Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) joey04


joey04
titán

Az Apple az eddigi legvékonyabb iPhone kiadására készül,
Inkább maradjon olyan "vastag" mint most, csak legyen benne a lehető legnagyobb akksi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

A megjelenésekig szifon meg nóta 4 napok lesznek? :F

(#4) Luck Dragon válasza #20749568 (#1) üzenetére

Ugyan mintha a tavalyi cikket olvasnám ott is ilyen problémáik voltak, és a bejelentés után semmi sem lehetett érezni az egészből, csak egy kis hype az egész. :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) babkukta válasza joey04 (#2) üzenetére


babkukta
senior tag

Azt várhatod. Ez se fogja túlszárnyalni az eddigieket. 1 nap, oszt cső! Örülj h addig is megy :DDD Én személy szerint ezért is tartózkodom egy picit az iPhonetól, mert gyenge üzemidőben. Min. fényerőn meg nem fogok rohangálni egész nap

Üdvözlettel, Tibi

(#6) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Úgyan már ezt mindig eljátszák, hogy "premier"-kor nem lesz sok iPhone! gyorsan vegyétek meg!

(#8) Luck Dragon válasza #20749568 (#7) üzenetére

Persze a fanatikusok, mint FATtila78 nevezetű fórum társ is. ;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...mondom én, alkatrészekig kapunk már betekintést, mire bejelentik.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#10) babkukta válasza mrlujoak (#9) üzenetére


babkukta
senior tag

:C

Üdvözlettel, Tibi

(#11) Blyan


Blyan
félisten

Azt bírom a legjobban, hogy mindig vannak fanyalgók, hogy Apple hír meg minden, de azért csak beírnak a topikba. Nyűglődnek pár száz hszt, aztán kijelentik, hogy kit érdekel az Alma.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) a.sebi


a.sebi
őstag

Vicces hogy kaidnak 6-7 terméket az évben és még azt sem sikerül időre befejetni!

(#13) Blyan válasza a.sebi (#12) üzenetére


Blyan
félisten

Nem hiszem, hogy az Apple tehet róla, de biztos vicces.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) crue


crue
őstag

Mindig jönnek ezek a kamu hírek a gyártási nehézségekről. Mióta is léteznek in-cell kijelzők? Hány telefonban van már olyan? És most hirtelen nehéz lett gyártani őket? Na persze.

(#15) a.sebi válasza Blyan (#13) üzenetére


a.sebi
őstag

Akkor ki? Nevetséges!

(#17) Blyan válasza crue (#14) üzenetére


Blyan
félisten

Nyilván millió darabszámban állnak a szabvány 960 x 1704 felbontású kijelzők, hiszen olyan elterjedt felbontás. :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18) Blyan válasza a.sebi (#15) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tudtam, hogy az Apple gyártja a telefonjait, alkatrészeit, de hála Neked felvilágosodtam. :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) Quasi_modo válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

ott is ilyen problémáik voltak
Talán voltak, talán az is kamu volt.

valami

(#20) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Mióta létezik iphone azóta "nehéz" gyártani az alkatrészeit!:)Ezzel is azt akarja sugallni az Apple h az ő termékeik olyan különlegesek h szinte elkészíteni is alig lehet!És ezt még van akik el is hiszik! :(

[ Szerkesztve ]

(#21) Graphics válasza a.sebi (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fuss neki még egyszer a cikknek :)

A telefont gyártatják, bérgyártásban :) az alkatrészeket külső beszállítók készítik.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Luck Dragon válasza Quasi_modo (#19) üzenetére

Persze hogy az volt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) CyborgX válasza babkukta (#5) üzenetére


CyborgX
csendes tag

Akkor nekem egyedi készülékem lehet h 2 napot bír igaz?dehogy 1nap...

(#24) mindfreak válasza Blyan (#17) üzenetére


mindfreak
őstag

A különcködésnek ára van. Nyílván van nagyon logikus magyarázata az ilyen felbontásnak. Vagy csak ennyiben tud megnyílvánulni a "Think different"?

