Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Inkább mint egy "batman féle jó minőségű port"....

(#2) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

remélem a konzolport miatt(is) tolták el :) valszeg rohadtul nincs gépem ami vinné.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#3) lmno


lmno
őstag

Vagy csak rájöttek, hogy nem túl szerencsés a Fallout 4 és a TR mellett kiadni.

(#4) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Egyetlen dolog kell: szabad lövés.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#5) k-adi válasza lmno (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ja..

(#7) Televan74 válasza lmno (#3) üzenetére


Televan74
nagyúr

Jah! Eméletileg PC -re jövő tavasszal jelenik meg a TR. Én lehet hogy akkor épp emiatt nem fogom első nap megvenni.Majd talán hónapokkal később. ;]
De már meg sem lepődők a csúszásokon. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) sagem


sagem
addikt

Én nem szoktam bánni a késéseket, inkább csúsztassák, az a pár hónap nem a világ, addig is kalapálják rendesen. Ha az első tapasztalatok rosszak, az meg tudja pecsételni az ember további hozzáállását egy játékhoz. Persze az igazságot soha nem lehet tudni (miért csúszik valójában), de gondolom, ha már később jön, akkor akár tényleg dolgozhatnak is rajta:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#9) oriic válasza twollah1976 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Muszáj előhozniuk egy ilyen magyarázatot, mert anélkül tuti balhé lenne.

Live-Die-Respawn

(#10) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Eh, pedig egész rákattantam az eheti videó után...
Mindegy, több idő marad a Falloutra! :P

(#11) Freel


Freel
tag

Az én véleményem: javasoltam nekik, hogy próbálják ki a XCOM Long War mod-ot! Kipróbálták és ettől (jogosan) beszégyelték magukat... Az XCOM a Long War mod tükrében egy félkész pre-alpha-nak hat kb. Már most egy köteg pénzt mernék rá tenni, hogy az XCOM 2-nek sem lesznek olyan mély strartégiai elemei, mint a Long War mod-nak vannak most.

(#12) PhilBrick válasza Freel (#11) üzenetére


PhilBrick
őstag

Mindannyian tudjuk, hogy ennek sem lesznek olyan stratégiai elemei, mint az LW-nek. Nem azért, mert képtelenek rá, hanem mert így többet lehet eladni belőle. A könnyedebb játékra sokkal többen vevők, mint az eredeti, 20 éves koncepcióra.

(#13) FoxiestFox válasza PhilBrick (#12) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ennyi. Egész biztos, hogy ehhez is lesz hasonló mod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.