Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ééééés szeretnénk bejelenteni, hoooogy: ...ismét nem jön PC-re!!!

Hát köszönjük EA... :C

A PGA 08 volt a legutolsó, de azt a grafikája alapján inkább lehetne Sims Golf-nak nevezni. Bár még úgy is elég jó lenne, de a karrier mód iszonyat kiegyensúlyozatlan, már az első harmadába olyan nehéz chellenge-ket raktak, hogy el is ment tőle a kedvem, pedig nem vagyok kezdő e-golf-ban.

Amúgy meg ezen az újon lenne mit átszabni, pl. ezeket a kimosott, fakó színeket (nem hinném, hogy a videó hibája), vagy a kamera váltásoknál kimerevedő képet. Azt hiszem a 08-ban is ezt csinálta, lehet ez végig kísérte a szériát? De a kommentátorok érdekesek, mintha tényleg mindig az adott szitut elemeznék, ez érdekes, hogy csinálták meg, bár lehet csak utómunka....

Amúgy jöhet, nagy golf fan vagyok, még ha élőben csak minigolf eddig a maximum...

[ Szerkesztve ]

(#2) oriic válasza SunMount3r (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt a no PC dolgot én mondjuk nem értem.

Live-Die-Respawn

(#3) DonDennis


DonDennis
senior tag

Jó lesz ez, ez legalább végre más EA sport játék mint a többi. Fifa NBA NHL NFL minden évbe ugyan az de kb grafikába is. Egyedül az PGA meg a UFC volt az ami kicsit mást mutatott az EA-től mint a megszokott, oké új mezek igazolások és adjuk ki 16-17-18... néven. Remélem ez is olyan lesz mint a UFC hogy nem jön minden évbe, erre utal talán, hogy nincs a nevében 15 se semmi hiszen csak Rory McIlroy PGA Tour néven fut.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#4) SunMount3r válasza DonDennis (#3) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Én a video alapján eddig nem láttam benne semmit ami az előző PGA-k ban ne lett volna, a grafika terén se sokat fejlődött az előző részhez képest. Pedig ez csak egy golf játék, nem kell benne kismillió objektumot lemodellezni, meg feltextúrázni...

(#5) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

A videó első percében 3 bugot láttam. Csak nekem szúrja a szemem?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) Assimilator


Assimilator
őstag

Az emberke mozgasa, arca, eleg torz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.