Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LadyLorien


LadyLorien
tag

Na, indulhat a mandula :D :U

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#2) danih


danih
addikt

Hmm, esetleg más, komolyabb témát keresni műveid központjául, mint a fészbúkos profilképek?

(#3) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ez Te vagy? :B :Y

(#4) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Nagyon szép modellt szereztél, és az alkotás is jól sikerült! :R

Mentalita'

(#5) Wictor válasza danih (#2) üzenetére


Wictor
senior tag

Mondjuk kiszínezhetne téged... :P

Egyébként jobb a rajz, mint a profilkép, szép munka.

(#6) csƵ


csƵ
őstag

Ezt a képet már láttam valahol. :F
De, hogy mindenkinek vasdarab kell a szájába... :N

(#7) BITBOYS válasza KaiotEch (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem, ez a képe ;)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) Samus


Samus
addikt

Na igen, a vasat én is mellőzném, nekem őszintén szólva a legelső kép tetszik (a diasor első képe).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én annyit mondok, hogy kerestem az eredeti képet ezért felnagyítottam mindet. :R

(#10) LadyLorien


LadyLorien
tag

danih: Amíg gyakorló fázisban vagyok, addig maradnak ezek, ha már megy annyira, hogy belevágjak valami másba és lesz türelmem hozzá, akkor meg fogom tenni és szintén publikálom. :)
Próbálom rászoktatni magam, hogy mentegessem a fázisokat is, hogy látható legyen, hogy miből lett a végeredmény.

KaiotEch: Nem én vagyok, csak én rajzoltam, bár szeretnék így kinézni... :B Rólam régebbi postoknál lehet képet találni, ha érdekel.

nincsisbéla: Köszönöm, valóban szép a modell, azért is őt választottam gyakorlásnak. :B

Wictor: Köszi, hát a profilkép minősége egy raklap k*ki volt, de azért megoldottam, csak nagyításnál pixelesedett borzalmasan. :DDD

csƵ: Talán facebookon láthattad, ugyanis ott is fenn van :D

SymbianOS: Akkor talán annyira nem lett rossz :DDD Igyekszik az ember, főleg én. Azért a régi rajzaimhoz képest nagyon sokat fejlődtem, én magam sem hittem el, hogy egyszer ilyen munkáim lesznek és hogy lesz türelmem hozzá. :B

Köszönöm mindenkinek, hogy véleményezett és beírt. :B :R

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#11) Hoszé


Hoszé
újonc

Csak gratulálni tudok hozzá,nagyon ügyes vagy és további sok sikert hozzá hogy elérj arra a rajz szintre amit magad elé tüztél.

[ Szerkesztve ]

Olyan bölcs vagy mint egy tubus fogkrém

(#12) Gergő_


Gergő_
őstag

Ügyes vagy, de nekem ez a stílus hideg. A csaj meg úgy néz ki mintha éppen most húzták volna ki az összes fogát és mosolyognia kellene.

(#13) LadyLorien


LadyLorien
tag

Hoszé: Köszi :R Te már csak tudod, mennyit szenvedek egy ilyennel :DDD Remélem, elérem a kitűzött célom, nagyon jó lenne.

Gergő_: A rajzolt kép stílusa nem tetszik, vagy maga az eredeti kép? Ugyanez a kérdés vonatkozik a másik megállapításodra is. :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#14) Kolondrum válasza Gergő_ (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Egyszer nem én játszom a semmi sem tetsziket. :DDD

LadyLorien! Te lógsz nekem! :P

[ Szerkesztve ]

(#15) LadyLorien válasza Kolondrum (#14) üzenetére


LadyLorien
tag

Furcsállom is :DDD (ne sértődj meg, csak csipkelődök :D)
Mivel lógok? Hol? Miért? :Y

(#16) Domxc: Ilyenre sajnos nincs jogosultságom, de elég kocka vagy, ha ügyes vagy, úgyis megtalálod :D

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#16) Domxc


Domxc
senior tag

Megadnád az eredeti csajról a linket? ;]

Egyébként grat, jók lettek. :R

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#17) Tidus válasza Domxc (#16) üzenetére


Tidus
addikt

Van jelentősége hogy kit ábrázol, szerintem nincs.
Itt a kép a lényeg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.