Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Érdekelne, hogy mégis mit műveltek eddig a tisztelt fejlesztő urak, ha a Warner egy éve tudott a problémákról, és még fél év kell, hogy rendbe hozzák. Ennyi idő alatt komplett játékok is elkészülhetnek...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) Gebriel


Gebriel
veterán

Mikor fognak már leszokni arról, hogy a játékhoz már az első hónapokban kiadják a DLC-t :(

[ Szerkesztve ]

(#3) oriic válasza Dilikutya (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez az amit mi szerintem soha nem fogunk megtudni.

Live-Die-Respawn

(#4) Dilikutya válasza Gebriel (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kénytelenek kiadni, ha már egyszer előrendeléskor megveheted a Season Pass-t is. Alég rosszul fest, ha megveszed a 40-50$ értékű csomagot az ugyanannyiba kerülő alapjáték mellé, és hónapokig csak úgy van a nagy semmi. Eleve nem vennék SP-t, amíg nem látom, mi van benne, meg mikor.
Minden jel szerint nyereséges modell, régebbi játékoknál láttam már olyat, hogy a SP többe kerül, mint maga a játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) sgamez válasza oriic (#3) üzenetére


sgamez
tag

Az alapjatek meg nincs kesz, vissza is van vonva, de dlc jon hozza..... Azert van bor a kepukon. Nekem megvan az alapjatek igaz a vga kartyahoz kaptam, de nem adok penzt a kiegeszitoert amig nem hozzak rendbe

(#6) Bjørgersson válasza sgamez (#5) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem csak PC-n van alapjáték.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) sgamez


sgamez
tag

Nekem pc m van..... Es a problema attol meg ott van

[ Szerkesztve ]

(#8) Bjørgersson válasza sgamez (#7) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rá nem jöttem volna. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9) k-adi


k-adi
nagyúr

SeasonPass ide vagy oda, azért tényleg pofátlanság ez a DLC most...... :U de tudom, tudom...ott van a krumpli1 és krumpli4 ....

(#10) [CsuCsu] válasza Gebriel (#2) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Amíg a csapat egyik része bugtesztel a kiadás előtt stb. addig a grafikusok már a DLC-t gyúrják, ugyanis a bétára gyakorlatilag készen vannak az assetek. A megjelenéskori DLC tényleg bűzlik, viszont a pár héttel későbbi simán eredhet a fejlesztői erőforrások 100%-os kihasználásából.

(#11) TBT válasza k-adi (#9) üzenetére


TBT
addikt

A legszánalmasabb az, hogy MAGA a játék alapból telepíti a Batgirl-es DLC-t (vagy inkább csak a java részét). Aki körülnéz a játék fájlai közt, az láthatja. Vannak textúrák, dialógusok, a teljes szövegkönyv, Batgirl öltözékei, amik a DLC-hez kapcsolódnak. Áh, véletlenül sem kivágott tartalomról van szó! Pár MB-ot kell letölteni majd "DLC" címszóval és el is érhető a menüből a kaland - reméljük nem 10 perces cucc lesz, mint a Harley Quinn-es DLC.

Ráadásul:
"A forgalmazásból kivont PC-s verzió tulajdonosai számára újabb csapás, hogy a Batgirl: A Matter of Family DLC-t egyelőre csak PS4 és Xbox One konzolokra jelentette be a WB, ugyanis a Rocksteady a kiegészítők érkezése előtt szeretné rendbe tenni a gyalázatosan sikerült számítógépes port hibáit."

Szóval a PC egyelőre ebből kimarad!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12) satz18


satz18
őstag

Ennél nagyobb gyalázatot nem tudok elképzelni. Vastag a bôr a képükön. Fél évvet elbasznak a PCs javítással, de a lehúzó dlc-t asap Ki kell adni. AZ erôforrást area különítik el.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#13) Micsurin


Micsurin
nagyúr

És ezt lehet majd játszani már rendesen ? Ja , nem? Én kérek elnézést , mi felénk a játéknak még a játszhatóságról kellene szólnia..... :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#14) XharX válasza Micsurin (#13) üzenetére


XharX
aktív tag

Maradi vagy! ;]

Gondolom(remélem) a PC-s kiadás kijövetelkor az addig megjelent összes DLC-t megkapja majd, amolyan minimum alapon. :U

(#15) #08052480 válasza XharX (#14) üzenetére


#08052480
törölt tag

Gondolom(remélem) a PC-s kiadás kijövetelkor az addig megjelent összes DLC-t megkapja majd, amolyan minimum alapon

Haha, jo vicc :B

(#16) oriic válasza XharX (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rövid ideig a játékon belül ingyenes volt a Season Pass, csak megvenni nem lehetett...

