Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Korrekt ár! :K

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

(#2) icp1970 válasza rozsasandor9 (#1) üzenetére


icp1970
senior tag

Szerintem is nagyon jó áron van.

(#3) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Az arany kicsit talán hivalkodó, full feketében elfogadnám. Már csak az a kérdés mennyi lesz az ára mire ideér... :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#4) Zso Ro


Zso Ro
senior tag

Ismerve a Xiaomi eszközök tudását,Samu panellal ennyiért bevállalható (esetleg aranyozottan is)

(#5) energy4ever


energy4ever
addikt

Ez nagyon ottvan mind kinezetileg, mind arban, mind tudasban! :K

Olyan jo, hogy a kedves cikkiro egyhanguan eldontotte, hogy ez a tv izlestelen ≈ ronda.

;]

[ Szerkesztve ]

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem vagyok oda a rajos színekért, de ennyi arany szerintem még jól is néz ki a feketével kombinálva, szóval az IGEN-re nyomtam. :D

(#7) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Ennyi erővel az arany színű iphone is az :DDD :DDD :DDD

(#8) GIJoe


GIJoe
addikt

A Xiaomi korrekt termékeket készít, remek áron. Magát minősíti a cikkíró hogy az ízléstelen jelzőt használja, bezzeg a túlárazott márkás kacatokra, nem írja azt hogy a pofátlan drága GoPro.. GoPro, Apple és egyéb sznob márkák túlárazott termékeit nem trendi szidni, a csajok legyenek trendik vagy akik bizonytalanok, mi legyünk kockák :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Joccc07


Joccc07
addikt

Nagyon is jól néz ki. Nekem tetszik.
Meg amúgy sem a tv oldalát nézem hanem a kijelzőt.

Kéne, ha már nálunk is lenne.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#10) XtremLor válasza hemaka (#6) üzenetére


XtremLor
őstag

+1 Amennyi arany van rajta van egy olyan erzesem kb addig latnam ameddig felpattana a konzolra! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11) qisqaqas válasza hemaka (#6) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Nekem nem jönnek be a nem semleges színek, de ízléstelennek semmiképpen sem mondanám.

Egyetértek egyébként. Semmi baj nincs azzal a TVvel.

(#8) GIJoe : :DD úgy-úgy.

[ Szerkesztve ]

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#12) gerii


gerii
addikt

Remélem ebből is lesz Banggoodon 50%-os akció :D

(#13) elefant válasza energy4ever (#5) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Dehát szerintem ízléstelen :(( Más szerint meg simán lehet, hogy nem az. Tényleg nem értem mi ezzel a baj.

(#14) #16939776


#16939776
törölt tag

Teljesen jó, alig látszik rajta-szemből nézve- hogy "aranyozva" van. :DDD

Nincs vele baj, a voltak olyan limitált szériás Hi-Fi termékek amin ennél vastagabb arany csíkok futottak, kompletten aranyozottak voltak, és senki nem "azt nézte"...

[ Szerkesztve ]

(#15) HXY válasza gerii (#12) üzenetére


HXY
addikt

Mikor szokott az lenni? 11.11?

(#16) icp1970


icp1970
senior tag

És szerintem a címben lévő ízléstelen jelző túlzás.(Akkor az arany Iphon,meg a Galaxi s,vagy HTC is az)Ráadásul olyan vékony a káva hogy simán bevállalható szerintem.Ha ennyi maradna az ára mire ide ér,simán megvenném.

(#17) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

A Xiaominak ez a márkaimidzse. Lásd még: Piston 2, Xiaomi Headphones. Így már mindjárt érthető.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#18) energy4ever válasza elefant (#13) üzenetére


energy4ever
addikt

Nem kotekedek. Korrekten leirom mi ezzel a gond. :)

Te egyontetuen kijelentetted, hogy ez a keszulek esztetekai jovoltabol az atlag felhasznalok alltal felallitott kinezeti norma hatarat nem eri el, sot alatta van.

Mind ahogy latod, tobb olvaso szerint sem allitasz azzal valos dolgot, hogy TE kijelented, hogy ez a tv igenytelen. TE irtad a cikket a TE velemenyed.

