Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Mintha apple találna fel a játékokat orára. hát nem..
Gear 2 re már régen vannak játékok

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) razokonez


razokonez
csendes tag

Mi lesz itt?!

kz

(#3) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

:W

Minden szavam magánvélemény!

(#4) section9 válasza AS (#1) üzenetére


section9
őstag

Ilyenen játszani olyan érzés lehet, mint sajtreszelővel maszturbálni. :DDD

(#5) Örni


Örni
senior tag

10 szemészből 9 ajánlja... :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#6) saelin válasza AS (#1) üzenetére


saelin
veterán

Retard hülyeség a videó alapján. A fene akar játszani egy macska talpnyi kijelzőn.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) MartOOn válasza AS (#1) üzenetére


MartOOn
addikt

Mindent az epöl talált fel. Nem tudtad? Az iWatch egyenesen "kategoria teremtő termék" idezet a keynote-rol. Magát a játékot is ők találták fel... Vannak vallások ahol hozzájuk imadkoznak... "Ó Teremtő Apple!"
Es az a baj, hogy sokan be is veszik a kamuzasaikat... Ők tartoznak az Epöl-nyájhoz...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8) daniel909 válasza AS (#1) üzenetére


daniel909
addikt

jézusom...

ha már játszani akarok (nyilván ha ez egyáltalán eszembe jut, nyugodt helyen vagyok, utazom...stb) előveszem a telefonom / tabletem és elkezdek játszani nem az órámon fogok játszani... nagyon idióta ötlet.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9) töltelék


töltelék
csendes tag

krájszisznyóc fog rajt' futni?
Nem tudom elképzelni, hogy egy órán játszak. Azt rendben, hogy kezelni, csúszka jobbra-balra, fel-alá, de azért nagyon pontosan nemigen lehet eltalálni egy pontot kijelzőn, ami nem sokkal nagyobb, mint az ujjhegyem. Vagy milyen játék lesz rá, pvp tic-tac-toe?

[ Szerkesztve ]

"Nem zavarsz, ellenkezőleg; zavarsz."

(#10) section9 válasza MartOOn (#7) üzenetére


section9
őstag

Igazából 2012 óta pletykálnak az okosóráról és simán lehet, hogy ezekre a pletykákra ugrott rá a többi gyártó.

Nem vagyok Apple fanboy, ne lőjetek le. :D

(#11) Probber válasza section9 (#4) üzenetére


Probber
őstag

Ford Fairlane - Zuzu Petals ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#12) MartOOn válasza section9 (#10) üzenetére


MartOOn
addikt

Persze. Simán lehet... :U

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#13) b4zsi- válasza daniel909 (#8) üzenetére


b4zsi-
őstag

Azt hittem azt mondod mást veszel elő, amikor játszani támad kedved :))

A cikkhez meg annyit, hogy legalább már tudni miért pakoltak erős hardvereket az okosórákba.

(#14) batai15


batai15
félisten

"Facepalm"

(#15) attisx


attisx
addikt

végremá... ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#16) AS válasza töltelék (#9) üzenetére


AS
félisten

Fenti videot nézd meg.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) pr0bi


pr0bi
senior tag

Na így már mindjárt más, nem is gondolkodok tovább a vételen.

(#18) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Már dobom is ki a PSP-t. :D

(#19) Simi87


Simi87
senior tag

Tudom, hogy haladni kell a korral, de ez mi? :O

(#20) spenglerjoci


spenglerjoci
tag

Jók ezek az okosórák nagyon, az elképzelés elismerő de amíg nem produkál minimum 2 hetes üzemidőt addig csak egy újabb kütyü a többi mellett amit állandóan tölteni kell. A másik meg, hogy minek 2 meg 4 magos proci egy órába? Csak azért hogy azt mondhassa a tulaj hogy : " Nekem az órámban is több mag van mint a te telefonodban." Ráadásul egy 320x320-as kijelzőhöz bőven elég lenne egy 600-800mhz-es egymagos proci és 128 mb ram. És akkor mindjárt az üzemidő is jóval megemelkedne. Szóval nem értem...az árukról meg nem is beszélve.

