Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mildwood


mildwood
tag

Na lesz esti mozi. Az már jó előjel, ha a cikkíró szerint van hangulata. Kiváncsi vagyok, milyen hatással lesznek az előrendelésre ezek a videók.

P

(#2) s912


s912
aktív tag

17 pálya

lesz SPRINT

[ Szerkesztve ]

(#3) oriic válasza s912 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Genesis_Surface:

Felszíni harcok? Kíváncsi vagyok mennyit leszünk ott, a gamespotos videóban egy kis részt lehet látni, de ugye az csak egy pici terület.

#6) s912

Igen.

szerk:

Ami kimaradt, hogy a fejlesztők elvileg a legkönnyebb fokozaton játszottak, a kivégzésekre direkt mentek rá, hogy minél többet lehessen látni belőle, valamint a videóban egy résznél lehet látni, hogy rengeteg dolog kikapcsolható lesz, többek között a kipotyogó ládák és a felvillanó testek effektje is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) pomorski


pomorski
őstag

Belepillantottam, tetszik. A látottak alapján talán elmondható, hogy mégjobban várom a megjelenést...

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kőkemény hent...néhol Painkiller érzés fogott el. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) s912 válasza oriic (#3) üzenetére


s912
aktív tag

Mars felszínre gondolsz?

Egyenlőre infight-ot nem láttam :(

szerk.: levegője van (nyomát nem láttam a levegő-elfogyásnak, mint doom 3 esetében), tehát akár lehet komplett pálya is

én úgy láttam, hogy sajnos a kipotyogás marad :( Rúnával tudod "magadhoz vonzani", ami viszont nem kötelező

[ Szerkesztve ]

(#7) Beri78


Beri78
őstag

ahogy nézem, nincs hanyagolva a single - nagyon jó hír! :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#8) Gery9112


Gery9112
őstag

Egész jónak tűnik bár fura ez a fejlődésrendszer meg pontok osztogatása.... :F
Wolfenstein után végre itt se magától fog töltődni az élet. Számomra ez a legjobb hír az egészben...és ez elég sokat elmond a mai FPS felhozatalról :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#9) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Nekem sajnos nem tetszik, valahogy túl "műanyagnak" tűnik.

Ráadásul a video alapján az az érzésem, hogy ezt maximum fél óráig bírnám, és beütne a szédülés, hányinger kombo.

(#10) oriic válasza s912 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A levegőben nem vagyok biztos, hiszen az airlock-nál írja a konzol a kinti benti értékeket. ( csak nem látom rendesen, hogy nyomásról van szó, vagy oxigén tartalomról.)

Magának a Marsnak van ugye atmoszférája, de lehet hogy valami fejlesztés lesz hogy nem fogy a levegőnk.

A videóban látott settings, a kikapcsolható dolgokkal:

Live-Die-Respawn

(#11) ldave válasza s912 (#2) üzenetére


ldave
félisten

Néztem tegnap este, belső playtest-ek során azt mérték, hogy a legtöbben 12-15 óra alatt fejezték be a singe player kampányt.

A Slime draws near! Command?

(#12) #51736960


#51736960
törölt tag

látszik, hogy nagyon akartak a fejlesztők, a látványba nem lehet belekötni.
kár, hogy a hangulat nulla, legalábbis nekem.

(#13) Calibos válasza antikomcsi (#9) üzenetére


Calibos
addikt

vagy mi öregedtünk meg:-)
nekem sem jön be, osztom véleményed, túl műanyag.

(#14) #52815360 válasza antikomcsi (#9) üzenetére


#52815360
törölt tag

Én is igy érzem.

(#15) mildwood válasza #52815360 (#14) üzenetére


mildwood
tag

Én szerencsére megszoktam, hogy minden műanyag lassan :D Lehet fiatal vagyok...:D Várom már az estét, hogy meglessem.

P

(#16) atike


atike
nagyúr

Nem rossz nem rossz - van vérzuhatag dögivel :DDD - de lehetne egy kicsit (sokkal) komorabb... Nekem túl színes... :U

(#17) #20655360


#20655360
törölt tag

Dögunalom. Még mindig.

