Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ömm, csúcsmodell?

Speckok alapjan nem tunik annak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) HaJózsi válasza Graphics (#1) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

A Leap marhára nem csúcsmodell. Nem is akart az lenni soha.

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#3) tib85 válasza Graphics (#1) üzenetére


tib85
tag

Ki mondta hogy csúcsmodell? Azt meg hadd ne kelljen már szégyelnie BlackBerry-nek,hogy fele olyan erős processzorral csinál jó telefont,mint bármely androidos gyártó.

[ Szerkesztve ]

(#4) Jeanne d'Arc válasza tib85 (#3) üzenetére

Bizony ám! Nem mindig kell atom erős vas hogy valami gördülékenyen fusson.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

Az ára lesz az érdekes, mert ha jól határozzák meg, akkor sikeres lehet.

(#6) darvinya válasza tib85 (#3) üzenetére


darvinya
titán

Csak az ára lesz csúcskategóriás, és ez ami bosszantó.
Ha annyiért adnák, amennyi a bennelévő vas ér, akkor semmi gond.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7) tib85 válasza Ricardo (#5) üzenetére


tib85
tag

Jó lenne egy olcsó telefon,hogy minél többen megismerjék a BB10-es rendszert.

(#8) tib85 válasza darvinya (#6) üzenetére


tib85
tag

Sebességet mérjük össze,ne azt,hogy miből hozzák ezt össze.

(#9) Graphics válasza tib85 (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mielott letamadsz, olvasd el a cikket arra reagaltam...

Ennyire hetfo van, hogy le kell egybol b.szni a masikat? :U

En is tudom , hogy nem kell csucsuardver blabla jol optimalizalt blablabla, igen tudom..

Csak gondolom nem a hardvernek megfelelo arazas lesz, hanem akkor a gordulekenyseghez merik. .

@HaJózsi: akkor lehet ndm ugy kene lehozni... Fenti Neked is szol

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) oszi666 válasza tib85 (#3) üzenetére


oszi666
őstag

pl ott van a címben.
"A kanadai gyártó később megjelenő csúcsmodelljéről hivatalos hands-on videót közöltek, melyen kis betekintést nyerünk a telefon működésébe." Én is arra gondoltam elsőre, hogy ez csúcsmodellnek elég karcsú. Nem is a proci, inkább pl a fényképező és a kijelző miatt. Szerintem kellene tartaniuk egy erődemonstrációt. Persze tudom, nem kell neki csúcshardver meg felelsleges durvább kijelző, de akkor is, villantani kell valamit a kevésbé hozzáértőknek is. Értelmes váráslókra nem lehet üzletet alapozni.
Haj de várom már a decembert, úgy megveszem a classicot, hogy csak na. Hátha addigra felveszi a trémobil kínálatba is...

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#11) a.sebi válasza Graphics (#1) üzenetére


a.sebi
őstag

az iphone is csucsmodell!

(#12) vicze válasza Graphics (#9) üzenetére


vicze
félisten

Óra átállítás, alig látok. Mindenki ingerültebb. :DDD

Honnan a jó fenéből van még mindig S4Pro-juk? :F Rég nem gyártják, support nincs hozzá (max. egyedi), de ezek szerint a BB a keleténél "kicsit" optimistább rendelést adott le Z10 bevezetésekor...

(#13) darvinya válasza tib85 (#8) üzenetére


darvinya
titán

És mit érsz vele.
Te is megveszed vasárnap éjjel gyártott kenyeret kedden teljes árban, csak azért, mert még mindig jó?
Epénisz soha nem érdekelt, mert aki tudja ilyeneket kezelni, annál mindegyik Op. gyors lesz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Lassan már kipusztulhatna ez az energia zabáló SOC, nem értem anno a BB outletbe vett egy raktárnyit ebből vagy miért erőltetik ezt? Vagy a BB 10-et két-három SOC-ra írták meg/optimalizálták?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#15) Penguin95 válasza tib85 (#3) üzenetére


Penguin95
senior tag

Idézet a cikk legelejéről:
"A kanadai gyártó később megjelenő csúcsmodelljéről hivatalos hands-on videót közöltek, melyen kis betekintést nyerünk a telefon működésébe."

Ezek alapján mégis mire gondoljon az ember?

(#16) tib85 válasza Graphics (#9) üzenetére


tib85
tag

Bocs,ne vedd magadra. Észre se vettem az al címet. Egyébként pedig a cikk íróját minősíti ha ennyire nincs tisztában vele,hogy a LEAP nem csúcsmodell lesz.

