Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Kár, pedig jól néznek ki. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#2) Polarstar válasza sz.balazs.95 (#1) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ezeket itthon csak be lehet kapcsolni... wifire felmászik, vagy már attól is jobb van benne???

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) ViSAS


ViSAS
senior tag

Ezekkel a készülékekkel életképesek lennének a piacon, mégse teszik elérhetővé (legalább a főbb országokban)...hát kár értük, a specifikációk alapján meggyőzőek.

(#4) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

háát a sharp sem kispályázik...csak kár hogy nincs itt

(#5) nbg


nbg
senior tag

126 x 66 mm-hez 4,7", 139 x 74 -hez 5,7"... wow. Ez azert nem kicsit durva, reciprok HTC... :DDD

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#6) Tidzsimon válasza nbg (#5) üzenetére


Tidzsimon
őstag

5.3 de nagyjából ezt akartam írni én is. Eléggé kéne bármelyik érzésem van.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#7) babkukta


babkukta
senior tag

ez az Omnibalance szerű dizájn úgy látom japánban marad :DDD Egyébként tetszik! Kicsi összefogás lehetne a Sonyval, ennek eredményeként a Sonynál csinosabb telefonok lennének, és még hozzánk is eljutna

Üdvözlettel, Tibi

(#8) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

"A fenti képen a Sharp Aquos Compact SH-02H látható" Vagy egy xperia z1 compact?:)

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#9) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Hogy ezek miért nem jutnak el Európába :F

valami

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na a Compact mindent tud.

Ez tenyleg jol sikerult. Normalis SoC, tobb memoria mint a Sonynal, nagyon korrekt.

Kar, hogy nem jon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Kell a compact, nagyon. De a nagyobb sem rossz. Ezeket EU-ba azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#12) Örni


Örni
senior tag

Vagy legalább egy kínai másolja már le a dizájnt és nyomassa Európába :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#13) akosxyz


akosxyz
senior tag

Azért az nem semmi :C :R Kár, hogy nincsenek itt :(

(#14) #22743424


#22743424
törölt tag

Remélem a telefon szekció nem jár úgy mint a TV.Világ életemben imádtam a SHARP termékeket. Kár, hogy nem lehet itthon kapni :((

(#15) b.


b.
félisten

Kár, hogy így a hírnek így nem sok értelme. KB tele lehetne tenni a prohardvert azokkal a dolgokkal, amik csak ott jelennek meg, és itt nálunk nem.( több egyéb téren, nem csak telekomm) Max fájdalom faktort okoznak ezek a szösszenetek.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) gproject


gproject
aktív tag

mint a droid turbo
must have, but no chance
:(((

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#17) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Az aquos compact nagyon nagy lenne itthon :B

Finn the human

(#18) Crafter32


Crafter32
őstag

Nagyon szépek a Sharp készülékei.

(#19) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Jöhetnének! Főleg a kisebb...

(#20) eclipse006


eclipse006
őstag

Akit érdekel, itt van nem render kép a készülékekről.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#21) urby01


urby01
csendes tag

Azta!! Hát igen ez a telo tökéletes lenne nekem... Kicsi, de full hd, nagy akksi, 3 gb ram és a lehető legjobb nem melegedő processzor...

Valami ilyesmit kellett volna letenni a Sonynak is a z5 compacttal és már ma mentem volna megvenni....

HTC ONE SILVER

(#22) gerii


gerii
addikt

66 mm szélesség, kéne :)

(#23) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kérünk belőle ide is :)

(#24) arkades


arkades
aktív tag

Nem is értem miért vonultak ki Európából. Nem akarom elhinni, hogy annyira rosszul ment volna a bolt. Nagyon jó telefonjaik voltak / vannak.

Каждый дрочит как он хочет.

(#25) noezmegmi


noezmegmi
tag

Szépek :R [link]

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#26) Ronan968


Ronan968
tag

Érdekes megoldás,hogy az előlapi fényképező alulra került!

(#27) sz.balazs.95 válasza Ronan968 (#26) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ilyet már láthattunk az N9-nél is. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28) moleculez válasza eclipse006 (#20) üzenetére


moleculez
veterán

Igy már ben annyira szexi, köszi hogy kiábrándítottál. Ezeken a kepeken sokkal Sonysabb. Amugy korrekt nagyon, kár hogy nen jön erre.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29) Tidzsimon válasza noezmegmi (#25) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Érdekes a 'saroklökhárítóba' rejtett led. :)

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#30) honeker


honeker
őstag

Tarol mindent..csak meg lehet rendelni valahol...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#31) aelod válasza Zsidaaj (#8) üzenetére


aelod
veterán

Egyáltalán nem hasonlít rá...

Végre nem mentek el a 5" felett lehet csak prémijuk a telefon irányba. Nagyon jók szerintem. Kéne.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#32) galaxys80


galaxys80
veterán

Érdekes egy dolog ez. Ha a HTC vagy a Sony adta volna ki fél méteres alsó kávával (aminek ráadásul semmi funkciója) már jönne a fika áradat.
Így, hogy egy ritkábban előforduló gyártó, itthon sosem kapható terméke, valahogy megszépül.
De, hogy az én véleményem is leírjam. :)
Ezzel, hogy felül semmi, alul hatalmas a káva, valami irdatlan ronda szerintem.
(Nem vagyok káva fetisiszta. Inkább akkor már lenne felül is.)

