoo


Vicoo
senior tag

(#4) dragonfx


dragonfx
veterán

tipikus sportautó..nagyon ott van a piros meg a fekete.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5) R


R
aktív tag

ilyen matchbox-om nekem is volt, de ma már a Ferrari-t választanám, már csak a jobb presztízse miatt is. :Y

(#6) Magnum_


Magnum_
nagyúr

akkor ezt ugy kell ejteni hogy "Kuntás?"

I humbly and respectfully decline™

(#7) mindfreak


mindfreak
őstag

Mind a mai napig szép autó a maga módján. Nekem is volt Matchboxba! :R

(#8) Vicoo válasza mindfreak (#7) üzenetére


Vicoo
senior tag

Az enyém valami Csehszlovák gyártmány. Az alján lévő márkajelzés alpján megtaláltam a gyártót,furcsa h még ma is van. MC Toys

(#9) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jaja, nekem is jobban bejön a formája mint a Diablo... Ráadásul ez nem egy csajozós verda hanem rendes sportautó :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#10) #72042496 válasza Magnum_ (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Inkább "kántes". Tedd fel az NFS3-at, s menekülj egy ilyennel a rendőrök elől. Akkor meghallod, hogyan mondják. :D

(#11) TheVeryGuest válasza #72042496 (#10) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Attól még pont nem biztos, hogy úgy kellene ejteni. Az angolok, egy rakat autómárkát hülyén ejtenek ki. Porsche -> Pórcs, BMW -> Bíemdábljú.

Szép autó, emlékszem még a nagyapám Autó-Motor magazinjában láttam először, talán valamikor '82-ben. Ami akkor még fekete-fehér nyomású volt az újság, de sok szép képet közöltek az első generációs gömbölydedebb változatról. Akkoriban tényleg olyan hatást keltett, mint egy űrhajó.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#12) Solten


Solten
addikt

Na igen ez még olyan verda ami nem volt agyonelektronikázva, ehhez a kocsihoz kell hogy vér legyen az ember f*rkában... :DDD

Saor Alba

(#13) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

"Végül egy fontos gondolat a műsorból: addig jó egy álom amíg valóra nem válik."
Érdekes. Azért jó, ha az ember meg tudja élni az álmait. :U

Egyébként ez nem egy széria autó, nem is azt kell várni tőle. Másrészről meg majdnem 40 éve tervezték, tehát butaság összehasonlítani egy mai szériaautóval.

Én boldog lennék, ha egyszer egy viperával furikázhatnék. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#14) tailor


tailor
őstag

Képek, videók, info, nyálcsorog: Katt!

(#15) Yutani válasza #72042496 (#10) üzenetére


Yutani
nagyúr

Kuntas lesz az, barátom: Top Gear: Lamborghini Countach

#tarcsad

(#16) k_laci


k_laci
tag

imádom a lambókat ! köszi az írást :)
kuntás <-- amiért szeretjük :C

mondjuk nekem tetszik a diablo SV ( régi szép NFS IV. emlékek :) )

de az überelhetetlen gyönyörűség a murciélago, meg a murciélago R-GT, meg a miura concept ( eredetibe nem tetszik úgy.. )

(#17) #72042496 válasza TheVeryGuest (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jó, de ezek német autók. Erről meg azt hizttem, angolból ered a név. Most legalább utána néztem, a Wikipedia azt írja, pidmonti nyelven van. Úgy meg nem tudok. :)

OK, kuntas. Rendeltem a neten egy zsák hamut, mellé korbácsot. Remélem hamar megérkezik, hogy milőbb elkezdhessem kínozni magam főbenjáró vétkemért.

[ Szerkesztve ]

(#18) HaKo válasza k_laci (#16) üzenetére


HaKo
aktív tag

Tényleg nagyon frankó autó, de nekem a Ferrari Testarossa/512Tr páros jobban bejön. Igaz nem egy árkategória a kettő. :D
És a Ferrari hangja sem csunya... :DDD

(#19) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Én sem értem miért szidják, ez egy gyönyörű autó!

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#20) copin


copin
őstag

A hátulja az "egyik legdögösebb hátsó" címet is megkaphatná.

