Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Amennyiben ugyanaz a proci, hasonló kijelző, RAM és egyebek lesznek, akkor sok értelét nem látnám a cserének...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) kbyte1024 válasza fateless (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Pontosan. Érdemi különbség nem nagyon lesz.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) #65577472


#65577472
törölt tag

"A fenti rajz tanúsága szerint a bekapcsoló gomb az m1 note 2 esetében is oldalt lesz"

A fenti rajz tanúsága szerint a bekapcsoló gomb az m1 note 2 esetében oldalt lesz az m1 note-tal ellentéteben. Bár ennek a double tap to wake miatt semmi jelentősége :)

(#4) maximilian4


maximilian4
addikt

Várhatóan az m1 note 2 is 5,5 hüvelykes, Full HD megjelenítőt kap, valamint egy 64 bites MediaTek rendszerchipet. Az sem lenne baj, ha maradna a nyolcmagos MT6752, mert az igen jó szolgálatot tett az elődben.

Most akkor kiadják ugyanazt a telefont más néven? :C

Maxi

(#5) David75


David75
őstag

Ez igy m1s note maximum. Úitást csak annyit látok, hogy matt előlap meg oldalt lesz a bekapcsssológomb. Persze jobban kézreesik oldalt, de eddig is meglehetett oldani a képernyő lezárást a menügomb hosszan nyomásával. Esetleg egy jó dac kéne a telefonba, mert jelenleg zenehallgatásra nem igazán alkalmas. Bár szerintem, ha új telefont vennék akkor egy bambusz hátlapos mi note pro lenne a befutó.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6) Freiherr


Freiherr
őstag

Valaki magyarázza már meg nekem,miért is jó a fizikai home gomb...ill. nem kell,én sose vennék ilyet.

XXX

(#7) balazs1022 válasza Freiherr (#6) üzenetére


balazs1022
őstag

1. Hívásfogadás
2. Ha az asztalon van egy újjal is gyorsan feloldod. (Dupla kopp-nál ez 2x anyni éritnés, amúgy meg 2 ujj kell hozzá /a másik a bekpcs.gomb átellenes oldalára)
3. Nincsenek véletlen kilépések a kezdőképernyőre.
4. Csak jó ha érzed, hogy mikor nyomod meg.

Egyébként akkor fölösleges a hangerő gomb és a bekapcsoló gomb is.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#8) David75 válasza balazs1022 (#7) üzenetére


David75
őstag

Most ha az érintős home gomb-on felfelé húzom az ujjam akkor visszagombként funkcionál, ezt nem nagyon lehet fizikai gombal megoldani szerintem.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#9) #65577472 válasza David75 (#8) üzenetére


#65577472
törölt tag

Remélem m1 note 2-nél marad az érintős home gomb, és ez kamu. MX4 is mennyivel szebb már, mint az MX4 Pro.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.