Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Jön az Izaura TV

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Hiánypótló...

;]

(#2) gerii


gerii
addikt

NA erre kéne felügyeleti szervet bekötni, és a nézőktől automatikusan megvonni a szavazati jogot.

(#3) Teplic válasza gerii (#2) üzenetére


Teplic
tag

ne, már ez komoly? :(((

(#4) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Dorcel miatt fáj a szívem. ;]

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#5) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Az, hogy kinyírják az Euronews-t hivatkozva arra, hogy az M5 már nem fér el és sajnos nincs szabad kapacitás, majd mégis kiderül, hogy van itt dögivel és elindítanak négy új adót is csak nekem szúrja a szemem? :W

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#6) #20655360


#20655360
törölt tag

A... a milyen TV???

Lusta vagyok facepalmos gifet keresni....

(#7) djculture válasza #20655360 (#6) üzenetére


djculture
félisten

Nyugi lesz még zenebutik tv is a pletykák szerint ... Andy Vajna a múltban él...
Az Izaurán egésznap csak ilyen mexikói meg brazil meg egyéb nyálsorozatok (hivatalos neve telenovella) fognak futni.

[ Szerkesztve ]

(#8) djculture válasza regvoltrossz (#5) üzenetére


djculture
félisten

Most 4-et idén de még lesz kettő, Vajna úr mindet Romániából sugározza...

(#9) dualcore


dualcore
őstag

Ez kell a Magyarnak, hadd sírjon. ;] Szánalmasak.

(#10) regvoltrossz válasza djculture (#8) üzenetére


regvoltrossz
tag

És az a legnagyobb gáz, hogy a mindigtv-s fórumokon pedig egyesek már sorozatos orgazmust élnek át amiatt, hogy "FTA" lesz a csatorna. Nézni fogja? Nem? Akkor mi az öröm tárgya? :F

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#11) Vesa


Vesa
veterán

Ó igen, igen....
Az agymosás, néphülyítés kampány folytatódik, sőt, turbo fokozatba kapcsol!

Lassan a PH! közössége is népellenség lesz itt, mert -zömében- értelmes dolgokkal foglalkozik. Csak a hülye pógár a jó pógár...

A tudomány a valóság költészete!

(#12) dualcore válasza Vesa (#11) üzenetére


dualcore
őstag

Ezért nem nézek már évek óta tv műsorokat.

(#13) UnA válasza Vesa (#11) üzenetére


UnA
Korrektor

Szép elmélet az agymosás, de amíg az emberek maguk választják a gagyit, talán nem a hatalmat kellene hibáztatni.

(#14) _ocsisajt válasza gerii (#2) üzenetére


_ocsisajt
őstag

+1

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#15) #16939776


#16939776
törölt tag

Nem ez lesz az első eset hogy emberek egyszerűségéből profitálnak.
Az "anyagot" már megvették, ott porosodik a raktárban. Ha elég öreg még minimális jogdíjtaj sem kell utána fizetni, lehet nyomni 24 órában. Közé szórják a köszi-nem házhoz megyek hitelintézet reklámjait... tuti biznisz.

Felveszem VHS-re és olyan lesz mint a 90-es évek végén a kánoán idején :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) nincskanál


nincskanál
tag

Fantáziadús névválasztás... Már ez is megér egy broáfot.

(#17) varmi2


varmi2
nagyúr

Izauratv? Vicc kategória, főleg ilyen szűk sávszélnél. Ősszel itt hagyom a mindigtv-t. Kábelen beindítják a digitális sugárzást nálunk.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#18) hallador válasza djculture (#7) üzenetére


hallador
addikt

Sajnos a magyar lakosság közel 3 tizede nyugdíjas, 2014 október ksh szerint 2,9 millió. Na most ennek a 60 - 65 %-a nő. Akkor tarunk 1,8 - 20 millió környékén, ha csak ennek a felét számolom, akkor 1 millió ember ezt a sz@rt nézni fogja. Mit is csináljon, ráér.

Igazából, ha belegondol bárki, akkor a magyar nyugdíjas (világ proletárjai egyesüljetek!) érában nőtt fel, ott pedig a néphülyítés volt az első szempont sajnos. Na most ez a TV sikeresebb lehet, mint mondjuk a Magyar Televízió úgy uszkve.

