Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ellia


Ellia
addikt

Diablo egy nyuszi ehhez képest ;] Nagyon durva, remélem ténylegesen jön egy normális kiadóval hozzánk is :)

(#2) Azharel válasza Ellia (#1) üzenetére


Azharel
aktív tag

Diablo tényleg egy semmi ehhez képest, remélem kiadják felénk is mert nagyon ígéretesnek tűnik.

(#3) #79621120


#79621120
törölt tag

Fura , hogy a Kaspersky blokkolja a játék koreai weboldalát .

Blocked by Web Anti-Virus
Reason: phishing URL

(#4) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

vegigneztem, tetszettek az otletes contentek meg minden, csak nekem ez annyira azsiai, hogy ejjj, de kar :(((

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#5) Shing


Shing
őstag

Látszik, hogy aprólékosan kidolgoztak mindent. Még hajózás is van... és ahogy töri elől a jeget az a kis hajó. :Y Na és akkor hol van még a hivatalos megjelenés, mi lesz még ebből a játékból... A skillrendszere is jobb mint a konkurenciáknak. Végre nem 4 skillből kell gazdálkodni.

(#6) Rage47


Rage47
veterán

Ez már-már túl epikus :D

(#7) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Ál leejtős, de ezt is tessenek megtekinteni. Nekem személy szerint jobban bejön mint a Lost Ark. Végre két játék, ami a D3 babérjaira törhet! Várós! A kettő közül legalább egy legyen ami odavág.

[ Szerkesztve ]

(#8) Firebat


Firebat
csendes tag

Számomra most ez jobbnak tűnik mint a Lineage Eternal ,de szerintem ez csak a kiszivárgott infók miatt lehet, talán előrébb is van a Lost Ark ..fejlesztésben. Úgy várom ezt a játékot ..hogy nagyon... Epikus játékmenet, szép grafika. Kell.

Motorola ROKR E1 -> Huawei Ascend G300 -> Honor 6 -> H P20 pro

(#9) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

azert azt ne felejtsuk el, hogy ez inkabb H&S MMO... mindenki batran hasonlitja a diohoz(ami szimpla H&S), mas ligaban jatszik a ket game :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#10) Helmoras


Helmoras
őstag

én biztos csapatnám ha jönne hozzánk :)

(#11) b.


b.
félisten

Gyönyörű és ismerve az Unreal enginés játékokat, remélhetőleg nem kell erőmű sem hozzá. Rég nem kattantam rá ennyire ilyen típusú játékra, mint most erre :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) banhammer


banhammer
veterán

Tetszetos jatek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) pigster


pigster
senior tag

Jól néz ki. Ezen kívűl elég hamar megunhatónak tűnik. Főleg a hótt buta AI miatt.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#14) kovgab válasza Pekkk (#7) üzenetére


kovgab
aktív tag

uhh...
ez nagyon jó :)

Ká Úr

(#15) rodrigez


rodrigez
senior tag

Behalok, hogy a lassan 9 éve jött ki az első játék UE3-al és még mindig mit ki nem hoznak belőle. :) Nyilván már jócskán meg van tuningolva, de akkor is vicces. Remélem rendesen optimalizálják, mert erre most én is nagyon rágerjedtem. :)

(#16) ermys


ermys
csendes tag

Ha már annyira a Diablo-hoz van hasonlítva, azért kíváncsi leszek ennek az újrajátszhatóságára és a karakterfejlesztés részére, mert szép nagyon a game, viszont egyelőre ennyi... :)

(#17) bepken


bepken
veterán

nem tudom, hogy ez direkt, a demonstráció kedvéért volt e így scriptelve....de ezek az ellenek bizony mindig csak egy irányból jönnek :/

véleményem szerint ennek köze nincs a Diablo-hoz. (bár az is igaz, hogy én személy szerint a 3. résszel nem rondítottam a szép emlékeket...)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#18) Shing válasza bepken (#17) üzenetére


Shing
őstag

Hát valószínű, hogy csak a látványos karakterbemutatás miatt van így. Nem is látni a pályát, csak h hirtelen bejön a képbe 20 szörny. Nem hiszem h így lesz. Amúgy meg örüljünk ha másfél év múlva eljut nyugatra. Addig pedig még sokat tudnak fejleszteni a játékon.

(#19) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyira szomorú leszek ha ez nem jelenik meg nálunk :( Teljes mértékben levett a lábamról. Nem is emlékszem mikor tetszett meg játék nekem ennyire.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) DIMITRIUS


DIMITRIUS
tag

Akit érdekel itt egy Magyar oldal a játékról. :)
www.lost-ark.hu

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#21) elektrotank


elektrotank
tag

Itt van a játék magyar feliratos bemutatója ;)

[link]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#22) Joezyka


Joezyka
senior tag

demo játék gameplay live

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.