Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Egy óra, ami fél napot bír, mi értelme van ennek? :D Ha javult az jó, de nálam az lenne az elfogadható, ha legalább 2-3 napig elmenne egy ilyen. Nyilván használattól függően.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2) Izzé válasza Cyberpunk (#1) üzenetére


Izzé
őstag

Persze, hogy az lenne a jó, ennek ellenére vinni fogják mint a cukrot. Nem kimondottan a Moto360-t hanem összességében az okosórákat. Divat lesz! Okostelókkal is ez a szitu. A két napos üzemidő már a csoda kategória... :U

(#3) sajo13 válasza Izzé (#2) üzenetére


sajo13
senior tag

Nemhogy a kétnapos, de a 7 napos üzemidő sem csodaszámba menő dolog. Létezik olyan okosóra, mely 6-7 napig elmegy, igaz, nem csilli-villi színes kijelzős. [link]

(#4) Fritz Teufel válasza sajo13 (#3) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ez már egészen pofás. Remélem, hogy lehet bele tenni SIM kártyát is, ha már a phabletet nem tudom mindenhova magammal vinni. Ezek éppen a bengakészülékek kiváltására valók, vagy nem?

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#5) Cyberpunk válasza Fritz Teufel (#4) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem lehet bele tenni, ezek nem óratelefonok, van olyan is, de kínai oldalakon keresgélj inkább. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Egy nagyon aktív 16-18 órát bírjon ki, a többi nem számít. Én azt se bánnám, ha pár milivel vastagabb lenne a nagyobb akku érdekében.

(#7) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nem jön hozzátok tesztelésre egy Moto 360 mostanában? Nem tudtok szerezni valahonnan?

Minden szavam magánvélemény!

(#8) Fritz Teufel válasza Cyberpunk (#5) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Megvárom a okosmobiltelefonok korát. Addig csak kitart a jelenlegi :F
Az órákat tekintve én gurman vagyok, és mint kocka/kütyümániás az automata kronográfokra szavazok zafírüveg kristály óraüveggel és a nemesacél koronával. A finommechanika még mindig bámultba ejt, az értékállóságáról nem is beszélve. A szépségük meg földöntúli. Ezek az elektromos cuccok csak lengyelpiaci kacatok azokhoz képest, divat ide vagy oda ;-)

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#9) Fr0z3n válasza Fritz Teufel (#8) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Hányszor fogod ezt még ilyen olyan okosóra topikba beírni? :U
Másnak meg az nem tetszik ami neked. Órás topikba linkelnek néha 100+ ezer ft-os órákat (bár ez értéktől független) ami kifejezetten ocsmány. Még hogy földöntúli...

(#10) Csapoati válasza Cyberpunk (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy Samu Gear S.

#8: Foldontulian unalmas ez mar minden okosoras hirnel... Oke, nem kell, hagyomanyos kell, ugorgyunk.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) Cyberpunk válasza Fritz Teufel (#8) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem te vagy a célközönség ezek szerint.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) kerjani


kerjani
aktív tag

Valóban jelentősen javult az üzemidő. :K
Épp tesztelem hogy mennyire. Repülőgép-üzemmódban 3 napja megy. Utána próbálok normál csatlakoztatott üzemidőt is.
Nagyon elégedett vagyok így a cuccal. A legnagyobb gondját oldották meg az órának ezzel az update-tel. Nagy pofon ez a fanyalgóknak ;]

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#13) saelin


saelin
veterán

Szakált növesztek mire megjelenik az az új "akkumulátortechnológia"... Az elmúlt években, pedig sok mézes-mázos akkuról lehetett hallani, de eddig egy darab nem került forgalomba, sőt! Még hallani sem lehet róluk.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Még mindig nem tmogatom az okosórákat, de örömteli, hogy kiküszöböli a moto a hibákat :)

Finn the human

(#15) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Azért erre az üzemidőre nem kell verni a mellüket.

(#16) ak76 válasza kerjani (#12) üzenetére


ak76
senior tag

"Nagy pofon ez a fanyalgóknak"

"így kihúzható egy töltéssel a nap végéig,"

LOL. :D

(#17) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Ez az update már talán szombat óta kint van. Tényleg jobb, ambient nélkül másfél napot simán kibír (ejjelre lekapcsolom a telon a btt), pedig mindenki megnyomkodja nezegeti :)

Na meg kb félóra alatt 60-70%-ot lehet tölteni rajta.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#18) Cyberpunk válasza ak76 (#16) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez jó volt. :D És true! ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19) #86973952 válasza saelin (#13) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem akkor lesz ennek értelme, ha értelmesebb üzemidőket is fel tudnak mutatni. Sajnos az is elég szomorú tény, hogy a dizájn és a vékonyság fontosabb, mint a normálisabb akkumulátorok. Én telefonnál is szívesen lemondanék a 7 milliméter alatti méretről egy nagyobb akksi kedvéért...

saelin:
Bizony, ugye ilyen volt a szilícuimanód is. Eljutottunk 2014 -re és sehol semmi. Most meg már mindjárt 2015.

