Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Weeman1


Weeman1
veterán

Pedig a G2 valahogy jobban sikerült mint a G3. :)

Xiaomi 11T Pro

(#2) Sn00k válasza Weeman1 (#1) üzenetére


Sn00k
veterán

Már akinek...:)
Meglátjuk majd idén a G4 , mit fog gurítani...

3njoy the Lif3

(#3) kovadika válasza Weeman1 (#1) üzenetére


kovadika
őstag

Használva majdnem az osszes neves marka tavalyi csucskeszuleket, nekem a G3 remalom volt. Mind kit-katel, mind lollipopal.

(#4) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

A G3 jelen kezemben, de én is azért többet vártam valamivel. Valami hiányzik, de nem tudom mi, talán a simaság a felületből, vagy túl nagy a kijelző, nemtudom. Nem tökéletes telefen de nagyon jó, ajánlom bárkinek!

(#5) Xaels válasza Weeman1 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

A G2 szerintem csapottabb árral, brand felfuttatásra ment. Biztos jók voltak az eladásai csak a profit volt kicsi rajta amit a folytatással behoztak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) jacis


jacis
nagyúr

A kedvenc droidos gyártóm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Mondjuk meg is érdemlik, mert tényleg jó készülékeket csinálnak! :K

Csak jöhetne már egy jó Windowsos mobil is tőlük... :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#8) ugróláma02


ugróláma02
újonc

Meg is érdemelte :C

(#9) callmeakos válasza jacis (#6) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kezd nekem is az lenni. A G széria nagyon hasít, egyértelműen a Samsung fejére nőtt az LG.

All→M8

(#10) Bass válasza jacis (#6) üzenetére


Bass
addikt

Hat nekem is az volt de miota letojta az F6 KK-s problemait es csak a hitegetes maradt,azota elottem elastak magukat.Ezek szerint ajto garanciat adnak a termekeikre☺ Hiaba a jo hardver az meg nem eleg.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#11) Márko88


Márko88
aktív tag

Megérdemlik, tényleg jó telefonokat gyártanak napjainkban, régebben siralmasan sz*rok voltak. Most jobban tetszik mint a Sony.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#12) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Nem értem, miért kell forintra váltani az LG eredményeit? A Samsungnál dollárban írjátok ki, így meg nem lehet összehasonlítani.

(#13) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Nagyon remek hír. Szeretem az LG márkát, ha veszek bármi műszaki cikket mindig őket választom. Az áraikkal sincsenek elszálva, a G2, G3as készülékük meg szerintem remek lett.
Szóval csak így tovább hódítson az LG!!!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#14) Flind válasza Márko88 (#11) üzenetére


Flind
senior tag

Pedig sokkal laggosabbak a rendszereik, amire te igen kényes vagy. :DDD

(#15) Duree


Duree
veterán

Csak így tovább.

duree54

(#16) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Nem rossz telefonok, bár nekem nem annyira jön be az LG UI.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#17) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Hajrá LG, droidos fronton nálam a második legjobb gyártó. Funkciókban gazdag telokat gyartanak ujabban. A Htc talán a legjobb de túlárazott sajna.

(#18) Csapoati válasza callmeakos (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát izé, eladásban meg nyereségben azért nem nagyon vannak még ott, konkrétan harmadannyit se adtak el okostelefonból, mint a "nagy testvér". Ettől függetlenül szerintem jobb a termékpalettájuk, semmi kiemelkedőt nem tudnak a telefonjaik - talán a Knock Code-tól, meg a G-k hátsó gombjától eltekintve, de az árazással többnyire nincs gond (khm, G3S, khm...). Mindenesetre ők feljövőben vannak, a többi régi és neves gyártóval ellentétben, lásd HTC, Sony, "Nokia", BB.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) foxymaci


foxymaci
senior tag

Gratula nekik a G2 nagyon eltalált teló lett a TV-s felhozatala is nagyon pazar sok sikert nekik az idei évre is :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#20) jacis válasza Csapoati (#18) üzenetére


jacis
nagyúr

A megmondó emberünk is megérkezett... :R

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21) Mr.Silkó válasza Sn00k (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A G3 kiváló telefon, csak meg kellett volna vele várni a Snapi 805-öt.

A cikkhez: Nem csodálom a jó szereplést, eredményeket, a G2-vel is meg voltam elégedve korábban, egy G Flex 2-re pedig szívesen beneveznék.