Remelem erted mi a gondunk. :)

Amugy ha ismert a teve specifikacioja az belekerulhetne a cikkbe. Kivancsi lennek mennyi csatlakozo fer el rajta, es hogyan van megoldva, stb.

(#19) pilóta válasza icp1970 (#16) üzenetére


pilóta
nagyúr

Pedig az :D

(Igen, az Iphon, meg a Galaxi s, meg a HTC is az...) ;]

Minden, ami aranynak látszik, de nem valódi arany, az ízléstelen.
Ami tényleg arany, az nem mind, de pl a 8 kilós fuxok simán azok, hiába arany.

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#20) virkir válasza elefant (#13) üzenetére


virkir
veterán

Ott van, hogy "szerintem".
Tehát ez egy egyéni vélemény ami nem biztos, hogy fedi a valóságot.
Mert akkor pl a pana tévékre is mondhatjuk mert azok meg ezüstözöttek aztán általában mégse illette ilyen jelzővel senki őket.
Vagy a samuk csirkelába is sokminden csak nem a dizájn csimborasszója és még eddig erről sem hallottunk ilyet a tesztekben.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21) icp1970 válasza pilóta (#19) üzenetére


icp1970
senior tag

Ízlések és pofonok...Nekem még bele fér bőven,mert vékony a káva.Szinte alig látszik és nem is szúr szemet.

[ Szerkesztve ]

(#22) mekker


mekker
őstag

Hát sajtóképekrőlnehéz megállapítani, de első bliccre egyáltalán nem tűnik hivalkodónak, giccsesnek.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#23) #06658560 válasza elefant (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

A fogalmazás. Az a baj.

(#24) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon jól néz ki :) Elfogadnám.

A miui rendszer alatt szóval egy andorid TV-t kell érteni. + a sok Kínában elérhető extra itthon gondolom semmit se fog érni.

Finn the human

(#25) Zsmester89


Zsmester89
őstag

A hálóba elég is lenne ez a méret :) Ennyiért pedig tényleg lecsapnék rá....

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#26) bteebi


bteebi
veterán

Sokkal rosszabbra számítottam, de nem is rossz. Az ára nagyon rendben van, ha azonban itthon (és amúgy Európában) is kapható lesz, sajnos szinte biztos, hogy 200 ezernél is többe fog kerülni a vám és az ÁFA miatt :(.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#27) r4z


r4z
nagyúr

Valamilyen semleges színben (fekete-szürke-fehér) elfogadnám, szép darab. Az áráról nem is beszélve.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#28) Jack@l válasza bteebi (#26) üzenetére


Jack@l
veterán

Európai webshopból nem lesz áfa és vám, csak a kérdés hogy mennyi lesz az annyi ott.
---
Itt a ph-n lesz teszt róla?

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#29) azbest válasza elefant (#13) üzenetére


azbest
félisten

A véleményeddel nincsen baj, csak akkor az véleményként érdemes megemlíteni vagy más rovatba tenni :)
A hír az tényszerű, az ízlésesség meg szubjektív.

Egyébként azt hiszem ez a másik egyedi tévé sokkal ízléstelenebb:

A keleti kultúrában egészen más megítélése lehet az aranyozott dolgoknak. Bár lehet az aranyszínű iphone sem csak a kínaiak kedvéért született meg.

(#30) kislaszlo83


kislaszlo83
tag

Ez most tényleg csak ennyibe kerül?? Olcsóóóó, ezért a pénzért felőlem hellokittys is lehet :DDD

(#31) Habugi


Habugi
addikt

Teccik mondani, zsiráfmintát lehet rá kérni ?!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#32) draco31


draco31
veterán

Ha 2 centis arany káva lenne körben, az már ronda lenne számomra. Így viszont semmi baj ezzel.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#33) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Nekem csak a méretével van bajom,ha 60" lenne gond nélkül el tudnám viselni/nézni a nappaliban :K

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#34) Polllen válasza icp1970 (#16) üzenetére


Polllen
nagyúr

Számomra az arany színű mobilok ízléstelenek. Ez a TV határeset, nem tűnik annyira vészesnek, mint a mobilok, de élőben kellene látni.