(#20) kcsa válasza sajo13 (#3) üzenetére


kcsa
veterán

Wow, azt se felejtsük el hogy ahogy nézem Pebble rendelhető immáron itthonról is! Pár napja néztem akkor még csak Németország/USA. De a legjobb, hogy amennyire az árakra emlékszem, mintha csökkentek is volna, és a szállítás is ingyenes lett (eddig 5€).

(#21) Pearce


Pearce
aktív tag

"sosem lesznek képesek többnapos használatra"

Na ez a probléma. Fél-1 napos üzemidők óráknál vicc.

(#22) B1T3 válasza Fritz Teufel (#8) üzenetére


B1T3
addikt

Akkor lesd meg ezt. Remélem, azért a valóságban is korrekt lesz a külsejük, nem csak a renderelt képeken. A Moto 360 is kevésbé letisztultnak tűnt utólag.

Külsőre nekem a Moto is tökéletes lenne, csak azt a fránya fekete sávot tüntetnék el, nem tudok vele kibékülni. Majd hátha valamelyik következő generációban összejön…

(#23) Fritz Teufel válasza B1T3 (#22) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Igen, ilyesmiben gondolkodik az, aki komolyan gondolja! Ez már komoly cucc és nem játék. A svájci szerkezettel az ára sem rémes, bár nálunk ha rápakolják a rápakolni valót, akkor ez már nem hétköznapi ár, ahhoz komoly gyűjtésbe kellene kezdeni (2000-2500$ plusz a jatt).

Egyébként nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor valósul meg. Kicsit futurisztikus a dolog egyenlőre. Ez akkora dobás lenne mint az iPhone a maga idejében. Erre lehet mondani, hogy innováció. És akkor még mindig ott a kétkedés az emberben, hogy a kompatibilitás vajon hány évig lesz adott. Egy ilyen eszköznél bizony évtizedeknek kellene lennie. Legalább is egy svájci korongráf, főleg, ha az automata, az komoly dolog. 10-15 év után is eladható, nem műanyag telefonos kacat áron. Ha a kompatibilitás csak pár év vagy még annyi sem , akkor ez az igencsak tehetős emberek eldobható okosórája, nem több. Szóval, én erős fenntartással kezelem az ilyen próbálkozásokat.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#24) B1T3 válasza Fritz Teufel (#23) üzenetére


B1T3
addikt

Nincs már olyan messze a megjelenésük, ha minden igaz, legkorábban 2014 decemberében lehet majd kézhez kapni valamelyiket (a YouTube videójuk alapján), de a weboldalon már tél van írva, szóval 2015 februárjáig is elhúzódhat.

(#25) ak76 válasza Cyberpunk (#18) üzenetére


ak76
senior tag

Igazából nekem nagyon tetszik a cucc,mióta hírek szivárogtak róla folyamatosan nyomon követtem,figyeltem mi lesz belőle,a látványtervekhez képest nem is változott olyan sokat negatív értelemben,design-ból tehát jeles...
De ezzel az akku kapacitással csak egy drága,és rossz vicc.

(#26) halkow


halkow
őstag

Tizenes gearek 2-3 napot is kibírnak a külön órákra fejlesztett Android wear meg 0,5-1nap alatt beadja a kulcsot :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#27) rodrigez válasza B1T3 (#24) üzenetére


rodrigez
senior tag

Erről a Kairos-ról már volt hír május körül és akkor is lelkendeztünk, hogy hűűű de faszagányos lesz, meg minden. Júniustól lehetett féláron előrendelni, de ki ad ki 100+ ezret egy renderelt képre vagy videóra alapozva? Mindjárt itt van a megjelenése de egy büdös valós kép nincs az óráról. Másik meg a mérete, amit közzétettek a weblapjukon. Hát ekkora monstrumot hordjon az akinek 6 anyja van. :) Majdnem 5cm az átmérője és 1.65cm magas. Az órának baromi vastag. Ráadásul 180mAh-s aksi lesz benne, amire ők oda merik írni az 5-7 napot. Ehhh, szerintem ez a projekt csúfos véget fog érni. Egy olyan óra amit a megjelenés előtt nem sokkal nem tudnak élőben prezentálni az nagyon nem begyere. Ráadásul a renderelt képeken az oled vagy tft réteg alatt kristálytisztán látszik az óraszerkezet, de a honlapon átláthatóságra 40%-ot írnak...

