Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Hát nem tudom, szerintem a Batman sosem volt AAA kategória, az előző részek is brutálisan gagyi hatást keltettek. Kb. mint egy Spider-Man.

(#2) nemlehet válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


nemlehet
őstag

Ezzel nagyon nem értek egyet. Az első rész NAGYON jó volt. A második nem volt rosszabb mint az első de nem is igazán tudott előre lépni, bár bővült a kötelező elemekkel. A harmadik már rókabőr szagú volt, igazából egy vaskosabb DLC-ként kellett volna kiadni.

Amúgy nem értem. Az első 3 nekem GTX 580-on maximális beállításokkal 1080p-n futott 60 körüli FPS-el. Talán 1-2 helyen ha megakadt de az is csak ilyen röccenés, egyáltalán nem volt zavaró. Ezt nem rendeltem elő, mert sose rendelek elő. Pedig bizakodó voltam lévén az elődökkel semmi gondom nem volt. Nah majd 1 év múlva steam leárazásban 10 euróért megveszem amikor már rendesen fixelve van.

Mindenestre szégyen amit a kiadók művelnek. Akkor inkább ki se adják, mert ez konkrétan átverés...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#3) Balrog


Balrog
tag

Én már sajnos ezen nem lepődök meg. Ha egy jól teljesítő játékból sorozatot csinálnak, akkor, szinte biztosan lehet számítani a minőségromlásra. Az ilyen játékok sajnos nem lesznek mások csak fejőstehenek a pofátlan kiadók kezében. :(

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

(#4) nakos1212


nakos1212
senior tag

egy nvidia által lefizetett stúdiótól nem várok én semmit.

(#5) nonsen5e válasza nakos1212 (#4) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ahogy hallottam alulmúlja még az AC:Unity-t is, pedig az azért nagy szó.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#6) nakos1212 válasza nonsen5e (#5) üzenetére


nakos1212
senior tag

Örülj neki hogy ezek az új játékok szarok, nem kell gépet fejleszteni :D

(#7) T.G.B


T.G.B
tag

hát ez nagyon gáz... szerencse hogy nem rendeltem elő, pedig nagyon gondolkoztam rajta

(#8) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

Kipróbáltam, nekem nem volt problémám a játékkal. 1080p-ben a benchmark 52 fps-t adott átlagra, úgy, hogy a 60 fps volt a max (min 31). Játék közben 30 fps lock van, de az folyamatos, én nem tapasztaltam belassulást, bár igaz csak egy fél órát játszottam a játékot, de volt verekedés/autózás/repülés a városban ez alatt.

[ Szerkesztve ]

"War does not determine who is right - only who is left."

(#9) nemlehet válasza Lord Myn (#8) üzenetére


nemlehet
őstag

Az iponon volt egy cikk arról, hogy a benchmark az fals eredményt ad. GTX 970-980-TX alatt a benchmark stabil 60 fps-t hoz, játék alatt meg erősen ingadozik, sőt néha 10 környékére zuhan.

Ráadásul úgy tűnik memory leak is van szóval egy idő után tele VRAM, elkezd szaggatni a játék.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#10) Lord Myn válasza nemlehet (#9) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Hát, elképzelhető, hogy ha hosszabban játszom, akkor jön majd a belassulás... Még szerencse, hogy ingyen volt a játék (VGA-hoz kaptam), úgyhogy ez most az ajándék ló esete akkor.

"War does not determine who is right - only who is left."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.