Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Kerüljön be... :B

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#2) biker


biker
nagyúr

1. a DIN egy szabvány, nem csatlakozó, ez egy TUCHEL csati. din xxx számú szabvány szerint

2: rca esetén a sárga a video composite, a piros és fekete a sztere jobb-bal.

3: bekötések, ennyi szabványos bekötése van

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) JetiRulez válasza biker (#2) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nos igen, de az általad linkelt kapcsolási rajz az audio kütyükhöz való. Legalábbis Én azt veszem ki belőle.

Annyi fejlemény történt a publikálás alatt, hogy sikerült az ágakat "lámpáznom". Kiderült, hogy az 1. egy holt ág. Végigpróbáltam a kapcsolásokat, hogy legalább videóképet nyerjek, de semmi. Lehet, hogy ez a billentyűzetről származó csatlakozó, ha bele is illik a tévé hátuljába, mégse alkalmas ilyesmire?

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#4) JetiRulez


JetiRulez
őstag

szerk.: Igazából valahogy így kéne kinéznie végeredményben, csak az a kérdés, ha inkább veszek ilyet, az alkalmas lenne vajon video-jel átvitelére?

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#5) biker válasza JetiRulez (#3) üzenetére


biker
nagyúr

a TV-n egy moni k-be menet van, videót ott azon te nem küldesz be, szerintem.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) JetiRulez válasza biker (#5) üzenetére


JetiRulez
őstag

Erről a "moni k"-ról nem találtam semmit. :F
Teljesen biztos, hogy az a bemenet AV jelre lett kialakítva és nem másra. Több fórum is foglalkozik / inkább foglalkozott a témával, csak egyikben sem akadtam érdemes segítségre. Azért nem érdemes, mert a billentyűet DIN csatlakozójának első ága holt-ág és a legtöbb kapcsolási rajzon az egy fontos pont. Lehet, veszek egy szerelhető darabot vagy ezt bontom ki, ahogy tudom.
Pl. itt az utolsó hszben. taglalják.[link]
Utólag találtam egy oldalt, ami pont ezzel foglalkozik. Van video képre vonatkozó rész. [link]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7) JetiRulez válasza JetiRulez (#6) üzenetére


JetiRulez
őstag

Fejlemények:
Az első linkben az utolsó hozzászólás. szerint jártam el. Szétszedtem a DIN csatlakozót és összekötöttem a két ágat (1 és 2), majd a bejegyzésben linkelt módon bekötöttem a videót. De kép továbbra sincs.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#8) nem_tom


nem_tom
őstag

ÁP!

(#9) JetiRulez válasza nem_tom (#8) üzenetére


JetiRulez
őstag

Egy ideig nem is tudom folytatni a mókolást. Szétszedtem a csatlakozót és nincs mivel forrasztanom új vezetéket az ágakhoz. :F
Projekt jegelve...

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#10) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Fejlemények! A kis Videoton TV megpusztult. Projekt befejezve. Mostmár nincs értelme csinálni.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.