Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Azért a háttérben történő lejátszást fizetőssé tenni.. :U ..köszi.

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem most sincs egy deka reklám se YT-on.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) szente válasza .LnB (#2) üzenetére


szente
addikt

Majd lesz!

(#4) merkucyo válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Nekem a reklámmentesség már megér annyit !

Amugy szvsz undorító ami most megy ezzel a mindent mindenkinek a torkán mindenhol nyomjunk le politika ...

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#5) vicze


vicze
félisten

"A Google Music korlátlan előfizetés szintén 9,99 dollár egy hónapra. Hogy a havi 2 000 forintjáért a Google által válogatott zenei listákat kéri inkább (a Google Music nagy dobása), vagy a reklámmentes videókat részesíti előnyben a fizetőképes közönség, hamarosan kiderül."

Ugye 1650, aki elejétől előfizető, illetve a válogatott listák itthon nem elérhetőek(a "nagy dobás" ugye a Songanza felvásárlásával került a szolgáltatásba és US/Canada only). A Music Key meg jó ideig nem is lesz valószínűleg itthon. :(

[ Szerkesztve ]

(#6) PetX válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


PetX
aktív tag

Inkább az a durva, hogy a hokidroid nem tudja ezt alapból! Az már csak hab a tortán, hogy mindkettőt a google fejleszti...

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#7) Mura válasza PetX (#6) üzenetére


Mura
csendes tag

Valószínűleg neked is feltűnt, hogy direkt nem tudja, nem pedig azért, mert nem tudná.

Bármelyik program tud háttérből hangot adni, elvégre ez ténylegesen multitaszk, nem úgy, mint az iOS volt egy jó ideig. Akkor viszont nem lehetne érte külön pénzt kérni.

Overclocking és vízhűtés csak volt - most már csak a család és stock cooler :)))

(#8) FishAir válasza .LnB (#2) üzenetére


FishAir
senior tag

+1

De nem csak ott. Viszont így tönkre fogjuk tenni szegény internetes vállalkozókat, azt ugye tudod? :P

[ Szerkesztve ]

iDontcare

(#9) kriszpontaz válasza PetX (#6) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ezért nyivákolt a fél felhasználói tábor a Play-en, erre megcsinálják, de csak a fizetős konstrukcióban. :(((

(#10) vicze válasza kriszpontaz (#9) üzenetére


vicze
félisten

Eleve ez volt a koncepció.
Azért vicces, hogy ingyen van és reklám, akkor az a baj, ha nincs reklám és fizetős akkor az a baj. Valamiből fenn kell tartani basszus...

Csak hogy értsed, ha háttérbe rakod = nem látsz reklámot! A kettő nem összeegyeztethető vagy egyik vagy másik.

[ Szerkesztve ]

(#11) -szp- válasza kriszpontaz (#9) üzenetére


-szp-
aktív tag

A sikeres freemium modell lényege az, hogy olyan nem nélkülözhetetlen, de nagyon vágyott funkciókat tesznek fizetőssé, mint jelen esetben a háttérben történő futás. Vagy a Tindernél a visszavonás.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#12) Goblin12 válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


Goblin12
őstag

Pont ezen akadtam fel én is, eddig vártam, hogy lehessen telón a youtubet háttérben futtatni erre fizetőssé teszik? Elmennek a francba. :W

A reklámra meg annyit tudok mondani, hogy: AdBlock és minden megvan oldva. :K

(#13) vg válasza .LnB (#2) üzenetére


vg
addikt

"Nekem most sincs egy deka reklám se YT-on."

Persze, mert te csak pc-n nézel youtube videókat. Próbáld ki tv-n, konzolon, mobilon, tableten vagy egyéb más kütyün. Tele van reklámmal. Havi pár száz forintot simán megérne, hogy egy fiók reklámmentes legyen.

(#14) .LnB válasza vg (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nos ez egy más téma, hogy nem nézek se konzolon, se telefonon youtube-ot. Ha valakinek nincs meg a lehetőség, hogy számítógépen youtubeozzon, akkor megértem az előfizetést. De ha van, akkor teljesen felesleges szerintem és felesleges. Én nem nagyon tudom elképzelni, hogy ne tudnék meglenni egy youtube videó nélkül míg gépközelbe nem kerülök. Ha pedig annyira sürgős, akkor kibírom azt a reklámot. Másrészt én még sose találkoztam telefonon youtube-os reklámmal.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) vg válasza .LnB (#14) üzenetére


vg
addikt

Persze, hogy nem találkoztál, hiszen nem is nézel telefonon youtube-ot.