Szóval a piaci rést ügyesen megtalálták, még akkor is ha nekem sem tettszik ez. Sőt nagyon nem. De az van, Magyarországon a generációs különbség még jobban jelen van mint körülöttünk bárhol, mert a magyar a gulyás szocializmusban is el volt kényeztetve, Magyarországon, a 80'-as években nem volt jegyrendszer, meg szegénység mint pl: Lengyelországban. Meg is látszik. A nyugdíjasnak van ideje mindig is volt, nem érti, hogy másnak nincs ideje, és már miközben egyedül megépít egy komplett panelházat még nincs ideje egész nap szaladgálni a városban. Ezek az emberek nagyon is ki lesznek szolgálva, nem is van másra igényük anélkül, hogy bárkit megbántanék. Kivételek vannak, de több aki nem az.

Sajnos ha tettszik, ha nem valakinek ez a TV sikeres lesz nem kicsit nagyon, sajnos.

(#15) Duracellm...

Igen ez pontosan így van. Kell egy server, jellemzően SuperMicro, mert olcsó, és amire kell pont elég, kell egy Decklink Extreme 3D, kell egy pl: Playbox Airbox, Playbox Titlebox, Playbox Capturebox trió vagy hasonló, ez eddig kb 2 milla volt mindennel együtt.
Kell egy szerkesztő, aki a contenttel feltölti a szervert naponta egyszer aztán kb csá, kész a TV.
Persze kell ami kijuttatja az épületből pl: FlashLink, de ez már van, mert van már pár csatorna...

Ja meg egy mentés...

Tehát e TV mondjuk kerüljön mindennel együtt 4 millába. Kb fél hónap alatt behozza a reklámokkal együtt az árát.

szvsz.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#19) atike válasza hallador (#18) üzenetére


atike
nagyúr

Már hogy egyharmada...? :)

(#20) hallador válasza atike (#19) üzenetére


hallador
addikt

Igen így gondoltam, csak én 1-hez viszonyítottam. Igen így van erre gondoltam.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#21) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Nekem a Mozi+ tetszik, szóval várom. Nem lesz sok különbség. Ott filmekkel, itt pedig szappanoperákkal szakítják meg a társadalmi célú hirdetéseket.

Bazinga

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#22) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nem vagyok vallásos, de az Úr vigyázzon a lelkükre.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#23) hallador válasza Abu85 (#21) üzenetére


hallador
addikt

Na igen a Mozi+ volt az utolsó olyan szeletke ami a régi TV2 csoport tulajdonosára utalt még (pro4 ( ProSiebenSat.1 csoport)), meg hát azért kellett a fricska a FILM+ miatt az RTL klubnak. Is.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#25) Jester01 válasza UnA (#13) üzenetére


Jester01
veterán

Mindigtv nem az ahol különösebben lehet választani vagy érdekli őket, mit akar a nép. Lásd sport tv kivétele. Tipikusan olyanoknak van előfizetése akiknél más szolgáltatás valamilyen okból nem elérhető, azok meg kénytelenek lenyelni a keserű pirulákat is.

Jester

(#26) #06658560 válasza djculture (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

Közpénzből.

(#27) Abu85 válasza #06658560 (#26) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem közpénzből!

Közpénz jellegét elvesztett közpénzből.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#28) 8th válasza gerii (#2) üzenetére


8th
addikt

(#30) pomorski


pomorski
őstag

Izaura TV?! És napi 24 órában a "Rabszolgasors" [link] megy legalább rajta?! Én speciel egy "Columbo TV"-nek [link] jobban örülnék.

[ Szerkesztve ]

(#31) Narxis válasza #20749568 (#29) üzenetére


Narxis
nagyúr

Miért ne? :D

Thanos was right.

(#32) Abu85 válasza pomorski (#30) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hogy a választók jobban lássák az ok-okozati összefüggéseket? Jó nekik a rabszolgás sorozat. ;]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#33) Scrydhan válasza #20749568 (#29) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Mert biztos aki "telenovellákát" néz az valószínüleg elhülyült tőlük. És akk hülye az ne szavazzon (hej míly szép is a demokrácia)

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#34) Vesa válasza UnA (#13) üzenetére


Vesa
veterán

Ugyanmár...
A médiának erőteljes befolyásoló ereje van. Számos tanulmány szól erről. Kicsit olyan ez, mint a drog.
A nagymami nézi, közben oda-oda figyel a gyerek is, anyuka is. Aztán idővel rászoknak, mert már tudni akarják mi lesz Jose Gonzalezzzel és a terhes nőjével. A részek közé meszúrsz pár hangzatos propagandát, kormányhirdetést, és már ki is mostad az agyukat.

A tudomány a valóság költészete!

(#35) pomorski válasza Abu85 (#32) üzenetére


pomorski
őstag

:)

(#36) UnA válasza Vesa (#34) üzenetére


UnA
Korrektor

Mindig lehet választani. Lehet választani azt is, hogy nem nézel tévét.

Vesa: ez nem volt kérdés, de nem kell, hogy a média rabja legyél.

