Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roland091


roland091
senior tag

Gratula hozzá :) wipe data nélkül fel lehet tenni?

(#2) jety91 válasza roland091 (#1) üzenetére


jety91
őstag

Felrakhatod, csak akkor szedd ki a pipákat a válaszható app telepítésnél majd.

v0.2 elérhető:
- Added CM Camera App (Focal)

[ Szerkesztve ]

(#3) roland091 válasza jety91 (#2) üzenetére


roland091
senior tag

Oké. Köszi majd akkor valamelyik nap teszek 1 próbát :)

(#4) jety91


jety91
őstag

v0.3
- Added missing Album Photo Editor App

(#5) se87tet válasza jety91 (#4) üzenetére


se87tet
tag

Szia!
köszi a romot, teszek is vele egy próbát amint lesz kis időm játszani vele.

Soha nem gondoltam hogy SP rajongó leszek.......Na nem az az Sp.

(#6) norbert1998 válasza jety91 (#4) üzenetére


norbert1998
veterán

Akkor, mint írtad, a gyári kamera nem megy fel. Valami normalasiabb nincs, mint ami aokp-ban(feltételezem cm -ben is ez van), vagy csak a playesek?

(#7) jety91 válasza norbert1998 (#6) üzenetére


jety91
őstag

Beleraktam a Focal-t tesztképp, de nálam valamiért nem képest elmenteni a fájlba a kép tartalmát. Ha lesz időm megnézem mi a baja pontosan. Viszont ha menni fog felér a gyári alkalmazással ;)

v0.4
- Updating source to CM 10.2_LBL-20140319-UNOFFICIAL-huashan

Ami még várható:
- Widgetek a Launcherhez (valamiért nem akarnak zipből telepítve menni...)
- Aromában megakarom csinálni, hogy ellenőrizni tudja, milyen rom van fent és az alapján ajánlja fel, hogy elölről akarod-e kezdeni a telepítést vagy csak frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#8) se87tet


se87tet
tag

Szia!
Feltettem, a romot, minden szép és jó, csak épp a wifi nem megy sajna.
Másnak volt már ilyen problémája?
A legfurább az hogy CM 4.3 ról jöttem, ott meg jó volt.

Telepítésem menete:

kezdésnek CM 4.3 volt, minden tökéletesen futott, de a CWM valahogy nem akart elindulni (3 szín után kamera gomb nekem csak egy erős fagyást eredményezett), így a hosszabb utat választottam.
Flashtool-al official független 4.1, régi kernel, root, CWM, wipe catche, dalvik, factory, majd úgy fel a te romod, 4.3 kernel, de sajna a wifi nem akar működni.

Ötlet mi lehet a baj?

Ma szerintem már nem érdekel, megyek aludni, holnap sajna munka.

Jah egyébként szép a rom, a telepítésvarázsló vagy mi ahol lehet a különböző alkalmazások között választani meg még jobb :D

Köszönöm a munkád!

Soha nem gondoltam hogy SP rajongó leszek.......Na nem az az Sp.

(#9) se87tet válasza se87tet (#8) üzenetére


se87tet
tag

Bocs a dupláért, de megoldottam a dolgot.Feltettem a 0.4 et, ez már jó.Szerintem az lehetett a baj, hogy az előző verziónál megpróbált bebootolni a régi kernellel (A.1.257) és miután bootlopolt egy párat tettem fel a 4.3 kernelét.

Most viszont miután feltettem a romot, CWM ben power off oltam, és úgy fel egyből flashtool-al a 4.3 kernelt.

Soha nem gondoltam hogy SP rajongó leszek.......Na nem az az Sp.

(#10) jety91 válasza se87tet (#9) üzenetére


jety91
őstag

tuti, hogy azzal volt a baj :) atirom majd a telepites leirasat hogy egyertelmu legyen a dolog.

orulok hogy tetszik, bar meg van vele munka boven, hogy interaktivabba tegyem szamotokra :D

[ Szerkesztve ]

(#11) norbert1998 válasza jety91 (#10) üzenetére


norbert1998
veterán

A frissitesek,amiket te adsz ki milyen formában jönnek?

