Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) prolad


prolad
őstag

Azért ez annyira nem nagy szám,nem annyira sok az a kijelzőidő.A sok adatforgalom meg letet Play letöltésből az meg annyira nem harap bele az akksiba.75% fényerő meg nem soakt jelent,ameddig nem tudni a panel max fényerejét és hogy milyen tartalom ment rajta (őleg,ha valami sötét tartalom).
Nexus 6-om is tud 2napot kb 5/5.5 óra kijelzőidővel,nagyrészt böngészéssel közepes fényerőn.

(#2) Matada2.3 válasza prolad (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Szerintem se érdemes előre inni a medve bőrére, majd lesz az még másképp és ahogy írtad, az infó is kevés ahhoz, hogy normálisan meg lehessen határozni az üzemidőt.

Finn the human

(#3) Roadhammer


Roadhammer
tag

Én naponta 7-8 órát telefonálok, ha közben folyamatosan megy a mobilnet, akkor örülök, ha nap végéig kihúzza az S5. iPhone 5S nem bírta ki powerbank nélkül, nekem bőven elég lesz az 1 napos üzemidő, mert amíg alszom, addig rohadtul ráér töltődni a telefonom is. Vezeték nélküli töltéssel meg aztán pláne nem nagy kényelmetlenség tölteni, csak leteszem és pár óra alatt kész is van. Az aksinak meg szerintem jobb, ha lassan töltődik.

(#4) arn válasza prolad (#1) üzenetére


arn
félisten

En is pont ezt akartam irni a n6tal kapcsolatban. En csak egy evvel kesobb vettem, es anno epp az akkuideje miatt huztak le. En epp 75%os fenyeron hasznalom 47%os akkunal 3:15 perc kepernyohasznalat volt. 100%os toltottsegnel tobb napot jelez elore.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5) Dare2Live válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nemcsak, hogy nem érdemes inni rá, de annyira nincs is mire, felzárkozik a konkurenciához kb.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Az jó lenne, csak így is legyen.

(#7) Matada2.3 válasza Dare2Live (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Lassan, de biztosan...

Finn the human

(#8) assemble


assemble
addikt

"Gyakorlatilag minden szempontból előrelépés volt a Galaxy S6 az S5-höz képest, kivéve az üzemidőt"

Meg nem cserelheto aksi, nincs microSD, nem vizallo. :) (ettol fuggetlenul nem rossz az S6)

(#9) Hobbbyt válasza assemble (#8) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Kinek a pap, kinek a papné.
Nekem se az aksi, se az SD nem hiányzik. A vízállóság mondjuk elférne.. na nem azért mert úszkálni akarok vele, de mégis csak egy rizikófaktorral kevesebb lenne.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#10) Zolik válasza Hobbbyt (#9) üzenetére


Zolik
senior tag

én az s6-osom most is 1,5 naponta töltöm kb, de van hogy siman kibírja 2 napig is ha nem basztatom folyton, csak levelezés, üzenetek és telefonálással.
az i6-os ismerőseim panaszkodnak nagyon hogy sokszor estig se bírja ki a teló töltés nélkül, szóval nem bántam meg hogy nem azt vettem.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#11) judas13 válasza Roadhammer (#3) üzenetére


judas13
addikt

7-8 órát telefonálsz naponta?
Bele sem gondolok mit csinálhatsz....
:)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#12) Kasya válasza judas13 (#11) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ertekesito, teruleti ember, kereskedo, logisztikus, stb...

Ez teljesen hiheto eredmeny. Nem erezni tulzasnak, de javulas lathato benne.

(#13) Wesder


Wesder
félisten

Chh az én Leagoo-m tud 8-12h SOT-ot hasznàlattól függően :P

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Jeanne d'Arc

Kiváncsi leszek rá. Nálam minden 1 napot bír, max a 6S+ megy el csak másfél napot, meg talán az edge + is hasonlóan jól bírta.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#15) Szakiii válasza Zolik (#10) üzenetére


Szakiii
addikt

I6-ra én is sok panaszt hallok aku idő miatt, a vékonyságnak ára van..

(#16) Burt1793 válasza Szakiii (#15) üzenetére


Burt1793
veterán

2015-ös A5-ösöm van, 0,2 mm-rel vékonyabb az iphone6-nál és elég jó az üzemideje.

[ Szerkesztve ]

(#17) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Ócseny hárásó, szpaszíba!

