Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"- nem zárkózik el egy korrektortalálkozón való személyes részvételtől"

Csak kérdés, nem kötözködés: ez miért kitétel?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Anfänger


Anfänger
őstag

"- hozzászólásaiban is igényes, a helyesírási szabályokkal tisztában van (ellenőrizzük!:)"

"- kiemelt megbecsültség a közösségben, avagy hivatalos nyelvtannáci :C titulus"

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#3) Kalandor válasza Anfänger (#2) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezt nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#4) Vakegérke válasza Kalandor (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pedig eccerű. :)

1. Az ellenőrzés volt fórumtársunk számára a mulatságos. Végül is hogyan ellenőrzitek? Dolgozatot írattok a jelentkezővel?
2. A "nyelvtannáci" szó olvastán én is mosolyogtam. :K

Apropó, volnál szíves válaszolni a kérdésemre?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) gyurkikrisz válasza Vakegérke (#4) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

viszakeresik a hózászolásiat ! amugy én is jeleentkeztem, szerintem jo jelőlt vagyók :U

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#6) Fr0z3n válasza gyurkikrisz (#5) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Lehgalád annira mit én :D
Neduddki jelentkezik? :DDD

(#7) Nigér válasza gyurkikrisz (#5) üzenetére


Nigér
őstag

Nem,mert én lyóbb vagyokk ez bisztós, válaszatókk engemett!

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem nem kéne szétbutáskodni a topicot. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Fr0z3n válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Jogos. De buta hozzászólásra buta választ kell adni :P

(#10) gyurkikrisz válasza Vakegérke (#8) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ez itt a Logout, és offba tettem a hsz-t. Mi kell még?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#11) Vakegérke válasza Fr0z3n (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kritika is jogos. :K

Továbbra is várom a választ első (nem buta) kérdésemre.

gyurkikrisz: Lásd első mondatom. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Mr X válasza Vakegérke (#11) üzenetére


Mr X
veterán

46 perc telt el a kérdés feltevése óta, légy türelemmel. :D

(#13) Vakegérke válasza Mr X (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha valakinek, hát nekem aztán van időm kivárni a választ. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) randras


randras
veterán

lgoout pls haty leytek kornetkor : )

(#15) Byk01 válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Byk01
senior tag

Nyilván az egész állításra vonatkozott az, hogy ellenőrzik, tehát megnézik, milyen hozzászólásai voltak a jelentkezőnek, azok mennyire feleltek meg a magyar helyesírás szabályainak.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16) F34R válasza Anfänger (#2) üzenetére


F34R
nagyúr

nem hiba, ez grammarnazi.

(#17) szentkuti11 válasza randras (#14) üzenetére


szentkuti11
addikt

lgoout nee csniáld eszt vleem pls. :DD

(#18) BomiBoogie válasza Vakegérke (#1) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mert valójában emberek vagyunk? :D

(#19) Menslee


Menslee
tag

Csak nyelvtannáci titulust nem lehet kérni? :DD

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#20) C$abi


C$abi
aktív tag

Nyelftannáczi agarog lennyi, és pelőlem az utsza nevelt kenkzstert! :DDD Etyépként én is hankosan felnevettem, amikor elolvazstam a nyelvtannáci szót...

Szerk.: Whoops, nem tettem OFF-ba.

[ Szerkesztve ]

(#21) Stonerice válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Stonerice
őstag

Ezzel azt akarják kiszűrni, hogy elkerüljék a gépek jelentkezését. Pl: Google helyesírás ellenőrző. ;]

Bár szerintem hybrid megoldás is van. Egy analfabétára adnak egy okos szemüveget, és máris látja a kijavítandó dolgokat!

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#22) Mr X válasza Stonerice (#21) üzenetére


Mr X
veterán

A böngészők is aláhúzzák a hibás szavakat, mégsem látni azt a nagy javulást a helyesírásban. :D

(#23) Nigér


Nigér
őstag

Szerintem megtaláltam a megfelelő embert erre a posztra, ne is keressetek tovább:
[link]
;]

(#24) Rick4 válasza Anfänger (#2) üzenetére


Rick4
félisten

Én ezt a titulust már fél éve kiérdemeltem a hir24.hu kommentjeim alapján. Igaz a firkászok is megkapták, amit érdemelnek. ;]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#25) Peterson_ válasza Nigér (#23) üzenetére


Peterson_
addikt

Sírok:DDD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#26) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Nyelvtannáci... Hát ez hatalmas! :C

A.

(#27) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Én túdok ugy irní mind a relyteterőforások ezért jelentkezek ide hozátok ha mék valaki tud igy irní kérem privát üzenetben jeleze. Ha nem vesztekfel akor aszt kivánom hogy gitár nőjön a gyomrotokba és a rák pengese. Sp voltam, sziasztok.

Szerk.: off, valamint sima náci titulust hány zsidó koponyáért osztogatnak itt a PH!-n?

