Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MPeter87


MPeter87
őstag

Ez elég jól néz ki. Fura, de tetszik. :)
Egyedül a kijelző mérete nem tetszik, Note2 után kicsi lenne. :D

Szerk.: A cikkben történt egy elírás: 1,2 helyett 2,1 GHz.

[ Szerkesztve ]

(#3) maximilian4


maximilian4
addikt

Szvsz nagyon csúnya. Viszont az ára és ennek függvényében a tudása nagyon is rendben van.

Maxi

(#4) TRIvidore


TRIvidore
tag

80GB belsô tàrhely?! Tiszta h elíràs, de bàr igaz lenne. A forma szàmomra kicsit BB Porsche Design :)

Never say no to...@##%%£...Panda

(#5) Csapoati válasza #20749568 (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miert lenne fura? Egykezes fogasnal egyedul a jobb also sarka eri a tenyeret, talan meg jobb is igy, lecsapva. Nekem tetszik. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) #16820480


#16820480
törölt tag

Megvettek kilóra... :))

Csak még az akksi kellene, hogy valami normális legyen benne, és tökéltes lenne következő telefonnak. Régen vártam, hogy a Motorola után ki jön elő egy ilyen külsővel, végre valaki!

(#8) sveczo


sveczo
tag

Tetszik!;) nekem kicsit Nokia X7re hasonlít

(#9) judas13


judas13
addikt

Ronda, de finom? Látni kell élőben, kell adni neki egy esélyt. Nem kis pályáznak így első blikkre a németek. Ára meg hihetetlen lenne....német minőség ennyiért...

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

Jól néz ki.

Droid 5.0 ? Első ránézésre WP-nek tűnt.

(#11) Dinsdale


Dinsdale
tag

Ennyiért még a nevenincs kínai gyártók sem csinálnak ilyen telefont, szóval hiszem ha látom.

(#12) xmaas


xmaas
őstag

Ez bejovos keszulek UI is jol nezz ki mar csak akksi es az ara a kerdeses

(#13) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Nekem is tetszik. Végre egy kis szín (vicces ezt mondani egy szürke telóra) a sok egyforma között.

(#4) TRIvidore
A promó képen is 80GB van, nem gondolám, hogy elírás.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#14) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A koncepció érdekes, de a hátlap szerintem bűnronda!

(#15) roobey


roobey
csendes tag

http://www.linshof.com/index.html
Van itt más is, de szerintem még csak az elképzelés született meg :D
Meg a márkajelzés is eléggé Linhof kópiának tűnik

(#16) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

A vak is lássa, tiszta iPhone ez, he! :D

Viccet félretéve. Nálam ez már ott bukik, hogy jobb kezes lévén a back gombért történő állandó nyújtózkodásnak tuti az lenne a vége, hogy egyszer elejteném. Bár, ha jobban belegondolok, akkor teljesen reménytelen elérni jobb hüvelykujjal azt a gombot. Ez bizony két kezes készülék, ami nálam már nem telefon. :(((

(#17) Graphics válasza <Adamsky> (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

5" vékony káva. Ez simán hasznalhato

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Csapoati válasza #20749568 (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk meg az en kezemben sem volt a cucc. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) akos727


akos727
senior tag

Na most akkor 8x2.1ghz vagy 8x1.2ghz? :DDD

(#20) Graphics válasza Dinsdale (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De csinálnak. Meg a nevesek is.

Amúgy nettó ár .

Lenovo Vibe X2 nettó: 350$,

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) sanyijedi


sanyijedi
őstag

notification bár kicsit fura így alulról

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#22) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Méghogy manapság már nem lehet újító formatervet kihozni! Nekem nagyon tetszik. De az ára (ha egyáltalán elér ide) 93 ezernél sokkal több lesz. Bár még úgy is (kb 120e) elég jó vétel lenne. :K

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#23) moleculez


moleculez
veterán

Végre valami más. (Nokia x7, motorola xoom)de itt direktebb, határozottabb, jó ez. Azonban a 80gb, vagy elírás? Mert utóbbi esetben elég karcsú.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#24) Forest48


Forest48
aktív tag

SAMOLED IPS?!?!?! What? :D

(#25) ddudas


ddudas
tag

Német meg bécsi cím a contacts alatt ide vagy oda, de szerintem ez valami Európába szivárgott kínai brand... A honlap és a termékek marhára nem úgy néznek ki, mint egy német cég termékei. A tablet képen az a lopott dock bar... Ráadásul a honlapjuk alapján még abban sem biztosak, hogy Linshof vagy Linshoff... Szvsz ez nem úgy néz ki, mint valami német cucc, inkább a Linhof nevet akarják meglovagolni... De ne legyen igazam...

[ Szerkesztve ]

Nullum fatum sed quod faciamus.