(#16) .LnB válasza vg (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elsősorban nem azon nézek. De előfordult, hogy valakinek valamit meg akartam mutatni és nem volt más. Egyszer se volt reklám.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) motoflug


motoflug
őstag

Szvsz. ennyit nem ér a dolog. :F

(#18) Alert89 válasza .LnB (#16) üzenetére


Alert89
tag

Van telefonon is reklám, annak ellenére, hogy te még nem láttál (pl. a youtube applikációban). :) Androidon (amit használok).

(#19) .LnB válasza Alert89 (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem állítottam, hogy nincs. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) big-J válasza kriszpontaz (#9) üzenetére


big-J
őstag

Most is van reklámmentes, háttérben játszó program. Úgy hívják Viral. Play store-ban is megtalálható.

(#21) saelin


saelin
veterán

Nem értem miért megy a rívás a reklámok miatt... pár másodpercig kötelező nézni, utánna át lehet ugrani. Nem olyan mint a tv-ben, hogy 10 percen keresztül megy az unalmasabbnál unalmasabb szenny. Szvsz ennyi belefér, megérdemlik az ebből befolyt pénzt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#22) Dezsike


Dezsike
tag

Szóval ezért szűnt meg az előtöltés funkció:( Nem gond, a frissítéseket eltávolítva a gyári verzióban benne van és nincs reklám se.

(#23) fRooStzzZ válasza Alert89 (#18) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Hát egy jó ideje én is ytb-zok droidon de még egyszer nem találkoztam reklámmal 4ev alatt. Mellesleg tavaly rajottem hogy lehet háttérben illetve kikapcsolt képernyő mellett is videót játszani. Igaz akkor minek ha az ember a videó miatt nyomja a ytb-ot.
De zene miatt meg nem fogok akkora adatforgalmat generaltatni. Erre van más megoldás is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#24) kriszpontaz válasza big-J (#20) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Köszi, ezt még nem ismertem. :R

(#25) Bici válasza merkucyo (#4) üzenetére


Bici
félisten

minitube... :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#26) beleszólok


beleszólok
senior tag

Hetente egy-két alkalommal jut eszembe a yt.
Főleg azóta, mióta pár éve feltűnt, hogy a kedvencek közé felvett videók 90%-a pár héten belül eltűnt vagy Magyarországról elérhetetlenné vált.
Én is megvagyok nélkülük, ők is nélkülem.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#27) Bogyi007


Bogyi007
veterán

A Vevo csatornás klippeket érinti ez a dolog? Eddig Youtubeon elég sok külföldi videoklippet néztem - az ezután is maradni fog ingyenesen?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#28) szaszlaci


szaszlaci
addikt

"néhány napon belül elérhető lesz"
Szerintem a böngésző pluginje is.. :D

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#29) Nekomajin válasza saelin (#21) üzenetére


Nekomajin
aktív tag

Engem eléggé zavar, hogy ha elindítok egy playlistet, akkor minden második-harmadik szám után berak egy reklámot, hogy állandóan a géphez kelljen mászkálni, és tíz másodperc után kinyomni. :U

(#30) hemaka


hemaka
nagyúr

PC-s Chrome-on eddig is meg lehetett oldani, más eszközön meg nem nézem a YT-ot.

De aki nem leleményes, annak szerintem megéri azt a 2k forintot havonta, főleg, ha még a musichoz is kap hozzáférést. Más kérdés, hogy mennyire lesz működőképes ez az addon, ha a Google elkezdi kigyomlálni ezeket. :D

[ Szerkesztve ]

(#35) PetX válasza Mura (#7) üzenetére


PetX
aktív tag

Ember...ha nem mondod sosem jövök rá, hogy direkt van így...

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#37) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Elég érdekes itt sok ember hozzáállása: Természetesnek veszik az Adblock-ot, (gondolom, hogy) rendszeres Youtube felhasználók, valószínűleg nem duzzogva nyomják be az 1080p60FPS opciót, gyakorlatilag az összes platformról el tudják érni a videókat, stb. Mindezt hosszú éveken keresztül ingyen, és most, hogy pár új funkcióért pénzt kérnének egyből felháborodás. Úgy, hogy ott van mellette a 15GB -os cloud storage, GMail, Google Maps, Blogger, stb. stb. mind totál ingyen. :U

What I cannot create, I do not understand

(#38) Layne


Layne
csendes tag

Nekem még az is új, hogy a Play Store-ban filmet lehet kölcsönözni/venni...

(#39) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

ööö Netán érzik a netsemlegesség végét ? :F

PS4

(#40) ekkold


ekkold
őstag

Nálam évek óta reklámmentes a youtube , meg a többi weblap, vagy a pl. a skype is. Eddig is le lehetett tölteni egyetlen kattintással bármit a youtuberól (vagy más oldalról is). Ezek után hatalmas LÚZER lennék, ha fizetnék ugyanezért nem?