(#12) jety91 válasza norbert1998 (#11) üzenetére


jety91
őstag

Letölhető formában :DDD
- Ha FOTA és ilyesmire gondolsz, nem fogom megcsinálni, mert felesleges.
- Ha nem a FOTA-ra, hanem a zipben lévő frissítésekre gondolsz, akkor ezek is felérnek egy frissítéssel, ha ugyanazokat az opciókat választod ki mindig, mivel a data-hoz nem nyúlok és a beállítások megmaradnak. Ehhez akarok még egy opciót belerakni a telepítőbe, hogy megjegyezze milyen beállításokat használtál az előző alkalommal :)

(#13) norbert1998 válasza jety91 (#12) üzenetére


norbert1998
veterán

letölthető, oké :DDD ez jó :DD

a beállítások nem érdekelnek igazán nagyon, inkább az alkalmazások mentései, pl játékok mentése, vagy xy alkalmazás project fájljai. tehát, akkor a jelnelgi 4-est felteszem, és tegyük fel az ötösben nincs ez az opció benne, amit írtál, de én feltenném, memaradnának akkor a mentések?

(#14) jety91 válasza norbert1998 (#13) üzenetére


jety91
őstag

meg fognak maradni igen :K Nem kell az updatek során factory resetet tolnod ha frissítesz. Csak ha valami olyasmit módosítanék, de nem hiszem, hogy lesz ilyen ;)

[ Szerkesztve ]

(#15) norbert1998 válasza jety91 (#14) üzenetére


norbert1998
veterán

oké, ezer köszönet, szombaton felrakom :C

(#16) norbert1998 válasza jety91 (#14) üzenetére


norbert1998
veterán

ááá, nem bírtam ki szombatig :D most léptem ki a( )romából :D

(#17) jety91 válasza norbert1998 (#16) üzenetére


jety91
őstag

Már csinálom a 0.5-öt, átírt telepítővel :K

- Added new installation method
- Added backup method to the installer
- Added multi language installer support
- Added Sony Liveware Manager
- Added Reader by Sony
- Added TrackID
- Walkman updated to 8.1.A.0.3
- Android Browser, Apollo, Gmail, Google+, Google Ears, Google Search, Google TTS, Focal, TalkBack, Voice Search was removed. You can download all from Play

Staminát félig sikerült integrálni, remélem teljesen is össze fog jönni :P

Hétvégén ha minden jól megy és lesz rá időm, kész lesz.

Jövőhéten pedig az új 4.3 kernel remélhetőleg már rá lesz hegesztve :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) norbert1998 válasza jety91 (#17) üzenetére


norbert1998
veterán

na az tuti lenne :)
egyelőre csak azt nem tudom, hányat ugráljak örömömben, hogy ilyen jó :C :C :R :R

bár sajnos a cytus és a deemo a titanium backupból nem hajlandó indulni, a deemo nem is baj, a cytus meg csak egy picit, mivel nem számít nagyon mi van meg és mi nincs meg, nem befolyásolja a játékmenetet
egyébként ezt a cytust kipróbálhatnád, nagyon jó játék, ha eleged van a programozásból, ciklusokból és a nemtudommégmicsodákból, kikapcsolódásként tehetsz vele egy próbát :B :K

(#19) jety91 válasza norbert1998 (#18) üzenetére


jety91
őstag

koszi, bar arra ott a battlefield 4 :D

(#20) norbert1998 válasza jety91 (#19) üzenetére


norbert1998
veterán

nincsmit :DD
nagyon off:
megpróbáltad mantle on/off-ban?

(#21) PAINfájdalom


PAINfájdalom
aktív tag

nem jó a 0.4 MEGA-ja. temporary errort ír

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#22) jety91 válasza PAINfájdalom (#21) üzenetére


jety91
őstag

Nálam megy :F

(#23) PAINfájdalom válasza jety91 (#22) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

most elindult nekem is. bocsi a zargatásért :U

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#24) norbert1998


norbert1998
veterán

mit szólnál hozzá, ha azt mondanám, mi lenne, ha tennél bele egy gravity boxot vagy xposedet, ami működik vele, hogy ne kelljen keresgélni?

(#25) jety91 válasza norbert1998 (#24) üzenetére


jety91
őstag

Lehet róla majd szó

(#26) norbert1998


norbert1998
veterán

Az a helyzet, hogy nagyobb smooth a dolog, de néha rá jön az öt perc, vagyis a három, és minden meg áll. Most az elmúlt 20 percben ezt négyszer csinál a lég alapvetőbb dolgokon, őpl billentyűzet. Amúgy a 400 MB szabad RAM sem ritka
Mit tanácsolsz?

(#27) jety91


jety91
őstag

Felraktam egy bétát, aki tudja tesztelje ha megkérhetem :)

Hiányzik még pár dolog, de amint menni fog minden, kikerül a végleges verzió is:
- smiley gomb javítása az Xperia billentyűzeten
- Reader by Sony
- Üzenetek
- Tárcsázó, Névjegyzék
- Riasztás és Óra
- STAMINA (ha sikerül beüzemelni teljesen)
- Xperia Lockscreen (ha sikerül beüzemelni teljesen)
- build.prop tweak-ek

Ahova NOT WORKING van írva a telepítőben, értelemszerűen nem megy. :DDD Baj nem történik ha feltelepíted, de nem fog semmit sem csinálni.

