Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Sztem a 0,6Gb ram nem 1Gb. Az 512mb lesz. Ha annyi, akkor meg nincs több kérdésem.

[ Szerkesztve ]

(#2) eventus válasza SkyLine3000 (#1) üzenetére


eventus
veterán

Nagyon jó, hogy lehet mindekinek okos telefonja különböző vastagságú pénztárcával, de van! egy szint ami alatt csak átverés. Inkább gyártson azon a pénzen egy fejlettebb "buta" telefont.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Nah látom a 480x800 (vagy a párja a 480x854) felbontás túléli az emberiséget.

194 ppi. Én egy igénytelen embernek számítok. Nekem a 210-220 ppi már bőven jó. Sőt a 3,5 colon 320x480-as felbontással elért 169 ppi-ra is azt mobdom, fogyasztható. De a 4,8 colon sokkal szembetűnőbb lesz a 194 ppi kevés mivolta, mint 3,5 colon a 169 ppi.

1-es, az 1 giga ram, csak 600 mega marad szabadon. Nézd a flasht is, 2,2 giga nincs, az 4 giga, csak ennyi marad szabadon. (Vanank olyn programok, ami ka szabad memóriát mutatják. sőt lehet, hogy csak ennyit láttatnak OS szinten.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) istnag válasza SkyLine3000 (#1) üzenetére


istnag
addikt

Ha annyi

Nem annyi.

(#5) Csapoati válasza eventus (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, ilyennel mar nem nagyon kene eloallni, max Chocapic melle ajandeknak. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) macskea


macskea
őstag

Dehogy konszolidálnak ezek. Alpha-ból Ax, Joung-ból Jx. Szerintem marad a dömpingstratégia, csak valamelyest megújítják a dizájnt és kiosztanak pár új nevet... :((

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#7) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

Miért? Ilyennel csak elveszik az ember kedvét az okostelefontól. Trágya.

(#8) gery2123


gery2123
őstag

4.8" 480x800 ez most komoly? Még 4" oké vagy 4.3 ha olcsó akar lenni na de ekkora kijelző és ilyen felbontás? Mi értelme van? Aztán majd jön az user hogy nézzed már kockás a kijelző meg akad, szaggat...... Inkább nem is idegesíteni magam. A gyártók már az utolsó réteg bőrt is le akarják húzni az emberről.

-- PSN_ID: GerY2123

(#9) eventus válasza Csapoati (#5) üzenetére


eventus
veterán

De azt is csak egy csipogóval, ami rázásra csak annyit mond: hallloooooo

(#10) Dinsdale: nem feltétlen bíznék egy olcsó samsungban, sem

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10) Dinsdale


Dinsdale
tag

Az rendben van, hogy mai szemmel nézve szánalmas hw van benne, de pl. gyereknek nem biztos, hogy jobbat vennék. Mégiscsak lenne egy Samsung okostelefonja, nem pedig valami Doogee, iNew, mittudoménmi. :D

(#11) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ahhoz képest hogy 30%-al karcsúsítani akarnak, már 3 új termékvonal van...mi lesz ebből?! :F

A specifikáció alapján bivaly gép lesz ez is, hajrá kedves vásárlók. :C

B.Cs.

(#12) Csapoati válasza Dinsdale (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ami mondjuk minden szempontbol jobb lenne ugyanolyan aron? Haaat...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) HawerKing


HawerKing
őstag

Ha lenne egy telefongyarto cegem akkor tuti ilyen megnevezeseket adnek a teloknak.
A szeria A1, A2 stb ---> also olcso kategoria (minden evben 2 model).
B szeria B1, B2 stb ---> viszonylag olcso kozepkategoria (minden evben 2 model).
C szeria C1, stb ---> viszonylag olcso felsokategoria (minden evben 1 model).
D szeria D1 stb ---> csucs kategoria (minden evben 1 model ).

:DDD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#14) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Ez most csak vicc, ugye?? :( :W
Nem tűnik fel nekik, hogy a kínai gyártók jönnek fel mint a higany???
Nah úgy látom a Samsung is rálép lassan arra az útra, mint amire anno a Nokia is....és mi lett vége!!!

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#15) dilajoska1 válasza mediumgecso (#14) üzenetére


dilajoska1
őstag

Érdekes összeállítás. Bele raknak egy nem gyenge Vivante Gc7000-et

mediumgecso:
bocs ez nem neked ment

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#16) babkukta


babkukta
senior tag

Nem arról volt szó, h kevesebb készülék jön??? :)

Üdvözlettel, Tibi

(#17) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Ja most nézem hogy ez Vivante Gc7000UL (Ultra Light)

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#18) janeszgol válasza Dinsdale (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Az oké, de gyereknek nem vennék 4,8 colos kijelzővel rendelkező telefont. Kapna egy 3,5 colosat, meg otthon egy 7 colos táblát, azt jó napot, vigyázzon rájuk.

