Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Azért várjuk csak ki a végét...mostanában nem egy jáétk volt, ami végül nem kicsit rondább lett, mint a promo képeken-vidókon volt. Mindenesetre ettől függetlenül nagyon durvák ezek a képek, max közelről, nagyítva veszi észre az ember, hogy nem fotókról van szó.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hogy a Jóbarátokból Janice-t idézzem..

Ó TE JÓÓÓ ÉG :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) gab1ka


gab1ka
aktív tag

"Az idei E3-on bemutatott 4. rész minden bizonnyal követi a nagy elődök sikerét, amiben nagy szerepe lesz annak, hogy egyik korábbi epizód sem nézett ki olyan jól mint az Uncharted 4."

HOGYMI? Egy még fejlesztés alatt álló PS4 cím várhatóan jobban fog kinézni a már évekkel ezelőtt megjelent PS3-as játékoknál amik egy 8 éves hardverre készültek?Naneeeeee..

(#4) mentoloshypo válasza [Prolixus] (#1) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ne keverd össze a Naughty Dog-ot a Ubisoft-al.
Ég és föld, maradjunk ennyiben! ;)

(#5) v!ct0y válasza mentoloshypo (#4) üzenetére


v!ct0y
veterán

Még ha csak annyi lenne a difi:DDD

(#6) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Ha az egész játék így fog kinézni akkor gratulálok a Naughty Dog-nak, mert megalkották az első "current-gen" játékot.
De reális grafikának a 3. képet tartom. :K

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7) marcias


marcias
őstag

Hogy a real-time játékmenetben ilyen minőségben lássuk, hát, erősen kétlem. Azt viszont minden további nélkül, hogy a motor képes ilyen szinten kirenderelni ezt a jó minőségű modellt.

Egyébként azt nem tudom ki nyilatkozta, hogy a játékban real-time, játékmenetben így fog kinézni, de a forrásnál csak ennyit írnak: "UC4 ~ Naughty Dog artist releases HD images of Nathan Drake’s character model".

Szóval elkészítették ilyen minőségben a főszereplőt.

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#8) rodrigez válasza marcias (#7) üzenetére


rodrigez
senior tag

Majd használják a cutscene-ekhez :)

(#9) Abu85 válasza nonsen5e (#6) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Csak szólok, hogy az összes kép pontosan ugyanarról a modellről készült, pontosan ugyanazzal a leképzővel, csak a megvilágítás iránya változott. Egyedül a fejes képek specifikusak. Bizonyos rétegek hiányoznak, vagy kiemeltek, hogy lehessen látni a részleteket. De persze a pdf nélkül ennek nincs hozzá leírás.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#10) nonsen5e válasza Abu85 (#9) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mármint amit a játékban látni fogunk, az úgy fog kinézni a megfelelően lebutított modellel.
Szkeptikus vagyok, hogy a most bemutatott modell így be fog-e kerülni a játékba, hogy hogyan fogja elbírni a gép - de lehet a Naughty Dog az egyetlen aki megtanult PS4-re programozni. :C

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#11) Shing válasza nonsen5e (#10) üzenetére


Shing
őstag

Miért lennél szkeptikus? Ott van a Crysis 3, BF4 vagy akár az Advanced Warfare. Iszonyat milyen valósághű karaktermodelleket tudnak már csinálni.
[link]

Ez alap egy jövőben megjelenő játéktól...

(#12) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Általános alapként ez túlzás, de a PS4 exkluzív szinten valószínűleg tényleg ez lesz az alap, amit a Sony elfogad. Teljesen normális egyébként, hogy egy picit elkezdik használni a rendelkezésre álló erőforrásokat. Ez igazából még semmi. A felszín kapargatása. Pár év múlva nevetni fogunk rajta, ahogy az Uncharted első részén is neveztünk a Last of Us láttán. Ez a konzolok érdekessége, olyan szintre lehet lemenni a hardver kihasználásában, amit máshol nem lehet megtenni.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) gianni85 válasza mentoloshypo (#4) üzenetére


gianni85
veterán

attól függetlenül ők is csiszolgatnak általában a végső kiadásig, és nem jó értelemben. Persze nem Ubi szint

keringtek képek UC3-ról neten (összehasonlítás E3 demó és retail között), de most PS Experience-en is már gyengébben nézett ki az UC4, mint tavaszi E3-on. Ez most nem hater-kedés részemről, szeretem a sorozatot.

[ Szerkesztve ]

(#14) gyuribácsi88

Azért azzal remélem mindenki tisztában van hogy futás közben nem fog így kinézni a dolog, esetleg 2-3 év múlva. Mindegy is, a TLOU remastered is nagyon szép volt, ráadásnak még a játék is kiváló. Ebből az UC sorozatból jöhetne valami remastered 3in1 kiadás, mert nem sokat tudok a játékról, és így nekiugrani a 4- résznek :F

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#15) Logen88


Logen88
aktív tag

huhhh... nagyon várós már a megjelenés. :B

The Last of Us is a masterpiece.

