Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Killing


Killing
addikt

Nyílj meg topik!

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2) :-I válasza Killing (#1) üzenetére


:-I
tag

Még nem hallottam róla, köszi, hogy megosztottad! :R

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#3) Killing válasza :-I (#2) üzenetére


Killing
addikt

Mindent a köz érdekében. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Én sem halottam még róla, köszi. Megnézem! :R

(#5) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nagyon jó, köszönöm a linket:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ezzel az oldallal csak az a baj, hogy csak addig lehet felinstallálni a programokat, amíg ingyenesen kínálják az oldalon, mert online aktívációhoz kötöttek. Tehát már újra sem lehet installálni azokat, amint lejárt a számláló.

[ Szerkesztve ]

***

(#7) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Ja, szoktam nézni én is minden nap, a nagy része szerintem felesleges és haszontalan progi, de néha akadnak nagyon jók is.

(#8) captcha válasza ollie (#6) üzenetére


captcha
csendes tag

Fejtágító :)

Pl. a múlt héten egy igazán hasznos progihoz, a Paragon Drive Copy 10 Personal-hez lehetett úgy hozzájutni, hogy az bármikor újratelepíthető (feltéve ha elmentettük a kicsomagolt 32- és 64 bites telepítőket és a kapott licenckulcsot...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.