Amúgy nem tudom, mit háborogtok. Szerinte az, de le van írva, hogy biztos van akinek tetszeni fog.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#35) Szasza válasza Polllen (#34) üzenetére


Szasza
tag

Szerintem nem az a kérdés, ízléstelen-e, vagy sem. Még mindig nem értem, miért nem építenek tisztességes hangrendszert a tévékbe, feláldozva az 1 cm-es vastagságot. Ahova a többség teszi, tök mindegy, hogy 1 cm, vagy 15 cm vastag-e a tévé, konzolos felfüggesztésnél dettó. Ami nagyon idegesítő: egy tévé általában nem fagyi ára kategória a legtöbb családnál, hanem nagyobb beruházás. Miért kell külön dobozkát adni mindenhez, amin majd a csatlakozók lesznek? :F

(#36) .mf válasza GIJoe (#8) üzenetére


.mf
veterán

"Magát minősíti a cikkíró hogy az ízléstelen jelzőt használja, bezzeg a túlárazott márkás kacatokra, nem írja azt hogy a pofátlan drága GoPro.. GoPro, Apple és egyéb sznob márkák túlárazott termékeit nem trendi szidni, a csajok legyenek trendik vagy akik bizonytalanok, mi legyünk kockák :)"

Most meg te minősíted magad, már megbocsáss :) Az Apple-lel még egyetértek, de a GoPro-ra azt írni, hogy sznob túlárazott? Drágának drága, de képminőségben ami felveszi vele a versenyt, az sem sokkal olcsóbb (Sony), a minőséget sajnos meg kell fizetni. Ami olcsó, az képminőségben (élesség, felbontás, dinamika-tartomány, zaj, tömörítés, stb) és/vagy szolgáltatásokban (pl. nehéz kezelhetőség, vagy nem-cserélhető, gyorsan merülő akku... insta-fail) messze lemarad vagy nagyon korlátozottan használható. Volt nekem is neten sokat dícsért kínaim, de utána vettem egy akciós Sonyt, ég és föld... S elhiheted, nem sznobság beszél belőlem, én is örültem volna, ha olcsóbban megúszom.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#37) GIJoe válasza .mf (#36) üzenetére


GIJoe
addikt

Csak halkan kérdem volt már a kezedben 65$ os Xiaomi Yi? Szerintem legalább kilencven körüli %ban hozza a legelterjedtebb Prot, akkor miről beszélünk 65$ vs 300$? Érted, ésszerű ár/érték arány, egy kameráról beszélünk, nem egy vagina interfészről :)

(#38) Polllen válasza Szasza (#35) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amellett, hogy minden tv gyártónak van kb. hifi/házimozi részlege (azokat is el kell adni), méretbeli problémák vannak. Önmagában a vastagság növelésével még nem fog elférni egy jobb sztereó hangpár. A többi dimenziót is növelni kell, a súlyról nem is beszélve.

És akkor még csak 2.0-nál járunk. 2.1 vagy 5.1/7.1-ről nem is beszéltünk. És az a sztereó is milyen lesz a TV dobozába zárva?

Szerintem ez a külön jobb irány.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#39) r4z válasza Szasza (#35) üzenetére


r4z
nagyúr

Aki csak Barátok köztöt meg híradót néz az UHD tévéjén, annak teljesen mindegy a hangminőség, aki pedig filmezik rajta, és számít neki a hang, az meg úgyse a tévé hangszóróit fogja használni.
Egy belépő házimozi amúgy is lealázza a beépített hangszórók bő 99%-át, a maradék 1% Bang and Olufsen és társaiból áll, horror áron.

Arról nem is beszélve, hogy egy normális hangrendszer mennyit drágítana a tévén.

A hangminőség korlátait pedig Polllen fórumtárs leírta előttem.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#40) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Giccsesnek tartom az aranyt alapvetően, de ez kurvajól néz ki ezzel a vékony kávával. Ha értelmes áron lesz itthon, akkor megvan a tévém.

[ Szerkesztve ]

(#41) gyurkikrisz válasza azbest (#29) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Kinaban eleg eros a kivagyisag, ezert imadjak pl az iPhone-t is, meg az arany szint

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#42) Ombre85


Ombre85
tag

Szép vékony a káva, lapos a tv, jó a mérete, feldobja az arany... Nekem kéne :D

(#43) .mf válasza GIJoe (#37) üzenetére


.mf
veterán

Nem tudom, olvastad-e a teszteket, pl. ezt. Ott kiderül, hogy a "65 USD", boltból 94 USD, és ebben még semmi védőtok, kiegészítő sem volt benne. Azokat beszerezve már csak hajszálnyival volt olcsóbb a tesztelt 130 USD-s (nem 300 USD, ahogy beállítod) Gopro Heronál, aminek a kategóriája. S videó-tesztben még mindig a Goprot mondta jobbnak.