[ Szerkesztve ]

(#22) Halkow.


Halkow.
senior tag

Remélem idén sikerül levenni az átkot a G csúcs szériáról mert ha nem akkor :O lesz a vége

(#23) Valzor


Valzor
aktív tag

Go LG Go! :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#24) HardRic


HardRic
addikt

Na hát tőlük nem sajnálom a pénzt. Kevés innovatív gyártó egyike. Nem csak összedobnak egy telefont a piacon lévő elérhető hardverből, hanem fejlesztenek is. Hajrá LG

(#25) REXIS


REXIS
tag

Csak a középkategóriához való hozzáállásukon kellene kicsit változtatni. Kiadtak rá egy hulladék KK frissítést, most meg csak halogatják a javítást...
A csúcsmodellek viszont elérhető árban vannak, ez pozitív.

(#26) Quqesz válasza HardRic (#24) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
Tetszik a hátsó gomb ötlete,az elsők közt bevezetett ois,a vékony káva,az újra használatba vett dupla kopp,a knock code,az UI,a tanítható távirányító.....amit lecserélnék:plastik...ha így folytatják egyre jobb lesz a G széria,mert pl a G2 a mai napig megállja a helyét.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#27) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Kicsit ódzkodtam az LG-től legelőször, de engem a G2-vel megvettek kilóra, és még drágának se volt mondható :)

Finn the human

(#28) HardRic válasza Quqesz (#26) üzenetére


HardRic
addikt

Én a G3 hátlapját nagyon szeretem. Majdnem fém érzete van, csak a hidegség hiányzik. Cserébe könnyű. Szóval az sem akármilyen műanyag :)

(#29) RECSKA


RECSKA
veterán

En imadom oket. Osidok ota voltak folyamatosan lg telefonjaim, most is g3 van. V20f-el mar majdnem tokeletes. Cloudyg3 2.1-es romjaval pedig az. :)

van snapi 805-el is, g3 prime v. Cat6 a neve. Mikor, hol mi :)

G4 tuti vetel nalam.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#30) REXIS válasza RECSKA (#29) üzenetére


REXIS
tag

Azért én ilyen bátor kijelentéseket nem tennék. Bár tény, az se lesz egy rossz cucc. :K

(#31) RECSKA válasza REXIS (#30) üzenetére


RECSKA
veterán

A g3 milyen rossz volt mar, mikor megjelent...

3 ho, es nem talalok rajta hibat. Ne felejtsuk el, hogy erre a keszulekre hamarabb volt lolli, mint nexus6-ra ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#32) HardRic válasza RECSKA (#31) üzenetére


HardRic
addikt

Nexus 6 lp-pal jött ki, úgyhogy szerintem másra gondolsz :)

(#33) Elementh


Elementh
aktív tag

Csináltak egy G3at,aztán ennyi.. A többi telefon meg az előző év másolata. Az f6os igérgetés meg inkább szóra nem érdemes..

(#34) kovadika válasza RECSKA (#31) üzenetére


kovadika
őstag

Elég lagos a többi hasonló kategórás készülékhez képest. Nem véletlenül nem rakott a többi gyártó QHD-t ahhoz a processzorhoz. Nem tudom első szoftverrel milyen lehetett, azt mondják sokat javult. Számomra most elfogadhatatlan a sebessége. Gondolkozik multitaskingnál, böngészésnél, lapozásnál is elofordul. Ram hamar megtelik, keptelen a memóriában tartani a dolgokat, amiket kénytelen újranyitni. Bug az egész. A kijelzője szép és jó a kamera. A jó üzemidőt sem örökölte az elődtől. Csalódás. Ettől függetlenül a G4-ben bízom, ha nem műanyag lesz(az egész) akkor lehet adok nekik még egy esélyt.

(#35) Kasya


Kasya
nagyúr

Megerdemeltek. En nagyon elegedett vagyok a G3-mal. Raereztek a lenduletre, remelem nem fog csokkenni a lelkesedesuk se.

(#36) RECSKA válasza kovadika (#34) üzenetére


RECSKA
veterán

Melyik szoftvert használod? V20F?
Sosem gondolkozik az enyém, a ram meg még egyetlen 1x sem telt meg. 500-600MB szabad mindig van, pedig ezen élem az életem. A jó üzemidő mit takar? nekem 5 órás kijelzőidőket produkál. Ha ez nem jó, akkor mi az???