(#16) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Nekem csak hasonlit a "valodi" Nathan Drake-re :F

Remelem, a hangja azert a regi marad ;]

Sok jatekkal jatszottam az elmult ~20 ev alatt, konzolokon, PC-n es ez volt az egyik legelvezhetobb, -osszerakottabb. Kivancsi vagyok milyen lesz az uj resz, a grafika azert nem minden :U

gyuribácsi88: kulonosen ajanlott!

En PS3-mon mindenfele remaster nelkul vegigvittem mind a 3 reszt, nem volt zavaro szamomra a kezdetleges grafika.

[ Szerkesztve ]

(#17) saelin


saelin
veterán

Szééép! Nem hittem, hogy ilyet mondok valaha egy férfira... de ha ő így fog kinézni, akkor leteszem a hajamat. A Last of US következő része is ilyen szintet hozzon! :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) Luck Dragon

De szép is lenne ha valóban ilyen lenne az egész játék grafikája,mint ahogy a képeken is lehet látni, akkor lehet beneveznék egy PS4-re és egy új monitorra is:D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) Luck Dragon válasza Luck Dragon (#18) üzenetére

Itt is van róla a videó :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) rodrigez válasza ßrainiac (#16) üzenetére


rodrigez
senior tag

Nem minden a grafika, de ha belegondolsz, akkor Naughty-éknál nem igen volt olyan, hogy a kiváló grafika ne remekbe szabott játékélménnyel párosult volna. Ők mindkettőt szem előtt tartották, méghozzá maximálisan. :)

(#21) Bjørgersson válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jaj, ez a magyar szinkron. :(

:D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22) Sirandrish válasza Bjørgersson (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

A célt elérték..ha meghallod legszívesebben felkötnéd magad vagy megütnéd a csajt ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) ßrainiac válasza rodrigez (#20) üzenetére


ßrainiac
addikt

Arra celoztam, hogy meg manapsag is erdemes vegigjatszani az 1-2-3-at, attol fuggetlenul, hogy mar komolyabb kinezetu jatekok is leteznek.

Meg arra, hogy remelhetoleg a jatek feelingje megmarad a negyedik reszben is, a minosege eddig biztato. Csak Drake egy picit mas nekem ilyen reszletesen kidolgozottan, de talan mozgas kozben majd jobban hasonlit onmagara.

(#24) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Aztakutyafáját. Mi lesz itt a generáció végére...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25) do3om válasza tDr1v3r (#24) üzenetére


do3om
addikt

Kíváncsi lettem volna a környezet kinézetére is, de ez a karakter is igen jól kidolgozott. Ki tudja hátha ilyen lesz ha már csak PS4 tudnak optimalizálni, meg őt talán ki is próbálják mielőtt kiadják és nem 20FPS lesz az ára a szép grafikának (persze van akinél nem is szép mégis így fut -ubimubisoft)

Jó lenne valami PC exkluzív cím is, mert ott is lenne brutál grafika. A Far Cry 2 óta nem igen van ilyen (kijött konzolra de pc-re lett tervezve), na az a kb 6 éves játék még talán mindig a csúcs a megjelenésben, azóta áll az egész persze egyre erősebb cucc kel a szar kinézethez. (ha valaki szerint van már jobb az a környezet megvalósítását is vegye figyelembe)

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#26) tDr1v3r válasza do3om (#25) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Van már gameplay a játékból. 1080p 60 FPS a ND célkitűzése, előbbi biztos meg lesz (hisz' a Sony a felbontásos hypetrain tolója), utóbbi kétséges de szerintem ha nem is fixen, de a játék nagy részében tartani fogja.

Elvileg a gép teljesítményének 30-40%-át használják ki most a játék. Nem is merek belegondolni hogy mi lesz 4-5 év múlva...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#27) huskydog17 válasza do3om (#25) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Igen, sikerült PC-n végre átugrani a Far Cry 2 grafikáját, bár nagyon kevés ilyen cím van.
Szerintem a két legszebb a Crysis 3 és a The Vanishing of Ethan Carter.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#28) do3om válasza huskydog17 (#27) üzenetére


do3om
addikt

A Crysis 3 valóban ott van, a másikat nem is ismertem, ránézve az is szépnek tűnik.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#29) bozont


bozont
veterán

Gameplay. Jó lesz ez. :K

(#30) leviske válasza tDr1v3r (#26) üzenetére


leviske
veterán

Ha az U4 hozza a korábban demózott szintet, akkor onnan azért ezen a generáción nem hiszem, hogy lesz hova még ugrani. A fennmaradó erőforrásokat szerintem inkább arra érdemes költeni, hogy a játékok aktuális határait tágítsák (Okosabb ellenfelek, karakterre jobban reagáló környezet, stb).

Már a DAI-ben is megjelent pár olyan elem, amik a környezet rombolhatóságát a taktikával kombinálták, de még elég primitív szinten.