Amúgy a Vivante videómegjelenítők egy valamiben nagyon jók. Még a legszarabb is ismán viszi a full hd felbontású filmeket. Sőt! A múltkor néztem, hogy egy 2 magos, kb 2 éves táblagép vitte a 4k felbontású filmet is 15-16 fps-el.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Inkább veszek egy MTK-s kínai valamit mint ezt.

Nyugodj békében Integra!

(#20) aelod


aelod
veterán

Mi ez a SoC? Ez a kijelző? Az ilyen "okos" ketyerék miatt megy el a kedve az embereknek az android+samsung "házasságtól". Hulladék. Miért nem lehet 4,5"-os kijelzőt belerakni snap 210el ha már alsóbb árszegmensbe szánják?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#21) DemonDani


DemonDani
addikt

Ezt a Marvell chipet honnan kotorták ugyan elő... :W Nagy szükség van erre a Vivante GC7000 UL-re.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#22) Leafnshit


Leafnshit
tag

Tehat elvileg konszolidalja a kiadott keszulekek szamat? En azt latom, hogy hetek ota minden mas nap van egy hir egy be vagy be nem jelentett uj samsung telefonrol. Gratulalok :D

HTC One M7

(#23) Csapoati válasza Leafnshit (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Felreerted, most bemutatjak az osszes 2015-os telefonjukat, aztan fel evig csend lesz. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) Májkülnájt válasza Dinsdale (#10) üzenetére


Májkülnájt
tag

Várjuk meg az árcédulát sztem, lehet h más gyártó középkategóriáhát is eléri majd....

(#25) Matada2.3 válasza Csapoati (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ezen megzuhantam :DDD

Finn the human

(#26) xmaas


xmaas
őstag

Meg ki se kerult a piacra es mar egy szemet keszulek nemtudom mit gondolnak hol fognak ilyen tragya keszuleket eladni?
Van ezer fajta Lumia /Android os keszulek 20 -50 ezer kozott ami sokkal jobb valasztas ennel , elvannak ezek ajulva szerintem :(

(#27) tjb007 válasza dilajoska1 (#15) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha nem gyenge, akkor micsoda ? Mert, hogy nem erős az is biztos.

(#21) DemonDani

Egész frissnek mondható, múlt hét elején lett hivatalosan bejelentve, szóval kotorászni nem nagyon kellett utána. :)

[ Szerkesztve ]

(#28) dilajoska1 válasza tjb007 (#27) üzenetére


dilajoska1
őstag

Alatta már javítottam ha tovább olvastad volna ;) !!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#29) Ali G.


Ali G.
senior tag

méghogy a samsung kevesebb telefon fog gyártani jövőre :D erre két szériát indítanak :D

(#30) GSPLR


GSPLR
senior tag

Egy újabb zseniális készülék... Bár nekem nem gond, amíg ilyenekkel floodol a Samsung, addig van nekem sok munkám. NYOMJAD RÓZSI!!!! :DDD

Huawei

(#31) SkyLine3000 válasza janeszgol (#3) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Sehol nem azt írják a specifikációkban, h mennyi a szabad ram, hanem hogy fizikailag mennyi van benne. Én sem arra vagyok kíváncsi, h mennyi maradt szabadon, hanem h fizikailag mennyi van benne. Az F6-omat is 1gigával hirdették és nem 330megával. Mert kb annyi van szabadon...
Azé ne nézzél már fogyatékosnak.:) Elhiszed, h vágom, h miért van nekem is a 8giga tárhelyből alapban 4,9? Meg azt is, h miért van 1 giga ramból szabadon 330mb? Azért ennyire nem vagyok ám hülye... :D

(#32) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Micsoda harver, gondolom lesz vagy 50k. :DDD
Ja,, de lazán fog ezen menni a 4.4, vagy az 5.0

(#33) DemonDani válasza tjb007 (#27) üzenetére


DemonDani
addikt

Tudom, a kotorászással csak arra céloztam hogy szar. :DDD Nem vészesen, de szinte csak jobbat találhattak volna egy-két kivételtől eltekintve a 64 bites vonalon.

Egyébént igaza lenne a srácnak, nem gyenge a GC7000, csak ebben GC7000 UL van. ;] (Mondjuk magában még a GC7000 sem betyár, de azért már elég korrekt lenne, erő volna benne a 4 A53 mellé, támogatottsága persze továbbra sem de az megint más kérdés.)

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.