(#18) #52815360 válasza mildwood (#15) üzenetére


#52815360
törölt tag

Nekem ez egyébként olyan, mintha a régi doomot beleoltották volna a konzolos codba :DD

(#19) Ragnar_ válasza s912 (#2) üzenetére


Ragnar_
addikt

Legyen is sprint, én a multibétában is nyomtam a shiftet azt nem történt semmi :DDD

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem rossz, a hangulat megvan. A Single résszel nem lesz baj úgy néz ki. De akkor se fogom megvenni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Kicsit doom3 , kicsit régi doomok. Single player része szerintem jó lesz, főleg a nem túl sűrű FPS felhozatalban. Ha egy új Wolfenstein szintűre sikerült megcsinálni már jó. A 3D térkép is tetszik, a Dead Spaceben volt hasonló, A többi újítás is jónak tűnik az upgradelhető cuccok a perkek.Kb. 2 hét múlva majd kiderül. (Ja, meg ugye szerintem lesz hozzá majdnem annyi + tartalom mod pályák, mint Skyrimhez.)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#22) savior


savior
őstag

A kozepso videoban nem ertem miert jo, hogy a jatekido fele a fegyvervaltassal megy el.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#23) davidsone


davidsone
addikt

már röfögtetném...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#24) leviske


leviske
veterán

Ha arra gondolok, hogy a kampány alatt a TES: S, DA: I és W3 alatt el lehet lenni több órát lovagolással, akkor ahhoz képest tényleg eseménydús. Viszont önmagában aktív kampány résztől többet várnék annál, hogy izgibb, mint a lovaglás a pályán. Egyszerűen nem jön át, hogy miért ez mitől ne lenne elég egy pve multinak a bétában bemutatkozott pvp mellé.

Bár mondjuk én nem tudom minek írok ide. Miután a multi hazsnálatához nekem a portokkal kellett volna vacakolnom (amivel a ME3 óta nem találkoztam), számomra úgy is kiesett. Mert pont a multi miatt lett volna esélyes, hogy megveszem.

u.i.: itt legalább már nem olyan Halo-s. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én csak egy kicsit sötétebb atmoszférát hiányolok, de alapvetően nem rossz. Első napos vétel már tuti nem lesz, de 5-7k körül biztos vétel. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26) exedoc


exedoc
senior tag

Nekem iszonyat tetszik. Ez az industrial scifi nagyon bejön a démonokkkal. Sokaknak nem tetszett a Doom3 sem mert történet nincs, techdemó, meg hasonló dumák voltak akkor is. Megmondom őszintén én úgy voltam vele már 2010 környékén, hogyha újra kiadnák a Doom3-at az új id tech grafikával (nem HD textúrákkal, meg effektekkel) már akkor is megvenném, szal ez most nagyon bejön nekem, meg is van véve. :)

(#27) oriic válasza leviske (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"u.i.: itt legalább már nem olyan Halo-s. ;]"

Ejj de vártam már a témát. :DDD

Live-Die-Respawn

(#28) b. válasza oriic (#27) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#29) 286 válasza Calibos (#13) üzenetére


286
tag

+

Osztom nekem is túl mesés "műanyag" :(

3DFX Forever :) Abit R.I.P :,(

(#30) Ragnar_ válasza exedoc (#26) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ennyi a lényeg nagy vonalakban, akinek bejön az ürbázis+démonok alapfelállás annak nagy valószínűséggel tetszeni fog. Multi béta után eléggé kétséges volt a vétel, de jó lesz ez, mindent figyelembevéve. Ha meg esetleg mégis rossz lesz, akkor buktam 10 pizza árát, nabumm :)

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#31) exedoc


exedoc
senior tag

Ja igen reagálva az "elquakesedésre". Nekem még az is tetszik, hogy gyorsabb lett. Főleg miután a fiatalságom felét a Q3, és az UT99/2K3/2K4-el töltöttem. Nálam telitalálat. :DD

[ Szerkesztve ]

(#32) b. válasza exedoc (#31) üzenetére


b.
félisten

Az nekem is bejön.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#33) mildwood


mildwood
tag

Hát a videókat végignézve nekem tetszik. Nem baj ez az upgradelés, mert lehet többször nekifutni más felállásokkal. Ez nálam alap, ha 19ezret kicsengetek valamire. Bár elgondolkodtató, hogy megvárom használtan...de ugye a pályaszerkesztővel meg multival ellehet lenni sokáig, szóval nem hiszem, hogy az slő pár hónapan (fél évben) annyi eladó doom lesz HA-n...