Amúgy a másik kedvenc:

De mégis ez és leszármazottjai a legszebbek! [link]

[ Szerkesztve ]

(#21) Bibby


Bibby
addikt

Nekem is kisgyerekként nagy kedvenc volt, de azért szép lassan kiszerettem belőle.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#22) sz0k3e_


sz0k3e_
aktív tag

túl fiatal vagyok, nekem mindig is a Diablo volt A Lamborghini :D
:R

[ Szerkesztve ]

"What next in the parade of constant obstacles?"

(#23) copin válasza sz0k3e_ (#22) üzenetére


copin
őstag

Az igazán öregeknek pedig ezt (is) jelenti! :DDD

(#24) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ez nem rohadt zajos belül, amikor nyomod a gázt?
Amúgy nekem nem jön be ez az űrhajó, inkább porsche 911 carerát választanék abból a korszakbol, az talán klasszikusabb.
Ja és szerintetek is jobban néz ki a gallardo mint a murcielango?

(#25) copin válasza Pukkancs (#24) üzenetére


copin
őstag

Az összes középmotoros a füledbe üvölt. Pl.: a 360 Modena-ban csak egy üvegfal van a motor és az utastér között. Igazából nem a zaj, a felmelegedés az utastérben, a terhelés váltásra irányíthatatlanná válás a legnagyobb baj az ilyen elrendezéssel, hanem hogy egyszerűen nem lehet kilátni hátra. Ha parkolni akarsz, nem árt ha van egy sorstárs, aki segít.

(#26) Archer


Archer
őstag

Szerintem nem néz ki furán, a maga korában ez a szögletes design teljesen elfogadott volt és még a Diablon is fellelhető. A maga nemében nagyon szép kis autó és tényleg sportos megjelenést kelt. A Lamborghini mindig is szép autókat gyártott de amit a Reventonnal műveltek az kegyetlen. Szerintem "enyhén" nagyobb presztizs egy olyan autóval mászkálni mint egy Ferrarival. Na jó, nem hiszem, hogy a 20 darabból egy is megfordulna nálunk :)

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#27) Male válasza k_laci (#16) üzenetére


Male
nagyúr

Még egy szavazat a Diablora... az sokkal letisztultabb :)

...ja, meg az eredeti Miura :B

Copin: Lamborghini traktor még most is van ;) Pl katt.
#25: Egy kamera is elég hátra... de egy ilyen autóval amúgy is mindig lesz valaki, aki segít parkolni :P

[ Szerkesztve ]

(#28) palm treo 75


palm treo 75
tag

Nagyon jó verda széessége egyedüláló

Go! Go! Nokia!!! N95 + 8GB

(#29) Archer válasza Male (#27) üzenetére


Archer
őstag

A vicc, hogy még a traktort is Giugiaro tervezte :) Lamborghiniék aztán adnak a megjelenésre.
Amúgy mintha azt olvastam volna valahol, hogy folyamatos anyagi gondokkal küszködik a cég. Igaz ez?

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#30) whiz válasza Archer (#26) üzenetére


whiz
aktív tag

Az biztos, hogy reventónt az életben nem fogunk látni itthon. Pedig nagyon odatették a dizájnt, én is megnézném. Akárcsak az összes Lambot :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#31) MaciG


MaciG
addikt

Nagyon szép autó. Imádom az összes lamborghinit :R

Iszonyatosan nagy élmny lehet egy ilyet vezetni :K

BANZAII

(#32) Napfénysüti

A legszebb Lambo a Miura,mellesleg messze megelőzte technikailag a korát :K

Més que un club!

(#33) Alpi


Alpi
tag

Ha jól tudom a NFS 3-ban a Hot Pursuit-ban volt egy ilyen kocsi. Csak ezzel a kocsival voltam hajlandó játszani. Engem mindig is lenyűgözött ez a járgány. Egyszerűen gyönyörű. A Lamborghini Countach és a Diablo a legjobb és legszebb kocsi a világon. :)

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#34) KillHates


KillHates
nagyúr

Nagyon jó írás, egy fél órán keresztűl a youtube-on Countach-okat nézegettem.
Kétség nem fér ahhoz, hogy az olaszok csinálják a legszebb autókat. :R
De a megbízhatóságuk gyalázatos...
Nekem ez a kedvencem, és sikerült is egyet szereznem.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#35) Vicoo válasza KillHates (#34) üzenetére


Vicoo
senior tag

IGEN IGEN!!!! A bálna a másik kedvencem,ez volt a legjobb S-Klasse az összes közt!

Főleg amikor ilyen tisztes adófizető a tulaj típusú külseje van.

