Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dota 2 The international-t 4napon keresztül mobilról néztem, mobilnettel. Minden rendben volt. Most már simán ott tartunk, hogy alkalmasak erre a telefonok. Persze azért önszántamból nem telefonon nézném, de nem voltam gépközelben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Kékes525


Kékes525
félisten

Közvetítéseket én is csak akkor nézek mobilon, ha nem jutok gépközelbe. Azért a mobil képernyője elég kicsi. Ezért játszani is inkább PC-én szoktam. Habár ott se sokat.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Én egy ideje folyton csgo stream-et nézek, sajnos jómagam nem vagyok egy magasan képzett csgohuszár,de nagyon is leköt ha bámulom egy ismertebb játékos gameplay-ét,ezen belül értek mindent,például a case openingeket, meg hogy különböző gambling oldalakon skinekkel játszanak,például most vasárnap egy szuszra végignéztem phantoml0rd 6-7 órás stream-jét a mobilomon,az ágyon hasonfekve. Játszani max a soccer stars és canday crush,ha eszembe jutnak. Szóval így kijelenthetem hogy van valami végre amivel fej-fej mellett haladok az USA-val :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#4) Kasya válasza .LnB (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1
Csak LoL esetén. De ez mindegy is.

(#5) jerry311


jerry311
nagyúr

Focimeccsre is tobben jarnak, mint ahanyan aktivan rugjak is a bort.

(#6) big-J


big-J
őstag

A stream-ek azért tudnak emelkedni a többiek ugyanolyan mértékű esése nélkül, mert más tevékenységgel párhuzamosan lehet hallgatni, így kapsz az életedbe extra órákat. Jómagam a gaming talkshow-ban nézem athene real talk-ját, általában vod formájában. Kőkemény cucc, ha egód van, nem maradsz meg előtte 5 percnél tovább.

(#7) XXArcAngelXX


XXArcAngelXX
tag

Munkahelyen van szabadidő bőven és Heroes of The Storm, SC2 streamet szoktam nézni. Mondjuk az ilyen irányú érdeklődést a twitch.tv stb igencsak fellendíti.

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.