Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Met


Met
nagyúr

Vidd vissza.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2) Ganz-[HUN] válasza Met (#1) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Az lesz, de mennyire gyakori? Mert ha a másik is ilyen lesz akkor inkább visszakárem az árát.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#3) Met válasza Ganz-[HUN] (#2) üzenetére


Met
nagyúr

Fogalmam sincs viszont nem normális.
Valószínűleg hosszabb csavarral lett rögzítve a gleng vas mint kellett volna.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4) Ganz-[HUN] válasza Met (#3) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Köszi.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#5) BlackPriest válasza Ganz-[HUN] (#4) üzenetére


BlackPriest
őstag

nekem már volt pár bakancsom (mondjuk nekem shelly"s az uccsó 10 évben, előtte is volt pár), de egynél sem volt ilyen, talán nem túl gyakori gond

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#6) VIPowER


VIPowER
senior tag

Nekem ugyanez volt. De volt otthon csavarhúzó.

(#7) BoB


BoB
veterán

Hány soros a bakancsod, meg hány varrásos a baseball sapkád... De rég volt :DD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nekem British Steel volt ezer éve, kb 2 év után elkopott benne a bélés, és a lábujjaknál kikandikáló szög kilyukasztotta a zoknijaimat. No nem emiatt, de ez volt az első és utolsó acélbetetésem .))

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nekem a talpbetét tört el, és furcsa pattogó hangot adott minden lépésnél. Noha ez már garanciaidőn túl történt. (4500 Ft-os 6 soros munkavédelmi) ;)

(#10) Ganz-[HUN] válasza VIPowER (#6) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Mostmár visszaviszem, de ha még egyszer ilyen lesz... kártérítést fogok követelni a steeltől, vagy a rockpincétől. Ez eddig 25k volt. Fel pest oda vissza 1k, posta vissza 1,5k. 2500ft. Nem sok, de az már összesen 5k lesz ha még egyszer feldobja a bakancsot :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#11) Met válasza Ganz-[HUN] (#10) üzenetére


Met
nagyúr

A csavar feje vagy a hegye jött ki?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#12) VIPowER válasza Met (#11) üzenetére


VIPowER
senior tag

Ezt most komoly kérdésnek szántad?

(#13) Ganz-[HUN] válasza Met (#11) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Hegye. Feje a talpa külsején van. :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.