Legfőképp a telepítő változott, és ez az amit tesztelni kéne. Első telepítés során elmenti a beállításokat (Wipe Options, Stock Apps, Xperia Apps) a belső tárhelyre (CMX mappa), így azt ha lehet ne töröljétek. Ha másodjára elindítjátok a telepítőt fel kell ajánlania hogy a régi beállításokat használod esetleg módosítod, vagy kezded elölről. Ez jól fog jönni a frissítések során, nem kell újra mindent beállítani.

Ami még változott:
- Belekerült egy nyelvválasztó (ha láttok valahol hülyeséget/elírást írjátok le légyszíves)
- Belekerült egy Wipe opció (Data,Cache,Dalvik-cache törlés, így nem kell recoveryben külön, elég itt)
- Kivettem jó pár alkalmazást amit le lehet tölteni playről, hogy kisebb legyen a zip mérete
- Átírtam a telepítés metodikáját, elvileg hibamentes most már és nem fog kelleni az első indítás után factory reset
- Ha kijelölöd a telepítés során az Xperia appokat, akkor a cm-nek megfelelő verzióját törli (kivéve a galéria, mert az tartalmazza a Kamera alkalmazást). Pl.: Xperia Keyboard-ot kijelölöd, akkor törli az AOSP billentyűzetet, stb.

Bármi hibát tapasztaltok azt itt jelezzétek, köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#28) molacika91 válasza jety91 (#27) üzenetére


molacika91
tag

Szia!

Nah felraktam én is, bagyusz cm-je után. Nekem tetszik, nagyon köszi a munkád.
Egy hiba jött elő nálam, (plusz az hogy villog a kijelző a 4.3 kernel miatt) telepítés végén mikor befejezte a telepítést, a "következő" gombot kellett nyomni, rányomtam és nem csinált semmit a teló, úgy volt 5 percig, utána indítottam újra hátul a reset gombbal, de ettől függetlenül minden jó és gyors :)

(#29) roland091 válasza molacika91 (#28) üzenetére


roland091
senior tag

szia

lux lite appot tedd fel és nem fog villogni a kijelző :)

[ Szerkesztve ]

(#30) molacika91 válasza roland091 (#29) üzenetére


molacika91
tag

Sajnos nem segít, ha a 4.3 van fent akkor már a cwm is villog, egyedül boot közben nincs kijelző villogás.
Egyébként érdekes volt, mert fent volt a 4.3 és semmi villogás, majd 3-4 nap múlva egyszercsak elkezdett villogni, amikor merült az akksi és 14%nál jelzett, azóta villog, ha a 4.1-et visszateszem akkor megszűnik a villogás.

(#31) jety91 válasza molacika91 (#30) üzenetére


jety91
őstag

4.3 egyik "ficsörje" ez... Ha egyszer megkérezik a frissítés akkor remélhetőleg ezt is javítják.
A gomb maga szerintem ment, csak nem mindig érzékel jól az Aroma telepítő érintésre, így néha többször kell megnyomni.

(#32) molacika91 válasza jety91 (#31) üzenetére


molacika91
tag

Amikor vártam kb 5 percet, utána próbáltam nyomkodni többször is és mégsem reagált semmit, bár lehet nem voltam elég kitartó.

Örülnék neki ha javítanák, mert nekem az alap 4.3-al sem volt semmi bajom, gyors volt és nem akadt, de a CM mintha jobb lenne akku időben, meg gyorsabb.

(#33) #04755968 válasza molacika91 (#32) üzenetére


#04755968
törölt tag

Nekem is bebugolt a telepítő a végén, de mint neked, egy reset helyrerakta :D Srácok, a gyártók példát vehetnének rólatok de komolyan! A gyári szutyokból ekkora állatkirályságot kihozni, szinte már hihetetlen amit műveltek! :) Azt hittem, nem lehet már jobb az amúgy is faca cm10, de így, még űtősebb!! :D Beteg hard teszternek tartom magam, szabadidőm 80%-át romok felkutatása teszi ki. Amikor megláttam hogy csináltál bétát az 1.0-ás verzióból, már fent is volt a telefonon (keményen kipucoltad) :D Köszi, és csak így tovább!

(#34) molacika91 válasza jety91 (#31) üzenetére


molacika91
tag

Teszt céljából újratettem megint, és a végén amikor végzett, érzékeli, hogy rányomtam a következőre, de nem csinál semmit, megint a hátlapi reset gomb segített.

