Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gyula84


Gyula84
veterán

Nekem az összes bejött úgyhogy jöhet nyugodtan :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#2) james001


james001
veterán

Last Light nekem annyira nem jött be,bugos romhalmaz volt az egész (PS3-on legalábbis),de azért végigszenvedtem. Persze lehet a Redux-ot kéne kipróbálnom,állítólag az már normálisabban fut :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) HeadKnife


HeadKnife
csendes tag

2033 jó volt, Last Light...leírhatatlanul sok órát öltem bele. Noha mindkét részt végig vittem a létező legnehezebb szinten, de utóbbival kb 3x annyit játszottam. Ha az új megtudja közelíteni annak a színvonalát akkor garantált vevő vagyok :K

Üdv!

(#4) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Helyes, gyüjjön csak! Meg a magyar Stalker 2, arról van vmi újabb hír hogy a Lost Alphasok megkapták-e már fejlesztésre?

A 2 Metrot is végig kéne már egyszer játszani, ha már van akkor HD-ban, de még sorban áll a GTA5, Skyrim, Total War: Attila, mikor lesz ezekre időm meló mellett...

[ Szerkesztve ]

(#5) TTTotya


TTTotya
senior tag

Ha legalább a Last Light hangulatát hozza akkor nekem is kell.

(#6) asvald válasza Dr. Akula (#4) üzenetére


asvald
senior tag

Levagyok maradva....lesz uj stalker ?

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#7) Dr. Akula válasza asvald (#6) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Állítólag a Lost Alpha annyira megtetszett a GSC főnöknek, hogy hajlandó lenne velük megíratni a Stalker 2-t, ha már a brigádja lelépett. Konkrét hír azonban semmi.

(#8) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Kicsit sokadik rókabőr jellege van ennek. A LL mint játék nem volt rossz, de a story és atmoszféra vonalon mindkét rész gyenge volt a másodiknál már az újdonság érzése is megkopott.Ezért már nem látok elég potenciált ebben az IP-ben, de ne legyen igazam.

@Dr. Akula: A Skyrimet rakd high prio-ra :K , és készülj fel rá, hogy egy fél évig eljátszogatsz vele.

[ Szerkesztve ]

(#9) HussarF válasza VinoRosso (#8) üzenetére

Sztori és atmoszféra vonalon gyenge volt? LOL

(#10) FLATRONW válasza HussarF (#9) üzenetére


FLATRONW
őstag

Pontosan, ennek a játéknak lelke van.

(#11) HussarF válasza FLATRONW (#10) üzenetére

Én olvastam az első könyvet is, szerintem nagyon jó az is. Most az ünnepek alatt akarom beszerezni a 2034 könyvet is, ami, ha jól tudom az LL könyv verziója. Mondjuk magyarul olvastam, oroszból még nem vagyok olyan jó, hogy menjen, de úgy biztos még nagyobb feeling.

(#12) k-adi


k-adi
nagyúr

nagyon helyes, jöjjön csak :C

mindkét metro játék jó volt, hangulatosak! :K a történet is érdekes, kíváncsi vagyok hogyan viszik tovább (és melyik befejezéssel)

(#13) WestCoast92 válasza HussarF (#11) üzenetére


WestCoast92
tag

Lehet nem jól tudom, de én pont úgy tudom, hogy a 2033 ugyan az a sztori, de a Last Light és a 2034 már két külön sztori.

(#14) poncso6 válasza HussarF (#11) üzenetére


poncso6
tag

A Last Light a most megjelent Metro 2035. https://youtu.be/-nvaENxIOvU?t=517

[ Szerkesztve ]

(#15) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Várós bezony!! :) :K
de a sztorira kiváncsi leszek...artyom felneveli a kis dark one kölköt vagy mi? :D :D

(#16) Šolaire


Šolaire
veterán

Jöjjön csak nekem Mindkét metro játék nagyon Bejött különösen a 2033. Megvannak a könyvek is előtte érdemes elolvasni sokkal,érthetőbb a játékok háttere.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#17) VinoRosso válasza HussarF (#9) üzenetére


VinoRosso
veterán

Pedig teljesen lapos és egysíkú nincsenek benne fordulatok, gyenge a karakterábrázolás és nincs mélysége. Filozófiai rétege egyátalán nincs. Érzelmileg alig van ami megfogná az embert, egyedül mai és a poszt apokaliptikus világ összehasonlítása lehetne ilyen, de arról alig van pár jelenet. Nem tudom, hogy a könyv ilyen (nem olvastam), vagy a játék sikerült ilyenre, de gyanítom hogy a könyv ilyen mert maga az alapötlet szabja szűkre a lehetőségeket és valódi varázslónak kell lenni ahhoz, hogy egy igazán érdekes történetet kerekedjen ki belőle. A jó story nálam a 12 majom, a Mátrix, az Eredet, játékban a Bioshock széria, a Dishonored, vagy a Mafia széria. Atmoszférában is ezeket a játékokat tudnám megemlíteni.Ezektől a Metro igen messze van.

(#18) kengyel


kengyel
nagyúr

Minden részt végigjátszottam, és ezzel is így lesz !

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.