Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) basaja


basaja
senior tag

Èn már megleptem magam egy Motorola Moto G2-vel...nem bántam meg!Mindenkinek kellemes ünnepeket,jó kütyüzèst a fa alatt:)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#2) motoflug válasza basaja (#1) üzenetére


motoflug
őstag

Én az S4 blackemmel boldog vagyok, de amikor kijött az utolsó képen szereplő Mate 7,akkor elgondolkodtam rajta intenzíven. ;]

(#3) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Múltkor volt egy hasonló cikk az indexen. Attól a falra másztam. Ott az volt a lényeg, hogy sok mag, sok ram, és az s5 pulzust mer...

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#4) C$abi


C$abi
aktív tag

Kedves dolog ez a karácsonyi telefonajánló, mert elolvassa ezt például egy laikus, és egyből kap egy képet az aktuális jobbféle telefonokról, és nem esik pánikba, hogy mit vegyen az okostelefonra ácsingózó gyerekének. Ja egyébként a 3. oldalon a Lumia 830 szerintem nem éri meg annyira, 100k-ért vagy felett inkább már 930.

(#5) spawn21


spawn21
veterán

Nagyon jó cikk!

nekem is hasonló a "listám"

Compact: z3 compact és iphone 6

"Normál" ;] : HTC One m8, Z3-Z2

Nagy: O+O, Nóta 4

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#6) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Sztem az iPhone 5s best buy lehet aki nem akar melle lonni. Az i6 gyorsasagat hozza mindenhol,a kamaraban van csak elteres. Azt kell csupan merlegelni,hogy az i6 nagy kijelzoje a fontosabb vagy az,hogy egykezzel is tud hasznalni a telefont. Ezt mindenki maga donti el.

(#7) spawn21 válasza Scoobyka (#6) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem :N

még mindíg nem jó ár/érték arányban

iPhone 13p

(#8) alkatraz3000 válasza spawn21 (#7) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Hat erőben, kameraban, kijelzoben meg mindig nagyon ott van. Az akkuja sz.r, nagyon :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#9) danee91


danee91
senior tag

Olcsó kategóriában még talán a Motorola Moto E is játszik, 86 euró a spanyol amazontól. Valamint hivatalos Jiayu forgalmazást is végeznek ott, így nem kell Kínából rendelgetni.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#10) spawn21 válasza alkatraz3000 (#8) üzenetére


spawn21
veterán

Kamerában lehet, minden másban nem igazán.

iPhone 13p

(#11) bélus91


bélus91
tag

Honor 6 magyar garival tarol az árával ,igazából sztem az lenne a felsőhatár amit megér egy okostelefon cya

(#12) pengwin válasza alkatraz3000 (#8) üzenetére


pengwin
addikt

Most kb. mennyi az eltérés árban a 16/32GB-os 5S és a 16/64GB-os 6 között?
Ha nem túl egetverő és az iOS a fő szempont, akkor már az akksi miatt is jobban megéri a 6 (szerintem), ha meg az ár-érték a fő szepont, akkor a Z3 Compact jobb az 5S-nél.
Sajnos az igazán pici telefonokba (5S) nem fér el jó hardver és normál akksi is, mint a mellékelt ábra mutatja, érdemesebb kicsit nagyobbat venni (Z3C, i6).

Üdv, pengwin

(#13) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Egy kicsit szűkebb, de jobban indokolt lista jobb lett volna, mentesen az "ott van még"-típusú "ajánlásoktól". Továbbá én kihagytam volna a határozott negatícummal rendelkező darabokat is, pl. aki csúcsgépet akar QHD-kijelzővel, az nem leszboldog a beakadásoktól (LG G3). Vagy pl. én senkinek se ajánlanék egy bő 3 éves iPhone 4s-t, amire a legújabb iOS-t felrakva nem igazán azt a felhasználói élményt kapja a megajándékozott, amit vár.

De hát ez persze csak az én véleményem.

Nem a lényeg a fontos.

