Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Mintha lenne 70"-os változat is belőle.

Egyébként ár/értékben csak a Vizio szorongatja meg. Kár, hogy itt az EU-ban nincs túl nagy versengés...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) #16729600


#16729600
törölt tag

Amazon tele van Hisense cuccokkal, szerintem ez a Sharp is van, csak nem ezen a néven.[link]

(#3) adamssss


adamssss
veterán

Ha az ember Kínából vagy legalább is a távol keletről szeretne beszerezni tv-t, akkor hol érdemes kutakodni a neten?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4) atikó


atikó
őstag

sajnálom, hogy a japán kormány nem vette meg és foglalkozott vele, így mint márka nekem már kiesett!

(#5) Cifu válasza adamssss (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

Aliexpress, de szvsz bukó a dolog, mert a szállítás sem lesz olcsó, és a 27%-os Áfát, plusz a vámot is meg kell fizetned.

Szóval egyszerűbb az Amazon.de...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) Ku'leth


Ku'leth
tag

Leszokhatnának már a csirkelábról.

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#7) pomorski


pomorski
őstag

Szépek. Mennyi gari van rájuk?

(#8) borg25 válasza pomorski (#7) üzenetére


borg25
senior tag
LOGOUT blog

Itthon amerikai eszközre? Szerintem semmi, tuti nem világgaranciás, de a 2xes postaköltség is húzos lenne, inkább ne romoljon el, ha meg gari után akkor túl drága a javítás.

(#9) pomorski válasza borg25 (#8) üzenetére


pomorski
őstag

(Hát a kérdésem szerintem nem vészes. Én pl. rendszeresen veszek cuccokat az Angliában, vagy Németországban élő rokonaim segítségével az ő nevükre, sőt az ő garanciájukra. A cuccokat pedig idehaza használom. Ha bármi elromlana, akkor elküldeném őket a rokonnak, hogy garanciáztassa meg...)

(#10) nightmanager


nightmanager
tag

Nagy kópé ez a Hisense. A vállalati szegmensben a Hitachival együtt van közös cége, a klímák terén pedig a Toshibával szövetkezett és japán licenc alapján egy vegyesvállalatban gyártják Kínában a kompresszorokat és mindenféle alkatrészt, amiből aztán a Daikin szintű cégek is vásárolnak.

[ Szerkesztve ]

(#11) elefant válasza nightmanager (#10) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

A Loewe is az övék kb....

(#12) lexter00 válasza nightmanager (#10) üzenetére


lexter00
őstag

A Hisense óriási cég csak itthon kb senki se ismeri.Németországban használtam pár tévéjüket elég jó véleménnyel vagyok róluk.

(#13) nightmanager válasza lexter00 (#12) üzenetére


nightmanager
tag

Nekem 3 éve van Hisense klímám, "Toshiba" kompresszoros, semmi probléma nem volt vele.

(#14) jacint78


jacint78
addikt

"Épp emiatt lenne helye hazánkban is ezeknek az okostévé rendszerrel, HDMI 2.0 csatlakozókkal és beépített médialejátszóval ellátott televízióknak."

Azért nem árt, ha van rendes szervízhálózat is hozzájuk ócsó pénzért. :DD

type your text here..

(#15) dezz válasza jacint78 (#14) üzenetére


dezz
nagyúr

Megállapodhatnak valamelyik nagyobb szervízcéggel. Több brandnél ma is így megy.

(#16) Richard! válasza adamssss (#3) üzenetére


Richard!
addikt

otto.de

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.