Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laci_csk


laci_csk
senior tag

Elobb utobb ez is egy jo telo lesz. Me'g 1-2 frissites es OK.
Lehuztak a procit hogy ne melegedjen, de most kisebbek a benchmark szamok.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#2) #03372544 válasza laci_csk (#1) üzenetére


#03372544
törölt tag

Aham, csak visszafogott SoC-vel már tényleg semmivel nem nyújt többet, mint a Z3 vagy akár a Z2.
(igazából enélkül se nyújt többet..)

(#3) helixP válasza laci_csk (#1) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, a frissítés nem segít sajna azon, hogy továbbra is egy irreálisan pozicionált, ráncfelvarrott cucc. Olyan dolgok nincsenek benne, amik ezen az áron máshol már alapfelszereltség (függetlenül attól, hogy pl. ujjlenyomatolvasó, vagy QHD nekem pl. nem kellene)
Továbbra is hiányzik a nagy dobás.

[ Szerkesztve ]

(#4) laci_csk válasza #03372544 (#2) üzenetére


laci_csk
senior tag

Azert csak tobbet nyujt mint a Z3: [link]

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#5) #03372544 válasza laci_csk (#4) üzenetére


#03372544
törölt tag

Akkora különbség nincs, ami a felárat indokolná.
(Z3 170ezer, Z3+ 250ezer Ft, ez 80ezer Ft difi, hivatalos árakról beszélünk)

Egyébként nézd meg amit küldtél, a "prototípushoz" képest (Z3+ pre-production) a végleges már elmarad a legtöbb tesztjükben, most a proci visszafogásával még inkább ez lesz a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#6) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

70 mega azért nem kisebb. Gappsokat leszámítva az fél/harmad rom.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#7) #03372544 válasza Tidzsimon (#6) üzenetére


#03372544
törölt tag

Hát nem tudom, sima Z-re is majdnem egy giga volt az utolsó frissítés.
Mondjuk az teljes rendszer.

(#8) batt


batt
aktív tag

Itthon nem lesz kapható szolgáltatoknál? :F

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#9) forgonati


forgonati
őstag

Troll on

Gondolom ez a frissítés kb. annyit tartalmaz hogy visszahúzták még pár 100Mhz-el a SOC-ot, merthogy az üveg hátlap nem tűzálló és nehogy elpattanjon 10 perc Asphalt 8 után :)

Troll off

Inkább az árat kellene lejjebb vinni, Sonyéknál kissé elgurult a pöttyös.

Keelah Se'lai!

(#10) babkukta válasza #03372544 (#5) üzenetére


babkukta
senior tag

a gsmarena már ezzel a verzióval tesztelte a Z3+-t. Volt a pre verzió, amivel kijött, és amint elérhető volt japánban, már jöttek is a hírek, h melegedik. A Sony már ekkor ráállt a frissítésre, a gsmarena pedig már ezzel a 70 megás updatével tesztelte, úgyhogy a final verziótól nem lesz kevesebb a pontszám. Várható volt, h az órajelet fogják visszavenni, másképp nem tudják visszafogni.. max ha adtak volna neki egy jobb hőelvezetést mondjuk +1 mm vastagság formájában.

Egyébként tényleg nem ér ez a cucc ennyit.. nem értem, mire várják el a + dellát? A Z3-től annyiban különbözik, h van benne egy snapi 810, ami tudtommal nem kerül 50-60 ezerbe. Egyedül ami tetszik a Z3+-ban, az a fedél nélküli microusb, + a hangszórók elhelyezése, ennyi :DDD

Üdvözlettel, Tibi

(#11) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Szerintem szoftveresen csak úgy lehet orvosolni a melegedést, hogy lehúzzák az órajelet. Máshogy nem. És akkor lassabb lesz. Elcseszte a SONY hogy nem az LG-t követte és nem az S808-at rakta bele. Ez márbel van cseszve, melegedni fog, ha nem vesznek le az órajelből, ami csökkenti a teljesítményt.

Azt kelle tenni amit az LG tett a G3 esetében:S801 nem bírta az FHD-t és egy idő után frissített verzióban kiadták S805-tel. De majd a Z4 S820-szal lesz meg talám infra és ujjlenyomat-olvasó :P Ha én lennék a SONY ezek a fejlesztések mellett ezeket csináltam volna: Rendes kamera a k*rva istenit már, garancia beázásra, ujjlenyomat-olvasó, infra, pulzus mérő, mindennel megpakoltam volna ezért az árért és vitték volnamimt a cukrot...

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Eddig is melegedett minden snapdragon. Ez után sem lesz jobb. A teljesítmény egyszerűen a melegedéssel kéz a kézben jár. Még így herélten is erősebb a 810 mint a 805 vagy 808. Ha meg nem erősebb akkor is bőven elég mindenre. Nem fog laggolni a telefon ettől. Legalábbis így képzelem :DDD

(#13) isti215 válasza ctvagyok (#12) üzenetére


isti215
tag

Persze hogy nem fog.Egyébként a snapi s4 pro most néztem simán felmegy 55fokig tehát szerintem kicsit túl van dramatizálva ez a melegedés.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#14) batt válasza ctvagyok (#12) üzenetére


batt
aktív tag

+1 a kollégáknak!!! :)

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#15) Kékes525


Kékes525
félisten

Az ára nagyon magas a tudásához képest.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#16) batt


batt
aktív tag

(#17) holozis_HUN válasza batt (#16) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Rendeld meg gyorsan onnan, és beállítod a magyar menüt!!!!!!! :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#18) babkukta válasza holozis_HUN (#11) üzenetére


babkukta
senior tag

Vmit elírtál, mert az S801 bírja a FHD-t. Szerintem az QHD akart lenni a G3-nál :K Bár egyébként a 801 is bírja a QHD-t

(#12) ctvagyok: ennyi a sztory, de vmiért csak nagyobb visszhangot kapott ez az egész. Szó mi szó, a Z3 is hajlamos melegedni, csak ismerve pl az M9 alu házát, meg a Z3 üveg kombinációt + ragasztót, elég ha 5-10 fokkal melegebb mint a társai, már észrevehető a különbség mind a teljesítménynél, mind kézben tartva. + ugye itt a ragasztó is igen érzékeny a hőre. Nem beszélve arról, h az idióták még mindig a kamera mellé rakják a soc-t :W és csoda h felmelegszik

(#16) batt: vmit nagyon elnéztél Barátom. Ez itt 500 font, 1 font pedig jelenleg 440 ft körül van, tehát sehogy nem jön ki nekem az említett 157 ezer :)

Üdvözlettel, Tibi

(#19) holozis_HUN válasza babkukta (#18) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Qhd akart lenni :) Emlékszel, S801-gyel voltaklaggproblémak a G3-nál.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#20) batt válasza babkukta (#18) üzenetére


batt
aktív tag

Igaz! Bocsi :R

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#21) Plazmacucci válasza holozis_HUN (#19) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert az lg sem tudott szoftvert írni. Nézz meg egy Vibe Z2 Pro telefont. Nem laggol és gyárilag beállítható sima Google felület.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22) gerii


gerii
addikt

Ezzel a szofttal vízálló is lesz? :P

(#23) Tomi_Ohl válasza #03372544 (#2) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Hát igen, kb ennyi.
Jó telefon, csak nem ennyiért.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24) Graphics válasza gerii (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alapból is az.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.