(#35) norbert1998 válasza molacika91 (#28) üzenetére


norbert1998
veterán

Szia! Én is fel tettem, de nekem nem volt gond a nyomással, sőt, két centivel messzebb a képernyőről is érzékelte, ami elég fura volt, hogy rá se nyomtam a telefonra, mégis érezte :D
És nem fagyott bele a végébe

[ Szerkesztve ]

(#36) jety91 válasza molacika91 (#34) üzenetére


jety91
őstag

Pontosan melyik résznél csinálja ezt?

(#37) molacika91 válasza jety91 (#36) üzenetére


molacika91
tag

Teljesen a végén, amikor végzett a telepítéssel és rá kell nyomni a következőre. Akkor rányomok, érzékeli is és megfagy. Így, hogy másnál jó, nem tudom mit ronthatok el.

(#38) jety91 válasza molacika91 (#37) üzenetére


jety91
őstag

Ha a fenti szöveget kicserélni (címsor alatt) akkor pedig nem szabadna kifagynia. Lehet magával az Aromával van ilyen probléma nálatok, passz. A telepítő mechanizmusában biztos hogy nincs hiba, mert azt egy error logban kiírná nektek.

(#39) molacika91 válasza jety91 (#38) üzenetére


molacika91
tag

Ilyen címsorra nem emlékszem.
Lehet hogy előbb rosszul fogalmaztam. Végigmegy a telepítő, felrakja a cm-et, a kiválasztott appokat, az xperiás appokat és utána. Remélem így már pontosabb. :)

Az amúgy elképzelhető, hogy a hírek és időjárást felteszi akkor is, ha nem választom ki? (én azt hittem, hogy azt kihagytam, de mégis fent van, ugyan így a tegnapi telepítésnél is)

(#40) jety91 válasza molacika91 (#39) üzenetére


jety91
őstag

Lehetseges, majd ranezek.

(#41) PAINfájdalom


PAINfájdalom
aktív tag

a gravity boxos navi átlátszóság nem tetszik neki. minden áron feketét rak be. esetleg van ötleted a megoldására?

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#42) PAINfájdalom válasza PAINfájdalom (#41) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

megoldottam. A launcheren a dock sávot hogyan lehet eltűntetni?

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#43) jety91 válasza PAINfájdalom (#42) üzenetére


jety91
őstag

Xposeddel

(#44) PAINfájdalom válasza jety91 (#43) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

ne nézz gyökérnek.

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#45) jety91 válasza PAINfájdalom (#44) üzenetére


jety91
őstag

Soha nem próbálkoztam ilyenekkel, biztos van rá valami mód benne. ;)

(#46) PAINfájdalom válasza jety91 (#45) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

bocsi, elnéztem melyikre írtad az xposedet. közben találtam egy olyat, hogy GEM xperia xposed és ebben el lehet tűntetni és a navi bár is teljesen átlátszó az értesítési sávval együtt és jól néz ki :K

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#47) jety91


jety91
őstag

v1.0.1 BETA
- Modified installer setup guide
- Sony Sketch added to the installer
- Sony Calendar added to the installer
- Sony Clock added to the installer
- Sony Notes added to the installer
- Small Apps added to the Xperia System UI
- 4.4 Xperia bootanimation added to the Xperia System UI
- 4.4 Xperia backgrounds added to the installer
- Fixed keyboard smiley button FC

Ha felajánlja a telepítő az előző beállítások visszaállítását és 1.0-ás verzió van fent nyomj a NEM-re. Más lett a telepítő (ez többet már nem fog változni), így nem fog rendesen működni!

CMX 1.0.1 BETA LETÖLTÉS

[ Szerkesztve ]

(#48) norbert1998 válasza jety91 (#47) üzenetére


norbert1998
veterán

Szia, fel is dobtam, de a SystemUI alkalmazás leállt felirat folyton be jön, amint ok gombot nyomok, újra bejön, gyakorlatilag nem tudok semmit sem csinálni. 1.0-ról telepítettem, és jó volt, ez is, egész addig, míg fel oldottam a billentyű zárat.
Mit javasolsz? :W :W

[ Szerkesztve ]

(#49) norbert1998 válasza norbert1998 (#48) üzenetére


norbert1998
veterán

Most jo,de a billentyuzet kuka, folyton fc, es a swype sem jo

(#50) jety91 válasza norbert1998 (#49) üzenetére


jety91
őstag

factory reset volt? :)

Előtte azért próbálj meg egy cache törlést, hátha azzal megoldódik.

Nálam hibátlanul megy, de ugye én kb naponta húzom újra a telefont... :)
De már csak a system UI-ba fogok belenyúlni, a többi fix marad.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.