(#25) Fr0z3n válasza CyborgX (#23) üzenetére


Fr0z3n
őstag

1,5-2 óra kijelzőidővel közepes fényerőn biztos hozza a 2 napot.

(#26) Blyan válasza mindfreak (#24) üzenetére


Blyan
félisten

Nyilván, ha képben lennél ájfónügyileg és nem csak fikáznál, akkor lehet sejtenéd, miért ilyen felbontása van.

De imádni való,hogy azért is az Apple a g.ci, mert más felbontásúak, mint az átlag. Aranyos. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#27) F34R


F34R
nagyúr

Nagy cucc majd hoz nekik az LG egy kis felarert :DDD

(#28) mindfreak válasza Blyan (#26) üzenetére


mindfreak
őstag

Világosíts fel miért éri meg külön méretű és felbontású kijelzőt gyártattni - feltételezem sokkal drágábban - mint a szabvány? Kössz.

(#29) Namelesske válasza Blyan (#17) üzenetére


Namelesske
addikt

Tusé! :DDD

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#30) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Jobs szelleme még mindig ott van, módosítás az utsó pillanatban.

Viccet félretéve, kíváncsi vagyok milyen lesz annak ellenére, hogy ha lenne eladnám kategóriába tartozom.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#31) Blyan válasza mindfreak (#28) üzenetére


Blyan
félisten

A legfontosabb érvem, hogy különben nem tudnál itt parádézni, hogy mekkora szar az Apple, és ennyi a think different. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32) Graphics válasza mindfreak (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem igazán szentírás a kijelzők mérete és felbontása.

Persze egyszerűbb lenne legózni abból , ami van.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) b4zsi- válasza mindfreak (#28) üzenetére


b4zsi-
őstag

Más a képarány.

Amúgy unalmas 1 Apple hírnél trollkodni kellett még 1? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) FATtila78 válasza NeRo28 (#20) üzenetére


FATtila78
tag

Pedig jobban tennéd, ha elhinnéd. Ez nem holmi vékonyított üveg, ebben olyan mérnöki csodák vannak, hogy átlag ember fel se tudja fogni. Teljesen hiteles, hogy ez miatt fog késni az új iphone. Van ugyanis a jóságnak egy nívója, ami nem ilyen "ultrapixel" szintű gagyiság, hanem egy olyan forradalmi újdonság, amire érdemes hónapokat is várni az elitnek. Én pl. biztos megveszem az új Iphone-t is, amikor repülővel utazok Londonba egy meetingre, igazán jól jönne a nagyobb kijelző a munkához szükséges táblázatot szerkeszteni.

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#35) babkukta válasza CyborgX (#23) üzenetére


babkukta
senior tag

igen, valószínűleg egyedi készüléked van. Ugyanis több az olyan, ami 1 napot bír. De akármelyik mobilodalt megnézed, ahol volt tesztelve, egyik se mondta, h húúú, ez átlagon felüli. Hozza az átlagot, ami 1 nap, jobb esetben 1,5. Te ezek szerint kivételes vagy, vagy tényleg nagyon keveset használod

(#34) FATtila78: veled se lenne érdemes Apple téren vitázni úgy látom :DD

(#36) joey20: igen, átlagos. Ami 1 nap, a legjobb esetben 1,5

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#36) joey04 válasza babkukta (#5) üzenetére


joey04
titán

A többihez képest nem mondanám gyengének inkább csak átlagos.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) rbertkrl válasza Blyan (#31) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Az a helyzet, hogy aki paradezik jelenleg az nem maaaas, mint Te! De azert, hogy hozzaszoljak a hirhez is, ezt minden evben eljatsszak. Lesz ajfon.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#38) Namelesske válasza FATtila78 (#34) üzenetére


Namelesske
addikt

Csöpög az arrogancia és a felsőbbrendűség. Elit a fszom.
Na mi a forradalmi 2007-óta? Senki nem tud innoválni, az Apple sem, csak tologatják a fícsöröket, meg csiszolgatják ami van. 10-20 évente egyszer van olyan mint az eredeti iPhone.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#39) Blyan válasza FATtila78 (#34) üzenetére