(#17) pengwin válasza tib85 (#3) üzenetére


pengwin
addikt

Nézz be a BB topikokba... aki használt Passportot azért belátja, hogy nem ugyanaz a sebesség egy S800-zal, mint egy S4 Próval. Ráadásul ez a kétmagos Krait nagyon hajlamos melegedésre, és nem is az energiagazdálkodás bajnoka... Szánalmas, hogy 2-3 év alatt nem tudott a BB továbblépni, pl. a Classic-ba is illett volna az ára alapján egy Snapdragon 610-nek beleférnie...
És nem, nem a bivaly hardvert hiányolom a BB telefonokból, hanem a jobb energiahatékonyságot, az újabb utasításkészlet(ek)et vagy a 64 bitet.
Ja, és a hosszabb terméktámogatást a QCMM részéről... mert nem tudom, az S4-re hogyan hegesztik majd rá az újabb OS10 verziókat...

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#18) Tigerclaw válasza darvinya (#6) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, sajnos a BB továbbra is úgy árazza a telefonjait, mintha még a piac meghatározó márkája lenne, sőt kelendőek lennének a telefonjai. Nem veszik észre, hogy a piac nagy része számára nem igazán léteznek, vagyis újra be kell vezetniük a márkát a köztudatba, el kell vinni a telefonjaikat az iskolába, munkahelyekre, az utcákra, amihez sokkal alacsonyabb árcédulák kellenek. Ezzel szemben ők az Apple árpolitikáját akarják már most. Épp ezért nem tudnak visszakerülni a szolgáltatói palettára, mert egy szolgáltató bolond lenne bevenni egy kvázi ismeretlen, nem igazán keresett modellt, jócskán túlárazva. Anno pont ezért dobták őket...most meg azt folytatják, amit akkor csináltak. Elvileg most már ugyanúgy Kínában gyártatnak, szóval biztos nagy a mozgásterük az árat tekintve.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19) vicze válasza pengwin (#17) üzenetére


vicze
félisten

A termék támogatás itt a BB-nek mindegy, mivel a QNX miatt saját maguk írják a drivert is részben, vagy külön szerződésül van rá.
Ha jól tudom S4-et nem gyártják és support sincs rá, csak az átnevezgetés miatt nem olyan egyértelmű, mert amiben Adreno3xx van(az kvázi S600-nak számít), arra van még support, amiben Adreno 2xx, arra már nincs.

[ Szerkesztve ]

(#20) pengwin válasza vicze (#19) üzenetére


pengwin
addikt

Hát igen, az S4 az egy kicsit megtévesztő, elvileg a Próban van Adreno 320 (Xperia SP), a Play-ben 305 (BB Q5), ha minden igaz, meg van egy, amiben 225-ös(BB Q10) van...
A driverekről bevallom nem tudok biztosat, de nem hiszem, hogy a BB maga írná őket. Eddig úgy gondoltam, hogy az OS10 is a droidos drivereket használja, mivel más alternatív mobil OS-ek(Ubuntu, Sailfish) azokat használják, de jobban belegondolva azok a rendszerek mind linux alapúak, a QNX meg nem, ráadásul nem is monolitikus, hanem mikrokernel az alapja, szóval nem tudom, be tudje-e tölteni egyáltalán az androidos kernelmodulokat... :F

Üdv, pengwin

(#21) Legendd válasza Penguin95 (#15) üzenetére


Legendd
senior tag

Már nincs ott, hogy csúcs, sorry, nem szedtem ki véletlenül.

Alea iacta est!

(#22) domos


domos
senior tag

Elég lumia 800/900 design-ja van... Plusz az ősrégi S4 helyett valami modernebb és kisebb fogyasztású chip is mehetett volna bele.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#23) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

S4-ről ideje lenne leszokni!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) eventus


eventus
veterán

300 ojró a kövület: [link] Z10 jött volna ki ilyen akksival és mai napig jó lenne... BB is csak morzsával eteti a népet.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#25) lovace


lovace
aktív tag

Én szeretem a BB-t. Tényleg! Z10-et használok nagy megelégedettséggel már közel egy éve és ki is tartok még mellette hosszú ideig, de ez a Leap minek kellett a Z3 mellé?

(#26) kekkola válasza eventus (#24) üzenetére


kekkola
senior tag

:Y :DDD :DDD

O+8T

(#27) eventus válasza kekkola (#26) üzenetére


eventus
veterán

Pár hónap és jó lesz a tesco pénztárába instart kártyával ;]
"kezíít csókóólom, áktíválnám a blékbérri lííípet"
Z30 szintén 300 euró, inkább az venném meg, mindenben jobb!

Ha még csak a vas lenne elavult, de mostanában a szoftverek is igen érdekesre sikerülnek. Még a javított rom sem hibátlan :C

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#28) vicze válasza lovace (#25) üzenetére


vicze
félisten

A Z3-at csak két országban forgalmazta hivatalosan a BB (vagy a Foxconn, már nem tudom).
A Leap "worldwide" lesz.

(#29) lovace válasza vicze (#28) üzenetére


lovace
aktív tag

Érte. Kíváncsi vagyok, hogy itthon bevállalja-e valamelyik szolgáltató. T-nél vannak új BB-csomagok, szóval elvileg készülnek rá, bár náluk sose tudni...