Live-Die-Respawn

(#17) TBT válasza oriic (#16) üzenetére


TBT
addikt

Steam bug volt. Akkor sem az alapjáték, sem a Season Pass nem volt megvásárolható. Mikor javították, egyből 40 eurót írt a játékon belül is.
Nem lesz itt ingyenes tartalom, főleg nem Season Pass. Ugyan már, akkor meg a konzolos játékosok ekéznének, hogy ő nekik miért kell fizetni azért, amit a PC-sek ingyen megkapnak! A szórakoztató ipar (játékok is) nem a jópofizásról és szórakoztatásról, hanem kizárólag a profitról szól.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#18) Tournament


Tournament
aktív tag

Pénz nyelő cég ennyit róluk javítást meg luxus cikk kiadni

(#19) oriic válasza TBT (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó ez igaz, viszont nem lehet ilyen fajta melléfogás mellett elmenni, szóval akik megvették a játékot, és nem kérték vissza a pénzüket joggal kérhetnek valami kompenzációt. Én anno az AC-s fiaskónál is azt mondtam hogy jogos volt a kompenzáció, bár emlékeim szerint ott is azért volt pár ember aki még többet akart...(sokat akar a szarka sílusban)

Live-Die-Respawn

(#20) Nagy.Úr válasza Tournament (#18) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Ma már a legtöbb ilyen cég csak és kizárólag a pénzre hajt. De a cég vezetőségének lehetne annyi felelősségtudata, hogy a fejlesztő csapat tökére lépjen ilyenért. Bár aztán ha nekik is belefér akkor ott már komolyabb baj van ennél. Minden esetre én nem ódáztam volna csak így el a cégem hírnevét, pláne nem egy ilyen hibával.

(#21) Micsurin válasza XharX (#14) üzenetére


Micsurin
nagyúr

ha én az első tízed vége fele vagyok maradi , akkor itt nagyon komolyan gondok vannak a korosztályommal :U :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22) Chereiose válasza Nagy.Úr (#20) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát igen, meg főleg ennyi pénzért amit kifizetett a sok ember érte....Drága mulatság (egyeseknek), aztán meg csak a dlc-t kapod, a javítást meg nem... :))

[ Szerkesztve ]

(#23) vegitossj7 válasza Dilikutya (#4) üzenetére


vegitossj7
addikt

Köhöm-köhöm...

Hardline

Köv. télig van DLC, mikor max. 2ezren játszanak vele.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#24) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Szerintem már úgy vannak vele, hogy a PCsek előtt úgy is elásták magukat, attól még a konzolos bevételektől mért tekintenének el...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25) Tombi


Tombi
senior tag

Ez mekkora pofátlan dolog, meg sem jelent a teljes játék PC-re (mert visszavonták) de jön a DLC
hamarabb mint a teljes játék.

gusztustalan játékipar !

(#26) lofagi


lofagi
addikt

Ebből nekem csak az jön le,h a PC közösség le van nagyívben. :(

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#27) djculture válasza Dilikutya (#1) üzenetére


djculture
félisten

Semmit az egyik kirugott dolgozó irta hogy tisztában voltak vele hogy sz@r de pc-seknek jó lesz így is úgy voltak vele.

(#28) djculture válasza vegitossj7 (#23) üzenetére


djculture
félisten

Annak a single része viszont elég korrekt nekem már az megérte az árát mert tetszik.
Egyébként egyre inkább szrnak a vásárlók fejére akiadók, lásd az én esetemet hogy fogyasztódelemmel meg homárral kellett fenyegetnem egy hazai kiadót mire sziveskedtek végre 1 hónap utána lopott kódos játék kódját amit számlával vettem itthon boltból cserélni. Addig volt minden az eladó nem intézkedhet csak ők, ők meg nem válaszoltak hátha elfelejti a barom(én) hogy megkárosították.