Blyan
félisten

Reméljük akkor annyira elfoglalt leszel, hogy nem jut időd ránk itt a forumon. :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Kíváncsian várom, milyen lesz a készülék, ha olyan, mint az eddigi képeken, akkor ronda.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#41) mindfreak válasza b4zsi- (#33) üzenetére


mindfreak
őstag

"A Reuters japán forrásokra hivatkozva azt állítja..."
A szomszéd ismerősének az unokájának a haverja mondta... kb.. Úgy vagyok vele, ha az oldal szinvonala ennyi, akkor a fórumba is köpködök pár magas szinvonalú hozzászólást. Max kitiltanak, nagyon fogom sajnálni. :D

Nézd a jobbik oldalát, legalább offba teszem a hozzászólásaimat.

@Duliee: Érted mire akartam kilyukadni. (y)

@FATtila78: Nyugtass meg hogy te valami kamureg vagy! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) spawn21 válasza FATtila78 (#34) üzenetére


spawn21
veterán

Wow.

Tudod, minden egyes ilyen telefon egy mérnöki csoda. Hiszen mindbe olyan dolgokat is képesek belezsúfolni, amiket felfogni is nehéz.......... például .......

aksi ;]

iPhone 13p

(#43) Blyan válasza spawn21 (#42) üzenetére


Blyan
félisten

Meg meg meg, jack aljzat. :B Fel se tudjuk fogni mindezt! :K Én legalább is, átlagember.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44) spawn21 válasza Blyan (#43) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem is küzdenem kell, és olvasni. Annyira fárasztó néha :DDD

babbkuta: ne huncutkodj, nyomok rólad egy slowmoooot ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#45) babkukta válasza spawn21 (#42) üzenetére


babkukta
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááááááááááááááááááááá :C Adhatok egy csókot neked???? :DDD

Üdvözlettel, Tibi

(#46) halkow


halkow
őstag

"A Reuters szerint az utolsó pillanatban
döntött a kijelzőpanel dizájnjának
megváltoztatásáról az Apple"

Vs.

" tervezéskor az LCD
panel háttérvilágításért felelős felületét két
réteges megoldásról egyrétegűre
csökkentette. A partnerek azonban nem
tudták az új megoldás mellett a minősítési
standardot megfelelő mennyiségben
teljesíteni, ezért az Apple-nek vissza kellett
térnie a kétrétegű megoldáshoz"

2 in 1 cikk :DDD most akkor mi van? Ilyen kamu ládát mint Apple ritkán látott a föld tavaly is ugyanezt a hülye dumát lőtték nem igaz hogy nem tudnak tanulni a hibájjuból püüf.....

Alcatel onetouch idol2s the king

(#47) kbyte1024 válasza bbTamas77 (#6) üzenetére


kbyte1024
addikt

ott a pont:) jó reklám,viszik majd mint a cukrot:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#48) Luck Dragon válasza Blyan (#43) üzenetére

spawn21&Blyan De gonoszak vagytok ;] , hagyjátok kibontakozni én már készítem a popcornt az Iphone bemutatóig , az ő hozzászólásai elengedhetetlen lesz :C

;] :P

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#49) Fr0z3n válasza FATtila78 (#34) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ennyi ésszel, amennyit itt a fórumon mutatsz, az alapján akkor utazol te mítingre Londonba amikor én megnyerem a lottót. (Nem is lottózok)
Ha meg mégis igaz, akkor tudom miért tart ott ez az ország ahol... :D

A 4,7" kijelzőn való szerkesztgetés meg GL.

(#50) joey04 válasza halkow (#46) üzenetére


joey04
titán

Ilyen kamu ládát mint Apple
:D
ahogy olvashattuk tényleg csodákra képes a cég, de az nem semmi, hogy úgy kamuzik, hogy nem is nyilatkozik semmit.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.