(#14) sanyijedi


sanyijedi
őstag

samsung S4-5 ről és mini ről nincs semmi?! azok se rossz ajánlatok szerintem, és még dual sim ben is kaphatóak ami sokaknak követelmény..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#15) Hajnii20


Hajnii20
tag

Köszönjük a cikket,nagyon jó lett.
Jól jött most ugyanis én is teló vásárlás előtt állok.
Én listám Sony Z3,Huawei G7,Lg G3,
Nehéz döntés.
De előre is kellemes ünnepeket mindenkinek!

(#16) meba


meba
tag

Szerenyen megjegyzem a G2F jo valasztas. Oktober ota hasznalom. Pandarol rendeltem, es tokeletesen mukodik. Szingapuri postazassal rendeljetek es hamar megerkezik.A screen protector es a vedotok hozza meg par dolcsi, ki lehet birni. Csak ajanlani tudom.

(#17) szupermacs


szupermacs
veterán

Engem az érdekelne a legjobban, hogy kártyafüggetlenül, gyári garival hol lehet kapni az Alcatel Idol 2S-t?

(#18) danee91 válasza szupermacs (#17) üzenetére


danee91
senior tag

Itthon nem, mivel a Telenor a kizárólagos forgalmazó (még EU-ból sem nagyon rendelhető).

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#19) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Olyan cikk nem lesz, hogy céges telefon ajánló :DDD Bika akksi, ne egyen tepsi, stabil rendszer... Ha valaki tud ilyet ne tartsa magában! :K Ja és ne 100k legyen :D

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#20) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Én hiányolom a htc mobilokat,a felsőkategóriából...az m8 nak simán ott a helye,de talán még az én m7esemnek is... :K

(#21) alkatraz3000 válasza spawn21 (#10) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nem a magok száma számít :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#22) spawn21 válasza alkatraz3000 (#21) üzenetére


spawn21
veterán

El sem olvastad amit írtam , ugye? :))

iPhone 13p

(#23) motoflug válasza sanyijedi (#14) üzenetére


motoflug
őstag

Az s4 mini 70körül megy gyári garanciával.

(#24) trec12 válasza bélus91 (#11) üzenetére


trec12
addikt

Ugyan így a Honor C3 is a saját kategóriájában. Szerintem jó ár-érték aránya van ennek is.

[ Szerkesztve ]

(#25) satz18


satz18
őstag

Egy kicsit a nokia 930-at hiányoltam a listáról. Egyébként nálam idén a 2 ár/érték bajnok a Nokia 735 és a Samsung ace 4.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#26) tothmaxy182 válasza alkatraz3000 (#3) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Fuh, az Index-es, meg Origo-s telefon teszteket, meg telefonajánlásokat de utálom! Annyira érződik rajtuk, hogy az íróknak lila fingjuk sincs az egészről. A konklúzió meg mindegyik végén ugyanaz: vegyél iPhone-t, mert csak...

Jó lett a cikk. Ha valamiért nem lenne elég nekem a Moto G (bár jelenleg maximálisan elég), akkor tuti Honor 6-ot vennék. Piszok jó ár/érték arányú és jól is néz ki.

Minden szavam magánvélemény!

(#27) #79335424


#79335424
törölt tag

Azért az a ZTE eltűnés nem teljesen igaz. Ott a Nubia trió, amiből a középső és a max sztem jó cucc. Majdnem rendeltem is egyet, de sajnos, nem tudja a 800 Mhz -es (B20) frekvenciát. Én meg adatkártyát raknék az egyik slotba és azzal VOIP -oznék.

(#28) b.kov


b.kov
senior tag

Én egy xiaomi redmi 1s -sel leptem meg magam. :D Hihetetlen jó készülék :) Felülmúlta az elvárásaimat.

(#29) hukli21


hukli21
tag

Hol lehet lumia 735 árában kifutó új iphone 4S-t venni? :Y

Z3c-->LG G2-->Nexus 5--> Huawei P8 --> Iphone 4s --> LG G3

(#30) Bog válasza hukli21 (#29) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Lumia 735.
iPhone 4S.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#31) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Köszi a cikket, hiánypótló. :K
Egyébként a G3-mat meg az L830-at én is kihagytam volna listából, meg az Idol 2S-t is, azt kb sehol sem lehet kapni.

