Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoja™


Zoja™
őstag

Akkor magyarul most nincs sem otg, sem pedig mhl funkciód. Ha nem használtad eddig sem, akkor nincs gáz, de én azért raknék a helyedben bele egy új kondit.

(#2) JoeYi válasza Zoja™ (#1) üzenetére


JoeYi
őstag

igen, valószínűleg nincs. Őszintén szólva az utóbbi 3 évben egyszer próbáltam az MHL-t, de azon kívül semmi.

Lehet egyszer visszarakom a kondit, de most már az is nagy öröm volt hogy működik a teló. Nagy kínlódás lett volna most új telót venni. Nem a pénzért hanem mert nincs ami igazán lenyűgözne. Nomeg arra számítok hogy iphone 6 vmi olyan újdonságot hoz végre amit az SGS6 lemásol, és arra majd már esetleg érdemes lesz váltani :)

(#3) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Eközben OLX-en: Alig használt SGS2 eladó! :DDD tr off!

Ügyes! :R

(#4) JoeYi válasza Kolondrum (#3) üzenetére


JoeYi
őstag

apropó OLX. Van ott egy srác aki hirdet javítást. Na ő 15-ért egyből alaplapot cserélt volna, ezt úsztam meg :)

A cikkhez: akinek nem oldja meg a rövidzárat a kondi levétele, az a mellette lévő IC-t is forrassza le, az is tudja ezt produkálni. Direkt írom azt hogy vegye le, ne pedig cserélje, mert rengeteg indiai vagy kínai gént kell birtokolni azoknak a lábaknak a visszaforrasztásához :)

(#5) Richard!


Richard!
addikt

Up :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#6) HugoZsolt


HugoZsolt
újonc

Sziasztok

Voltam olyan ügyes és megfürdettem a galaxy s2-t egy medencében a fürdőruhám zsebében. Egy hét száradás aksi és áram nélkül se indul el.
Kérdésem tud e valaki segíteni, kiolvasható e így a adatok, "képek,névjegyek".

Köszönet a segítségért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.