(#26) roobey válasza ddudas (#25) üzenetére


roobey
csendes tag

Szerintem is abszolút így van

(#27) Móci válasza ddudas (#25) üzenetére


Móci
addikt

Mondjuk azért az MTK chipset is árulkodó jel...
Ettől függetlenül érdekes a készülék, szívesen megnézném élőben.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#28) Zolik


Zolik
senior tag

kíváncsi lettem volna ha pl a samsung dob piacra egy hasonló készüléket, hogy fogadtátok volna?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#29) Móci válasza Zolik (#28) üzenetére


Móci
addikt

Én mocskos nagy meglepődéssel, ugyanis az első öt percben el sem hittem volna, hogy nem egy újabb n+1 Samu szappantartó. :))

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#30) Paul119


Paul119
addikt

Hat ez meg mi ez? "Tukrom tukrom mond meg nekem ki a legszebb?mielott jol pofan nem bsznak " ?;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#31) tjb007 válasza Móci (#27) üzenetére


tjb007
nagyúr

A leírást alapul véve elég nehezen lehet MediaTek SoC benne, mivel 8x2,1GHz-es SoC-jük nincs, nem létezik.

(#32) <Adamsky> válasza Graphics (#17) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nagyon vékony kéne, hogy legyen az a káva ...
Ha jól számolok, akkor egy 5"-os kijelzőnek ilyen méretei vannak: 110,69 mm x 62,26 mm x 127 mm (5")
Ezen a szinten tudtommal a csúcstartó a Mi4 a maga 68.5 mm szélességével. Csakhogy nekem már ez is sok lenne. :(

[ Szerkesztve ]

(#33) hemaka


hemaka
nagyúr

Szépen néz ki, de várjuk meg a kész terméket... :D

(#34) akos727 válasza <Adamsky> (#32) üzenetére


akos727
senior tag

Ez így egy kicsit "mély" lenne.

(#35) <Adamsky> válasza akos727 (#34) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem "mély" az, csak én fogalmaztam hibásan. Szóval 5" esetén 62,26 mm x 110,69 mm (szé. x ma.) a kijelző mérete. Ilyen méretek mellet az általam ismert legkeskenyebb mobil a Mi4-es 68,5 mm. Valahol 66-67 mm környékén lehet az a maximum (képzavarral minimum), ami ekkora kijelző mellett kivitelezhető.

[ Szerkesztve ]

(#36) Legendd válasza TRIvidore (#4) üzenetére


Legendd
senior tag

Nem elírás :)

Alea iacta est!

(#37) Black&White


Black&White
addikt

16GB belső tárhely plusz ajándék 64-es SD?Így passzol.

(#38) helixP válasza sanyijedi (#21) üzenetére


helixP
nagyúr

Fura, de már rég ott lenne a helye a phabletek korában... Sokkal kézreállóbb, logikusabb.

(#39) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

iPhone koppintás, csak nem maradt pénzük a sarkok lekerekítésére.

(#40) L.Levy


L.Levy
csendes tag

Érdekes, hogy a nemet oldalak is dollárban írjak az árat. Gondolom először Amerikában dobnák piacra. A készülék ebben a formában, felszereltségben és ha tényleg alumínium akkor szerintem tuti befutó lesz. Nekem tetszik, kell egy kis változás. A név választás viszont tényleg érdekes a gugli sem sokat tud róluk mind a linhof-ot ajánlja.

(#41) fornettisuti válasza Black&White (#37) üzenetére


fornettisuti
veterán

mondasz valamit... amúgy tabletjüknél is 80gigát írnak tárhelyre

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#42) L.Levy


L.Levy
csendes tag

Itt egy német fórum ahol már felmerült a kérdés, hogy hol a cég székhelye mert ilyen egyelőre nem létezik hogy Linshof Technology Company.

(#43) BalanceR


BalanceR
addikt

Mit keres alul a statusbar?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#44) zed1983


zed1983
őstag

Ez brutál jól néz ki, nekem nagyon bejön!

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#45) TRIvidore válasza DNReNTi (#13) üzenetére


TRIvidore
tag

Awesome... beèpített flash? MicroSD, netán Mini 1,8-as winchi. Legutoljára olyat az i300as Samsungban làttam, lehetett hallani h felpörög a vinyó mikor bebootolt a telo, mèg ha rövid ideig is, de volt hozzà szerencsèm. H ne legyek teljesen off a Lollipop fölè húzott UI-jàra kívàncsi leszek a Porsche X7-nek, a 3100 mAh-s akksi kecsegtetô xD
Legendd: Köszi, azota feltûnt. De az3rt majd utànakeresek YT-on. :)

[ Szerkesztve ]

Never say no to...@##%%£...Panda

(#46) Csapoati válasza Black&White (#37) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy lehet ingyenes felhős tárhely is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Fogadjunk, h ez nyerné meg a sarkára esés tesztet... :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#48) Graphics válasza pusszycat (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vigyázz , több sarka van :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) L.Levy


L.Levy
csendes tag

Ha valakit esetleg érdekel fent vannak a fecebook-on is, és válaszolnak a kérdésekre.

(#50) WinPho


WinPho
senior tag

Tetszik, de nem annyira forradalmi. Egy samu lecsapott sarkokkal.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.