(#31) saelin válasza leviske (#30) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem még van hova fejlődni. Nézd meg a ps 3 specifikációit és utána a ps 4-ét. A generáció végén valami olyat fogunk látni, amit még eddig soha!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32) bozont válasza saelin (#31) üzenetére


bozont
veterán

Na jah és a Quantic-tól sem láttunk még semmit. Már nagyon kíváncsi vagyok mit hegesztenek most.

(#33) parampa válasza saelin (#31) üzenetére


parampa
aktív tag

A generáció végén olyat fogtok látni amit következö évben újra kiadnak Nextgen -ként. :D

(#34) saelin válasza parampa (#33) üzenetére


saelin
veterán

Gonosz! :D :C

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#35) huszar90


huszar90
aktív tag

Egyik kedvenc játék sorozatom, alig várom hogy végig vihessem :)

(#36) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Csak én érzem azt, hogy valahogy az új Nathan elüt az eddigi karaktertől ? Mintha teljesen más ember állna előttem. :F

PS4

(#37) Sirandrish válasza mrhitoshi (#36) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem...de simán el tudom képzelni ilyen arccal mint egy megfáradt utazót. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) leviske válasza saelin (#31) üzenetére


leviske
veterán

Eltérni az aktuális szinttől grafikában szerintem inkább csak finom részletekben lehet már eltérni. A 2007-es ugrást már én semmiképp nem várnám megismétlődni. Van a grafikán túl bőven más terület, ahol lehet még nagyot alkotni a játékok piacán, kár lenne mégis csak erre pazarolni az új konzolok erőforrásait.

(#39) tDr1v3r válasza leviske (#38) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Azért nem csak 2007-ben volt ugrás... szerintem 2011-ben a Crysis 2 (DX11) is igen nagy lépés volt. A tavalyi Crysis 3-ról nem is beszélve... bár az inkább arcanimációban volt nyerő szvsz, meg a fűben.

Én is a fizikában várom a legnagyobb ugrást átlag multiplatform címek terén, de exxklúzívaknál sokkal jobban fognak építeni a grafikai és a fizikai részre.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#40) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Next gen, na ja

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#41) ßrainiac válasza GeryFlash (#40) üzenetére


ßrainiac
addikt

A jobb oldalinak borzaszto a kontrasztja :/

De mi a bal oldali? Cutscene-bol egy snapshot?

(#42) GeryFlash válasza ßrainiac (#41) üzenetére


GeryFlash
veterán

Bal oldali az E3-as bemutató, a jobb oldali a mostani. Nem csak a kontraszt, a textúrák is csúnyák, igazi Watchdogs feeling...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#43) tDr1v3r válasza GeryFlash (#42) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A két kép más napszakban, más megvilágítással készült.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#44) GeryFlash válasza tDr1v3r (#43) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ez magyarázza az arcon és a ruhán lévő poligonok mennyiségét? Az egy dolog, hogy más napszakban van (és ilyen árnyékolásról csak álmodhat a játék)...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#45) mrhitoshi válasza GeryFlash (#44) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Mert te ezt így kapásból megtudtad számolni. Az egyik egy agyontömörített videóból származik, a másik kép meg egy fejlesztői változatból kivágott kép. Ennyi a különbség a kettő között. :U
Úgy gondolom, hogy nem a ND lesz a következő a sorban, aki átbassza a játékosokat, és tettek már le annyit az asztalra, hogy ne legyen kétség az U4 grafikai sikere felől.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#46) Shing válasza mrhitoshi (#45) üzenetére


Shing
őstag

Szerintem mind2 videóból van. Amúgy felesleges ezeket nézegetni, itt nem átbaszásról van szó, csak egyszerűen távol állnak még a végleges verziótól.

(#47) leviske válasza tDr1v3r (#39) üzenetére


leviske
veterán

De a mérték más. Az első komolyabb UE3 címekhez képest szerintem nem húzott már akkorát egyik Crysis folytatás se konzolon, mint amekkora megdöbbenés fogadta mondjuk a grafika miatt a Mass Effect-et bejelentéskor.

Ezen túlmenően, ha tényleg sikerül azt a szintet hozni, amit az E3-on felvázoltak, akkor nehezen tudom elképzelni, hogy azon hova lehetne már elképesztő mértékben túllőni ezen a generáción grafika szintjén.

(#42) GeryFlash: Korai sírni. Ha jól tudom, fokozatosan lövik be az új effekteket a motorba ahogy azok stabillá válnak, az E3-on mutatott videó meg egy célt mutat, amit akkor stabilan nem is tudtak volna talán semmin lefuttatni. Lehet, hogy fognak kikerülni belőle dolgok, de mindenesetre az általad linkelt képen egyedül az árnyékolás nem az a szint. A poligonszám nekem nem feltűnő lévén, hogy a beállás más, a texturát meg a bal oldalin nem is látni a sötéttől, szóval azt a kijelentésedet végképp nem értem.

Mindenesetre a ND a fényeffektek kapcsán meg pont elég jókat szokott húzni, mert még az U3 lejárató képei közt is látszott, hogy mennyit javult a végleges szintre a játék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.