Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Egy 2-3 hete találtam én is rá az alkalmazásra.. Tényleg hasznos, és jó dolog. Remélem egyre többen használni fogjuk.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) Döglött Róka válasza DraXoN (#1) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Kutyaskent tok jo dolog, csak van ez a franya asztali gep internetre kotve cca 15 eve itthon. Eddig miert nem lehetett egy kozismert adatbazist osszehozni siman egy weboldalon? Komolyan okostelefon kellett hozza?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#3) alitak válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


alitak
senior tag

Fotózás sokkal könnyebb most, szerintem ez lendít igazán sokat. Tudom, anno is lehetett fotózni, meg gépre átrakni képet, meg feltölteni a fotót, de sokkal körülményesebb volt, mint most.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#4) Döglött Róka válasza alitak (#3) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hat azert szomoru, otthon minden kutyabaratnak akad kepe a kutyajarol. Ha baj van nem hiszem, hogy azert nem hasznalna egy weboldalt, mert korulmenyes feltolteni a kepet:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#5) DraXoN válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Nem rajtam múlott, lehetőség volt rá, de nem készült ilyen program.. Nekem nem is jutott volna eszembe se egy weboldalt, se egy mobilalkalmazást csinálni rá.. Valószínű eddig tartott míg lett valakinek egy ötlete, hogy csináljon egyet és kitudja viteleztetni.

Jó pár éve weboldalak készítésével foglalkozom, ha eszembe jutott volna biztos csinálok valami weboldalt rá (bár anyagi lehetőségeim korlátozottak, reklám max a szájtól-szájra lehetett volna, és egyedül tudtam volna csinálni).. bár "csak" 3 éve van kutyánk, de eszembe se jutott ilyen program.. csak véletlen találtam mert a play áruház a nyitólapon kirakta nekem, és gondoltam megnézem mi is az.. Nem is gondoltam, hogy van ilyen program.

De a lényeg.. most már van program, lehet használni, hát használjuk..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#6) Hintalow


Hintalow
senior tag

Plusz mostanra ért el olyan szintet az internetpenetráció, hogy értelme legyen egy ilyen adatbázisnak.
(Sokan semmi máson nem neteznek csak telefonon)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#7) zoltan6 válasza Hintalow (#6) üzenetére


zoltan6
őstag

aki olyan igénytelen hogy mobilon netezik,meg is érdemli,mondom azt úgy hogy okos telom van nekem is,és nem kinai kategória. :DD
egyébként nekem tettszik az alkalmazás,be is regisztráltam a kutyust.olyan közösségi oldal kutyáknak/gazdáiknak feelingje van. :))

(#8) Hintalow válasza zoltan6 (#7) üzenetére


Hintalow
senior tag

Sokan vannak olyanok, akiknél a netezés kimerül annyiban, hogy megnézik a facebook-ot, asztali gépről/laptopról azt sem tudják, hogy eszik -e vagy isszák.
Főleg ilyenekre gondoltam.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#9) TazLeacher válasza Döglött Róka (#4) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De nem csak a saját kutyádat tudod vele lefényképezni...(mármint a telefonnal), hanem ha találsz egy kóbor kutyát, azt is.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10) Döglött Róka válasza TazLeacher (#9) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jaaaaaaa??? :Y

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.