Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Killing


Killing
addikt

Nálatok hány centi esett? :)
Várom a lelkes jelentkezőket! ;)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3) negyedes válasza ,,no name" (#2) üzenetére


negyedes
addikt

Detto. :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#4) Killing válasza ,,no name" (#2) üzenetére


Killing
addikt

Itt kicsit több, 5-7 cm környékén van. :) De az út olyan csúszós hogy lehetetlenség közlekedni. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5) Dany007


Dany007
veterán

Hát, itt Vp. környékén legalább 15-20cm esett ! :D
Nemsemmi, mert vagy 4-5 éve nem láttam ekkora havat! :C
Persze a környező hegyekben, a Bakonyban kisebb falvakban mindig volt nagy hó... Ott még akkoris a hó esett amikor itt már rég sütött a nap szal... ja. De itt a városban már rég nem láttunk ilyet!:)

(#6) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Zalaegerszegen hajnal óta esik,25 cm. Az M7-esen meg 20 kilométerenként felborult autók. Na oda kéne kimenni lapátolni hogy idesanyám sikeresen hazaérjen:)

(#7) puttputt


puttputt
őstag

Fehérváron csak az erkélyen 5cm, de szerintem nyíltabb terepen 2x-ese is van. :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#8) Killing válasza Dany007 (#5) üzenetére


Killing
addikt

Hát igen, a 2006-os (ha évedek javítsatok ki) év után nem voolt várható ekkora mennyiség. Itt vagy 5 éve nem esett ekkora hó. :)
Délután mikor kikuksoltam az ablakon néztem mint robinson a bankautomatára hogy honnan jött ez. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#9) Samus


Samus
addikt

Utálom a telet, a havat. Egyszerűen utálom. Pedig elmennék valakihez...remélem kedden már autózható is lesz, mert különben valaki nagyon ideges lészen...
Mehetek lapátolni. Nem mintha lenne értelme...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Én már tegnap lelapátpoltam a havat. Ma szerencsére nem esett sok.

(#11) No-kia


No-kia
őstag

it is esik, bocsánat, szakad, én ma már nem lapátolok, semi értelme, majd reggel

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#12) nyunyu


nyunyu
félisten

Szerencsere nalunk a hazmester dolga. Azert fizetjuk.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13) puttputt válasza nyunyu (#12) üzenetére


puttputt
őstag

Nálunk nincs ilyesmi. Néha megjelenik a közös képviselő..., de ő inkább "belapátol". :U
Amúgy, meg általában az a lakó takarít, aki a fiatalabbik, gyengébbik, vagy megijed, ha ordibál vele a másik. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14) No-kia válasza puttputt (#13) üzenetére


No-kia
őstag

lol, az ucscó mondat ütött :)) :))

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#15) tkazmer


tkazmer
addikt

solymár: kb 15cm, remek volt lelapátolni a garázs és az utca közötti kb 80m-es útról a havat:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#16) puttputt válasza puttputt (#13) üzenetére


puttputt
őstag

Ja, úgy kell sokszor kiszökni, meg osonni, hogy ne szúrjon ki valamelyik élemedettebb korú "házinép". Én itt gyakorlatilag már csak "szállóvendég" vagyok, de lehet, hogy befognának, ha véletlen úgy esne. :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#17) bacsis


bacsis
Közösségépítő

én még dolgozok este 10-ig... hát nem tudom hogy a rákba megyek haza, hogy jön-e a busz. :U

(#18) Fecogame válasza Dany007 (#5) üzenetére


Fecogame
veterán

Jaja, errefelé sok-sok cm van, 20 biztosan. :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#19) Killing válasza bacsis (#17) üzenetére


Killing
addikt

Ez az idő neked kedvez, most már tuningolhatod a celeronodat. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#20) DJGABI


DJGABI
addikt

Itt, Sárváron is délelőtt óta esik kb 20-30 cm meg is maradt. Tényleg rég lehetett ilyet látni. Én örülök neki, még a lapátolást is szívesen bevállalom. Kár, hogy 24-ére semmi nem marad belőle. :O