(#33) MeGabee válasza galaxys80 (#32) üzenetére


MeGabee
senior tag

"Ha a HTC vagy a Sony adta volna ki fél méteres alsó kávával (aminek ráadásul semmi funkciója) már jönne a fika áradat."

+1 :C

És gondolom nem is egy olcsójános telefon,akkor az árazást is fikáznák.Mondjuk egyedi,hogy az alsó kávában vannak a szenzorok meg az elülső kamera.....

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#34) Csapoati válasza galaxys80 (#32) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az ugye megvan, hogy így is sokkal alacsonyabbaj, mint kb. bármelyik HTC vagy Sony, mert felül nincs káva. Szerintem baromi jól néz ki, hogy nincs fönt semmi, és hasznos is, mert fent úgysem kezelsz semmit, tehát felesleges legtöbbször. A te véleményed is annyit ér, mint az enyém, vagy a fikázóké.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) eclipse006 válasza moleculez (#28) üzenetére


eclipse006
őstag

Nem ez volt a célom. :DDD

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#36) galaxys80 válasza Csapoati (#34) üzenetére


galaxys80
veterán

Teljesen egyetértünk abban, hogy mindkettőnk véleménye egyenértékű.
De ettől még nekem nem változik. Inkább legyen magasabb, de az, hogy csak alul vagy felül van káva szerintem borzalmasan ronda.

(#37) ricinus13 válasza Matada2.3 (#17) üzenetére


ricinus13
senior tag

Inkább kicsi :DDD

(#38) dave0825


dave0825
őstag

Ezeket semmiképp nem lehet használni itthon? Mármint ebay-ről, vagy ali-ról, vagy ilyen helyről ha rendelnénk, akkor sem lenne használható itthoni kártyákkal? Röviden, gyárilag szolgáltatósak, vagy függetlenek? :)

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#39) L3zl13 válasza Ronan968 (#26) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Inkább szükségszerű. Így lehet megspórolni a felső kávát.

Aki hülye, haljon meg!

(#41) L3zl13 válasza galaxys80 (#32) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Milyen funkció nélküli alsó káváról beszélsz? Ott van a kamera.
Annak sajnos kell valamennyi hely.
Lehet, hogy még egy kicsit lehetne csökkenteni, de legalább anyiit megtettek, hogy ne duplán (alul és felül) legyen fölösleges kihasználatlan terület.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#42) Csapoati válasza galaxys80 (#36) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kinek a pap, kinek a paplan. :) Nekem ideális a felső káva hiánya.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43) dave0825 válasza nbg (#40) üzenetére


dave0825
őstag

Értem, köszi. :DDD

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#44) nbg válasza dave0825 (#43) üzenetére


nbg
senior tag

Bocs, regi infokat kezdtem el irni arrol, hogy Japanban nem GSM szabvanyt hasznalnak, hanem PCD-t, de aztan rajottem, hogy mar kivezettek, es WCDMA-t es LTE-t tolnak ok is...
Mas kerdes, hogy sok olyan bandet hasznalnak ezek a telefonok, ami europaban nem megy, es az itteniek kozul jo parat nem tamogatnak, magyarul nehezkes lenne veluk itthon egyuttelni - foleg LTE tekinteteben, ahol az europai bandek kozul - ha jol latom- csak a 3-ast (1800 MHz) tudjak ezek telok.

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#45) MeGabee válasza nbg (#44) üzenetére


MeGabee
senior tag

https://www.nttdocomo.co.jp/2015_winter_feature/spec_smart_phone/index.html

Ha ebből bárki kibogozza,hogy melyikeket tudja,az nagy zseni :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#46) Fred23


Fred23
nagyúr

A kicsi nagyon kéne. Néha azért jön hozzánk is ilyen Docomo-mobil, volt már egyszer a kezemben gsm-boltban. Működik nálunk is, csak nem minden frekinket képes használni. Szóval ha lesz belőle pár példány, megéri megvenni. Amit én láttam, az durván 35-40%-kal volt olcsóbb csak azért, mert Docomo volt rajta. Hülye voltam, hogy nem vettem meg, de utána kellett néznem, és mire megtettem, már el is vitte más.

(#47) Duree


Duree
veterán

Kár, hogy nem kapható Európában egyetlen Sharp teló sem.Ez a kettö is remek kis gép,igaz hasonló tudású van böven.

duree54

(#48) dave0825 válasza nbg (#44) üzenetére


dave0825
őstag

Szóval lehet, hogy lehet használni, de nem biztos? :F

(#46) Fred23: Vagyis szerinted biztosan lehet?

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#49) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Sharp igazán gyárthatna európának is telcsit.Nagyon korrekt készülékei vannak jó áron

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#50) Fred23 válasza dave0825 (#48) üzenetére


Fred23
nagyúr

Biztosan lehet, ha jól emlékszem, két sáv is használható, talán az 1800 és a 2100.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.