P

(#34) Ragnar_ válasza mildwood (#33) üzenetére


Ragnar_
addikt

19 azért sok, 13-ért is van már CDgalaxisban pl.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#35) mildwood válasza Ragnar_ (#34) üzenetére


mildwood
tag

PS-re annyi :(

P

(#36) atidzsiforc válasza Ragnar_ (#34) üzenetére


atidzsiforc
őstag

konzolra?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#37) Ragnar_ válasza atidzsiforc (#36) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ja nem, srry az a PCs ár valóban :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#38) mefistofeles válasza atike (#16) üzenetére

Én is így gondolom! Túl színes, rajzfilm szerű az egész, beleértve a szörnyeket is. Természetesen végig fogom nyomni de SOKKAL komorabb képi világot képzelnék el egy Doom pokolnak. A pályák inkább egy modern Dungeon Keepert idéznek nekem.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#39) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ehhez képest a DOOM 3 egy mestermű. Ráadásúé dizájnra ez valami Q1-D3 mixtúra idétlen ellenségekkel. Tényleg fingjuk sem volt milyen játékot kezdenek el csinálni?! A nagy piros világító szájú tüskés kutya akar lenni a pinky démon? A kamu 60fps jutub videók meg rátesznek egy lapáttal a hányinger faktorra. Úgy biztos nem tudnék játszani.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40) Akra_hu válasza Plazmacucci (#39) üzenetére


Akra_hu
tag

Minden szörny az eredetiből lett átültetve. Nagyon hűek maradtak hozzá és jól meg is valósították.

(#41) oriic válasza Plazmacucci (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DOOM 3 mestermű? Azokkal a hányigert keltő szörny dizájnokkal? :DDD

A cacodemon megjelenésekor konkrétan megállítottam a játékot és egyfolytában röhögtem anno. (de a Pinky és Mancubus is nevetséges volt.)

Egy két KISEBB (nem úgy mint D3) módosítás ellenére minden szörny a klasszikus dögök új változatai:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#42) Plazmacucci válasza oriic (#41) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha szerinted a negyedik oszlop jó akkor ott bajok vannak :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#43) #52815360 válasza oriic (#41) üzenetére


#52815360
törölt tag

Doom 3 -ban a caco össze volt gyúrva a pain elementallal.

(#44) oriic válasza Plazmacucci (#42) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:U Nem kommentálnám ezt. Neked az a véleményed, a többségnek szerencsére tetszik. (nem itt)

(#43) xRagna

Nekem szörnyű volt.

___

Hja ha már pinky démonról volt szó:

Doom 1:

[link]

Doom 3:

[link]

A legújabb részben a modernebb változata lesz az elsőnek. A 3-ban most komolyan mi volt az a gnóm dizájn?!

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#45) Plazmacucci válasza oriic (#44) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Még ezt sem mondanám, az első hus húsz komment jelentős része negatív. De azért písz :R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#46) #52815360 válasza oriic (#44) üzenetére


#52815360
törölt tag

Pinky :)

(#47) Ragnar_ válasza oriic (#41) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ebben a doomban a pinky a játéktörténelem egyik legnagyobb melléfogása. Super Marioba, vagy Serious Samben elmenne, de ez doom Lehetne pl. ilyen :

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#48) oriic válasza #52815360 (#46) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amikor megláttam a filmben fogtam a fejem. :DDD (mondjuk ott az egész film tré volt, már azzal elcseszték hogy az egész pokol témát dobták)

Live-Die-Respawn

(#49) #52815360 válasza oriic (#48) üzenetére


#52815360
törölt tag

Megmondom őszintén, klasszikus ide vagy oda, ha választanom kellene, melyik vonalat vigyék tovább (1/2 vagy a 3), inkább az mondanám, hogy a 3. Persze 486 -oson megvolt a maga hangulata és mai is el lehet lenni vele, de nekem többet tett hozzá a játékhoz a 3as hangulata. 1/2 -ben meg csak futottál mint a bolond és nyomtad a Ctrl -t, mint süket a csengőt.

[ Szerkesztve ]

(#50) Ragnar_ válasza oriic (#48) üzenetére


Ragnar_
addikt

Jogos. A pokol vonal kihagyásával el is tűnt a doom feeling az egészből.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.