Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lexter00


lexter00
őstag

Izland csodálatos hely,mintha nem is ezen a bolygón lenne.A cikk nagyon jó lett a képek fantasztikusak

(#2) lapa


lapa
veterán

hát ez az izland... egyszer majdnem belevágtunk, de gazdasszony annyira nem természetfüggő, szóval veres-tenger lett belőle. nem bántuk meg azt se, de nagyon jó lenne egyszer eljutni, beköszönni a fenséges bolygónak.

(#3) MASSlag


MASSlag
tag

Azta mindenit, gyönyörű egy hely, az biztos. :Y
Képeket látva azonnal mehetnékje van az embernek.
A képek fantasztikusak ( egynémelyik simán elmenne default háttérképpnek :K ).

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#4) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Mesés hely. :)
Már amikor megláttam, hogy Izland, egyből bevillant az előző írásod és szinte tudtam, hogy tőled származik ez is. Nem tévedtem. :N

A képeknél esetlen lehetett volna úgy, hogy külön lapon megnyíljanak nagyban (pl ImageShack által) és a linkes megoldás is maradhatott volna. Utóbbit érdemes középre igazítani.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5) icezozo


icezozo
addikt

óó de csodálatos .....

http://qwankido.hu/

(#6) all6atos


all6atos
tag

Csak egyesével lehet levadászni az eredeti képeket, vagy van valami gyorsabb módja is, pl. ha bejelentkeznék, mert Izlandról ilyen profi képeket csak a TV-n. ;)

Izland nagy kedvencem, szóval köszönöm az időd és a fáradtságod, hogy mindezt ilyen minőségben megosztottad velünk!

(#7) banhammer


banhammer
veterán

Füstölgő patak?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) talmida válasza banhammer (#7) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nagyon tetszett a bemutatód! Köszönöm az élményt!!! :R

IN GOD WE TRUST!

(#9) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Na, csak most volt időm olvas, képeket nézegetni. Igazán áll-leejtős továbbra is. :Y
A kedvemet is meghoztad a dologhoz, csak ne lenne ilyen fosch az idő "mindig". Persze ez is hozzájárul ahhoz a különös atmoszférához, de akkor is. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#10) Jeanne d'Arc

Csodálatos, leesik az állam olyan szép. Vannak ám szép helyek a mi kis bolygónkon.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) rumos14


rumos14
nagyúr

köszönöm az eddigi pozitív észrevételeket.
a képeket elsősorban mindenképp a panoramio-ra akartam feltölteni, a Google Earth miatt.

(#12) raven12


raven12
senior tag

Igényes történet/leírás, élvezet volt olvasni. Izland gyönyörű, a képek pedig egész egyszerűen csodálatosak, legalább 20-30 háttérképnek valót találtam azonnal :D
Egy gond azonban mégis van: Most még jobban vágyom oda, mint valaha :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) rumos14 válasza fi:zi'k (#9) üzenetére


rumos14
nagyúr

szia, köszi, külön örülök, hogy emlékeztél a 2 évvel ezelőtti írásokra is :)
az idő fosch volta relatív, csak hozzáállás kérdése :) de erről majd a 2. részben írok.

(#14) balazs91hp


balazs91hp
csendes tag

Elképesztő látvány lehetett,élőben meg főleg.

[ Szerkesztve ]

(#15) Diopapa


Diopapa
addikt

Talán kapcsolódik :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#16) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Gyönyörű hely. Egy két kép mind ha nem is ezen a bolygón készült volna.

(#17) rumos14 válasza all6atos (#6) üzenetére


rumos14
nagyúr

a képeket, legalábbis egy válogatást innen tudod a legegyszerűbben megnézni, átpörgetni: [link]

(#18) rumos14


rumos14
nagyúr

kiegészítettem a leírást napi szintű tracklog-gal és 3 túránál (Thotsmork, Eldgja, Landmannalaugar) a gyalogtúrát rögzítő tracklog-gal.

(#19) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ez az amatőr fotósorozat akár fényképezőgép reklám is lehetne, annyira profi az eredmény.

(#20) Apika


Apika
Közösségépítő

Csodálatos élmény lehetett! Köszi a cikket, és a képeket! :K

(#21) zippofcy


zippofcy
senior tag

Gyönyörű tájak, Izland tipikusan az a hely ahol ha ott élni nem is akar az ember de egyszer mindenképp meg kell nézni. Meg jó látni hogy van még aki nem a TVt csodálja hanem a természetet.
A fotók csodaszépek és a videó is nagyon jó (a zenével együtt) :C

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#22) flash-


flash-
veterán

jók a fotóid:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#23) joshua7


joshua7
veterán

Nagyon jó cikk, a fotók meg ütnek. Köszi!

Semper Fi

(#24) Ferko75HUN


Ferko75HUN
senior tag

Köszi, nagy élmény volt a cikk + a képek! :R

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#25) wertigo1984


wertigo1984
őstag

3 napja olvasom, mert allandoan kozbejon valami. :((( Nagyon tetszett, a kepek fantasztikusak. :R A video direkt lett felgyorsitva? Ti nem martoztatok meg a melegvizes patakokban?
Gratulalok szep iromany, meg tobb ilyet szivesen olvasok! :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#26) rumos14 válasza wertigo1984 (#25) üzenetére


rumos14
nagyúr

köszönöm mindenkinek a kedves szavakat :)

wertigo1984: ha erre [link] a videóra gondolsz, abban csak egy rövid rész van felgyorsítva. ha az autós-belső kamerásokra, azok igen, direkt.
ezekben a szabadtéri patakokban nem mártóztunk meg, csak a "nagy" Kék Lagúna fürdőben.

(#27) wertigo1984 válasza rumos14 (#26) üzenetére


wertigo1984
őstag

Igen a belso kameras felvetelekre gondoltam. :K Tenyleg varazslatos hely, nem volt nyomott hangulatotok a sok borongos ido miatt? Nyilvan nem, hisz akkor nem mentetek volna ekkora kiruccanasra, de sok embert nyomaszt a szurke esoos ido.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#28) rumos14 válasza wertigo1984 (#27) üzenetére


rumos14
nagyúr

most ez így biztos furcsán hangzik, de kifejezetten szerencsénk volt az idővel ;) de ez majd a 2. részből fog kiderülni. nem mondom, néha lehetett volna jobb idő, de ha napozni akarsz, akkor ne Izlandra menj :D

(#29) kissz84


kissz84
tag

Izland nekem vágyaim netovábbja , köszönöm az írást és a meseszép képeket. Megerősítettél hogy el kell menjek oda egyszer:R

Jobb tűzben égni mint húgyban ázni...

(#30) M.Úr


M.Úr
tag

Épp pár napja érkeztem haza egy egy hetes Izland-körútról. Muszáj lesz végigolvasnom a bejegyzéseid, aztán érdemben is hozzászólok majd :)

(#31) bykuzsejn válasza lexter00 (#1) üzenetére


bykuzsejn
újonc

autókölcsönzés http://icepole.eu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.