(#37) Ku'leth válasza pomorski (#30) üzenetére


Ku'leth
tag

Columbo 24 órában tolva ? Nincs annyi része, no de egy esmeraldarosalindapaulaéspaulina... ha reklámok és ismétlés nélkül fél évig csak ezek mennek, akkor is van még bőven mit leadni.

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#38) Ku'leth válasza Scrydhan (#33) üzenetére


Ku'leth
tag

Ha már itt tartunk, a várható élettartam is számíthatna.

Kicsit morbidan : a választáson egy 90+ éves már csak trollkodik.

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#39) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Izaura TV. Mik vannak. Remélem az öregek majd gyűjtenek megint, hogy felszabadítsák. :DDD

Live-Die-Respawn

(#40) Ku'leth válasza oriic (#39) üzenetére


Ku'leth
tag

Majd lesz államilag támogatott izaura felszabadítási alap. :D

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#41) pomorski válasza Ku'leth (#37) üzenetére


pomorski
őstag

Miért is ne?! Belenéztem egyszer a csatornakínálatba, amikor vendégségben voltam... És az első gondolatom az volt, hogy: "Mi ez? Hihetem?! Ennyi felesleges sz*art... Ez már több, mint a bőség zavara..."

(#39) orichalcos: De jó, te még emlékszel erre... Azt tippeltem, hogy fiatalabb vagy...

(#42) Ku'leth válasza pomorski (#41) üzenetére


Ku'leth
tag

Én benne lennék, de utána számolva hány órányi műsort tudnál leadni ?

A CSI, CSI-NY, CSI-M, CSI-C, CSI... CM*, NCIS* nem számít, az megy majd az izauratv -n is (5 perc ki kivel hányszor, 25 perc történet, melyből 15-20 fúúgyilkot, 5-10 keresés, a 30. percben elkapják, majd 10 perc ki kivel).

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#43) Lambérialakó


Lambérialakó
újonc

mikor ment az Izaura én azért drukkoltam, hogy ne szabadítsák fel a gyapotszedőket.
Nincs amúgy semmi bajom velük. tőlem minden család tarthatna otthon egyet.. :))

(#44) Scrydhan válasza Lambérialakó (#43) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Gyapotszedőből vagy izaura TV-ből? Az a bajom hogyha felszabadítják őket és befogadjuk akkor csak gyapotot tud meg akar majd szedni,majd xbox mellett csinálok neki egy gyapotföldet és azt fogja szedni? Már csak az kéne,elég nekem a porszívó robot és az az asus robot ami gyerekeknek olvas ógörögül meséket.

Am nem olyan rossz sorozatok ezek,egyszer-egyszer elmegy ha véletlen oda tévedsz,én is néztem valamit a story4-en amikor vendégségben voltam,de csak erre emlékszem mert ahhoz is elég sok sör kellett hogy ne menjek e miatt haza.

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#45) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Nem a "műsor" itt a lényeg, hanem ami közte van: kormánypropaganda, üzenjünkbrüsszelnek, migráncsozás, hétharmad...

(#46) Rodi 4.80 válasza Vesa (#34) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Ez így van, azért követik egymást az esti műsorban a (rém)híradó és a szappanopera, mert bizonyított tény, hogy az emberi elme kb. 20 perc alatt képes áthangolódni valóságból a mesébe és vissza ( a reklámblokkban is van egy perc híradó), így teljesen összezavarva a nézőt, aki valóságnak éli meg a mesét és ingerküszöb-birizgáló, folytatásos kalandregénynek látja a valóságot.

(#47) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Én Esmeralda TV-t indítok. Fekete képernyő amíg össze nem dobják a pénzt a szemműtétre.
Ha összejön, akkor gyűjtés indul a másik szemre is, addig 16:8-ban adom a 4:3-as verziót. Kövér és alacsony lesz minden szereplő, ha nem fizetnek!!!

(#48) Teplic válasza Rodi 4.80 (#47) üzenetére


Teplic
tag

hehe, nem is olyan rossz ötlet. kis eu-s pályázati pénzzel megtoldva, állami hirdetési propagandával

(#49) Vesa válasza UnA (#36) üzenetére


Vesa
veterán

Én nem vagyok az köszönöm. :-)
TV-m sincs, cserébe netfüggő vagyok...Az picivel jobb.

A tudomány a valóság költészete!

(#50) Ashitaka


Ashitaka
tag

Engem ugyan nem érdekel hogy ki,milyen adást néz és milyen
új idióta csatornák indulnak,de most komolyan: ennél értelmesebb nevet nem tudtak volna adni :F

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Jön az Izaura TV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.