[ Szerkesztve ]

(#29) XharX válasza Micsurin (#21) üzenetére


XharX
aktív tag

Vannak, az iróniát még akkor se értik, ha ilyen fej van mögötte ;] :P

(#17) TBT

Ez (sajnos) így van, de gondolom PC-n nem dönthet rekordokat a Batman eladás, ha ennyire nem is érdekelte őket ez a verzió. A konzolosok is megérthetik ezt, ők egy kész terméket kaptak, a PC pedig azt amit. Ez amúgy annyira nem egyedülálló, emlékeim szerint a korai AC részek PC verziói is a "késés" miatt minden DLC társaságában jöttek és ott alap volt.
Természetesen ez egyéni vélemény, de valahogy csak akarnak kezdeni valamit a megtépázott hírnévvel.

[ Szerkesztve ]

(#30) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A játékot végignéztem yt-n és nem értem hogy hozzák össze a játékhoz. Elméletben Barbara Gordon, de ő tolókocsiba kényszerült Joker miatt... Akkor hogy lesz!?

Amúgy meg a pofátlanság ne továbbja, hogy a játék pc-n katasztrófa de a DLC-t meg majd adogatják már ki hozzá....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31) TBT válasza Sub-ZeRo (#30) üzenetére


TBT
addikt

Előzménysztori lesz. Még az Arkham Asylum előtt játszódik jóval a dolog.
Batgirl (Barbara Gordon) titokban segít Batman-nek, az apja (Gordon) tudta nélkül. Csak ugye Gordon felügyelőt elkapja Joker + Harley így Batgirl azonnal utánuk ered. Joker persze elbánik vele, viszont súlyosan megsérül és örökre lebénul. Ekkor lesz belőle Oracle, Batman információs segítője.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#32) Sub-ZeRo válasza TBT (#31) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha előzmény lesz, akkor érthető lesz a dlc. :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33) oriic válasza Sub-ZeRo (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ezt bele is írtam a hírbe is :D

"A Batgirl: A Matter of Family című kiegészítő július 21-től lesz elérhető, azonban azok, akik megvásárolták a Season Pass-t, már július 14-től belevághatnak Batgirl előzménytörténetébe."

Live-Die-Respawn

(#34) Sub-ZeRo válasza oriic (#33) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ne haragudj. Ezen átsiklottam... :/

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#35) oriic válasza Sub-ZeRo (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem para, nem azért mondtam. :) :R

Live-Die-Respawn

(#36) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Nevetséges, alig jelent meg a játék már le akarják a játékosokat húzni egy DLC-vel. Ennek a DLC-nek az alapjátékban kellene benne lennie.

(#37) olbaidhun válasza HaZsolt (#36) üzenetére


olbaidhun
őstag

Jobb ha megszokod. Ez a standard lehúzás része. Inkább a pc verzió zavar..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#38) Sub-ZeRo válasza olbaidhun (#37) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A legnagyobb méreg nem a nulladik napi dlc, hanem az, hogy pár megáért elkérnek 5-20 dollárig (euró) terjedően pénzt és kapsz érte körülbelül 30 percnyi játékidőt!!! Ha nagyon alapos vagy 1, 1,5 órára ki tudod tolni...

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#39) Peat;) válasza Sub-ZeRo (#38) üzenetére


Peat;)
veterán

A DLC-t szerintem már a legtöbbünk véleményezte, gyakorlatilag arról szól a legtöbb esetben, hogy a kész játékot dupla áron tudják így értékesíteni.

Mégis működik. Mert a játékosok megveszik. Nem a kiadó az idióta, hanem a vásárlók, szvsz.

(#40) djculture


djculture
félisten

Azért az kemény hogy ahol lehet is kapni seasson szrral együtt árulják az eredeti ára alatt: [link]

(#41) Dilikutya válasza vegitossj7 (#23) üzenetére


Dilikutya
félisten

És mit akarsz ezzel közölni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42) Dilikutya válasza XharX (#29) üzenetére


Dilikutya
félisten

Korrekt eladásokkal bír PC-n a Batman széria.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#43) vegitossj7 válasza Dilikutya (#41) üzenetére


vegitossj7
addikt

Elég egyértelműen azt, hogy amit a kiadók egyszer elterveznek DLC ügyben, azt véghez is viszik.

Adhatnák ingyen hisz, hisz a kutya (Hihihi) se játszik vele, akkor is jön a DLC ami kb a harmadába kerül a játéknak.

Semmi nem gátolja meg őket.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.