[ Szerkesztve ]

(#28) vigyori78


vigyori78
őstag

:))

(#29) ViZion


ViZion
félisten

Jajj, Símacsiga Úr, én asztat tudom, mié lennég ÉN a lek alkalmassab: Állat avatarom van, mint neKKed. Mán kis kórom ota a gércsi lászló a példaképpen. :D

Többször kaptam figyelmeztetést a Hungarian Grammar Nazi felirat és a grammar nazi logó elhelyezéséért a fórumon. Több figyelmeztetést kaptam a habzószájú kirohanásaimért, amit az írástudatlanok indukáltak. A moderátor keresősben számtalan (ám némi kitartással megszámolható) fórumtársat feljelentettem a nyelvtani szabályok áthágásáért és kértem bannolásukat az ismert világegyetemből. Ha ez nem elég ajánlólevél, akkor mi az? :U :D

Nem lennék alkalmas, túl kegyetlen vagyok. :O és sokkal jóképűbb, mint Símacsiga... ehh. Pedig teCCett vóna. Meg igény Vona rá. :D

Titokos jelöltem DragonFX. Imádom. Remélem IRL soha nem fogunk találkozni... Lehetne ő? :DDD

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#30) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Én aszt szeretném mondani hogy ha elnyernema psoztot, akkor ha lehet, akor ne nyelvtannáci legyek, hanem nyelvtankomisszár, vagy nyelvtangijoe, csak, hogy politikailag korrektek lehessünk már. Csak enyit akartammondani, hog alkalmas vagyok ám én is...

(#31) Bjørgersson válasza kameraman77 (#30) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Esetleg nyelvtárs? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32) horvathkrisz válasza Bjørgersson (#31) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Milyen az a "nyelvtárs"? Ketten kinyalni egy nőt? Tehát olyasmi mint a "lyuksógor"?
Nem tudom ám, csak kérdem... :F

(#33) Vakegérke válasza BomiBoogie (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Emberek vagyunk, persze, ez nem vitás. De miért kitétel, feltétel a személyes találkozás? Aztán ugyan miért probléma az, ha valaki az ország egy kieső részéből nem kíván sok pénzért utazgatni csak azért, mert a személyes találkozás alapfeltétel? Avagy miért gond az, ha valaki nem kíván találkozni senkivel, pedig lehet, hogy alkalmas a feladatra?

Leszögezem újra, nem kötözködöm, csak kérdéseim vannak, amelyeket bárki más feltehetett volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) Bjørgersson válasza horvathkrisz (#32) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem arra a nyelvtársra gondoltam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35) horvathkrisz válasza Vakegérke (#33) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ott a szmájli=nem kitétel.

(#36) Vakegérke válasza horvathkrisz (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ühümm... (Nagyot nyelős smiley) :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) tdk.112 válasza AndrewBR (#26) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Fú, de jó! Óriási! :C

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#38) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

avagy hivatalos nyelvtannáci titulus

Halál. :DDD Jó a hirdetés szövege.

PS4

(#39) AndrewBR válasza tdk.112 (#37) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:DDD

A.

(#40) moonlight115 válasza ViZion (#29) üzenetére


moonlight115
tag

"gércsi lászló" :C "a példaképpen" :))

Üdv. : grammarnazi

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#41) Dominó85


Dominó85
veterán

Sajnos túl sok vaj van a PH-n a fülem mögött. Pedig nagyon szeretnék a közösségért dolgozni. Amennyiben mégis igényt tartanátok rám, kérem jelezzétek. :R
Köszönettel B. Péter

* Péter - 06302461862 *

(#42) vigyori78 válasza Vakegérke (#33) üzenetére


vigyori78
őstag

Cafeteria keretén belül állják a vonatjegyet :DDD

Csak,hogy a nagyfőnököt idézzem : " ha én f@szyuppie lennék... " :))

(#43) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

én már jelentkeztem előző kanyarban, de nem vállalták :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#44) AndrewBR válasza bambano (#43) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Merkt pisztos nem irktál hejesen... :DDD

A.

(#45) Yayoh


Yayoh
aktív tag

(#46) Anfänger válasza Kalandor (#3) üzenetére


Anfänger
őstag

Honnan a "nyelvttannáci" kifejezés? Ez egy értelmes magyar szó? Ha ezt megválaszolod,kifejtem amit nem értesz. :K

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#47) ViZion válasza bambano (#43) üzenetére


ViZion
félisten

Te mint korrektor? Egy elqrt vesszőért mit adnál, format c:-t? ;] :D
Túl szigorú vagy, egy héten belül mindenkit pihire raknál :))

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48) szentkuti11 válasza Anfänger (#46) üzenetére


szentkuti11
addikt

Pontosan nem tudom honnan ered, de természetesen nem magyar eredetű a kifejezés, az angol grammar nazi szókapcsolat magyar megfelelője. A nyelvtannáci olyan ember, aki minden helyesírási hibát, vesszőhibát azonnal kijavít, vagy ki akar javítani a másik írásában, mellé pedig tudálékoskodik, hogy mennyire elhülyült ez a mai társadalom, még helyesen se tudnak írni.

[ Szerkesztve ]

(#49) Bjørgersson válasza ViZion (#47) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Korrekt ≠ moderátor.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#50) BomiBoogie válasza Vakegérke (#33) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nyilván nem kötelező, nem is tudom, hogy tudod ezt ennyire felfújni.

Csak örülünk, ha mondjuk megszervezünk egy találkozót félévente-évente, és esetleg olyan is el tud jönni, akit azelőtt nem láttunk.

Vegyük példának az érettségi találkozókat. Ott sem kényszerítenek senkit. :DDD

(#46) Anfänger
Komolyan nem értem ezt az aggodalmat.

A "grammar nazi" egy élő fogalom.

A fórum nyelve pedig magyar. (ÁSZF II/8. pont) :D

Következtetés?

(#29) ViZion
Ne bántsuk dragonfx kollégát, ő csak sietősen ír, mert kevés az ideje. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.