Amit sajnos sok ilyen oldal nem tesztel, az az, hogy hogyan teljesítenek ezek igazi igénybevételnél. Nem kézbefogva sétálgatni a parkban; az nem akciókamera-teszt, max. élességet, színeket lehet rajta nézni. Felrakni a bukóra, elmenni motorral hegyre szerpentinre és csapatni, az az igazi pudingpróba. Ott fossák ezek igazán össze magukat. Fák között bevillanó napfény, a hegy árnyékos oldalából a világos oldalába menni, előtűnő égbolt mennyire ég ki és milyen gyorsan vált vissza, a világos ég és napfény által megvilágított részek vs sötét erdőt hogy kezeli, az út menti részletek mennyire maradnak meg tempónál, tömörítés mennyire darabosodik, stb.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#44) GIJoe


GIJoe
addikt

a honorbuy, vagy a xiaomiforsale EU raktárban gondolom előbb v. utóbb lesz...

[ Szerkesztve ]

(#45) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hát, én elég érzékeny vagyok bárminemű giccsre... de ez egy csinos darab.
Most konkrétan az a gond vele, hogy nem fekete? Ne már.
Nagyon vékony, kicsi a káva is, tehát túl sokat amúgy sem látni a színéből.
Persze az átlagos magyar otthonban elég gagyin nézne ki bármi, ami nem fekete, de nem véletlen van ez így..

(#46) GIJoe válasza .mf (#43) üzenetére


GIJoe
addikt

67$ webshopból ingyen postával, bevallom igénytelen vagyok magamból indulok ki a szerény kis igényeimből, nincs motorom, nem vágyom halálugrásra, biztos jobb 5-10%-al jobb a képe, de mások vagyunk nekem nem éri a felárat, ezért nekem overpriced product... :B

(#47) xmaas


xmaas
őstag

Egyedi kinezete van szerintem nincs annyira sok "arany" szin rajta hogy izlestelen "raj" jelzoket rakjunk ra

(#48) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Ez az uhd manapság mekkora parasztvakítás....a nép meg kajálja...árulja már el valaki milyen műsort adnak uhd-ban?legalább akkora baromság mint a 3D....A néhány filmen kívül amit le lehet tölteni hozzá nem lehet kihasználni,átlag nézőnek...játékra más tészta,de uhd felbontásra igencsak izmos gép kell...
egyébként az ár sztem teljesen korrekt a hazai árkat tekintve.

(#49) r3dsnake válasza Medocsabi (#48) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Később, ha lesz rá tartalom, nem jön rosszul egy ilyen tévé, főleg, hogy FullHD-s tévé árában van, hatalmas képernyővel és smart rendszerrel.

(#50) Ombre85 válasza FoxiestFox (#45) üzenetére


Ombre85
tag

"Persze az átlagos magyar otthonban elég gagyin nézne ki bármi, ami nem fekete, de nem véletlen van ez így.."

Pontosan, az átlagos a fekete és talán az ezüst TV. Aki nem ezek közül választ, az elve nem szereti az átlagos dolgokat. Nekem például pont azért tetszik, mert ilyet tuti sehol máshol nem látnék a nappalimon kívül és akárhányszor ránézek, mindig örülnék, hogy ilyen egyedi. No persze akkor, ha a belseje hozza legalább az átlagot, hiszen a külső nem minden.

(#48) Medocsabi: Ahogy r3dsnake is írja, UHD felesleges, vagy sem, ha ugyanannyiért van, mint a FullHD, akkor miért ne? :) Felárat persze én sem fizetnék érte. Maximum, ha már tettek alá értelmet is. Egy ekkora TV-t nem tudok monitornak használni, mert oda látnám bármi értelmét a dolognak.
Telefonon is bejött a 2K, ha jó az ember szeme, nem kell kinagyítani egy képet, hogy lásd, mi van rajta :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.