(#36) KillHates válasza Vicoo (#35) üzenetére


KillHates
nagyúr

Besz@rások a felnik!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#37) KillHates


KillHates
nagyúr

3 hete voltam olaszban, nem hittem a szememnek, mikor egy ilyet láttam Firenze felé az autópályán. Sajna mire a fényképezőmet elővakartam, már elillant... :D
Szerencsére a kuglival találtam egyet.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#38) KillHates


KillHates
nagyúr

Jürgenék sem aprózzák el:

Nekünk meg marad a fotósop:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#39) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

3,5 éves korom óta imádom az összeset!!!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#40) alex89 válasza KillHates (#34) üzenetére


alex89
senior tag

hát igen, a 140-es "bálna" nálam is a No.1 , szvsz ez az utolsó igazán jó merci

ui.: remélem valami v8-as rendetlekedik a motorházban ;]

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#41) commanDOS


commanDOS
senior tag

Én imádom az olasz gépeket, de ebben semmi olyat nem látok, amit szeretek egy olasz autóban :U
Ettől persze még lehet qrva jó autó, de formára bármelyik Ferrari szebb és tüzesebb.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#42) dabadab


dabadab
titán

Azt honnan vetted, hogy a hatso szarny megdobta a vegsebesseget? Ugyanis kb minden forras szerint 10 mph-val csokkentette, leven, hogy megnovelte a legellenallast (mondjuk konkretan ez a dolga).

Archer #26:
De, a maga koraban is nagyon furcsan nezett ki. Mi volt akkoriban meg az utakon?
Mercedes, egyes Golf, Renault 5, Fiat 127 - hogy csak az akkoriban ujnak szamito autokat emlitsem. Ezek mellett tenyleg urhajonak nezett ki.

Vladi #13:
Az ilyen sportkocsis almokkal az a gaz, hogy a valosagban baromi kiabranditoak tudnak lenni - kivulrol szep, de belul eleg, khm, spartai, kenyelmetlen, hangos, raz, nem lehet belole kilatni, tadatadatada.

DRM is theft

(#43) Vicoo válasza dabadab (#42) üzenetére


Vicoo
senior tag

Nem a légellenállás csökkentése a cél,hanem a leszórítóerő növelése.

A hibát javítottam.Köszi.

(#44) Vicoo


Vicoo
senior tag

Ha már őt is megemlítettem a cikkben... Mi-24

(#45) HaKo válasza KillHates (#38) üzenetére


HaKo
aktív tag

Ha jól tudom a Lambo rendőrautóból 1 db van összesen. A németeknek tudtommal már nincs egy Porsche-jük sem. Ez amit belinkeltél, egy tuningcég csinálta. Talán a TechArt de nem tuti.

(#46) KillHates válasza alex89 (#40) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ahh annyi pénz nincs a föld hátán.
Egy 3500-as 17 éves olajkályha, szinte gyári állapotban. Hogy ne legyen nagyon tohonya ráfaragtam a 4.5 tonnás Sprinter 2 bar-os változó geometriás turbóját. Egy kicsit alakítottam a hengerfejen is, mert szemrebbenés nélkül lenyomta volna.
Így most 188LE (ami nem sok a mai tádéíkhoz képest) de 440 Nm. Ez azért jól jön a 2.5 tonna vas meglódításához!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#47) KillHates válasza dabadab (#42) üzenetére


KillHates
nagyúr

És baromi kicsik! Egyszer volt alkalmam kipróbálni egy 350-es Ferrarit. 1.94 vagyok, basszus mire abba behajtogattam magam. Szegény Tom Selleck, ő sem egy törpe...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#48) KillHates válasza HaKo (#45) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem tudtam, akkor ezek szerint baromi mázlim volt. Kár, hogy nem tudtam lefotózni...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#49) KillHates válasza Vicoo (#44) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tudnak a ruszkik, így kellen működnie minden helikopteren az autorotációnak:
KATT IDE

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#50) alex89 válasza KillHates (#46) üzenetére


alex89
senior tag

2 bar :Y :R , a v8 sem annyira vészes faterom országúton kijön 10 lityiből(bár ő a régebbieket szereti W126 380 van neki). Viszont van egy haverja akinek egy 140-es s600-a van ráadásul páncélozott követségi autó volt(kb 3t)... a csávó alapjáraton járkál vele és 25-30-at csipeget a "kicsike" :DDD

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.