Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cami][us


cami][us
senior tag

Arról hogy megéri-e adathörcsögöt játszani megoszlanak a vélemények. Ja és ezt képzeljük egy w10 szintű adatcunamihoz. A bangs zsír funkció és támogatnak nyílt megoldásokat is a tinfoil hat rajongóinak.

(#2) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

Kérdés, hogy ki és mi okból biztosítana ingyenes szolgáltatást, ha nem adod oda neki magad.
Nekem kell ingyenes-korlátlan tárhely, kell ingyenes e-mail, kell yt zenehallgatásra, kell maps navigálni. Ingyen.

-

(#3) stratova válasza Sir Ny (#2) üzenetére


stratova
veterán

Telefonból adódóan gondolom az előbbi kettőt pl minden androidos felhasználó használja. Bár az appok között a legjobban a google play szolgáltatások tárhelyigényét utálom. Ezen viszont kicsit megakadt a szemem:

kell yt zenehallgatásra

Mint egy falat kenyér.. bár "720P-ben" a hangminőség már tűrhető (bár azt hiszem még az is csak 128 kbps) amikor beteszel egy 1 órás nyugis számot és teletördeli reklámokkal (szóval ha valami csak ott van fent akkor PC-n Video Downloadhelper ON és kalap-kabát). Ill. ha nem tévedek telefonon még mindig nem képes a háttérben futni, de ha mégis érdekelne a mikéntje.

UC browserben már néztem a több keresőt is, nyilván vitathatatlan előnye van a DuckDuckGo-nak a cikkben taglalt okokból kifolyólag, de a találataira ráfér még némi fejlődés. A bing nálam majdnem olyan jól keres mint a google, 3. a yahoo.

[ Szerkesztve ]

(#4) 7 válasza cami][us (#1) üzenetére


7
addikt

Én is a !bangs miatt kaptam rá néhány eve. Roppantmód kényelmes és sokrétű, és örömmel üdvözöltem, amikor alapértelmezetten elérhetővé vált a Firefoxban és Chrome-ban is. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) nonsen5e válasza stratova (#3) üzenetére


nonsen5e
addikt

Gyárilag nem képes rá, de megoldható a háttérben való lejátszás. :) [link]

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#6) Rimuru válasza 7 (#4) üzenetére


Rimuru
veterán

Sose ertettem ezt a !bangs temat, alapbol kulcsszavas keresest hasznalok bongeszoben igy nem kell hozza plusz egy reteg amig eljutok oda. !g-t szoktam hasznalni, mikor nem kapok megfelelo talalatot akkor a kereses ele irom. :DDD

stratova: Folyamatosan fejlodik, regionalis talalatok is egyre jobbak, csak az ekezet nelkuli irasmodomat nem szereti.

Vigyázat, csalok!

(#7) 7 válasza Rimuru (#6) üzenetére


7
addikt

Nem tudom, te mit ertesz kulcsszavas kereses alatt, de valoszinuleg nem egyezik az en elkepzelesemmel. Kifejtened, kerlek? :)

[ Szerkesztve ]

(#8) stratova válasza nonsen5e (#5) üzenetére


stratova
veterán

Gertrius, colomb2: Köszönöm!

(#9) Rimuru válasza 7 (#7) üzenetére


Rimuru
veterán

[link],[link], a lenyeg az olyan mint a bangs de nem kell hozza a plusz reteg ddg, es a sajat kulcsszavaim vannak.

stratova: Amugy szerintem a legnagyobb minosegi ugras az elmult evben tortent, 2013/2014-ben meg nem tudtam elsodlegeskent hasznalni.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#10) 7 válasza Rimuru (#9) üzenetére


7
addikt

Vagy úgy. Azt hiszem, ez már egyéni preferencia kérdése. Személy szerint nekem bőven elegendő a ddg !bangs készlete, így a testreszabhatóság hiánya nem zavar, a minimális pluszidő (a ddg-s pluszréget miatt) pedig ugyancsak teljesen rendben van nálam. :)

Cserébe csak pár kattintás beállítani, és mindenhonnan ugyanazokra a !bangsekre hagyatkozhatok. :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.