[ Szerkesztve ]

(#28) jacis


jacis
nagyúr

Mikor kezdik már meg az EU-s forgalmazást?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#29) Cyberpunk válasza jacis (#28) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha Motorola akkor nem nagyon, esetleg szórványosan mondjuk UK.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30) stemplar07


stemplar07
őstag

Na ezért vettem Pebble-t :-) 1 hétig kibírja töltés nélkül, és kompatibilis az IOS 8.02 vel és a droidokkal is .
Lehet nem színes, viszont garantáltan működik, és 5 Atm- ig vízhatlan ...

(#31) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Jesszus, az én okosórám csak ennyit bírna, hajítanám is a sarokba...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#32) #65577472 válasza jacis (#28) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nem kell már sokat várni [link]

(#33) jacis válasza #65577472 (#32) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is náluk akarom megvenni, de olyan régóta van már ilyen státuszban.. :(
Ahogy elindul a forgalmazás azonnal megveszem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#34) #65577472 válasza jacis (#33) üzenetére


#65577472
törölt tag

Én is kacérkodom a gondolattal :) Remélem heteken belül elérhető lesz

(#35) Luck Dragon

Kellemetlen hogy ilyen kis idő alatt elillan az ereje. Esetleg valami hír van a Gear s-röl? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) domel válasza stemplar07 (#30) üzenetére


domel
tag

És mire használod a Pebble-t? Mármint milyen programokkal használod? Engem fitnessz programok érdekelnének (futás), ahol hasznát vehetem egy okosórának, de még egy sport tracker programot sem láttam, amelyik támogatna okosórát

(#37) sajo13 válasza domel (#36) üzenetére


sajo13
senior tag

A Pebble tartalmaz beépített sport-alkalmazást. Egy-két Sport app használja is, pl. Strava, RunKeeper, de hamarosan érkezik az Endomondo is Androidra(IOS-ra már kint van). Addig egy 3rd party Endomondo app van az órára.

Futás közben ezeket az adatokat látod a beépített sport app-pal(idő, megtett táv, sebesség vagy iram):
[link]

Heti 2x kb 1 óra futással is elmegy az óra minimum 6 napot(állandó kijelzővel)

Sportoláson kívül ezeket tudja: értesítések megjelenítése, zenelejátszás vezérlése(start,stop, előre-hátra léptetés, hanerő fel-le), hívás némítása, plusz kisebb appok az órára.

[ Szerkesztve ]

(#38) UnA válasza B1T3 (#22) üzenetére


UnA
Korrektor

Ami igazán tetszett nekem az a Withings Activité, de elsőként csak iOS támogatással érkezik.

(#39) Zsebob válasza jacis (#33) üzenetére


Zsebob
senior tag

Sajnos, az Expansys infója szerint csak November.....( ami általában a gyakorlatban +1 hónap szokott lenni )

S9+ dualSIM, Moto 360

(#40) jacis válasza Zsebob (#39) üzenetére


jacis
nagyúr

Karácsonyra jó lenne meglepni magamat vele.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#41) Zsebob válasza jacis (#40) üzenetére


Zsebob
senior tag

Elvileg a héten nekem megérkezik egy pár...lehet írok valami szösszenetet, unbox után

S9+ dualSIM, Moto 360

(#42) jacis válasza Zsebob (#41) üzenetére


jacis
nagyúr

pár? nem adsz el belőle? :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#43) Zsebob válasza jacis (#42) üzenetére


Zsebob
senior tag

Ha marad, akkor igen. Minden barátomnak kell :Y
Írj privátban

S9+ dualSIM, Moto 360

(#44) jacis válasza Zsebob (#43) üzenetére


jacis
nagyúr

Az nem semmi, hogy ilyen kereslet van rá....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#45) sajo13 válasza jacis (#44) üzenetére


sajo13
senior tag

...miután kiderült, hogy dupla annyi ideig bírja az aksija :)

(#46) jacis válasza sajo13 (#45) üzenetére


jacis
nagyúr

1 napig :P

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#47) Zsebob válasza sajo13 (#45) üzenetére


Zsebob
senior tag

Szvsz még csiszol rajta a Moto.
Bár nekem elég az egy nap, este feldobom a Moto saját, vagy a másik wireless töltőmre, aztán alszunk.

( Jó, én elfogult Moto fan vagyok +órabuzi )

S9+ dualSIM, Moto 360

(#48) B1T3 válasza Zsebob (#43) üzenetére


B1T3
addikt

Honnan szerezted és mennyiért, ha publikus? :)

(#49) Zsebob válasza B1T3 (#48) üzenetére


Zsebob
senior tag

Inkább ne is beszéljünk róla, csak felidegesítem magam....a kanossza járás egy laza esti séta ehhez képest :W

S9+ dualSIM, Moto 360

(#50) jacis válasza Zsebob (#49) üzenetére


jacis
nagyúr

:)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.