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#21) bacsis válasza Killing (#19) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ki is használom az időt :))

(#22) Samus válasza bacsis (#21) üzenetére


Samus
addikt

Épp akartam írni. -6 volt nálunk reggel. Elég simán kirakni a gépet, és mehet a tuning. Még a fagyállót sem kell cserélni hűtés miatt :D
Én egyébként ellapátoltam. Esett 20 cm, eldobáltam mindenhonnan. Nem fáradtam el és nem fagytam szét. Abszolúte...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#23) ABE


ABE
őstag

Fehérvár mellett kb. 15 centi esett, fél óra alatt sikerült a legfontosabb helyeken elkotorni az udvaron. Jól esett egy kis mozgás. :K

(#24) Metalfan


Metalfan
senior tag

Itt Debrecenben jelen állás szerint van vagy 15-20 centi hó, reggelre talán több is lesz.

(#25) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Itt Őrbottyánban olyan 18 centi volt hajnali egykor, amikor ellapátoltam. :) Szerencsére ez ilyen könnyű hó, pikk-pakk megvoltam, pedig sok tucat folyóméter gyalogútról kellett.

(#26) tkazmer válasza Crystalheart (#25) üzenetére


tkazmer
addikt

lehet, hogy kötözködésnek tartod majd a kérdést, de vajon mi indokolja, hogy hajnali 1-kor havat lapátolj? :))

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#27) nyunyu válasza tkazmer (#26) üzenetére


nyunyu
félisten

Peldaul az, hogy hajnalban razziaznak a szurke farkasok?

Anyammal esett meg tizeneve, hogy este ellapatolta a baromi hosszu saroktelek mindket jardajat, reggel negy-ot korul jott a varosgarazdalkodas hotoloja, hogy az elottunk levo buszmegalloba be tudjon allni a busz, persze sikerult neki az osszes havat a mar ellapatolt jardara ratolnia.
Reggel 7 fele meg jottek a kozterulet felugyeletesek, jeee, nincs ellapatolva a jarda?
Akkor birsag...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28) tkazmer válasza nyunyu (#27) üzenetére


tkazmer
addikt

de Crystalheart egy vidéki tanyán lakik emlékeim szerint, ott szerintem ilyesmi nincs:)

anyád helyében pedig olyan botrányt csaptam volna a polgármesteri hivatalban, hogy többet a közterületesek a környékre sem jöttek volna...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#29) McKane


McKane
senior tag

itt, Győr-Moson-Sopron, és Veszprém megye határa, Bakonyalja, kb 15 cm.

(#30) Crystalheart válasza tkazmer (#26) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hajnali egykor hagyott alább a hóesés (met.hu-n megbizonyosodtam róla, nehogy potyára lapátoljak), ennyi. Gondoltam, ha úgysem alszom még egy darabig, akkor akár el is lapátolhatom a friss havat, akkor a legkönnyebb, és a kutyák sem tapossák le. Mondjuk úgy voltam vele, hogy fog a fene ilyenkor, de elkezdtem kiásni a kaput, amit a hókotró jól eltorlaszolt. És nem szeretem félbehagyni a dolgokat. :DDD (Nyáron néha megesik nálam, hogy hajnali kettőkor kedvem támad paradicsomot kötözni vagy petrezselymet gazolni, szóval nálam megesik az ilyen. A szomszédok néha napokig nem is látnak a kertben, valahogy mégis alakul estéről reggelre... ;] Nincs bioritmusom.)

nyunyu: Az kéne, közterület-felügyelők ide :D Szerintem lenne egy-két szavuk a kerítésünkhöz ;]

[ Szerkesztve ]

(#31) #49155328 válasza Crystalheart (#30) üzenetére


#49155328
törölt tag

Jó a kerítésetek, csak nehogy begyűjtse valaki tűzifának ! :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.