Nálam a Honor 6 volt az év ár/érték-királya és (számomra) kedvenc telefonja, persze a Moto G-m vételét sem bántam meg. :N
Nektek melyik teló volt a kedvenc idén? Kiváncsi vagyok.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#32) Zsolto


Zsolto
őstag

Köszi a cikket, jó volt végigfutni az idei év modelljein újból.
Boldog karácsonyt, kellemes ünnepeket a T. Szerkesztő Uraknak :)
Köszönjük a munkátokat, folyt. köv. jövőre :K
Zsolto

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#33) hukli21 válasza Bog (#30) üzenetére


hukli21
tag

Köszönöm!

Z3c-->LG G2-->Nexus 5--> Huawei P8 --> Iphone 4s --> LG G3

(#34) hue2000


hue2000
tag

Na végre itt vagy Bog

Az élet mindig drága

(#35) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Jó írás. Köszönm. Bár én azért a Honor 3c-t is megemlítettem volna itt (nem csak azért mert már tulaja vagyok egy ilyen ketyerének hanem mert elég jó gép, masszív akku élettartammal...

(#36) danee91 válasza Ezekiel Ston (#35) üzenetére


danee91
senior tag

Nem rossz a Huawei 3C, de az LTE hiánya, és a Jelly Bean rendszer (4.2.2) azért apró negatívumok, egyébként más területen rendben van.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#37) FATtila78


FATtila78
tag

Úgy látom, hogy 4 év alatt nem sokat fejlődött a ZTE Blade óta a 40ezer FT-os Android telefon kategória. Vacak kamera, 4 GB tárhely, éppen elégséges hardver, 800*480-as felbontás, középszerű anyaghasználat, egy év után totális belassulás stb.. Vérlázító! 2 év Blade használat után vettem egy Lumia620-at, ami szintén lassan két éves. És még mindig nincs egy egy olyan telefon, ami bosszúságmentes lenne Droid fronton a 40 lepedő környékén (hivatalos "Dominos" áron) , vagy a Bladehez képest fejlődést mutatna (antutu pontokat leszámítva).

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#38) csabi94


csabi94
őstag

Idén elég sokan kapnak az én hatásomra Nokiát. :)
Barátnőmnek vettem egy 620-at, az ő öccse kapott egy 735-öt, húgom és anyukám meg 530-at kapnak. :D
Nekem marad a 820, ami ha működni fog, még 5 év múlva is elég lesz mindenre (csak az akksi nem).

(#37) FATtila78: Haha, pont akartam írni, de nem akarok egy vitát generálni. :D 2 év Defy használat után váltottam WP-re, és azóta rájöttem, hogy nem kell 2 giga ram, meg egy kész atomerőmű ahhoz, hogy megbízhatóan működjön a telefonom. Lehet, hogy nem tudom lecserélni a billentyűzetét, de ez a billentyűzet már szinte akkor feljön, amikor még be sem léptem az üzenő appba. :D Nem kell 10 mp-et várni a billentyűzetre. Kedvencem az volt androidnál, amikor annyira be volt lassulva a telefon, hogy nem tudtam a bejövő hívást felvenni. WP-nél ha bármikor megnyomom a Windows gombot, már a kezdőképernyőn vagyok, legyen az egy Asphalt 8, vagy akár csak az üzenet app.
Ja, és a 820-at havonta indítom újra. Akkor is csak megszokásból, nem azért, mert teleszemetelődött, belassult, stb.

[ Szerkesztve ]

(#39) pengwin válasza #79335424 (#27) üzenetére


pengwin
addikt

És hol kapható Magyarországon vagy EU-ban, hivatalos gyári garanciával a Nubia trió?