(#21) Dinsdale


Dinsdale
tag

Unom már a 24" monitoromat. Minden vágyam egy 1,5" órán játszani. :W

(#22) ALBY


ALBY
senior tag

Van az a primitív emberhalmaz aki ezek a játékok majd kielégítenek.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#23) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Nah, itt az ideje a kijelző növelésének. Szerintem 4,3"-ig simán elmehetnek, azt úgyis kinőtte már a telefon kategória. ;]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#24) ALBY


ALBY
senior tag

Egyébként meg ha már telebaszták roppant hasznos fitness szenzorokkal, azokra kéne valami jó játékot írni.

Mondjuk multiplayerben, ki hergeli magát előbb egy kitűzött pulzus számra.
"Heartbeat Rush Pro"

"Fitteness Fogócska Pró"
Kergess másik apple órásokat és dörgöld hozzájuk az órád NFC-vel jól.

"Moss kezet wc után" iOS 9 app háttérben futó értesítő rendszerrel.
Áprlis 1 edidtion: ha nem mostál kezet, posztol egyet a facebookodra.

"Paralimpia" tolószékes futóverseny játék,
a kis kurblival kell tekermi ahogy bírsz, és közben az órád vízszintben tartásával egyensúlyozni
(ezen ötletem nehogy rossz néven vegyék ám a rokkantak :R )

"Ki a sötétebb" (főként egyéni küldetésekkel, de mehet multiban is)
Viselkedj olyan sötét hülye módon, hogy az órád azt higgye hogy este van és lecsavarja a háttérvilágítást.
Később lesz hozzá DLC hogy ne menjen el a játékos kedve annyira.

Ugyan ez a mechanizmus dark jedi és emó-méter játékokban :)

Recskázó játékot is lehetne rá írni, ha már van úgyis csapásszámmérő
single- és multiplayerben :DD fitness classic
Lalahogy biztos lehetne woman edition-t is kidolgozni.

És az apple népjáték,
random időpontban villogni kezd az óra,
rá kell nyomni amiylen gyorsan lehet, ha ez sikerül időben kedves almásszmájlival jutalmaz,
ha nem levon fél dollárt random számládról amire rálát az apple.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#25) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Van pár játék, amit meg lehet oldani ilyen kis kijelzőn, de én fejlesztőként nem fektetnék bele időt, pénzt energiát, hogy megcsináljam. Nem életszerű, hogy valaki az óráján játsszon.

Redmi Note 9 Pro

(#26) dsr


dsr
senior tag

Uram Isten :F

(#27) babkukta válasza Örni (#5) üzenetére


babkukta
senior tag

És az Apple támogatásával :)

Üdvözlettel, Tibi

(#28) ollie válasza AS (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És az EA-nak mi köze az Apple-höz?

***

(#29) petipetya


petipetya
nagyúr

Hadd merüljön még jobban az összes. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#30) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Mekkora élmény lesz böködni egy 1,5"-es kijelzőt. :DDD :)) Webböngészés is lesz? Majd akkor azon nézem az MA fórumot. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Hát ez aztán nagy ötlet. Rögtön rohanok és veszek mindkét kezemre :DDD

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#32) b4zsi- válasza Cyberpunk (#30) üzenetére


b4zsi-
őstag

Azon legalább kevesebbet tudsz írni vagy használnod kell a hangalapú gépelést. ;]

Így már van legalább létjogosultsága az okosórának. Sokan erre a napra vártak, hogy végre lehet majd rajta játszani addig nem vettek maguknak egy 60 000 Ft-os felesleges valamit, de így már lehet a madarakat lődözni.

[ Szerkesztve ]

(#33) Parallaxis válasza AS (#1) üzenetére


Parallaxis
addikt

Szerintem az EA képviselője nem ilyen kvarcjáték utánzatokra gondolt :D
A Gear-ben nem igazán van olyan hardver, amire normálisabb játékot lehetne készíteni.