HardRic : Nexus5, na, bocsánat ;] :R

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#37) kovadika válasza RECSKA (#36) üzenetére


kovadika
őstag

Már semelyiket. Fogalmam sincs melyik volt. A legfrisebb kb. 3 hete. És 3-3.5 óra kijelzoidovel kifujt. Nem tudom, te hogy produkalsz 5 orat.

(#38) RECSKA válasza kovadika (#37) üzenetére


RECSKA
veterán

Auto fenyero 40%.
Folyamat 3G. Gmail, viber, messenger, bongeszes. ;) egy androidos telefon sosem lesz tokeletes "hozzaertes" nelkul. Ha olyan kell, ami szinte sosem akad, akkor szifon. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#39) babkukta válasza RECSKA (#38) üzenetére


babkukta
senior tag

gondolod h az nem akad??? :D Lassan ott is divat lesz ;]

Üdvözlettel, Tibi

(#40) RECSKA válasza babkukta (#39) üzenetére


RECSKA
veterán

Snapis cuccok az mcdecision hotplug cpu vezerles miatt mindig akadnak egy kicsit sleepbol felebresztve. De 1 sec, felporog, es kesz. Soha tobbet nem akad nalam...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#41) Quqesz válasza HardRic (#28) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Néztem én is és le is cseréltem volna rá a G2-t ha xar lenne,de csak ha a földhöz vágnám akkor romlana el...😊 majd a G4-et meglessük,de nálam az lg bejött.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#42) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Örülök neki. Most nálam is ez van de nekem semmi gondom vele. Volt minden más csúcs is ebben az évben. Galaxy S5 Htc M8 de eddig ez a legjobb. (mondjuk hogy őszinte legyek egy note 4-et meg kipróbálnék)

Give them nothing but take from them everything

(#43) kromatika


kromatika
veterán

Jó úton halad az LG.Reméljük a G4 sem lesz csalódás.

(#44) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Bírom az itteni megmondó embereket, akik szerint lagzik a G3, nem sima a felület, jobb a G2, meg kellett volna várni a 805-öt stb, de egyik sem g3 tulaj, legalábbis a fórumban nem találkozok velük :U Tipikusan a "szomszéd pistike kutyája aszondta, hogy laggggol a telefon, én meg hittem neki" írások... G3 tulajként elárulok egy titkot: 4.4.2-vel is vaj simává lehetett tenni a rendszert, igaz mókolásokkal. Lolli óta viszont a gyári rendszer is frankó lett. Uram bocsáss felteszel egy Cloudy 2.1 főzött romot és abba aztán már tényleg nem lehet bele kötni. Aki nem hiszi járjon utána :)

(#37) kovadika: inkább fogalmazzunk úgy, hogy azt nem tudom te hogy produkáltad mindezt 20F szoftverrel, mert inkább ez a meglepő :U nem mondom, hogy user error, mert kifoghattál egy hibás darabot, de na...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#45) dreamdancer


dreamdancer
őstag

A bevételre jutó nyereséghányad 5% alatt van, ami egyáltalán nem számít jónak, de még a közepest is alulról súrolja.

Oké, techportál, nem kell érteniük a pénzügyi részhez, de akkor legalább ne minősítsék meg kommentálják az infókat.

Nem a lényeg a fontos.

(#46) Giorgio1313 válasza RECSKA (#36) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Pl iPhone 6+ 8oraval :)

(#47) student


student
őstag

nekem nagyon bejön g2 g3 csak sajnos (am)oled fan vagyok. A görbe telónak meg egyenlőre nem látom értelmét
álomtelo lenne g4 oleddel

[ Szerkesztve ]

(#48) Dave1984


Dave1984
őstag

LG L90 D405 ot használok nagyon elégedett vagyok vele!Sony teloim voltak előtte! Megváltás, hogy semmi fagyas lag minimális! Valószínű LG lesz a következő telefonom is!

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#49) RECSKA válasza Giorgio1313 (#46) üzenetére


RECSKA
veterán

Igen, csak a g3 méretei nem éppen 6+ méretek. Bazz, annál még a G Flex is kisebb a 6"-jával ;]

A G3 kisebb és vékonyabb, mint sok 5"-os készülék, holott 5.5"-os... :R

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#50) Carlas válasza RECSKA (#49) üzenetére


Carlas
senior tag

Mégis többet tud :D

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.