(#30) icezozo


icezozo
addikt

ilyen aron mar hozza lehet jutni: [link]
2 ev gyari garanciaval!

http://qwankido.hu/

(#31) cskamacska válasza icezozo (#30) üzenetére


cskamacska
addikt

És itt az Expansysnél szinte forintra megegyezik az ára a 87 ezres Xperia Z Ultrával, a Lumia 830 pedig 6 ezressel olcsóbb is nála. Mindkettő gyorsabb nála(egyéb extrákról nem is beszélve) pedig egyik sem mai csirke. :U Képzelem ahogy a népek faképnél hagyják a felső közép Androidos és Windows Phone 8.1 telókat, csak hogy részesüljenek a közismert és agyontámogatott BB OS10 nagyszerűségéből. ;]

Azért lássuk be, a BlackBerry nagyon megdolgozik a piaci bukásért. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#32) jacis válasza cskamacska (#31) üzenetére


jacis
nagyúr

Butaságokat beszélsz :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#33) GeryFlash válasza jacis (#32) üzenetére


GeryFlash
veterán

Egyrészt nincs igaza, mert ha fillérekért dobálnak a BB-ket akkor hitelét vesztené a cég, mintha nem lenen premium(abb) dolog, másrészt igaza van, s4pro ezzel az árral közröhej. Rakjanak bele értelmes hardvert, nem bivalyt de legalább energia takarékosat ne égessék már magukat.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#34) pengwin válasza GeryFlash (#33) üzenetére


pengwin
addikt

Izé... hitelét vesztené a cég, mert nem adja elég drágán a készülékeit?! Néha elcsodálkozok, hogy a fogyasztói társadalom milyen érvelési-logikai torzulásokat okoz. ;)
Szerintem eléggé prémium dolgokhoz hasonlította az árát, vagyis elég egyértelmű, hogy ez így sem a kiciócó sem a "prémiumabb" kategóriában nem versenyképes. Ha ugyanezen az áron egy BB10-es Lumia 830-at dobtak volna ki, akkor senki sem problémázna.

Üdv, pengwin

(#35) Cyberpunk válasza cskamacska (#31) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A BB már rég elvesztette a piacát, de temetni nem kell!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#36) cskamacska válasza Cyberpunk (#35) üzenetére


cskamacska
addikt

Persze hogy nem kell, felvásárolják a kínaiak bukás előtt, és viszik tovább a márkát droidos dzsunkafonokkal. :D Esetleg gyártanak majd BB OS-al tapogatós gyümölcscentrifugákat. ;]

Palm-ot nagyon sajnáltam, hát azok hogy végezték.. :O A nagy Nokia telefonos üzletága még istenes véget ért ahhoz képest.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#37) lezerpiramis válasza domos (#22) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Volt a kezemben, tenyleg eleg vaskos, nekem annyira nem jon be, de van sulya, ami nem feltetlenul baj.

Nekem meg mindig a Q10 es a Z10 a ket legjobb BB10-es telo (meg persze a Passport :) ).

[ Szerkesztve ]

(#38) domos válasza lezerpiramis (#37) üzenetére


domos
senior tag

Engem a súly nem zavar, de a forma eléggé másolt. BB-ből csak a Passport kellene.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#39) lezerpiramis válasza domos (#38) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nekem is azonnal a Lumia 900 ugrott be egyebkent. Az oldalt levo SIM- es microSD-tartoval nem vagyok kibekulve (meg a kivehetetlen akksival se, tudom, en vagyok maradi :D)

(#40) bwoay válasza icezozo (#30) üzenetére


bwoay
nagyúr

vagyis 27 rugóval drágább, mint a Z3, és 10 rugóval több, mint a Q10. értem én, hogy újdonság, meg majd mérséklődik, de akkor is merész egy ár.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#41) eventus válasza lezerpiramis (#39) üzenetére


eventus
veterán

Megint kezded? :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#42) lezerpiramis válasza eventus (#41) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Dehogy kezdem, folytatom! :D

(#43) eventus válasza lezerpiramis (#42) üzenetére


eventus
veterán

Pedig jó a görbe kijelző is :P

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#44) California1


California1
őstag

Üdv urak!
Azt szeretném kêrdezni,hogy a Leap kijelzője ugyanaz mint a Z30 telonak?
Anno nézegettem a Z30-at de borzasztó gyenge volt a fényerő.

(#45) lovace válasza California1 (#44) üzenetére


lovace
aktív tag

Ha jól tudom AMOLED kijelzője az OS10-es készülékek közül a Z30-nak és a Q10-nek van, a többinek - beleértve a Leap-et is - IPS! :)

(#46) California1 válasza lovace (#45) üzenetére


California1
őstag

Értem, tehát "jobb" .Koszonom az infót .
Nem tudom miért de nekem tetszik ez a telo. :-)

(#47) lovace válasza California1 (#46) üzenetére


lovace
aktív tag

Valóban jó kis készülék. Én a Z10-em nem váltanám le rá, de aki másik gyártó készülékéről vagy OS10-nél korábbi BB-ről vált, annak tökéletes választás! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.