Valami Ingress jellegű játék pont jó lenne ilyen eszközre, de olyan játék amit nyugodt körülmények között ülve lehet játszani, az szerintem se értelmes ötlet, ha már ott a vonal másik végén egy smartphone is. De utcán sétálva, valami közösségi játékkal játszva egyszerűbb a karodra pillantani néha, mint a mobiloddal a kezedben rohangálni :D

[ Szerkesztve ]

(#34) Cyberpunk válasza b4zsi- (#32) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja ennyi lesz egy hsz: :DDD ;] ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) dsr válasza b4zsi- (#32) üzenetére


dsr
senior tag

Szerintem nem sok ember van akinek az lenne a visszatartó erő egy okosóra megvételét illetően , hogy vannak rá játékok , vagy sem :D

(#36) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ha nem lesz ra Knight Rider jatek, amit beszeddel is lehet iranyitani, akkor fabatkat sem er az egesz. :D

#33: Ket mag es 512 MB memoria nem eleg egy okosoras jatekhoz? Hat az eleg szomoru lenne, komolyabb 3d-s jatekoknak meg nem sok ertelme van.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Játsszon vele az akinek hét anyja van Shanghaiban :W

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#38) b4zsi- válasza dsr (#35) üzenetére


b4zsi-
őstag

Csak vicceltem, de sajnos ez lesz a karácsonyi ajándék sok fa alattt a gyerekek számára. A tanároknak dolgozat előtt meg konténert kell rendelni az iskola bejárathoz, hogy beleférjenek a gyerekek által használt elektronikai kütyük.

(#39) Csapoati válasza Parallaxis (#33) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja es a Watch hardveres speckoit meg nem is lehet tudni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#40) Parallaxis válasza Csapoati (#36) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ket mag es 512 MB memoria nem eleg egy okosoras jatekhoz?

Egy játékhoz nem CPU magok kellenek, hanem erős és jelen esetben maximálisan takarékos GPU, no azt nem nagyon erőltették az Apple-n kívül a többi gyártónál, ez az UI mozgatásánál is elég rendesen kiütközik, mert eléggé lusta, laggos mindegyik.

Ja es a Watch hardveres speckoit meg nem is lehet tudni.

A fejlesztők ismerik, ez elég :)
Egyébként a demózott grafika eléggé egyértelművé teszi, hogy izmos vas van alatta.

[ Szerkesztve ]

(#41) Csapoati válasza Parallaxis (#40) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mert a Gear S-re (Tizenre) fejlesztok nem ismerik a speckokat... :) Tudom nehez belatni, de nem csak az almas oldalon dolgoznak okos emberek.
A lagok meg szoftveres gondok inkabb, meg jocskan csiszolas alatt all a Tizen es a Wear is.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42) Parallaxis válasza Csapoati (#41) üzenetére


Parallaxis
addikt

Dehogynem ismerik, ezért nem is készülnek arra jobb grafikájú játékok, meg alkalmazások..

A lagok meg azért vannak, mert nincs benne erős GPU, ami tehermentesíthetné a CPU-t, így csiszolgathatsz amit akarsz, nem lesz sokkal jobb.

(#43) Csapoati válasza Parallaxis (#42) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nahat, te is Tizen/Wear fejleszto vagy ilyen hatterinfokkal?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) Simi87


Simi87
senior tag

látom itt osztatlan sikere lesz az egérmozis játékoknak.

(#45) Csapoati válasza Simi87 (#44) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Foleg ha 20 percig birja az akksi jatek kozben. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#46) wortz


wortz
tag

Üzemidő? 20 perc? 1"Pálya" per töltés? B.F.LOL
*45: megelőztél! :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Cyberpunk válasza Csapoati (#45) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Majd ott lesz a power bank mindig. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) Csapoati válasza Cyberpunk (#47) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk csukloerositonek jo lenne egy felszijazva. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#49) wortz


wortz
tag

Mondjuk egy olyat el tudnék képzelni, hogy játszok valami játékot a PC-men (vagy konzolon, bár Xbone nálam már nem játszik), és a játékon belüli értesítések az órámra jönnek. Teljesen értelmetlen funkció, de jópofa, ad +1 dimenziót a játékhoz. És mint tudjuk, az emberek amúgy is vevők a teljesen felesleges, de jópofa dolgokra.

Esetleg, ha 24 óráig nem játszok, akkor csipog, hogy "játsszál már". Így adja el az ember a lelkét a fogyasztói társadalomnak (és a fejlesztőstúdióknak).
Júj erről jut eszembe annyira vágyom már rá, hogy jöjjenek a tampon és gombairtó kenőcs reklámok az órámra. Igaz az enyémre nem fognak, mechanikus. És nincs tervbe véve a váltás :):)

[ Szerkesztve ]

(#50) halkow


halkow
őstag

1,5-2" on játszani élmény lesz

Alcatel onetouch idol2s the king

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.