[ Szerkesztve ]

(#41) ekkold válasza vg (#13) üzenetére


ekkold
őstag

Minden megoldható. Ha pl. nem a PC-n fut reklámszűrő, hanem a routeren... Persze kellene némi energiát belefektetni. De én speciel nagyon nem szeretem a reklámot, kárt okoznak azzal, hogy az időmet rabolják + idegesítenek, az agymosásról nem is beszélve. Több más ok mellett ezért nem nézek pl. tv-t már jó ideje.

(#42) PandaMonium válasza ekkold (#41) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ja, hogy ők okoznak neked kárt. Én kérek elnézést. :U

What I cannot create, I do not understand

(#43) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Na ezen az ajánlaton most elgondolkodtam. :) Jól hangzik.
És ha még sokáig nem lesz itthon Xbox Music, akkor még a végén elő is fizetek erre. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#44) vicze válasza PandaMonium (#42) üzenetére


vicze
félisten

Tök felesleges, ehhez mi túlságosan kelet vagyunk.

Vicces, hogy én gyakorlatilag azt várom, hogy jöjjön Netflix és a filmekért/sorozatokért is értelmesen fizethessek, ne csak a zenéért (GoogleMusic), de elég kevesen gondolkodnak így valósznűleg.

[ Szerkesztve ]

(#45) ekkold válasza PandaMonium (#42) üzenetére


ekkold
őstag

Neeem! Nem okoznak kárt! Csak akkor okoznának ha kénytelen lennék megnézni a reklámokat, ahelyett, hogy a számomra hasznos információt kapnám meg. Ez most nem kizárólag a youtube-ra igaz, hanem általánosabban. Keresek valamit a neten, egy infót, egy képet, bármit, erre az arcomba tolnak egy reklámot, ahelyett amit keresek,. Ez nem csak bosszantó, hanem hátráltat is abban amit csinálnék. Ha forgalmi díjas a neted akkor fizetned kell a letöltődött reklámokért (vagy lásd netadó tervek nemrég). Ez adatmennyiségre akár sokkal több is lehet mint az az információ amihez hozzá akartál jutni. Akik mobilnetet használ, annak anyagilag, vagy adatforgalmi szempontból is hatalmas segítség egy reklámblokkoló - gyakorlatilag töredékére csökken az addig használt adatmennyiség. Innentől pedig Igen, összegszerűen is mérhető mekkora kárt okoznak a reklámok egy-egy felhasználónak! Amúgy ha kicsit továbbgondoljuk a dolgot, érdekes eredményre juthatunk:: minden olyan dolog, amire nincs szükségünk és/vagy ránk akarnak erőltetni, anélkül, hogy kértük volna az káros, kártékony - még ha elsőre nem is tűnik annak! Csak ezt sokan nem akarják látni, a fiatalabb generációt nem erre nevelik. Tudod mint a viccben (csak a szereplők mások):
Beszélgetnek a birkák a birkanyájban:
-Ide figyeljetek, nekem van egy szörnyű gyanúm! Szerintem a pulikutya összejátszik az emberrel.
- Ugyan már, menj a fenébe a hülye összeesküvés-elméleteiddel!

(#46) Apollyon válasza beleszólok (#26) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezzel én is így vagyok, a legjobban azt utálom hogy ha törölnek egy videót, akkor nem marad ott a címe csak hogy Deleted video, sorry about that, és az életben nem tudom meg melyik videó lehetett az, a linkből meg nem fog kiderülni.

Trailer nézésre jó lehet néha, zenét nem onnan hallgatok, a videó klipek ideje meg már rég lejárt...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#47) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Szívás.Nem tudom mi éri meg jobban fizetni az 1650-as havidíjat a Music-ért vagy 2000-et a Music-ért a reklámmentességért és a háttérben futásért.

[ Szerkesztve ]

(#48) vicze válasza ekkold (#45) üzenetére


vicze
félisten

Jaj elnézést nem mondtad, hogy több ezer szervers szerverfarmokat tartasz fen több milliárd dollárért a fél világ számára tök ingyen. Elnézést így már értem...

@ricsi0307: Nem kell válassz a All Access mellé megkapod a Music Key-t.

[ Szerkesztve ]

(#49) ricsi0307 válasza vicze (#48) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Akkor háromszori elolvasás után is sikerült félreértenem :D

(#50) vicze válasza ricsi0307 (#49) üzenetére


vicze
félisten

Mind a két szolgáltatás azonos áron van és oda vissza ugyan azt fogják tartalmazni. Ugyan azt veszed csak más-más néven.
link
"Experience your favorite music from every angle. Google Play Music will feature music videos for select songs, and subscribers will get access to the YouTube Music Key beta."

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.