(#18) Aron1988


Aron1988
tag

Jól látom, hogy egy 4,5 órás üzemidőről szóló screenshot lett vezércikk? Ennyi képernyőidőt a ZTE Blade-em hozott, ha odafigyeltem

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#19) guriga1234


guriga1234
addikt

Ettől azért nem ájulnék el. Nekem Edge+ van, aminek kisebb az aksija, nagyobb a kijelzője, de ennyit röhögve tud a telefonom. Sőt! Inkább le se írom, hogy mennyit, mert nem szeretnék a hitetlenekkel és a fikázókkal vitázni.

(#20) Kasya válasza Aron1988 (#18) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tehat, ha egy eletszeru cikk szuletik (kivetelesen), akkor az mar nem is jo?
S6 topikban is talalsz 6-7 oras kepernyoidot...

(#21) arn válasza Szakiii (#15) üzenetére


arn
félisten

hat az ipad air 2 se egy vilagbajnok, es meg finoman fogalmaztam...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#22) Laja333 válasza arn (#21) üzenetére


Laja333
őstag

NA!
Az S8-al már akár utol is érhetik a Sony tavaly előtti modelljeit. :D

[ Szerkesztve ]

(#23) joey04 válasza Zolik (#10) üzenetére


joey04
titán

Akkor vagy ők hazudnak, vagy te hazudsz, vagy totál más a felszanálói szokásuk. Utóbbi a sanszos, mert a kimutatások alapján a szifonosok többet nyomkodják a telefonjukat mint a droidosok. Egyébként aksiidőben jobb az S6, de csak telefonálásban kiemelkedően jobb:
talk time : 19:48 vs 12:26, browsing 10:56 vs 10:29, video 12:12 vs 9:24.

Szóval ha azonosak a felhasználási feltételek, akkor amikor te 2 napig használod a telefonodat, akkor az i6-os ismerőseidnek átlagosan 1.5 napot azért mennie kéne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) kali válasza Zolik (#10) üzenetére


kali
legenda

fordítva is nem egy példát találsz az iphone témákban, hogy s6 után vettek iphone 6 vagy 6s telefont és utóbbi jobban bírja elmondásuk szerint, szóval felhasználói szokások és beállítások kérdése az, így a valós, azonos feltételek mellett készült tesztekre (gsm arena és társai) érdemes hagyatkozni, nem a felhasználói tapasztalatokra, ahol nem ismertek a részletek.

az s7 nagyjából annyit tudhat akkor, mint a note 4, ami már jónak számít.

[ Szerkesztve ]

(#25) Plazmacucci válasza Burt1793 (#16) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Már vártunk :DDD Ja és igen, a 930 üzemideje szarabb volt :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#26) Maxtreme


Maxtreme
addikt

NA erre kíváncsi leszek. Ez lenne a fő indok ami miatt az edge menne a háztól.. a gyalázatos aksi.
Bár az utóbbi frissítéssel mintha javult volna a helyzet, de még mindig sehol nincs a régi s5-ömhöz (pláne a g2-höz :) ) képest...

..és nem, nem fut semmi szar a háttérben, sőt a sok gyári fosból is kitiltottam rengeteg dolgot..

(#27) Mr.Silkó válasza Zolik (#10) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Abszolút használat-függő. Nálam az i6 például lazán bírja 2 napig, sok böngészéssel, folyamatos 4G-vel, automatikus fényerőn.

(#28) bok92 válasza arn (#21) üzenetére


bok92
addikt

10 óra kijelzőidő kevés?? Ok hogy a sima air tovább bírja, de tablet fronton még így is az egyik legjobb.

(#29) Roadhammer válasza judas13 (#11) üzenetére


Roadhammer
tag

Buszt vezetek. :)

(#30) arn válasza bok92 (#28) üzenetére


arn
félisten

nalam vmikor 6-7 orat bir, neha tobbet... nem tudom min mulik (pl az itunes controller zabalja az akkut - a telommal tovabb tudom szerintem iranyitani, mint azzal), de nem is igazan sikerult megszeretni az iost, a safari meg kifejezetten szar. szerintem majd elcserelem egy google pixelre, ha leesett az ara :) az airnek egy gondja volt, hogy 1g ram miatt egy nexus 7 is sebesnek tunt mellette valtasoknal.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#31) Hobbbyt válasza Zolik (#10) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Nekem az Edge stabil 1 napig bírja. Ha használom. Persze hétévegente megvan a 2 nap is... De olyankor nemigazán van piszkálva. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#32) #79335424


#79335424
törölt tag

Adják csak ide! Megmutatom, hogy a kérdés nem az, hogy hány naponta kell tölteni, hanem az, hogy naponta hányszor.