Üdv, pengwin

(#40) Carbonado11 válasza Thaaleum (#31) üzenetére


Carbonado11
tag

Yotaphone 2 :Y :C

Redmi Note 8

(#41) csabi94 válasza Thaaleum (#31) üzenetére


csabi94
őstag

Nekem pont a 830, ha meglenne rá a keret, akkor váltanék 820-ról, de inkább használom addig, amíg működik. Nagyon szép az utód, és hát az a kijelző... :B

(#42) Bog válasza Ezekiel Ston (#35) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Benne van a Honor 3C... ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#43) Csapoati válasza FATtila78 (#37) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Blade azért egy kirívó példa, mert egyrészt dömping áron nyomatták, másrészt csak a kijelzője volt kiugróan jó. 40 ezerért abban az időben 320x480-at adtak döcögős hardverrel. Most azért már azért a minimum egy 800x480 (bár sajnos a kijelzőméret meg 4 coll fölé nőtt jóval), az adott hardverrel meg egyre kevesebb a döcögés. Sokat javult a helyzet szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) batai15


batai15
félisten

Jó látni g2 tulaj lévén hogy még mindíg jó vétel a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#45) Dreadloord válasza Thaaleum (#31) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Pont, h a G3 az egyik legjobb ajánat, az ára már beesett emberi mértékre, a rendszer döccenéseket meg 3 hónapja kijavították hivatalosan is. Lollipop is tehető már rá, aki ott észrevesz bármi döccenést, az halucinál:)

(#46) Nigér


Nigér
őstag

Z Ultrát szívesen láttam volna a cikkben, ha valaki erős tepsit akar nagyon jó választás és már eléggé emberi áron hozzá lehet jutni :K

[ Szerkesztve ]

(#47) Keem1 válasza csabi94 (#38) üzenetére


Keem1
addikt

"Kedvencem az volt androidnál, amikor annyira be volt lassulva a telefon, hogy nem tudtam a bejövő hívást felvenni."

Úgy szeretem az ilyen dilettáns kommenteket :U
Normális készüléket kell venni, ennyi. Én ezeket nem tapasztalom, amiket írtál ;)

(#48) csabi94 válasza Keem1 (#47) üzenetére


csabi94
őstag

Igen, annak idején a Motorola Defy normális telefon volt. Drágábban vettem mint a Lumia 820-at. Olyan szinten elavult 2 év alatt, hogy már-már használhatatlan volt. Ezt most ennél a rendszernél egyáltalán nem látom, ráadásul amikor a 8.1-es frissítés jött rá, az elavulása negatív irányú volt, mert sokkal gyorsabb és jobb lett a telefon. Nemrég tudtuk meg, hogy minden WP8-as telefon megkapja a Win10-et, ami elég biztató. Egy baj van: kevesen vagyunk, így nem fejlesztenek rá annyan, ezt elismerem. Viszont sok jó minőségű hasznos app van, a legfontosabbak (nekem) megvannak, egyedül a Strava hiányzik.

Amúgy meg a normális telefonról annyit, hogy mi van akkor ha én nem akarok 70 ezer Ft-ot kiadni egy telefonért? Húgomnak most vettünk 530-at, és 20 ezer Ft-ért (amiben még az ajándék hangszóró is benne van) szinte röccenéstelenül teszi a dolgát, fél giga rammal. Egyedül a kijelzőn és a kamerán érezhető a spórolás, de ennyiért best buy.

[ Szerkesztve ]

(#49) GSPLR válasza Thaaleum (#31) üzenetére


GSPLR
senior tag

Idén nekem Huawei P7, G6, Mate és Honor 6, HTC M8, Lenovo Vibe Z2 Pro és természetesen az iPhone 6. Ha lenne elég lóvém, mindből lenne egy, de sajnos szegény vagyok :F
Amúgy szerintem nagyon jó év volt az idei az okostelefonok piacán. Elég széles már a választék, sok a márka, ez szerintem pozitív. Kíváncsian várom a következő évet. :)

Huawei

(#50) Mr.Silkó válasza Keem1 (#47) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1

Nem vackot kell venni. Ahogy a cikkíró is megjegyezte, idén azért már sokkal jobb a helyzet az alsó kategóriában is, mint mondjuk tavaly. Aki most vesz belépő szintű/egyszerűbb mobilt, az a Samsung Ace 4-gyel, vagy bármelyik egyszerűbb Lumiával jól jár. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.