(#33) oli.98


oli.98
tag

http://www.androidpolice.com/2016/02/05/fact-check-eldar-murtazin-definitely-did-not-say-anything-about-the-galaxy-s7s-battery-life/

Google Nexus 7 3G, moto g

(#34) janaman01 válasza #79335424 (#32) üzenetére


janaman01
addikt

:D :C kb ennyivel le is zárhatjuk.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#35) Kasya válasza #79335424 (#32) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezzel zarhato is az osszes aksi idorol szolo topik es vita :DDD

(#36) igori


igori
tag

Z Ultra---> 3000 akku, 6,44" 5 órás kijelzőidő vagy 4 óra WOT...

(#37) kali válasza igori (#36) üzenetére


kali
legenda

link ... csak mert sok tényező befolyásolja a dolgot...

(#38) Crafter32


Crafter32
őstag

Egyre szimpatikusabb lesznek a Samsungok. Kezdenek eltűnni a rossz anyaghasználat és ronda külső. SD kártya hiánya is remélem csak trollkodás volt Samsung részéről, remélem újra visszajön. Az aksi idő legnagyobb hiánya a mai telefonoknak. Mindenki erre vágyik, nagyon sokat jelentene kényelmi érzeten. Szóval én örülök az ilyen híreknek.

[ Szerkesztve ]

(#39) Burt1793 válasza Plazmacucci (#25) üzenetére


Burt1793
veterán

Jól mondod, de a szarkazmus nem kell, mert tényleg jól mondod. Mondom, jól mondod:
Lumia 930 - 46h
Iphone6 - 61h
Galaxy A5 (2015) - 74h

[ Szerkesztve ]

(#40) rootkiller


rootkiller
őstag

Jót röhögtem :D

Artengo TR 990 Pro

(#41) M5Norbi válasza Laja333 (#22) üzenetére


M5Norbi
őstag

Mert a Sony telefonoknak annyival jobb az akkumulátoruk/üzemidejük?

Komolyan kérdezem. Van ismeretségi körben Samsung,Lg,Iphone csúcsteló de Sony nincs így nincs rálátásom.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#42) kali válasza M5Norbi (#41) üzenetére


kali
legenda

némelyik típusnak igen, például a kis z3c vagy a nagyobb z2/z3 nagyon jó a maga kategóriájában, de a későbbi típusoknál már esett kicsit a szint, talán ezért is írta a régebbi telefonokat.
más kérdés, hogy legalább egy vagy két, a kategóriájában kiemelkedő típust a többi gyártónál is lehet találni, van ilyen a samsung, az lg és az apple esetén is.

[ Szerkesztve ]

(#43) Laja333 válasza M5Norbi (#41) üzenetére


Laja333
őstag

ITT egy fórumos beszámoló a Z3C-ről. Nekem közepes használattal 4, több kijelzőidővel 2-3 napot bír.
Az első olyan telefonom, amihez nem kell magammal hordozni egy töltőt. Eleinte ez volt furcsa. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) enginev3.0 válasza Jeanne d'Arc (#14) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szintén egy nap, sőt, ha nagyon neki esek, akkor fogom a fejem hogy hol egy konnektor

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#45) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Lehetne mondjuk 2x vastagabb is a telefon, ha az egész extra helyet aksival töltenék ki. Mondjuk 7-9 mAh már valami lenne. Már tököm tele a vékonysággal, a széles méret miatt úgyse lehet zsebrevágni, akkor nem tökmindegy a vastagsága, pont a 3. dimenzió miatt kell rinyálni, az első 2 nem zavar senkit? Aztán csoda ha attól eltörik ha melléülök? Hát hol lenne benne hely merevítésnek?

(#46) scope2007


scope2007
addikt

Még úgy is karcsú
4000mA jobban tetszene

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#47) kali válasza scope2007 (#46) üzenetére


kali
legenda

karcsúnak nem nevezhető az 5.1" kijelző mellé, már így is a jobbak közé fog tartozni, bár amiatt biztos nem sokan panaszkodnának, ha még nagyobb mAh értékű lenne, szolgáljon példának az s6 active 3500 mAh akkumulátoros brutálisan jó üzemideje, ahhoz mérten a 4000 mAh akkumulátorral ... na ilyen nem lesz egyik gyártónál sem...

(#48) batai15


batai15
félisten

Most komolyan ennyire komolytalanok ne legyetek már..
ilyen hírt lehozni? Elég gáz tőletek..
Másik, én meg a galaxy s7el akár 4-5 napos készenléti időt ki tudok hozni, meg 0 fényerőn vagy 10 órát is akár.
Ezt nem akarjátok hírként lehozni?

[ Szerkesztve ]

(#49) Grodd


Grodd
tag

Eldar Murtazin???. Még valaki komolyan veszi ezt a bohócot?

(#50) Dr. Akula válasza Grodd (#49) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ezt most úgy mondod mintha egy valaki lenne akit ismerni kéne. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.